Pearl Jam in Zagreb!

1237238240242243860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    E ovako.. ja sam u Zg dodirnuo Eda (imam cak i Video zapis :D ) pa ako hoces, mozes se rukovat sa mnom jer u ovim porama desne sake vjerovatno ima jos njegovog znoja.. i onda mi das trzalicu? :D


    Zvuci fer..
    Hahha.
    Domagoj, zar zbilja bi mijenjao trzalicu??? :eek: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA: Ja nebi mijenjala trzalice (Go Maaajk!) ;)

    Nego, ja vjerojatno isto necu moc sutra na knap sam s cajtom... al 10.07. vrlo vrlo rado ofkors. Falite mi ljudi i sav taj super pozitiva filing i druzenje :)

    Sto se kontakata s bendom tice - ja bas nazalost usprkos dugoj karijeri slusanja i obozavanja pj-a nisam imala puno bliskih susreta osim malo prosle godine kad smo u bechu bili ispred Maaaajka ;) pa nam je namigivo, smijao se i sl.kako on to vec radi i u londonu ove godine kad mi je ed mahnuo (dakle meni, ne plavokosim svedjankama niti gomili portugalaca ispred mene ;)

    wwpj super si! samo tako dalje!! :)

    ...E, a kad smo iva od paje i ja daaaavne '96 bile u budimpešti na nasem prvom pj koncertu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA: Ja nebi mijenjala trzalice (Go Maaajk!) ;)

    Nego, ja vjerojatno isto necu moc sutra na knap sam s cajtom... al 10.07. vrlo vrlo rado ofkors. Falite mi ljudi i sav taj super pozitiva filing i druzenje :)

    Sto se kontakata s bendom tice - ja bas nazalost usprkos dugoj karijeri slusanja i obozavanja pj-a nisam imala puno bliskih susreta osim malo prosle godine kad smo u bechu bili ispred Maaaajka ;) pa nam je namigivo, smijao se i sl.kako on to vec radi i u londonu ove godine kad mi je ed mahnuo (dakle meni, ne plavokosim svedjankama niti gomili portugalaca ispred mene ;)

    wwpj super si! samo tako dalje!! :)

    ...E, a kad smo iva od paje i ja daaaavne '96 bile u budimpešti na nasem prvom pj koncertu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA: Ups sorite na duplom postanju malo sam vec umorna.

    Htjela sam ic spavat prije sat vremena al onda sam krenula citat postove i eto...

    jel i vi imate taj fenomen - pj lijechi sve??? (umor, alergije, prehlade...;) e da to me sjetilo da nam je Laura - London girl pricala kako je ona ekshli na jednom koncertu pj-a slomila rebro (neko ful lupio njen fotic koji joj je visio oko vrata - fotic- rebro- krc!) (!!!) i nije skuzila do kraja kad ju je - pocelo bolit!!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ...i nakon skraćenog produženog vikenda :D vratih se upravo u s Krka, odlučio izbjeć gužvu pa krenut rano ujutro. I eto me doma, ko pravi doper odmah palim komp. Ima materijala za čitat što mi se sviđa. I tako, povratak u stvarnost nakon 3 dana beskorisnog ležanja na suncu i plutanja u moru (oh, koje li divote :D)..

    Vidim da je aktualan taj dvd, nadam se da će nam i bend opet doć u 9. mj. Zakon su ovi vaši review-ovi, ja svog napišem valjda ovih dana, makar ne znam koliko ima smisla pisat bilo što sa svoja 2 koncerta :( (nesuđeno 3, ali je Venice završilo kako je završilo). Al bit će toga još, nadam se već u rujnu :)...

    Idem sad popit još koju kavicu, prebačen mi ispit danas u 9 umjesto popodne u 3, netko se i sjetio da se ne moramo baš roštiljat u 3 popodne na faxu, hvala mu..

    Uživajte na meet upu, ako ga bude...

    I dobrodošao wwpj

    I da, i ja sam krenuo rukovat se s Edom u Zg tokom ritfw, ali sam samo pomazio nekog od redara (buci-buci, draaagi redar) :D...
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    welcome wwpj!
    Sto ste se raspisali!!!
    Ja sam zeznuo za utorak, mislio sam na onaj sljedeci :o , zao mi je sto necu biti ali sto je tu je. Cak i 10.7 mi nikako ne prolazi jer je taj dan otvaranje Dubrovackih ljetnih igara a to je ipak velika stvar u gradu, Jinx ce odrzati prvi come back koncert a to bi volio vidjeti :) nije PJ ali jebiga sad se treba zadovoljiti sa sićom :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    welcome wwpj!
    Sto ste se raspisali!!!
    Ja sam zeznuo za utorak, mislio sam na onaj sljedeci , zao mi je sto necu biti ali sto je tu je. Cak i 10.7 mi nikako ne prolazi jer je taj dan otvaranje Dubrovackih ljetnih igara a to je ipak velika stvar u gradu, Jinx ce odrzati prvi come back koncert a to bi volio vidjeti nije PJ ali jebiga sad se treba zadovoljiti sa sićom

    Hej....pa mozemo se onda nac iduci utorak ako ostalima pase.

