Pearl Jam in Zagreb!

1291292294296297860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rijeka wrote:
    http://www.intothewild.com/itw_main_musicplayer_standalone.swf

    evo ovdje se uz Hard sun mogu preslušat kratki djelići još 2 nove pjesme sa ITW...

    Ok Hard Sun je super stvar, ali je totajna kopija neke stvari koja mi se sad mota po glavi ne mogu se sjetiti imena. Sve osim refrena je totalna kopija...je to netko od vas primjetio???????????????????????????????????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK sad sam se sjetio...ukrao je stvar od Bon Jovi-a...ne mogu vjerovati :D:) dok je Bon Jovi još bio u fazi kauboja :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    OK sad sam se sjetio...ukrao je stvar od Bon Jovi-a...ne mogu vjerovati dok je Bon Jovi još bio u fazi kauboja

    Da nije Blaze of glory :D (http://youtube.com/watch?v=upenR6n7xWY) Bon Jovi, mamuze i dvije nabijene gitare :D...Da, da, volim Guy Ritchie-ve filmove :D

    Pa hard sun i je cover od nekog Gordona Petersona, ne znam ja tko je taj tip nit sam ikad čuo tu pjesmu ali je zato tu google almighty..
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ok Hard Sun je super stvar, ali je totajna kopija neke stvari koja mi se sad mota po glavi ne mogu se sjetiti imena. Sve osim refrena je totalna kopija...je to netko od vas primjetio???????????????????????????????????????????????

    bend se zove Indio, album Big Harvest... izasao 1989. ... ne znam da li su i oni to obradili ili je izvorno njihova stvar...

    http://www.amazon.com/Big-Harvest-Indio/dp/B000008GTU/ref=pd_bbs_sr_1/102-2130941-7900968?ie=UTF8&s=music&qid=1188578403&sr=1-1
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • evo još malo bon jovi-a :D
    hahahahahahahahaahaha!!!!

    http://youtube.com/watch?v=qkGOxMyy55c&mode=related&search=
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Rijeka wrote:
    Da nije Blaze of glory :D (http://youtube.com/watch?v=upenR6n7xWY) Bon Jovi, mamuze i dvije nabijene gitare :D...Da, da, volim Guy Ritchie-ve filmove :D

    Pa hard sun i je cover od nekog Gordona Petersona, ne znam ja tko je taj tip nit sam ikad čuo tu pjesmu ali je zato tu google almighty..


    Da to je ta stvar definitivno....a za Gordona nisam ni čuo ali tu je neko nekoga zajebao...ali što me briga sve je to rock 'n' roll :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!

    vratih se i ja s godišnjeg koji se sastojao od 3 posjećene zemlje (doduše, jedna je hrvatska, a druge dvije su u susjedstvu :D), 3 000 prijeđenih kilometara, malo kupanja po moru, malo po krškim jezerima, malo po planinskim brzacima, pa malo pentranja po alpama, malo mušičarenja, a svugdje puno dobre domaće klope,
    sad predstoje nove radne pobjede, ou jea! :D

    sve pročitah što ste pisali, koliko shvaćam, ništa nema novoga, svi čekamo taj DVD i taj edov soundtrack, a vidim da je propao i neku meet-up u rijeci.
    uglavnom, tu sam, i možete očekivati koji post i od mene tu i tamo :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ...prima neku nagradu... “Environmentalist of the Year”

    fin momak...

    :)

    http://www.surfexpo.com/dotnetnuke/Features/EddieVedder/tabid/260/Default.aspx
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    zakon!!! :)
    Kako zna slozit govor, mogo bi za predsjednika...ili stand up komicara :D
  • Ajme, Ana Zadro.
    Tvoj godisnju zvuci super. Vau!
    I ja bi na sve to. ko neka turneja, hehe :)

    Evo i nes vijesti od mene.

    Od ponedjeljka radim. Konacno posao. nakon toliko mjeseci (opet) nerada, i trazenja posla u struci, posrecilo mi se...
    Nije puno radno vrijeme, vec pola, bar nesto, ajde.
    Bit cu u vrticu, u jaslickoj grupi. Imamo 16 djece, najmladje ima 10 mjeseci :eek: a najstarije mislim da ce uskoro 3 godine :D
    Bila sam u petak malo vidjet u nadi da ce doci roditeljii djeca, kad ono njih samo troje doslo :(

    U ponedjeljak cu znati vise kad dodjem doma iscrpljena i mirisna nakon mijenjanja mnogobrojnih pelena...dobro, nece bas prvi tjedan tako biti, al kasnije hehe, festa.

