Pearl Jam in Zagreb!

1289290292294295860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Viktore! ODi na msn sad. bas da cu ti se javit, a ti ode...

    A ja ode spat..

    Ako budeš na netu ujutro/poslijepodne, javi se na msn. Ja sam uglavnom cijelo vrijeme doma jer imam neke majstore u stanu.. Ili pošalji sms da dođem na net.. Ili goluba :D
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da to je bad sa region dvd, ja imam nekoliko tih američkih verzija ali svi su mi radili u naj jeftinijim plejerima, što je je jeftiniji to je bolji i što je marka lošija to je bolje (QUADRO je zakon) za razliku od SONY kod mojih staraca gdje ništa nije radilo a dvd je koštao par tisuća kn...smeće.

    danas iskljućujemo kompjuter i pakujemo zadnje stvari tako da me sad neće biti nekoliko dana...ne znam kako ću izdržati bez neta, ebay-a, postera, foruma i ostalo...

    pozdrav...do sljedećeg čitanja
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801

    Ne kužim... Rerelease Tb-a??
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    ... Rerelease Tb-a??
    Je, to je politika diskografa, kada izlazi nesto novo uzmu neko staro izdanje malo ga samo prepakiraju, najave release date i prodaju logikom da ce od hrpe ljudi koji ce kupovati novi dvd mozda netko piknut i to...brijem da bend tu ne moze uopce utjecat...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da to je bad sa region dvd, ja imam nekoliko tih američkih verzija ali svi su mi radili u naj jeftinijim plejerima, što je je jeftiniji to je bolji i što je marka lošija to je bolje (QUADRO je zakon) za razliku od SONY kod mojih staraca gdje ništa nije radilo a dvd je koštao par tisuća kn...smeće.

    danas iskljućujemo kompjuter i pakujemo zadnje stvari tako da me sad neće biti nekoliko dana...ne znam kako ću izdržati bez neta, ebay-a, postera, foruma i ostalo...

    pozdrav...do sljedećeg čitanja
    Woohoo! Sad si me usrecio, ja imam Quadro :D Yay!

    Ajde ajde, izdrzat ces, bar ces malo para usparat. i vremena i zivaca...samo kad se vratis da to ne bi utrostrucio onda :o
    Uzivaj pomalo. ;)

    Ekipa, dolazimo Viktor i ja u ponedjeljak u ZeGe. Spavamo kod Domagoja a dane provodimo na Jarunu. In Music Fest ce bit THE SHIT kako bi rekli Ameri, haha.
    Koga cemo jos vidjet?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203

    Ekipa, dolazimo Viktor i ja u ponedjeljak u ZeGe. Spavamo kod Domagoja a dane provodimo na Jarunu. In Music Fest ce bit THE SHIT kako bi rekli Ameri, haha.
    Koga cemo jos vidjet?

    iva ce biti oba dana na InMusic-u, ja samo drugi tako da se nadam se vidimo... olrajt! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    iva ce biti oba dana na InMusic-u, ja samo drugi tako da se nadam se vidimo... olrajt! :)
    Woohoo! Ocemo partijat! Vidimo se uskoroooooo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    e ovako...
    nikad, ali vise nikad nikad se necu u subotu ili nedjelju ujutro (jutro poslije izlaska tj kad propustim jednu vecer foruma) žalit da imam procitat 4-5-6 stranica... naime, zadnji post ostavio sam 14.7. na 552. stranici.. danas je 24.8., i dosao sam doma, i postam na 584. stranici.. pa, thank you very much sto se mi priustili 6 sati citanja!!! ali..

    pozdrav, di ste, sta ima? :D
    dok sam citao sve postove ( a vjerujte mi, sve sam procitao), mogao sam napisat 30 postova, ali normalno, nisam zapisivao sve ideje, pa sam kroz ove sate vecinu i zaboravio.. al doci ce to :)

    da vidimo.. prvo-koncerti.. vidim da je ovaj za moj rodjendan bio nesto posebno.. vic show.. a ovaj drugi nista losiji.. pitanje prvo-ja imam neki sjebani explorer 7 kojem nesto steka megaupload, pa ako netko ima neki blog ili nesto, torrent slucajno, pa da to s 2-3 klikaja skinem, bit cu zahvalan.. naravno da se ovo odnosi i na lollu..