    Si lud da se nalazimo bez tebe...covjeka koji je glavom i bradom bio u Dusseldorfu....nece to samo tako proci...ima da nam das dvosatni interview kako je bilo! :)
    Doctor wrote:
    E ovako.. ja sam u Zg dodirnuo Eda (imam cak i Video zapis ) pa ako hoces, mozes se rukovat sa mnom jer u ovim porama desne sake vjerovatno ima jos njegovog znoja.. i onda mi das trzalicu?

    :)
    hehehe....zvuci primamljivo....ali moram uzet u obzir da i na Mikeovoj trzalici ima znoja s njegovih prstiju :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajde onda odgađamo meet-up za idući utorak, a do tada se fino svi organizirat, nemoj da mi netko fali jer ce bit peglanja :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Znaci onda drugi utorak meetup i onda onaj treci :D
    ja sam tada u ZG, nadajmo se da ce sve proci ok s tom vizom...

    da, hello Tina, pa di si ti? Nema te nis.
    i dobrodosao world wide PJ :) Zbilja za svaku pohvalu, 13 godina vec PJ fan :)

    Svima veliki hug od mene.

    Jos ne odustajem od zadnja dva koncerta :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Znaci onda drugi utorak meetup i onda onaj treci :D
    ja sam tada u ZG, nadajmo se da ce sve proci ok s tom vizom...

    da, hello Tina, pa di si ti? Nema te nis.
    i dobrodosao world wide PJ :) Zbilja za svaku pohvalu, 13 godina vec PJ fan :)

    Svima veliki hug od mene.

    Jos ne odustajem od zadnja dva koncerta :D

    sid, jel ti to planiraš ići na još koncerata na ovoj turneji? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    Jos ne odustajem od zadnja dva koncerta :D

    don't give up ;) ja bi trebala opljačkat banku. ili dobit na lotu. ili...
    vidimo se onda drugi utorak :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    sid, jel ti to planiraš ići na još koncerata na ovoj turneji? :)
    Ne planiram nis, nego pokusavam naci nacin...zadnje minute...
    sad sam bila u svoje dvije banke i nisu mi bas blagonakloni, nitko mi
    ne da gotovinski kredit jer nemam stalni posao. jebemu :(
    sorryte, al tuzna sam i ljuta. na njih, al najvise na sebe :mad:
    mislim da ostajem doma s hrpom maramica uz sebe...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ne planiram nis, nego pokusavam naci nacin...zadnje minute...
    sad sam bila u svoje dvije banke i nisu mi bas blagonakloni, nitko mi
    ne da gotovinski kredit jer nemam stalni posao. jebemu :(
    sorryte, al tuzna sam i ljuta. na njih, al najvise na sebe :mad:
    mislim da ostajem doma s hrpom maramica uz sebe...

    wow!
    i krediti su u igri!!!
    ti zbilja misliš ozbiljno!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    wow!
    i krediti su u igri!!!
    ti zbilja misliš ozbiljno!
    da, ozbiljno mislim. bar sam mislila, al vidim da mi nece bas uspjet.
    sinoc sam pricala s Domagojem, smijao mi se prvo, a onda je
    skuzio da mislim ozbiljno i da sam luda :D:o
    Stara me samo pogledala danas kad sam joj rekla zasto idemo na banku...
    ful se bed osjecam. milsim da mi opet ne gine jedna hibernacija kao nakon ZG-a u 9.mj....
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IVA: Super ljudi i nama puno bolje pashe iduci tjedan i onaj iza :)

    sid nisi luda! :) to bi znacilo da smo svi mi ludi :) samo jednom se zivi! tko zna kad ce oni opet bit u europi...

    steta sto reality bites tako jako... Drz se i nemoj bit u bedu ako ne uspijes, ziher opet ides preko bare pa mozda tam opet ulovis koji super koncertic ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    IVA: Super ljudi i nama puno bolje pashe iduci tjedan i onaj iza :)

    sid nisi luda! :) to bi znacilo da smo svi mi ludi :) samo jednom se zivi! tko zna kad ce oni opet bit u europi...

