Pearl Jam in Zagreb!

1238239241243244860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    ok... sljedeći put ulažem u postere, a ne majice...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Pa jebote, ja sam znao da netko od nas ima još taj poster, ptičica mi je rekla.............................amo neki trade obavit Ana, daj:)

    da ti ga prodam i uništim si reputaciju okorjelog i iskrenog PJ fana i da pokažem da me samo lova zanima, a tko šljivi osobno-emocionalne, artističke i ine vrijednosti postera?
    ok, može :D















    NOT!

    :D

    pa ti imaš toliko postera, ne treba ti još ovaj moj. iako, razumijem zašto ga želiš, ja se zaljubih u njega na prvi pogled.

    inače, još netko od nas ima taj poster. C2V3N, iliti tomo, a ja ne znam di je taj čovjek nestao. k'o u zemlju propao. a možda ga PJ više ne zanima, pa ga lako nagovoriš na neki deal :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    smrc, smrc :(:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=4549620#post4549620

    ako ne sviraju "Love reign over me" bila bi steta

    wow...

    E, pa sad ja mislim da će ovo večeras bit jedan od najboljih koncerata u PJ povijesti. Isto tako i maksimalno nabijen emocijama, skoro 7 godina je prošlo. I nek konačno bude LROM večeras, Danska to zaslužuje.
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bit ce Love Reign Over Me. Sandra javlja da je cak DVAPUT sviran na soundchecku ;)
    I da, 7 godina ce bit za 4 dana od tragedije :( (30.6.2000.)

    Niko, da, Ana ima pravo ovaj put. Ipak joj krasi zid jedan od ljepsih postera koji je za neke ljude neprocijenjiv :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Bit ce Love Reign Over Me. Sandra javlja da je cak DVAPUT sviran na soundchecku ;)
    I da, 7 godina ce bit za 4 dana od tragedije :( (30.6.2000.)

    Niko, da, Ana ima pravo ovaj put. Ipak joj krasi zid jedan od ljepsih postera koji je za neke ljude neprocijenjiv :)

    OZBILJAN MAIL (sad ćete svi misliti da sam poludila, ali eto...)
    draga moja sid, daj pls NEMOJ I TI POLUDITI... čini mi se da si pokupila malo onog sandrinog ludila a to stvarno nije normalno, a bome niti zdravo... što zapravo želim reći? Pearl Jam je nama, nekima, najslađi začin u receptu koji se zove "naš život"... no nemoj smetnuti s uma da postoji još začina koji u kombinaciji s najsladjim zapravo čine taj recept savršenim... isto tako, previše slatkog nije dobro jer ti se to u jednom trenutku može i zgaditi... zašto PJ više nije htio raditi spotove - zato što se ta jedna pjesma toliko vrtila da je postala odbojna ljudima... uživaj u ostalim stvarima koje te okružuju i iako ti se čini da tvoji roditelji nemaju pojma, ipak su oni prošli nekog vraga u životu... znaš da ti je ovo sada samo trenutno stanje i da će proći... i ja sam bila u kurcu i pogotovo prošle godine nakon zagreba sam mislila da nikada neću biti sretnija... a ipak sam bila... :)
    i daj se samo sjeti kaj si sve prošla... jel možeš zamisliti da ti bude bolje na PJ koncertu? ma nećeš nikada biti više sretnija ako će ti očekivanja biti sve viša i viša, a to ti neminovno dolazi sa svakim slijedećim koncertom...
    i za kraj, dozvoli da ti se opet na PJ koncertu veseliš pjesmama kao alive, evenflow i jeremy, jeremy... :)

    over and out...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    OZBILJAN MAIL (sad ćete svi misliti da sam poludila, ali eto...)

