Pearl Jam in Zagreb!

1292293295297298860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Hej Viktore, steta. Sta se ipak posao isprijecio na kraju?

    Za dom sportova, mozda vec negdje oko 5. Mozda cak i ranije. Bit ce kod mene dvije cure iz Makedonije. Emi je bila prosle godine na PJ, neki ste je i upoznali, a njena frendica je hard core fan Tool-a tako da ciljamo na prve redove :)

    Jos se cujemo. Lestes, posaljem ti poruku sutra kad se dogovorimo, pa se mozemo nac negdje ili u gradu ili pred dvoranom. Si u zg ili u Varazdinu? Ako nisi u zg, oko kolko dolazis?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Nije posao iako postoji mogućnost da će se radit, frend ne može zbog ispita u srijedu ujutro. A meni se ne da baš samom ić do gore i nazad tako da ću čekat neku drugu priliku da ih vidim.

    Uživajte, bit će dobro, ajm šur abaut det. I pozdravite mi Maynarda vi koji ciljate na prve redove :D
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Hej Viktore, steta. Sta se ipak posao isprijecio na kraju?

    Za dom sportova, mozda vec negdje oko 5. Mozda cak i ranije. Bit ce kod mene dvije cure iz Makedonije. Emi je bila prosle godine na PJ, neki ste je i upoznali, a njena frendica je hard core fan Tool-a tako da ciljamo na prve redove :)

    Jos se cujemo. Lestes, posaljem ti poruku sutra kad se dogovorimo, pa se mozemo nac negdje ili u gradu ili pred dvoranom. Si u zg ili u Varazdinu? Ako nisi u zg, oko kolko dolazis?

    moja sestra isto cilja na prve redove :D imamo i one karte za 20 min raniji ulazak :rolleyes:
    može, pošalješ poruku. dolazim ujutro u zagreb pa sam mislila poslije 4, 5 biti
    pred dvoranom. možemo se samo tam naći :)

    rijeka, baš mi je žal kaj to proputaš :(
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    I pozdravite mi Maynarda vi koji ciljate na prve redove :D

    jedino ak ima oči na guzici... znate zakaj ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    moja sestra isto cilja na prve redove :D imamo i one karte za 20 min raniji ulazak :rolleyes:
    može, pošalješ poruku. dolazim ujutro u zagreb pa sam mislila poslije 4, 5 biti
    pred dvoranom. možemo se samo tam naći :)

    rijeka, baš mi je žal kaj to proputaš :(

    ja nisam još kupila kartu, ali sam totalno pozitivna... idem... :) ne znam kad ću doći pred dvoranu, ne znam ni s kim idem i tak...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ja nisam još kupila kartu, ali sam totalno pozitivna... idem... :) ne znam kad ću doći pred dvoranu, ne znam ni s kim idem i tak...

    joj, joj...

    iva i ja nismo kupili karte... kao, ne idemo... i fakat ne idemo... samo kaj sam sad na poslu zvao kolegu da ga pitam dal ima kaj od toola... meni je sve doma... a treba me malo napalit (ok, hold your horses :D ) pa da odem po karte kasnije :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    good for you... :) 7+1 se obicno kaze 8 ;)

    7 PJ postera u dnevni boravak i 1 Ben Harper u sobu za sada :) zato je bilo 7+1.

    A kad smo već kod + najbolji nogometni broj na leđima je imao Zamorano u Intera 18, to jest 1+8 mu je pisalo na majici jer nije mogao imati 9...zakon :D

    malo off topic
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • To se spremate na TOOL, ja ih nisam nikad slušao, previše sam lijen za istraživanje nove muzike, nemam vremena ni volje :)

    Uživajte u svakom slućaju u druženju i u koncertu!!

    Hey je ste li vi čuli za hiden track na Lost Dogs, ja danas prvi put.
    Nakon Bee girl, neka stvar za Stanley-a iz AIC???

    Idem je poslušati :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • A čuo sam je samo nisam znao da se zove 04/20/02 i da je za Stanley-a ;D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Evo da se i mi prijavimo (iako u gužvi smo se zaboravili odjaviti):)

    dobrodošli natrag!

    samo nastavite s vašim pričama o janku, jako uveseljavaju :)

    trebalo mi je malo više da skužim koja mu je to nova najdraža PJ pjesma, na trenutak sam čak pomislila da se radi o nekom opskurnom raritetu iz PJ kataloga koji se zove ' i faced it' :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A kad smo već kod + najbolji nogometni broj na leđima je imao Zamorano u Intera 18, to jest 1+8 mu je pisalo na majici jer nije mogao imati 9...zakon :D

    Za*ebo ga Ronaldo :D...