    I jos vijesti. PJ related.
    Sad mi je Mike (bio je na busu tko ga se sjeca, i iz Londona vi ostali mozda) poslao sms i pricali smo kasnije na AIM.-u da je upravo cuo Eda kako pjeva sa Niel Finnom i Crowded House. On je u Seattleu na onom cudu za postere, pa valjda i ovo uspio vidjet. A sutra navodno sviraju KOL. Opet Ed? Ja mislim.
    Koji sretnik, Mike. au i ja bi tamo. Sad.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hej, hej, sve same dobre vijesti, ana se nauživala na godišnjem, sid dobila posao... super! :)

    a moj komentar na edov speech - naravno, osim što je prepametan i presmiješan, još je standardno i premico!!! da we're still on that date! :) (ako se ne varam odnosi se na priču kad je svom surf frendu rekao da surfa na Floridi pa mu je ovaj rekao da bullshit, who is she?, znajući odmah da je neka teta u igri...)
  • lesteslestes Posts: 959
    ed je meni presmiješan...

    danas je zadnji dan špancirfesta. al nejdem na gibonnija nego voodoo
    lizardse. opet :D uploadam neke slike kasnije.. i tak...

    lucija, ak čitaš, javi se! ;):)
  • pajopajo Posts: 3,292
    eto nam đeremija na 25. mjestu VH1 Top 100 Greatest Videos :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa jeremija je predobar spot.. al tko zna kakve bi jos dobre napravili da su radili spotove.. bolje ovak..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    a moj komentar na edov speech - naravno, osim što je prepametan i presmiješan, još je standardno i premico!!! da we're still on that date! :) (ako se ne varam odnosi se na priču kad je svom surf frendu rekao da surfa na Floridi pa mu je ovaj rekao da bullshit, who is she?, znajući odmah da je neka teta u igri...)


    aaaa, ja niš ne razumijem, što si ti tu napisala!

    je da sam popila dvije čaše t'ge za jug nakon ručka, ali nisam pijana, fakat nisam :D

    što je to 'premico'?
    i otkud ti ta priča o surfanju na floridi i dejtanju?

    ak je objašnjenje u videu edovog speecha, onda se unaprijed ispričavam, ne mogu ga vidjeti :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ajme, Ana Zadro.
    Tvoj godisnju zvuci super. Vau!
    I ja bi na sve to. ko neka turneja, hehe :)
    Evo i nes vijesti od mene.
    Od ponedjeljka radim. Konacno posao.


    čestitam na poslu!

    snaći ćeš se ti s bebama, ak sam ja uspjela.
    kad sam prvi put u životu došla na bejbisiting kod jednog simpa francuskog bračnog para koji je živio u zg, i to po preporuci frendice jer jedini je uvjet bio da razumijem francuski, u kući me dočekao njihov sin na pragu puberteta, pa dvije curice od 5 i 3 godine nerazgovijetnog govora i s puno mašte, te kao šlag na tortu beba od kojih 8 mjeseci!!! i to nije sve, ispod nogu se volio motati jedan veliki pas dalmatiner, ujoj!
    čovječe, ti francuzi su voljeli tulumariti, dolazili bi u 3 ujutro, a ja bi cijele noći strepila jer bebica nije podrignula nakon večere, a ja ne znam ni kak izgleda to podrigivanje ni niš, samo znam da podrignut mora!
    preživjela djeca, a bome i ja! :D
    al, svaka čast starcima, ostaviti 4 djece i psa nepoznatoj curi!

    sori, ja se raspisah, i još tu offtopic, al' trotjedna apstinencija od foruma čini svoje :D

    btw, sid, u sloveniji sam na jednoj plažici na rijeci soči ugledala curu koja je bila ista ti! pričala je slovenski, pa je nisam pitala jel' ti sestra ili nešt. :D
  • lestes wrote:
    danas je zadnji dan špancirfesta. al nejdem na gibonnija nego voodoo
    lizardse. opet
    Kaj i danas su? Znam da su bili jučer u blu munu, al ih nisam uspjela uloviti. Ajd napiši gdje su i kad pa da se malo proveselim zadnji dan špancira :). Tenks!
    Anger is an energy...
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    aaaa, ja niš ne razumijem, što si ti tu napisala!

    je da sam popila dvije čaše t'ge za jug nakon ručka, ali nisam pijana, fakat nisam

    što je to 'premico'?
    i otkud ti ta priča o surfanju na floridi i dejtanju?

    ak je objašnjenje u videu edovog speecha, onda se unaprijed ispričavam, ne mogu ga vidjeti
    Iva: dečki, bolje nemojte čitati ovaj post, fakat je girls only :)


    :D opasna je ta t'ga za jug, kaj ne?

    Dakle, na jednom threadu je pisalo da je Kelly Slater (koji je očito držao govor prije Eda) rekao: “Eddie called me one time and said, ‘I want to take this surf trip to Florida.’ I said ‘That’s no surf trip. What’s her name?’”
    Očito Florida nije baš nešto za surfanje pa ga je ovaj odmah skužio da je tamo s nekom kokom.
    Ed mu je na to u svom govoru (koji baš bed da ne možeš čuti :() rekao da je to bilo prije sedam godina, a da sad imaju curicu od tri godine. Nakon male pauze je dodao (a ovdje ćeš možda odmah skužiti što je premico :)) 'We're still on that date.' Dakle, pretpostavljam da je htio reći da im je još uvijek super kao i tada. Dakle, frajer je ful mico tj. premico! :D

    jadni momci na našem threadu, moglo bi im pozliti...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hvala na brzom i nadasve opširnom odgovoru! :)

    sve mi je jasno.

    girl power!

