Pearl Jam in Zagreb!

1288289291293294860

Comments

  • I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
  • siljo wrote:

    mislim da mi se ova stranica počinje sviđat :P
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • http://s54.photobucket.com/albums/g96/nukeboot/Pearl%20Jam/?start=all

    kad čovjek nije bio ni na jednom koncertu turneje onda vrijeme provodi gledajući tuđe slikice sa koncerata i pitajući se koja se to sila urotila da nije bio tamo...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ehej people, evo jutros je prvo netko na Phone boxu naručio Black, a onda odmah za njim je još netko pokušao naručiti PJ, ali mu nisu dali pa je čovjek naručio Hunger Strike :)
    hajmo, priznajte, tko je to bio? :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ehej people, evo jutros je prvo netko na Phone boxu naručio Black, a onda odmah za njim je još netko pokušao naručiti PJ, ali mu nisu dali pa je čovjek naručio Hunger Strike :)
    hajmo, priznajte, tko je to bio? :D

    nisam! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nisam ni ja a gdje se to naručuje??

    Hey Sid, nopokon sam uspio skinuti sa eBay-a Ottawu 05 i to potpisanu Klausen :):D za samo 70$ samo da mi se ne izugubi putem.
    A neki dan sam imamo prvo loše iskustvo na ebay-u; dobijem super poster za samo 27 dolara (vrijednost mu je od 80 pa nadalje) i lik mi je nije htio poslati uz poštarinu manju od 75$ kako bi nadoknadio gubitak...popizdio sam i naravno prolalo sve.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nisam ni ja a gdje se to naručuje??

    Hey Sid, nopokon sam uspio skinuti sa eBay-a Ottawu 05 i to potpisanu Klausen :):D za samo 70$ samo da mi se ne izugubi putem.
    A neki dan sam imamo prvo loše iskustvo na ebay-u; dobijem super poster za samo 27 dolara (vrijednost mu je od 80 pa nadalje) i lik mi je nije htio poslati uz poštarinu manju od 75$ kako bi nadoknadio gubitak...popizdio sam i naravno prolalo sve.

    Iva: Možeš naručiti na webu od Radija 101 http://www.radio101.hr pa ćemo mi u zgb i okolici slušati na radiju, a ti možeš slušati preko njihove web stranice. :)

    A liku s ebaya ostavi loš feedback, to će ga najviše zeznuti na ebayu... Ne znam kako su tako glupi ti što prodaju stvari. Mogli bi si staviti onaj reserve price tj. cijenu ispod koje ne žele prodati i sve bi bilo ok. A ne ovako...

    E, a ja ti sutra stižem u DBK s nekim proizvodima iz naše kućne pržionice za tebe. Budući da bih trebala imati organiziran prijevoz s aerodroma do Gruža pa odmah ići na brod za Šipan (nadam se da ću ga uspjeti uloviti), javim ti se u petak. Trebala bih stići sa Šipana oko 15,30h, a idem na onaj najkasniji avion za Zgb. Pa se onda dogovorimo u petak za kavu popdne? U svakom slučaju javim ti se još sutra kad stignem u tvoje krajeve...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Iva, ja sam u Rijeci, pakujemo se ovdje. Ovo je ludnica ima toliko kutija da ne znam kako ćemo stati u kamion. Mi se vraćamo tek krajem mjeseca u DBK a usput ćemo se zaustaviti u Primoštenu na 2 dana odmora :) tako da nam propada kava, doću ja opet do Zg pa se nađemo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ocu dvd!!! nema ga jos u goods...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ocu dvd!!! nema ga jos u goods...
    još uvijek ga nema... :(
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hey Iva, ja sam u Rijeci, pakujemo se ovdje. Ovo je ludnica ima toliko kutija da ne znam kako ćemo stati u kamion. Mi se vraćamo tek krajem mjeseca u DBK a usput ćemo se zaustaviti u Primoštenu na 2 dana odmora :) tako da nam propada kava, doću ja opet do Zg pa se nađemo.
    Uh, uh. Hajde čut ćemo se da dogovorimo primopredaju...
  • veddermanvedderman Posts: 801
    živijo!;)

    ima dvd sada.

    "will ship after September 18th. International customers can expect up to 4 week delivery delay."

    recite mi, isplati se nabavit dvd u Ten Clubu? čini mi se da dobit čemo ga kasnije od 25. septembra...
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo, i ja sam narucila :)
    Nadam se da ce stici na vrijeme, ne prekasno..kasnije od 25.9.
    vidjet cemo :)
    I majicu isto. jupiiiiiiiii
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    A i ja sam naručio. Majica fakat nije nešto, ali nismo htjeli propustit standardno 10c experience gdje nešto skuplje platiš i kasnije dobiješ... :D
    A i majica ispadne 6 USD pa mi je bilo bezveze ne kupit...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ma da, i ja isto. mislim, 6 dolara nije puno, al kad sam vidila 26 za samo dvd i shipping, onda je ovo super ;)
    Ja sam inace shirt junkie, ako niste primijetili...
    jucer mi je bas dosla majica iz Chicaga, Mike mi je poslao (onaj koji je bio u busu, iz USA; ne Mc Cready :D)
    A i ova ce upotpunit kolekciju...
    samo da vas pitam, sto mislite kad ce ovo stici tu kod nas?
    Ima na amazonu dobra ponuda ovaj dvd i Into The Wild soundtrack za nekih 32, 33 dolara, isto dodje, al ne znam kad bi ni to stiglo... :o
    Ovo mi je super. moram jos vidit kad ce bit taj Into the Wild, gdje cu ga uzet.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Eto i ja narucio dvd i majicu. Zivo me zanima dvd...onaj trailer izgleda savrseno. Moglo bi to bit nesto ko Singe Video Theory.