    šefica!
    nisi poludila, teško je reći di je granica između fanovstva i manijakalnog praćenja benda, a ti si to jako dobro sročila :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    OZBILJAN MAIL (sad ćete svi misliti da sam poludila, ali eto...)
    draga moja sid, daj pls NEMOJ I TI POLUDITI... čini mi se da si pokupila malo onog sandrinog ludila a to stvarno nije normalno, a bome niti zdravo... što zapravo želim reći? Pearl Jam je nama, nekima, najslađi začin u receptu koji se zove "naš život"... no nemoj smetnuti s uma da postoji još začina koji u kombinaciji s najsladjim zapravo čine taj recept savršenim... isto tako, previše slatkog nije dobro jer ti se to u jednom trenutku može i zgaditi... zašto PJ više nije htio raditi spotove - zato što se ta jedna pjesma toliko vrtila da je postala odbojna ljudima... uživaj u ostalim stvarima koje te okružuju i iako ti se čini da tvoji roditelji nemaju pojma, ipak su oni prošli nekog vraga u životu... znaš da ti je ovo sada samo trenutno stanje i da će proći... i ja sam bila u kurcu i pogotovo prošle godine nakon zagreba sam mislila da nikada neću biti sretnija... a ipak sam bila... :)
    i daj se samo sjeti kaj si sve prošla... jel možeš zamisliti da ti bude bolje na PJ koncertu? ma nećeš nikada biti više sretnija ako će ti očekivanja biti sve viša i viša, a to ti neminovno dolazi sa svakim slijedećim koncertom...
    i za kraj, dozvoli da ti se opet na PJ koncertu veseliš pjesmama kao alive, evenflow i jeremy, jeremy...

    over and out...
    Ej, stara. super si to rekla :) zbilja. znam na sto mislis. imala sam danas ozbiljne razgovore sa starom itd, pa sam se malo skulirala. ja jesam pokupila dosta ludila, al ipak mislim da ne bas kao Sandra :D Ona ipak malo naginje na onu nervozniju stranu, a ja tezim vise pozitivi :)

    I da, misli, zbilja sam htjela ici, al ipak nece uspjet. u iscekivanju nove turneje i novog koncerta sam, smo svi mi. i bit ce nam super opet. a do onda imamo meetupe, bootove, slike, nase dozivljaje i sve to :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    jurasica wrote:
    OZBILJAN MAIL

    Jurasica, the one and only... :D

    Jako lijepo rečeno... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kopenhagen zasad:
    Soundcheck: Breakerfall, Light Years, Love Boat Captain, Hard to Imagine, Man of the Hour, Love Reign O'er Me

    Preset: Throw Your Arms Around Me (Ed sam)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Go Jurasica, women for president!!!:)

    Ja necu biti uz vas veceras pratiti set listu, idem van...ne mogu to podnjeti, vratit cu se na gotovo da procitam set listu i vjerovatno 6 vasih stranica :D:D

    pozdrav, uzivajte vi koji mozete!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • u2fan1975 wrote:
    A za sve ostale koji ste bili na koncertima mogu reći samo da vam zavidim jer sam ja izabrao svoj jedini koncert koji je otkazan

    Na zalost mogu potpisati u2fan1975, ali super mi je citati vase dozivljaje s turneje, mogu se totalno uzivjeti u taj film :D! I moram priznati da mi je od svih koncerata najvise zao sto nisam bila u Londonu!

    cropdustress, jel ima negdje fotka setliste koju si dobila :)?
    E da, i bas me zanima kak je to funkcioniralo s 10c kartama u Londonu? Jel ste stvarno cekali od jutra u redu za ulazak, pa kad ste usli odmah do stagea, i ostali tamo do koncerta?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Na zalost mogu potpisati u2fan1975, ali super mi je citati vase dozivljaje s turneje, mogu se totalno uzivjeti u taj film :D! I moram priznati da mi je od svih koncerata najvise zao sto nisam bila u Londonu!

    cropdustress, jel ima negdje fotka setliste koju si dobila ?
    E da, i bas me zanima kak je to funkcioniralo s 10c kartama u Londonu? Jel ste stvarno cekali od jutra u redu za ulazak, pa kad ste usli odmah do stagea, i ostali tamo do koncerta?
    Da, ujutro u 6 sam ja isla s ekipom. vec je bilo nekoliko ljudi tamo od nekih 4 ujutro :eek: :D
    Da, odmah u 6 unutra, trcat do ograde i ne pustat. Ispred MIkea cijelu vecer, smijat se, namigivat, pjevat, plakat i sl. I onda Ed :o
    Sad cu postat sliku steliste, cek sekund ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma ja sam zapravo isto totalno u bedu, ali ovaj šugavi posao mi ne da da dišem pa mi je to zapravo i dobro... ja sam zapravo nakon ove turneje shvatila da su mi ljudi zakon... ovi naši mislim... daklem, imala sam potrebu ovo napisati već neko vrijeme, pa voila....

