Pearl Jam in Zagreb!

1290291293295296860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    hm.. pipsi su se izgubili putem.. tj kod frenda su jos.. hvala sto si me podsjetio.. a ovo bi mogli sprzit pa se kusurajte.. ili se nadjite zajedno pa pogledajte lrom i simpsone :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok.. gledate crtice? mislim na ove nove animirane tipa shrek i to? (meni je btw najbolji od te vrste madagaskar bez premca). e, ja gledam, i to sve sto dodje, bilo sranje ili ne.. uglavnom, novi se zove "surf's up" i radi se o pingvinima koji surfaju (i jednoj kokosi).. uglavnom, skroz je ok crtic.. ali ne govorim to zbog crtica nego zbog dobrog soundtracka.. ima svega.. od incubusa, green dayja par strvari pa do, da, da, pearl jam-a.. koja pjesma? pa big wave naravno.. samo odjednom cujem "got me a big wave" puta 3 i ludilo.. eto, da se zna.. mislim da ce sad u kina crtic :)

    pozdrav svima

    i daj ljudi postajte
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    ok.. gledate crtice? mislim na ove nove animirane tipa shrek i to? (meni je btw najbolji od te vrste madagaskar bez premca). e, ja gledam, i to sve sto dodje, bilo sranje ili ne.. uglavnom, novi se zove "surf's up" i radi se o pingvinima koji surfaju (i jednoj kokosi).. uglavnom, skroz je ok crtic.. ali ne govorim to zbog crtica nego zbog dobrog soundtracka.. ima svega.. od incubusa, green dayja par strvari pa do, da, da, pearl jam-a.. koja pjesma? pa big wave naravno.. samo odjednom cujem "got me a big wave" puta 3 i ludilo.. eto, da se zna.. mislim da ce sad u kina crtic :)

    pozdrav svima

    i daj ljudi postajte

    hmm.. pa onda slobodno i taj crtić staviš na onaj dvd :D;)
    ja gledam ponekad. ove godine smo imali jednu super profesoricu koja je svako
    predavanje započela s nekim crtićem. najčešće je to bil neki dio iz ice age-a. ono,
    svašta se možeiz crtića naučit...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    i daj ljudi postajte
    evo nas, evo nas, sorry...

    ma na poslu nam se oboma zaredala neka teška ludnica, a onda se već cijeli vikend i ponedjeljak i danas popodne poslije posla grbimo s tim glupim vratima... prek vikenda smo ih farbali, jučer popodne zadnji sloj boje na unutarnju stranu kupaonskih vrata (plava su :)) pa smo ih danas planirali stavljati, ali smo stavili samo jedna jer smo, naravno, a što drugo, kupili različite kvake :) hebem ti sam svoj majstor i tko ga smislio... :)

    eto, nismo vas htjeli inače gnjavit ovim terribly exciting i nadasve PJ related informacijama, ali, if you insist... :D

    i da, toliko su nas zaokupila glupa vrata da smo zaboravili da smo mislili ići poslušati INmusic izvana... :D shit...

    hajde vi povratnici s festivala postajte reviewse...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:

    i da, toliko su nas zaokupila glupa vrata da smo zaboravili da smo mislili ići poslušati INmusic izvana... shit...

    hajde vi povratnici s festivala postajte reviewse...

    izvana navodno i nije bio neki dozivljaj jer su se miješali zvukovi sa oba velika stagea...

    unutra bilo fino...

    Majke odradili poštenski... Bare je imao srece kaj ga nije onaj vjetar otpuhao...

    Hold Steady su mi bili voda... k'o Boris Novković :D

    Asian Dub Foundation rasturili... nisam ih do sada nesto slusao, ali bas su guba...

    Letu Štuke sam prvi put vidio i htio bi otici na njihov solo koncert...