    drugo-meet up.. ideja nije losa, dapace, ali situacija ce se jos iskrastilizirat tokom ovog tjedna sto se mene tice (citaj: ovisi koliko cu biti lijen ili uporan s ucenjem)

    trece - narudzbe.. stara mi je predlozila da si za rodjendan kad dodjem u zg (a to je sad) ubodem neku majicu ili nesto od pj naravno, pa sam potrazio hoodie, ali ima samo onaj plavi, a i malo je skupo 40$ u odnosu na sve ostalo, pa nisam siguran.. mogao bih se s doctorom udruzit za postarinu od 11$ da je prepolovimo i narucimo si 2 kompleta ovih dvda i majica.. sta kazes doc na ideju?

    i evo ga.. izgubio sam se.. malo me oci bole od svih citanja, tako da vas napustam za kratko.. ali-vratio sam se :D

    op op op, evo ga; p.s. bilo je rijeci o vegeti majicama.. nosio sam je jedno 6-7 puta, i uz ostale pj majice pormovirao nama najjaci bend do ludila... imamo u makarskoj jedne stepenice ispod ulice "takozvane Skale", gdje prolazi masa ljudi kad ide u grad ili iz grada.. tamo se pocinje vecer uz cugu, gitaru, bongose itd.. e sad.. dogodine stavljamo kameru tamo i snimamo dokumentarac jer je to prezakon kako ljudi stanu, upozanaju se, poslusaju, zapjevaju s nama, i odu.. i tako svaki dan.. nove face, brojevi, imena; sve od kanade, rusije, letonije, njemacke (upoznali ekipu koje je isto bila na novarocku), do susjedne bosne i domacih ljudi.. uspio sam rasplakat jednu curu s indifferencom, a stvarno nisam htio.. i onda mi je pukla zica, pa sam joj poklonio za uspomenu, a ona ju zagrlila kao da sam joj dao ne znam sta.. zicu, ej.. puknutu zicu..
    uglavnom, zvuk ste vise manje culi na rostilju, dodajte tome decka koji jebeno svira bongose i dobili ste nas ugodjaj dolje.. skoro svaki dan 22-02 (poslije se ide u grad ako nam se da :D )

    i naravno da bih mogao jos o ovome, ali mozda nekom drugom zgodom..
    pozdrav svima..
    it's good to be home ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Vau, Masni! Vratio si se! Zakon ti je bilo, kako vidim. Super ljeto :)
    Slamas srca strankinjama, a? Dijelis zice okolo, haha :D

    Ej, pa nisam znala da ti je rodjendan bio :o Sorry i SRETAN RODJENDAN sa velikim zakasnjenjem.

    Vic i Lolla bootove svi vise manje imamo, i Lolla video, pa sam sigurna da ce bit kakvo przenje i druzenje sad uskoro.
    Evo, vec je mini druzenje ne InMusicu u ponedjeljak i utorak. Dolazis i ti na festival?

    I vau, skidam kapu, sve si procitao. Lud si, al zbilja, svaka cast.

    I da, ovaj novi dvd i majica ce bit super. uzmi si ti ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Di ste svi?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Di ste svi?

    pa ljeto je :D

    mene nema u zagrebu drugi tjedan. mogu se useliti u dom tek u 9.mjesecu... i
    tak. želim vam super provod na jarunu! :)

    pozdrav povratnicima, hehe ;)

    ništ, idem malo van....
  • pajopajo Posts: 3,292
    Di ste svi?
    Dobar dio dana na krovu zgrade farbali vrata (unutarnja iz stana) pa onda na ubijačini od klope kod mojih staraca (starom bio rođendan). Ono, pati se...