    *moja sintija - ne znam što bi bez nje, ali o tome niti ne moram razmišljati, pa sve 5... hvala kaj postojiš

    *ranko & iva - vas najduže znam od ove ekipe i želim naglasiti da ste vi meni zakon... volim inteligentne ljude s kojima se može o svemu, a po potrebi i napeglati... ostanite ovakvi kakvi jeste i isto sve 5... hvala kaj postojite

    *elcielo - ti si druga po stažu (a možda čak i prva - više se niti ne sjećam) ali jebeno nabrijan dio ove ekipe... svaka čast za prošlogodišnje poklone, to može izvesti samo pravi frik... žao mi je kaj si vidjela samo katowice ove godine, ali zato ćeš ih zaželjeti više slijedeće... hvala kaj postojiš...

    *pajo & iva - trebalo mi je malo duže da vas prokljuvim, jedna vožnjica od minkena do katowica, ali se isplatilo... mislim da sam umirala od smijeha svaki put kad je kuler pajo zinuo, a duboko razmišljala kad bi diplomatična iva pričala - nikako mi nije bilo dosadno... žao mi je kaj nisam i london prošla s vama, ali bit će još londona... hvala kaj postojite...

    *domagoj - ma mislim da si ti predobar, ali stvarno... moraš paziti da te ljudi ne iskoriste u životu... ako je netko na forumu trebao nakavu pomoć, mislim da si se ti uvijek prvi javljao... bez zadrške... a i smiješan si mi... kao curica... :)... hvala kaj postojiš...

    *sid - kraljica!!! definitivno. prije tebe samo mislila da sam ja najveća frikuša, ali kako sam se prevarila... ma ostani takva jer ti si naše blago... naša maskota... prijedlog za slijedeće majice: umjesto vegete, sidonijn lik na majice... hvala kaj postojiš...

    *masni - za tebe mi je najviše žao kaj nisi išao s nama na više koncerata jer mislim da bi bio jeben dodatak ekipi... a možda bi nas i naučio ponešto bridža... eh, puste tlapnje... hvala kaj postojiš...

    *niko - poster boy... ma kad smo te sreli u minkenu i kad si nam pokazivao PJ majice za malog marka, ja sam pukla... ti si isto jedna predobra duša i hvala kaj postojiš...

    *dreadis & anes - ne znam da li ćete ovo pročitati, ali i vama svaka čast... vi ste bili poseban začin prošlogodišnjoj turneji... falili ste ove godine...

    *crazymarko - ti si isto lud ko šlapa i da te nema trebalo bi te izmisliti... svaka čast kaj si onoj luđakinji nosio torbu, to može samo pravi čovjek...

    *doctor - ma vas iz bosne ja volim i to je to! bosanci definitely rule... još da vas je više među nama, to bi bilo zakon... i dobro da si vodio curu sa sobom... spread the jam....

    *lestes - mala frikuša i agresivka koja se tek treba malo opustiti i zbrojiti... ti si meni djelovala kao malo uplašeno janje pa te molim da se za slijedeću turneju oboružaš samopouzdanjem... ok? ti i tvoji kukci... ili ptice, kaj ono? :)

    *potato girl - ti si isto jako smiješna i isto mi je, kao za masnog, poosebno žao kaj nisi išla s nama... vi studenti ste fakat u banani... ja sam zanemarila jednu godinu na faksu samo da idem na tu turneju... radila kao konj cijele godine da bi uživala kao svinja 10 dana... ali dobro, svatko ima svoj put...