    !!! su mi isto fora, jedino kaj je vokal presmijesan u svojim kratkim hlacicama i sa so gay koreografijom :D

    Iggy Pop je i dalje živahan kao i u najboljim danima (iz ranih 70-ih kad sam picio po njegovim koncertima... NOT :D )...

    cjelokupni "muvin-gruvin" mi je bio skroz ok... puno mladih drogerasa koji se druze i vesele... parada šarenila, ne tako dobre hrane, vodene pive, smijanja, đuskanja, smijesnih tetovaza, jos smijesnijih outfita...

    eto... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo još malo primjera upotrebe kuhara:
    http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2902595/index.do
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA: Evo i koja od mene o vip in-u i inome

    asian dub f. bili mi uvjerljivo najbolji :) ful dobre vibre i puno skakanja!

    iggy je fakat legenda al to svi vec znaju. u jednom trenu se popelo nekih 10 ljudi na stage pa su s njim pjevali skakli i ljubili ga grlili i fotkali bilo smjesno i simpa :)
    prije par godina na krku ga nismo nes dozivjeli (nije nam valjda bio dosta star ;) al jucer je bas rasturio - ful dobra atmosfera go iggy!

    prvi dan su new york dollsi bili simpa - odma se sjetis ramonesa, sid (naravno) dala intervju nekim kamerama pa ju mozda ulovite negdje na tv-ima :D

    sonic youth - respect! teta me iznenadila jer je inace sva ozbiljna i kul al na koncertu je bas puno skakala i cagala i vrtila se po stageu.

    drugi dan mi bio bolji. spika s bonovima za cugu i klopu - fakat saks!

    i jos uvijek se nista ne moze usporediti s PJ concert experience, al mozda sam subjektivna? ;))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo i mene doma nakon dva dana u metropoli ;)

    Bilo super na InMusicu. steta sto ostatak ekipe nije uspio doci, a nama koji smo se skupili bili super.

    Osim SY, Iggiya i NY Dollsa, meni super bili Letu Stuke koje sam i htjela cuti, tako da nisam uopce isla na ADF...ostatak njihove gaze sam provela u redu za palacinku, jednu, da, koju sam cekala SAT vremena :mad:
    Organizacija koma i ljudi su bili gladni to je sigurno. zedni malo manje, al opet to sa bonovima i standovima za hranu i sankovima za pice kojih je bilo premalo!!!, nis ne valja. uzas. veliki minus. I da, Usklicnike (!!!) sam cula samo jednu pjesmu mozda (opet zbog superlong reda za palacinku), tako da to ne mogu komentirat.
    Nego, Iva I Ranko nisu ostali na najboljem bandu festivala (po Domagoju, a slozio se i Viktor da su super) a to su KULTUR SHOCK. :)
    Tipovi su zakon, svirali su u satoru nakon svega, i to su cak ranije poceli, vjerojatno dok ljudi ne pobjegnu su im rekli da pocnu. mi usli oko 00.15 a oni vec prase. ostali smo do poslije 1.00 i zbilja se zabavili. meni su odlicni.
    Koncert zavrsio, mi izlazimo, ono kisa :( uf.
    smocili se do koze dok smo koracali lagano do auta...sta da kazem, kao Venecija sad u 6.mj samo malo gore...
    cak je i puhalo popodne kad smo dosli i slusali Majke. Onaj Bare je ajme meni, al bar prase rock and roll dobar ako nis drugo. SY sam rekla da su dobri, samo treba bit ufuran u njih i slusat ih duze i bas bit nekakav fan, a ja nisam bas toliko...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Eo i mene...

    Slušam Sonic Youth koji su za mene bili highlight ovog festivala. Kultur shock predobri (ful mi je drago da sam ih čuo i vidio). Iggy lud k'o šiba, čk čk čk su mi samo zanimljivi ali me se nisu baš dojmili. Možda jer ih i nisam dugo gledao. K'o ni ADF, ali ja sam jedan od onih koji baš i ne preferira te dub ritmove... Letu štuke su super, iako sam ja još u povojima što se tiče poznavanja njihovog repertoara..Ali hoću, hoću, slušat ću ih češće

    Bonovi su zakon, sve bi to trebalo puuuno bolje organizirat jerbo nije baš ugodno čekat u redu sat vremena za hebenu palačinku. A i na cugu se čekalo prilično... No, ok, valjda su to dječje bolesti. Svaki početak je težak. Nadam se istom festivalu i dogodine...