    Offtopic je zakon

    A i ja sam malo u početku zaštekao i pomislio što je to "aj fejst it" :D...A onda mi se lampica upalila, mala al' ipak lampica :D...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    A kad smo već kod + najbolji nogometni broj na leđima je imao Zamorano u Intera 18, to jest 1+8 mu je pisalo na majici jer nije mogao imati 9...zakon :D

    malo off topic

    Zakon, sjecam se toga kad je presao iz Reala...a sjecate se napada repke Cilea, Zamorano-Salas...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Talijani ce imati na radiju promociju Into The Wild soundtracka izmedju 10. i 14. ovog mjeseca, a i objavili su par zanimljivih informacija o albumu:

    http://www.pearljamonline.it/newsENGversion.htm#pre
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da se trio Ed, Flea i Irons pretvara u pravi side project. Ovjde kazu da ce svirat na Bridge School benefitu ove godine:
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=256527
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo, hvala na uvijek friškom dotoku informacija!


    pogledajte ovu fotku, i recite da se ed nije počeo furati na jeffa.
    i odjećom, i pozom :D

    http://www.pearljamonline.it/OnTheRoad/2007/CH/2.jpg

    inače, fotkano na koncertu neil finna 1.9. u seattleu gdje se pojavio i ed.
  • elcielo wrote:
    pajo, hvala na uvijek friškom dotoku informacija!


    pogledajte ovu fotku, i recite da se ed nije počeo furati na jeffa.
    i odjećom, i pozom :D

    http://www.pearljamonline.it/OnTheRoad/2007/CH/2.jpg

    inače, fotkano na koncertu neil finna 1.9. u seattleu gdje se pojavio i ed.


    Totalno, da si mu bluro lice rekao bi da je Đef :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    lol za sliku :)
    inace, bas slusam gorge.. dosao sam do 3 cd-a tek :D
    hellouu tom, come down tom, predobro
    jos se shopam novim modest mousom i mando diaom (iz 2006, al sam ih tek sad nabavio)

    mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Pozdraf svima!

    Lijepo je vidjeti da ste se svi dobro odmorili i zabavili na godišnjima... Imala sam otprilike ideju što ću napisati, al sad mi je već sve isparilo, nema veze...

    U zadnje vrijeme nešto manje slušam Pearl Jam, evo danas sam si pustila Black koji mi nekak paše uz ovo cmoljavo vrijeme... Trenutno su na repertoaru Muse, Snow Patrol i Jeff Buckley...

    Uz sve to, pobožno pratim Cobru 11... :D:D:D Ne mogu vjerovat da ranije nisam skužila tu seriju...

    P.S. Čestitke Sid na poslu! :)

    P.P.S. Offtopic rulz! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Totalno, da si mu bluro lice rekao bi da je Đef :D

    LOL! A čuješ ti Đef, kad će slike novih postera na webu osvanut?
  • http://pledgeyourgrievance.blogspot.com/

    Studio No More. Link se pojavio u threadu o istome.

    I da, narucila sam opet bundle, Into The Wild soundtrack i majicu.
    Jebemu 10c. trebaju mi pare, al ocu i ovo :D Valjda ce doci na vrijeme, ili nadam se, ne jako kasno. a opet mi se isplati vise nego dat nekih 15 eura najmanje za cd tu.

    I jos jedan linkic, za one koji ne citaju ostatak pita ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=Qn-9Rn_6iqQ
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • O my, ja zaboravila da ste svi skoro na Tool isli :o

    Nadam se da vam je bilo super i da ste imali mini PJ meetup tamo.
    ajde, report brzo. ajde.
    ja spavala popodne, uzmorili me bebaci na poslu ujutro.
    a sad opet do kasno na netu, sutra radim on 12.30 pa mogu malo duze... :D
    da, hm.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    O my, ja zaboravila da ste svi skoro na Tool isli :o

    Nadam se da vam je bilo super i da ste imali mini PJ meetup tamo.
    ajde, report brzo. ajde.
    ja spavala popodne, uzmorili me bebaci na poslu ujutro.
    a sad opet do kasno na netu, sutra radim on 12.30 pa mogu malo duze... :D
    da, hm.

    evo, da se ja prva javim... koncert super - just as I expected... :) nema iznenađenja... neki interesantan laser show i tak... definitivno mali pj meet-up... došli i dreadis i anes (koji btw piče danas za beograd jer isto idu na Tool - jebo ga, skupo je biti pj freak, a tek još tome dodati i neko drugo frikovstvo). zatim došle i curke iz makedonije, killroyeve gošće, bila mala agresivka lestes i njena sekica i tak... i puno mojih prijatelja... :) inače, poslije koncerta me zaustavio neki frik jer sam ja bila u "našoj" pj majici i bio je oduševljen da gdje bi se to moglo kupiti i tak... smiješno.... vidjela sam ekšli dosta ljudi u pj majicama tak da je, ma sve, bilo super... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Super mali meet up, drago nam je čuti da se Mr. Vegeta reklamira i cijeni.
    Ja sam također upravo naručio cd ITW sa majicom naravno :D

    A slike novih postera još ne jer moram dobiti par najvrijednijih, najljepših postera u mojoj kolekciji a bogami i šire.