    *viktor, nikola, u2fan - vas nisam baš dobro upoznala, ali mi je drago da uopće jesam... u2fan - žao mi je zbog venecije a btw odmah sam se tebe sjetila kad sam čula da je koncert odgođen... totalni zajeb, ali bit će ih još... i pearl jam je bolji od u2! shvatit ćeš to pod stare dane... :)

    evo, malo sam se ispuhala, a ako sam nekoga zaboravila, nemojte mi to spominjati jer će mi biti grozno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ma ja sam zapravo isto totalno u bedu, ali ovaj šugavi posao mi ne da da dišem pa mi je to zapravo i dobro... ja sam zapravo nakon ove turneje shvatila da su mi ljudi zakon... ovi naši mislim... daklem, imala sam potrebu ovo napisati već neko vrijeme, pa voila....

    *moja sintija - ne znam što bi bez nje, ali o tome niti ne moram razmišljati, pa sve 5... hvala kaj postojiš

    *ranko & iva - vas najduže znam od ove ekipe i želim naglasiti da ste vi meni zakon... volim inteligentne ljude s kojima se može o svemu, a po potrebi i napeglati... ostanite ovakvi kakvi jeste i isto sve 5... hvala kaj postojite

    *elcielo - ti si druga po stažu (a možda čak i prva - više se niti ne sjećam) ali jebeno nabrijan dio ove ekipe... svaka čast za prošlogodišnje poklone, to može izvesti samo pravi frik... žao mi je kaj si vidjela samo katowice ove godine, ali zato ćeš ih zaželjeti više slijedeće... hvala kaj postojiš...

    *pajo & iva - trebalo mi je malo duže da vas prokljuvim, jedna vožnjica od minkena do katowica, ali se isplatilo... mislim da sam umirala od smijeha svaki put kad je kuler pajo zinuo, a duboko razmišljala kad bi diplomatična iva pričala - nikako mi nije bilo dosadno... žao mi je kaj nisam i london prošla s vama, ali bit će još londona... hvala kaj postojite...

    *domagoj - ma mislim da si ti predobar, ali stvarno... moraš paziti da te ljudi ne iskoriste u životu... ako je netko na forumu trebao nakavu pomoć, mislim da si se ti uvijek prvi javljao... bez zadrške... a i smiješan si mi... kao curica... :)... hvala kaj postojiš...

    *sid - kraljica!!! definitivno. prije tebe samo mislila da sam ja najveća frikuša, ali kako sam se prevarila... ma ostani takva jer ti si naše blago... naša maskota... prijedlog za slijedeće majice: umjesto vegete, sidonijn lik na majice... hvala kaj postojiš...

    *masni - za tebe mi je najviše žao kaj nisi išao s nama na više koncerata jer mislim da bi bio jeben dodatak ekipi... a možda bi nas i naučio ponešto bridža... eh, puste tlapnje... hvala kaj postojiš...

    *niko - poster boy... ma kad smo te sreli u minkenu i kad si nam pokazivao PJ majice za malog marka, ja sam pukla... ti si isto jedna predobra duša i hvala kaj postojiš...

    *dreadis & anes - ne znam da li ćete ovo pročitati, ali i vama svaka čast... vi ste bili poseban začin prošlogodišnjoj turneji... falili ste ove godine...

    *crazymarko - ti si isto lud ko šlapa i da te nema trebalo bi te izmisliti... svaka čast kaj si onoj luđakinji nosio torbu, to može samo pravi čovjek...

    *doctor - ma vas iz bosne ja volim i to je to! bosanci definitely rule... još da vas je više među nama, to bi bilo zakon... i dobro da si vodio curu sa sobom... spread the jam....

    *lestes - mala frikuša i agresivka koja se tek treba malo opustiti i zbrojiti... ti si meni djelovala kao malo uplašeno janje pa te molim da se za slijedeću turneju oboružaš samopouzdanjem... ok? ti i tvoji kukci... ili ptice, kaj ono? :)

    *potato girl - ti si isto jako smiješna i isto mi je, kao za masnog, poosebno žao kaj nisi išla s nama... vi studenti ste fakat u banani... ja sam zanemarila jednu godinu na faksu samo da idem na tu turneju... radila kao konj cijele godine da bi uživala kao svinja 10 dana... ali dobro, svatko ima svoj put...

    *viktor, nikola, u2fan - vas nisam baš dobro upoznala, ali mi je drago da uopće jesam... u2fan - žao mi je zbog venecije a btw odmah sam se tebe sjetila kad sam čula da je koncert odgođen... totalni zajeb, ali bit će ih još... i pearl jam je bolji od u2! shvatit ćeš to pod stare dane... :)

    evo, malo sam se ispuhala, a ako sam nekoga zaboravila, nemojte mi to spominjati jer će mi biti grozno...