    I još jedno veliko hvala Domagoju i njegovoj familiji na gostoprimstvu, hrani, smještaju i svemu ostalom. Hvala :)

    Enjoy (i Maja Šuput)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajde bas super da ste se zabavili... :) a steta za te organizacijske gluposti, valjda ce se ekipa ispraksat do iduce godine, pogotovo zato sto imaju ambiciju postati veliki poput Szigeta ili Exita. pa ce da vidimo...

    e, a Iva, dofuram ti nesto ADF-a ako hocete na kofi, mi imamo tri albuma i bili na njima u Tvornici i da, bash su cool. javi ako hocete pa vam zaprzimo.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ajde bas super da ste se zabavili... :) a steta za te organizacijske gluposti, valjda ce se ekipa ispraksat do iduce godine, pogotovo zato sto imaju ambiciju postati veliki poput Szigeta ili Exita. pa ce da vidimo...

    e, a Iva, dofuram ti nesto ADF-a ako hocete na kofi, mi imamo tri albuma i bili na njima u Tvornici i da, bash su cool. javi ako hocete pa vam zaprzimo.


    Iva: (joj ovo je fakat smjesno s nama ivama :) moze moze tenks! biljezimo se sa stovanjem ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SY sam rekla da su dobri, samo treba bit ufuran u njih i slusat ih duze i bas bit nekakav fan, a ja nisam bas toliko...[/quote]


    Iva: E da ekipa koji su fakat fanovi SY-a su fakat bili odusevljeni njihovom izvedbom :)

    Meni je jos malo bilo bed sto je bilo tog preklapanja izmedju bendova. kuzim da je to zbog ogranicenog vremena al nekak brijem da su ih bas i mogli zgurat tak da se ovi glavni fino odslusaju...al to valjda tak ide ne?

    Stuke su fakat isto guba bas cemo otic kad opet budu negdje solo.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Ehej!

    Da...meni bilo stvarno dobro na inmusicu...Kultur shock me se definitivno najvise dojmio...totalno su dobri i dinamicni i pozitivni. A i cini mi se da ih je publika mozda cak najbolje prihvatila od svih bendova. Napravili su ludu atmosferu.

    Sonic Youth su dobri, al tesko ih je pohvatat kad ih prvi put cujes. U svakom slucaju impresivno.

    Iggy...hehe...sta rec...tip ima 60 godina, al przi kao da mu je 20. A basist u Stoogesima je Mike Watt...sto je Sid odlicno primijetila...naravno, Eddie je s njim svirao/pjevao :D

    Majke odlicne!

    New York Dolls....slusali smo samo par stvari prije SY, kratko ali slatko.

    Malo negativnih stvari sa hranom, picem, bonovima i kisom za kraj ipak nisu bili dovoljni da pokvare dozivljaj. Osim cekanja za palacinke :D...Mislio sam da ce ih Sid sve ugusit u onoj smjesi za palacinke kolko dugo je morala cekat.

    I super sta ste dosli, Sid i Viktore...inace bi ja lud preskocio festival...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: evo još malo primjera upotrebe kuhara:
    http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2902595/index.do
    Hehe, a vidi ovo:
    Citiram iz clanka:

    "S obzirom na to da se radi o žigu od iznimne važnosti za Podravku, te s obzirom na to da značaj intelektualnoga vlasništva postaje od neprocjenjive važnosti, Podravka posebnu pozornost posvećuje upravo zaštiti svog intelektualnog vlasništva" - tvrde u koprivničkoj kompaniji i dodaju kako sustavno prate sva tržišta i priječe nedopušteno korištenje vegetina kuhara, a svakom takvom predmetu poklanjaju posebnu pozornost i odlučuju o aktivnostima koje će spriječiti narušavanje Podravkina ugleda."