    Uskoro na vašim malim ekranima NCD PJ collection :D:D


    ovo sam uspio sinoć pokupiti na eBay-u, samo 100 komada potpisani Hampton
    http://www.justinhampton.com/Dreamtime.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sid, hvala na linku za "No more".. :) Skinuh još jedan dvd pa ti to proslijedim ;)

    Nisam ni očekivao da će tool bit loš, jbg propustih ali bit će još prilika za njih.. Drago mi je da vam je bilo dobro i da se vegeta širi sve dalje, samo da ne dođe do Koprivnice i njihovih odvjetnika :D..

    Niko, ne drži nas u neizvjesnosti, daj slike :D

    Evo mene natrag u Bakru, back to black. Dosada na šljaci pa malo čitam pit..
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Jako lijepa recenzija ili bolje receno fanovski pogled na Gorge Box Set na muzika.hr :

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=12669
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA:

    Hej svima! Super linkovi i info tnx!

    Nismo na kraju otisli na tool Gn. znali smo da ce bit dobro, al kao sto jurasica kaze skup je to sport obilazit sve koncertache...sigh. Nema veze, idemo na Mjuuz to je ziher :)

    kakvi su jos dojmovi s toola?

    Htjela bi vam sam preporucit fora muzicki prilog "Ritam" koji izlazi u Vecernjaku svakog 1. u mjesecu. Ovaj vikend je tema bila 30 godina punka i bas je guba napisano, a ima jos i dosta drugog mjuzik infoa. (PJ doduse spomenut samo na 10. mjestu top liste albuma s Live at the G :/)
    Jedino nismo znali da se prvi album Prljavog kazalista smatra remek djelom hrvatskog punka (!!??) + smo se jos dobro nasmijali i headbangali - jer su u sklopu toga dijelili i punk CD sa Satanom Panonskim, Kawasaki 3P-om, HP-om,KUD IDIJOTIMA i nezaboravnim Rizolom :D

    Jel bi isao tko 28.9. na 10 rockas Otvorenog radija? dom sportova Upad je 10 kn (!) i prihod ide bolnici za kronicne djecje bolesti u Gornjoj Bistri, a nastupit ce "najveca krema domace rock i sire scene" ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Jako lijepa recenzija ili bolje receno fanovski pogled na Gorge Box Set na muzika.hr :

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=12669

    bas sam maloprije to procitao... u potpisu stoji D.P. pa sam malo zujao po muzika.hr i nasao da je to Domagoj P. (da ne pisem covjeku puno ime ovdje)..

    e sad curke, jel to mozda Domagoj koji se druzio s nama tamo negdje iza turneje 2000. kad smo se mi pomalo poceli druziti? kaj je uopce s njim? bas sam se nekak sjetio :)

    i tak..

    vec sam 2 posta poslao, ali se moja Iva vidim isto logirala pa su mi postovi netragom nestali :D
    mala, odi prevodit, nadrapala si kad dođem doma ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, kao što jurasica kaze, na Toolu su bili Anes i Dreadis... zvao me Dreadis sinoc da provjeri da li tko od nas dolazi pa sam poslao sms Killroyu koji se nije javljao na mob... ostavio ga doma? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Jako lijepa recenzija ili bolje receno fanovski pogled na Gorge Box Set na muzika.hr :

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=12669

    tenks fora je! :) Zanima me tko je to pisao jer zvuci bas ko pravi nash frik!

    "Sedam CD-ova, debelo preko sedam sati, a sve skupa tri koncerta snimljena u jednom od najljepših koncertnih prostora u Sjevernoj Americi. Ravno 100 pjesama, a među njima samo pet koje su se pojavile na sva tri nastupa, pokazuju koliko je Pearl Jam zanimljiv bend, koliki im je repertoar i kako možete biti sigurni da vas, kada krećete na njihov koncert, neće provesti kroz 'best of', već vam ponuditi tri sata odlične svirke (sjetite se zagrebačkog nastupa)."

    - Eto, i koji dio toga ljudi onda ne kuze? (i pitaju zasto idemo na tolke koncerte) ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Baš i ja pročitah recenziju i reko da stavim link, kad ono cijela se rasprava već povela oko toga!:)
    Domagoj je inače iz Sesveta. Mlađi dečko (u odnosu na mojih thirtysomething:D), prijateljuje s Ljubičinim bratićem i je, a to se da i pročitati, pravi PJ frik!
    Kak sam čitao recenziju, linknuo se na recenziju koncerta i baš me bubnula neka nostalgija. A sve pojačano ovim vremenom autsajd i Nick Drake-om koji lagano svirucka iz zvučnika!
    Baš sam nekak blue!:) Ali ak to može biti onda neki OK blue mood!:)
    Živjela zagrebačka jesen, nešto prefakin divno... duboko i melankolično!
    Počeo sam preveč brijat pa idem...:)
Sign In or Register to comment.