    Joj, Jurasica moja :o Zakon si ti meni!
    Saljem ti jedan BIG HUG dok se ne vidimo
    i napisat cu stogod i ja, ma da ne sigurno ovako lijepo, kad se zbrojim :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da se svatko boji napisat post neki poslije ovog :D
    sefica! (dopustit cu si slobodu da napisem to, valjda me nece.. hm.. ispeglati :) )

    definitivno glasam za jedan open air meet up, i to kad svi budu mogli, pa nek se cuje glas pearl jam fanova.. i do sijetla..

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    ma ja sam zapravo isto totalno u bedu, ali ovaj šugavi posao mi ne da da dišem pa mi je to zapravo i dobro... ja sam zapravo nakon ove turneje shvatila da su mi ljudi zakon... ovi naši mislim... daklem, imala sam potrebu ovo napisati već neko vrijeme, pa voila....

    znaš kaj, jebi se, sad sam se raznježila. totalka. aaaaaaaaaaaaaa

    *jurasica - šefica. točka.
    al' sad znam, ispod maske jedne samosvjesne, samouvjerene, dauntuerth i jake uberžene, krije se možda najnježnija duša od svih :)
    hvala i tebi!
  • lesteslestes Posts: 959
    Joj, Jurasica moja Zakon si ti meni!
    Saljem ti jedan BIG HUG dok se ne vidimo
    i napisat cu stogod i ja, ma da ne sigurno ovako lijepo, kad se zbrojim

    jurasica se ne voli grliti :o

    ma ja vas sve volim! :o

    :o kukci... :o
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kopenhagen zasad:
    Soundcheck: Breakerfall, Light Years, Love Boat Captain, Hard to Imagine, Man of the Hour, Love Reign O'er Me

    Preset: Throw Your Arms Around Me (Ed sam)

    Main set: Long Road, Corduroy, Why Go, DTE, In Hiding, LBC, LROM, Severed Hand, Light Years, Marker In The Sand, Given To Fly
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Kopenhagen zasad:
    Soundcheck: Breakerfall, Light Years, Love Boat Captain, Hard to Imagine, Man of the Hour, Love Reign O'er Me

    Preset: Throw Your Arms Around Me (Ed sam)

    Main set: Long Road, Corduroy, Why Go, DTE, In Hiding

    ma nek se oni isto jebu! ako odsviraju sve ove pjesme sa soundchecka stvarno ću poluditi!!!! :) i kako se usuđuju početi sa long road... brijem da sam tamo da bih plakala ko glupača (što i jesam).... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    upravo sviraju Love Boat Captain!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    A sada:
    LOVE REIGN O'ER ME
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    A sada:
    LOVE REIGN O'ER ME

    napokon...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ana, HVALA od srca! stvarno uljepšaš noć.. Iskreno se nadam da cu kroz mjesec-dva i ja svratiti na taj jedan meet-up.. Nije Zg daleko..


    Pajo, odakle vuces informacije? U svakom slucaju keep us updated..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Ana, HVALA od srca! stvarno uljepšaš noć.. Iskreno se nadam da cu kroz mjesec-dva i ja svratiti na taj jedan meet-up.. Nije Zg daleko..


    Pajo, odakle vuces informacije? U svakom slucaju keep us updated..

    nisam pajo, al... imaš tu http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=248530
    i tu http://www.blackredyellow.com/ :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    A sada:
    LOVE REIGN O'ER ME

    lažeš!?!?!?!? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    Pajo, odakle vuces informacije? U svakom slucaju keep us updated..
    Sa Copenhagen fanviews threada
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=248530&page=5
  • pajopajo Posts: 3,292
    Light Years!!
  • lesteslestes Posts: 959
    marker in the sand

    bar prema jednom njemačkom forumu...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Love..ajme :o Sad sve citam, pricam s ljudima, ludim
    Ipak, mislim da je bolje da sam doma nego tamo.
    ne bih ja to izdrzala. Ne zezam se :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.