    Nadamo se da nad Podravka nece tuziti. :eek: :D
    I da ima bar jedan PJ fan kod njih, jer mislim da time sto smo upotrijebili njihov logo na majicama nasim (koje su, btw, definitvno bilo naj na turneji, potvrdjeno i pohvaljeno od multi internacionalne crew) defnitivno nismo nicim narusili njihov ugled.
    Ako slucajno smatraju da jesmo (a ne znam kako bi se to moglo uopce dogodit), onda ce uslijedit przenje cd-a, bootva i dvd-a i povest cemo glavnog *kuhara*/sefa na sljedeci koncert, pa nek vidi kako je to tamo...i kako narusavamo ugled :p
    I onda kad nas jos Podravka sponzorira na sljedecoj turneji! :D zakon!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ..zamišljam trakavicu po novinama..."Začinski gigant krenuo u bitku s grupom Pearl Jam fanova" :D...

    K'o borba protiv ticketmastera :D... Ili Metallica vs. Napster...
    "Iscijedit ćemo zadnji novčić od njih" poručuje direktor Podravke :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Sad je i official da će "Uokvirena slika" biti region 1 :(
    https://secure.pearljam.com/store/product.spring?sku=5007
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    "Iscijedit ćemo zadnji novčić od njih" poručuje direktor Podravke
    Iva: dakle cijela borba protiv tih opakih PJ fanova će trajati dan dva koliko će im trebati da iscjede taj zadnji novčić. :D LOL!

    Mislim da bi prije bilo da bi nas sponzorirali... I onda zamislite onako, veeelika slika nas na turneji u Podravkinim novinama... :)

    evo, izašli bismo uz bok s informacijom o tome da je, citiram, 'U Koprivnici održano finalno natjecanje Čokolino višebojca'! http://www.podravka.hr/media_centar/podravkine_novine_arhiva.php?g=2007&m=6 :D

    A sad sam se sjetila, gay ražnjiće sam bila začinila s vegeta twist začinima! that's it, zovem ih da nam budu sponzori!!! :D

    p.s. - edit je bio za ubacivanje linka jer sam se u međuvremenu informirala o Podravkinom listu :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    stvarno bi oni nama trebali platit za promidžbu...
    bolje im je da se ne petljaju s nama :) imamo mi puno onih novčića koje bi oni htjeli iscjedit...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    a ekipa sigurno mislila da ce i pearl jam svirat kad vide 5 ljudi, i svi u razlicitim njihovim majicama.. super :D
    priznajte da ste se dogovorili :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    a ekipa sigurno mislila da ce i pearl jam svirat kad vide 5 ljudi, i svi u razlicitim njihovim majicama.. super :D
    priznajte da ste se dogovorili :)
    Haha. mislim da nije bilo nekog pravog dogovora. logicno je bilo da za fest obucemo majice nam najdrazeg banda. a kako ih svi imamo u izobilju :D nismo uspjeli potrefit da se nadje 2 iste.
    Ljudi nisu bas kuzili, ovo su nove majice. Mene je jedan tip na kraju festa u satoru pitao sto mi je ta majica. Nosila sam crnu WE COME IN PEACE. Ja njemu, PEARL JAM. a on cita gradove iza i gleda, a di je Hrvatska?
    A ja: pa bili su lani, ove godine nisu u HR, al po Europi jesu.
    A on: a ja mislio da to promoviras Europsku Uniju s tom kartom i gradovima iza
    ROFL :D


    Da, vidjene su ostale (starije, i neke novije) PJ majicena drugim, ne poznatim ljudma. Jedna NO CODE bila je super...ja bi takvuuuuu
    I Stickmana par sam vidjela. Binaural sa nebulom crna, par maslinasto zelenih fist od lani i jedna crna sa plavim logom od lani. Na svim tima je vise manje vidljivo da su PJ majice, dok su nase bile malo zagonetnije (izuzev, recimo, Ivine, gdje se moglo bas procitat ime banda).
    Al zato je Ranko imao najoriginalniju majicu koju nitko nema.
    Do the Evolution ;)


    Ok, dosta mog bespotrebnog iscprnog izvjestaja o PJ obleki na festivalu, ima jos par novih slika na facebooku sad...evo linka uskoro.