    :D
  • Ed-ov spič je super kao i obično

    Čestitke Sid na poslu !!!!

    Da čuo sam za taj poster show ali jebiga bolje mi je da ne mislim
    Danas sam napokon objesio 7+1 postera u novi stan :D sljedeća je radiona pa vam šaljem fotke.

    Španciren...baš mi je žao što nisam mogao doći gore, trebao sam imati štand da trgujem sa staklom čuo sam da se tamo uvijek dobro zaradi ali nisam uspio sa vremenom...selidba i ostalo.

    pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Sycorax wrote:
    Kaj i danas su? Znam da su bili jučer u blu munu, al ih nisam uspjela uloviti. Ajd napiši gdje su i kad pa da se malo proveselim zadnji dan špancira :). Tenks!

    da, i danas su :) mislim, trebali bi biti... isto u blue moonu. posle 23h :)
    btw imaš pm


    @ niko - da, pun je grad ljudi... ima svega. pretpostavljam da dobro zarade :D nadam
    se da budeš mogel iduće godine :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:

    slin, slin curke :D
    pajo wrote:

    simpa-pimpa... malo im je neloše :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Danas sam napokon objesio 7+1 postera u novi stan :D

    good for you... :) 7+1 se obicno kaze 8 ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Evo i nes vijesti od mene.

    Od ponedjeljka radim. Konacno posao. nakon toliko mjeseci (opet) nerada, i trazenja posla u struci, posrecilo mi se...

    go girl! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jeste vidjeli u današnjem jutarnjem kako sale dragaš piše o fenomenu youtube-a i značaju tog portala za istraživanje/uživanje glazbene povijesti?

    enivej, u popis esencijalnih snimki koje bi trebali vidjeti svi zaljubljenici u glazbu stavio je i nastup kings of leon s eddijem s ovogodišnje lollapalooze :)


    http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,9,3,,88469.jl
  • masnimasni Posts: 1,657
    odlican mi je intervju, a i ovaj "anin" clanak iz jutarnjeg.. bas sam gustao citajuci oboje..
    nego, nista od pipsa 7.9. u aquariusu, ako niste primjetili..
    steta, bas steta :(
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo da se i mi prijavimo (iako u gužvi smo se zaboravili odjaviti):)
    Došli s godišnjeg u subotu. Bilo nam super u Trogiru i na Braču, osim kaj je Janko očekivano odbolovao 2-3 dana, ali ništa ozbiljnije (malo temperaturice i proljevčić). Vrijeme nam bilo presuper, iskupali se i lepo proveli... Nosili laptop da Janko ne bi propuštao Pearl Jam... Ima i novi hit - Ajf ejst it! Prvih se 8 dana Janko kupao ko lud, a tijekom prvog ulaska u more mi rekao: Pusti me. Idem sam. :) Imao je rukaviće s Tweety-jem - nalžalost ne rade s Tvidijem...:D Nakon 8 dana ga pustilo kupanje pa je samo na rubu mora skupljao i bacao kamenčiće. Okupao bi se samo kad bi slučajno upao u more... Inače smo baš odmarali i kulirali... i tak! Sad smo nazaj tu! Ja sam uspio pročitati sve postove, kojih bajdvej i nije bilo preveč dok nas ni bilo. Žao nam malo kaj nismo uspjeli na VipIn, a jedino mi je drago kaj nisam bio zbog fakin redova za cugu. To ne bih podnio jer volim si popit koju pivicu dok sam na koncertu. Vidim da vas je dosta pohvalilo Letu štuke. Našoj obitelji je to jedan od boljih bendova s ovih prostora. Ja sam bio u travnju na njihovom gigu u Akvarijusu i bilo je fino. Iako očekivao sam bolji lajv nastup. Inače, pesme su mi vrlo, vrlo dobre. I stavit TBF u pol 6 - seljačine organizatorske.
    TBF bi trebao van sad u 9. misec, a i Pipsi izlaze. Znam da nema giga 6.9. - bit će sredinom 10-og mjeseca promocija albuma u kinu Europa (kolko sam upućen).
    Najavljuje se za kraj godine i neka proslava godišnjice otvorenog radija pa bi trebali svirati Jinx, TBF, Pipsi, Hladno pivo i možda Let 3, a sve u velikoj doma sportova.
    E sad više nemam inspiracije...
    Bok i pišemo se ovih dana.
    nastojat ću smisliti neku igricu.:D
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica, domagoj i (možda) rijeka... kad dolazite sutra pred dom sportova? :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    jurasica, domagoj i (možda) rijeka... kad dolazite sutra pred dom sportova? :)

    Ja ipak ne dolazim...Al doć će oni opet :D
    Dobar provod sutra!
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.