    Ali hej svima!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Di ste svi?

    ja čitam novog harry pottera i totalno sam se navukla... ne znam jel netko od vas čitao te knjige, ali meni je zakon mali čarobnjak... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Oho, to na godisnjem citas, Jurasica? :)
    Ja nisam bas neki veliki fan, a i nisam bas za citanje opcenito :eek: :o

    Nego, htjela sam vas pitati ako ste dobili DRUGI email od 10c nakon onog prvog kad ste narucivali dvd.

    ja nisam dobila drugi ni za to ni za clanstvo kad sam uzimala. trebam li se zabrinuti?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Oho, to na godisnjem citas, Jurasica? :)
    Ja nisam bas neki veliki fan, a i nisam bas za citanje opcenito :eek: :o

    Nego, htjela sam vas pitati ako ste dobili DRUGI email od 10c nakon onog prvog kad ste narucivali dvd.

    ja nisam dobila drugi ni za to ni za clanstvo kad sam uzimala. trebam li se zabrinuti?
    Mislim da drugi mail salju dan prije shippinga, a to nece biti prije 18.9. odnosno za europljane vjerojatno jos kasnije...
    Ali smo dobili onaj cudni mail o najavi pre-salea nakon sto je on vec poceo i nakon sto smo vec kupili dvd, a sto je turbo cudno je da je mail dobila i Iva za ciju e-mail adresu nemamo ni najmanje pojma odakle im...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Evo nedjelja je vec :)
    idem rjesiti 4 kakura iz 24 :)

    kako spamam, nije za ljude..

    pozdrav svima..

    p.s. Doctoreeee, javiii seee za deveedeee (ako otpjevate ovo navijackim glasom zakon je)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • sad sam se vratila s mora...bila par dana u istri....frendica mi je za rodjendan (zakašnjelo) naučila svirat betterman...(ja sam naime idiot za to)....bilo ful slatko...
    na inmusic nažalost ne idem...malo kratka financijski....:(
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    fala bogu pa ce stage biti jaako veijiki kako prilici takvom festivalu, i fala bogu da je jarun otvoreni prostor.. konkluzija - idem slusat "izvan ograde" na jarun :D valjda ce se cut.. bar malo, malkice..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    e da.. nisam pitao vise.. jeste pogledali "reign over me" film? ja, kako sam rekao vec prije, jesam jos prije ljeta, i superiska mi je film (inace ja puno gledam filmove, ovo je bio jedan u nizu.. ali meni stvarno dobar).. pa ako jeste, podijelite..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    masni wrote:
    e da.. nisam pitao vise.. jeste pogledali "reign over me" film? ja, kako sam rekao vec prije, jesam jos prije ljeta, i superiska mi je film (inace ja puno gledam filmove, ovo je bio jedan u nizu.. ali meni stvarno dobar).. pa ako jeste, podijelite..

    Ne, nisam. Nema niti u jednoj videoteci od 3 u koje sam učlanjen. Točnije nije bilo zadnji put kad sam bio u videoteci, a to je bilo prilično davno. Negdje pri kraju lipnja.. Čak i zaboravio na taj film skoro :o...

    Evo dok tipkam post našao dvdrip na torrentima pa stavih skidat... A po onom traileru koji je postavljen na jubito-u mi se čini da je dobar film.

    Hvala na podsjećanju :)
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    nisam odgledala film :( nadam se da budem ga uspjela skinuti kad dođem u
    zagreb.

    ide ko od vas na tool? osim domagoja ;) ja se lagano pripremam :D
  • DoctorDoctor Posts: 256
    masni wrote:
    Evo nedjelja je vec :)
    idem rjesiti 4 kakura iz 24 :)

    kako spamam, nije za ljude..

    pozdrav svima..

    p.s. Doctoreeee, javiii seee za deveedeee (ako otpjevate ovo navijackim glasom zakon je)

    Ej ba.. Prije svega, svaka cast na pobjedi Cro u Sarajevu.. Jos da nije onoliko primitivizma na ovakvim utakmicama, i nepotrebnog provociranja nacionalistickim navijanjem, tekma bi dobila jos vecu ocjenu!