    Zao mi je sto ste propustili Kultur Shock, Iva i Ranko...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo zadnji album. napokon.
    Glumili smo malo turiste :D

    http://www.facebook.com/album.php?aid=5330&l=6b2ab&id=500399631

    A slike banda, to je Kultur Shock koji su zakon :)
    Svirali su u satoru, steta sto nisu bili vani jer su napravili
    super atmosferu.

    Filmice stavljam na net malo kasnije ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    ..zamišljam trakavicu po novinama..."Začinski gigant krenuo u bitku s grupom Pearl Jam fanova" :D...

    K'o borba protiv ticketmastera :D... Ili Metallica vs. Napster...
    "Iscijedit ćemo zadnji novčić od njih" poručuje direktor Podravke :D


    IVA: Ajme zakon! :D A Ranko i ja bas gledali nase vegete prije odlaska na vip in i zekali se se kao kak bi bilo da ih obucemo i da javimo naravno i ostalima koji idu na vip in :) Mislim da bi nas onda definitivno zamijetili
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    [quote

    Zao mi je sto ste propustili Kultur Shock, Iva i Ranko...[/quote]


    Opet Iva: A gle, igi nas je skroz iscrpio pa smo morali doma na odmor. bit ce kultur s. ziher jos negdje pa cemo onda svakako otic :) stignemo jos bit i njihovi frikovi ak zatreba :D

    Nego, Lestes jel spanciras kaj po varazdinu?? Kako ruka?

    E jel jos neko zamijetio u Zagreb Njuzu od proslog tjedna komentar Ed/Bush/Lola/AT&T?

    Bas sam se iznenadila da su to uvrstili u vijesti iz svijeta, a mogli su pisat kako je niki i sestra joj parizer il koja vec na hvaru?!

    Ako je ovo vec odkomentirano skruseno se ispricavam.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    Nego, Lestes jel spanciras kaj po varazdinu?? Kako ruka?

    paaaa... niti ne baš. htela sam prvi dan na rundeka, al me nekaj zeznulo. bila sam
    jedan dan, al skroz na kratko. vrijeme je bezveze. kiša pada tak da ne znam ni
    dal bude mi se danas dalo. bil bi red da odem :D
    a ruka je ok. tenks :) ponekad još boli, al to je normalno...
  • lesteslestes Posts: 959
    sad sam i slike pogledala. super ste u onim majcama! ;)

    a ovo s podravkom haha :D:D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    http://www.intothewild.com/itw_main_musicplayer_standalone.swf

    evo ovdje se uz Hard sun mogu preslušat kratki djelići još 2 nove pjesme sa ITW...
    Death or glory!

  • RijekaRijeka Posts: 801
    a evo jedan zanimljiv post s forum.hr-a... A s obzirom da dolazi od čovjeka koji je u Zg doveo PJ, DM, Tool i Muse onda ima još veću težinu...
    lupa11 wrote:
    Foo Fighters će (kako sada stoje stvari) svirati u Zg u sklopu slijedeće turneje, u najvjerojatnije u travnju 2008.
    Oni žele doć, mi želimo da dođu. Za očekivati je da još nađemo zajednički jezik (čitaj novac )

    Meni su oni ok, barem po onom što sam vidio i čuo...
    Ipak se kreće :)
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    a evo jedan zanimljiv post s forum.hr-a... A s obzirom da dolazi od čovjeka koji je u Zg doveo PJ, DM, Tool i Muse onda ima još veću težinu...



    Meni su oni ok, barem po onom što sam vidio i čuo...
    Ipak se kreće :)

    je, vidio sam to... me like... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.