    Inace ova nova country stvar od Eda za film zvuci super.
    Mali ima talenta :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Eto i ja narucio dvd i majicu. Zivo me zanima dvd...onaj trailer izgleda savrseno. Moglo bi to bit nesto ko Singe Video Theory.

    Inace ova nova country stvar od Eda za film zvuci super.
    Mali ima talenta :D
    Ma bit ce super dvd.
    Al ako mislis na Hard Sun, to je cover...svejedno super zvuci ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ma bit ce super dvd.
    Al ako mislis na Hard Sun, to je cover...svejedno super zvuci ;)

    aha....pa da...mislio sam da je Ed to smislio...
    al nema veze...super je stvar :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Iva: Heeej svima! Sam da vam kazem da vas je tak super opet sve "cut" - dok citam sve totalno "feels like home" na ovom pitu :) jei! frikovi! ;)
    Isto tako, (zamislite!) totalno budem nostalgichna kad citam komentare o Chicagu i drugim koncertima... Sigh...
    Kad cemo mi hrvati opet na koji??? Ha? Ha? ;) Sva sreca da stalno kapa neki novi merch pa imamo zanimacije ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo ja sam se tek sad spojio ali good section je out, server je u banani. Nadam se da nije sold out :(
    Valjda će kasnije proraditi...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Proradilo napokon....narućena majica + dvd i sada čeka :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej dobri ljudi.. Nisam se odavno javljao jer i nemam sta pametno reci, al tu sam stalno..

    Samo bih da pitam jeste li sigurni da ovaj dvd nije namjenjen samo za američko tržište, tj da nije pravljen samo za njihove dvd playere? Znate, ona oznaka 1.
    Inace sam fakat zainteresovan za ovako nesto pa me interesuje da li je moguce da mi neko od vas kupi ovo (ja mu posaljem/uplatim novac) a da dodje na moju adresu :) Ok, zvuci previse dobro da bi bilo istinito..
    Nisam clan 10c-a pa me uputite koji je najjednostavniji nacin da dodjem do ovog dvd-a ovako jeftino?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    Ej dobri ljudi.. Nisam se odavno javljao jer i nemam sta pametno reci, al tu sam stalno..

    Samo bih da pitam jeste li sigurni da ovaj dvd nije namjenjen samo za američko tržište, tj da nije pravljen samo za njihove dvd playere? Znate, ona oznaka 1.
    Inace sam fakat zainteresovan za ovako nesto pa me interesuje da li je moguce da mi neko od vas kupi ovo (ja mu posaljem/uplatim novac) a da dodje na moju adresu :) Ok, zvuci previse dobro da bi bilo istinito..
    Nisam clan 10c-a pa me uputite koji je najjednostavniji nacin da dodjem do ovog dvd-a ovako jeftino?

    hello doctore, hello svi,
    ja sam se nakratko vratila i sve sam već naručila... ITW sam naručila još prije tjedan dana na amazonu... dvd evo sada prije nego što sam pročitala ovaj mail :) uglavnom, mogu ti ja naručiti ovaj dvd (poštarina ti je još 11 $ samo da znaš), ali probaj se dogovoriti s nekim tko još nije naručio da vam poštarina ispadne manja... nego, što ćemo s tim kodiranjem "DVD Region 1 encoded NTSC" - ja naravno uopće nisam razmišljala o tome, ali vajda vi drugi jeste i valjda je sve ok... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ... nego, što ćemo s tim kodiranjem "DVD Region 1 encoded NTSC" - ja naravno uopće nisam razmišljala o tome, ali vajda vi drugi jeste i valjda je sve ok... :)
    Izgleda da ce biti region 1, kazu ljudi da je na goods section-u jedino Showbox DVD bio region free, ali u principu bi vecina novih DVD playera trebala moci vrtit sve ili ih se moze natjerat na to pomocu hackova koje se lako nadje na netu (http://www.videohelp.com/). Mozda je veci je problem u tome da li TV ima opciju prikazivanja NTSC formata...ce da vidimo :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Poz...drav

    Nisam još postao 10c member tako da nisam ni naručio niš. Čekam da mi Erste i štajermerkiše izdaju Visu..

    Dvd se kupuje na dan izlaska u Trstu, a valjda će bit i ITW u ponudi tamo. Pa da spojimo ugodno s ugodnim :)...

    Nego, naručite televizije i DVD playere s Dvd-om :D.. Jedno jednostavno rješenje..

    I jedno pitanjce za nekog tko posjeduje Benaroya Hall DVD. Jel vam na nekim mjestima video malo oštećen? Čisto da budem siguran da nisam jedini s special corrupted editionom :D... I inače imam sreće k'o purica oko Božića, pa više informativno pitanjce..

    Cheers!
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Poz...drav

    Nisam još postao 10c member tako da nisam ni naručio niš. Čekam da mi Erste i štajermerkiše izdaju Visu..

    Dvd se kupuje na dan izlaska u Trstu, a valjda će bit i ITW u ponudi tamo. Pa da spojimo ugodno s ugodnim :)...

    Nego, naručite televizije i DVD playere s Dvd-om :D.. Jedno jednostavno rješenje..

    I jedno pitanjce za nekog tko posjeduje Benaroya Hall DVD. Jel vam na nekim mjestima video malo oštećen? Čisto da budem siguran da nisam jedini s special corrupted editionom :D... I inače imam sreće k'o purica oko Božića, pa više informativno pitanjce..

    Cheers!

    Viktore! ODi na msn sad. bas da cu ti se javit, a ti ode...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.