    Vezano za dvd..
    Nesto mi je rizicno uzimati dvd ako postoji mogucnost da ga necu moci pustiti na svom playeru (samsung nakav, noviji).. Ne znam stvarno, nije do para :)
    Konto sam sprziti jedan dvd koji bi bio za americko trziste, ono br 1, pokusat ga pustiti pa onda odluciti hocu li narucivati ovaj (javim vam detalje svakako).. Mislim, bilo bi super da dobijem dvd iz 10c-a :D

    Btw, zagrebcani, kako je u Zg za novu godinu (na otvorenom ili u nekom ogromnom klubu itd)? Znam da jos nije ni jesen :) al' nam je ovih dana palo na pamet pa bi mozda dosli..

    I nisam gledao LROM.. Jedva cekam svakako..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja se nadam ići na Tool. Iako i nisam neki toolman.. Ali dobri su mi..

    Moram vidjet s frendom koji ih voli kad se vratim s inmjuzika. A i sa šefom :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    nisam odgledala film :( nadam se da budem ga uspjela skinuti kad dođem u
    zagreb.

    ide ko od vas na tool? osim domagoja ;) ja se lagano pripremam :D

    idem i ja na tool... :)

    @masni - ako imaš film, posudiš?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    kakva je uopce prica sa citanjem tih americkih dvda na nasim dvdima?
    mislim, na kompu bi trebalo sve radit, sta ne? bljup..
    a na onom drugom ako radi, radi..

    @juras: imam.. 2 cd-a.. ili ti sprzim dvd, pa stavim gore jos 2-3 filma.. imas zelje? simpsone? ili nesto tako..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    mislim, na kompu bi trebalo sve radit, sta ne? bljup..
    a na onom drugom ako radi, radi..
    Tak je!
    masni wrote:
    @juras: imam.. 2 cd-a.. ili ti sprzim dvd, pa stavim gore jos 2-3 filma.. imas zelje? simpsone? ili nesto tako..
    I mi bi LROM...i simpsone...a i jednom davno si nest spominjao da imas neki video Pipsa iz Boogalo-a..a?
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    idem i ja na tool... :)

    baš dobro. ima nas :)
    rijeka, sretno sa šefom i frendom!

    i ja bi lrom. i simpsone. i one vaše slike s koncerata :o neke sam skinula, ne znam
    čije, i ne znam di mi je sve to :o

    i mama mi nije dobre volje, a trebala bi njenu kreditnu karticu... naravno, zbog pj :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    @juras: imam.. 2 cd-a.. ili ti sprzim dvd, pa stavim gore jos 2-3 filma.. imas zelje? simpsone? ili nesto tako..

    imaš neku romantičnu komediju? :)

    a inače sam seljančura i ne kužim te razlike sa dvd-kompjuter forama... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    masni wrote:
    kakva je uopce prica sa citanjem tih americkih dvda na nasim dvdima?
    mislim, na kompu bi trebalo sve radit, sta ne? bljup..
    a na onom drugom ako radi, radi..

    Ma komp. nije problem.. Al' kod ovakvih dvd-a car je zvuk, koji je vrhunski na kucnom kinu..

    Za one koji ne znaju (mada ni ja nisam neki genije).. Postoji tih tzv 6 zona za koju se prave video formati.. Npr, br 1 je Sjeverna Amerika bez Meksika, 2 je Evropa, 4 je npr Australija.. Tako kupljeni film u Zagrebu 90% necete moci pustiti u Americi.. Nemam pojma sto to rade i zagorcavaju ljudima zivot al' tako je kako je..

    Upravo sam provjerio i na britanskom amazonu prodaju dvd za regiju Evrope, stim da je preskupo - 17 funti.. Provjerit cu gdje jos ima pa kupim negdje neovisno o 10c-u.. Hvala svakako..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.