    steta sto reality bites tako jako... Drz se i nemoj bit u bedu ako ne uspijes, ziher opet ides preko bare pa mozda tam opet ulovis koji super koncertic
    Znam. :o Hvala na podrsci, Iva i svi. Znaci mi puno jer doma svi misle da sam zbilja prolupala. grize me to ful, al sta cu, kad sam takva. necu se ni trudit objasnjavat. idem poslije u grad (Ri) pa mozda nesto jos smislim, al sumnjam :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    lestes wrote:

    Evo ja sam ti skinuo taj torrent i stavio ga u mp3.

    Uživaj!!!

    http://rapidshare.com/files/39429872/Pearl_jam_South_Side_festival.rar
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    A za sve ostale koji ste bili na koncertima mogu reći samo da vam zavidim jer sam ja izabrao svoj jedini koncert koji je otkazan
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    u2fan1975 wrote:
    A za sve ostale koji ste bili na koncertima mogu reći samo da vam zavidim jer sam ja izabrao svoj jedini koncert koji je otkazan
    A joj, bas mi je zao. Mogu mislit kako je tek tebi, a ja se tu zalim i ludim :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Sid...prodaj meni Shark poster i moces platit pola puta :D

    Dobio sam jedno 5/6 ponuda za Dusseldorf poster da ga mjenjam za Sharka plus jos neki...moram odlućit u ovih par dana...javi ako ga zelis prodati :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey Sid...prodaj meni Shark poster i moces platit pola puta :D

    Dobio sam jedno 5/6 ponuda za Dusseldorf poster da ga mjenjam za Sharka plus jos neki...moram odlućit u ovih par dana...javi ako ga zelis prodati :):)
    nemoj me zezat....:eek: imas Dusseldorf i oces ga mijenjat??? aha, dva, al svejedno...oces Sharka mijenjat.wow

    PS koliko vrijedi shark? :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey sto se meet-up tice...ma nemojte odgađati radi mene :O:O
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    nemoj me zezat....:eek: imas Dusseldorf i oces ga mijenjat??? aha, dva, al svejedno...oces Sharka mijenjat.wow

    PS koliko vrijedi shark? :cool:

    Shark vrijedi dosta nije u rangu van serijskih ali ga ljudi cijene. Oko 100 dolara je prosjek.

    Za sada mi nude Sharka i jos neke postere...moram odlucit????????

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/45738
    ovaj poster (btw koji je meni super) imam također dupli, zahvaljujuci Paji i Ivi:)
    pa ako te zanima zamjena plus kompezacija u kešu...javi :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Shark vrijedi dosta nije u rangu van serijskih ali ga ljudi cijene. Oko 100 dolara je prosjek.

    Za sada mi nude Sharka i jos neke postere...moram odlucit????????

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/45738
    ovaj poster (btw koji je meni super) imam također dupli, zahvaljujuci Paji i Ivi:)
    pa ako te zanima zamjena plus kompezacija u kešu...javi :D:D
    fuck. ne radi mi to. svidja mi se ovaj tvoj dupli poster ful, al jos uvijek nisam takav freak, hvalabogu :D

    za sada ne bih nis, i ako uzmes sharka od mene, opet mi to nije dosta za 2 koncerta...ako sta smislim, javim ti. hvala na ponudi :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Copenhagen je večeras, zar ne??? Kako ti misliš stići na njega :) ili bi išla na festival i Nijmegen??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Copenhagen je večeras, zar ne??? Kako ti misliš stići na njega :) ili bi išla na festival i Nijmegen??
    ne u kopenhagen, ne. haha
    Na zadnja dva ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Shark vrijedi dosta nije u rangu van serijskih ali ga ljudi cijene. Oko 100 dolara je prosjek.

    ček, ček, shark je onaj prekrasni plavo-crni poster iz lisabona/barcelone?

    hoćeš reći da mi na zidu visi 100 dolara??? :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=4549620#post4549620

    ako ne sviraju "Love reign over me" bila bi steta
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    ček, ček, shark je onaj prekrasni plavo-crni poster iz lisabona/barcelone?

    hoćeš reći da mi na zidu visi 100 dolara??? :D


    Pa jebote, ja sam znao da netko od nas ima još taj poster, ptičica mi je rekla.............................amo neki trade obavit Ana, daj:):):):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    u2fan1975 wrote:
    Evo ja sam ti skinuo taj torrent i stavio ga u mp3.

    Uživaj!!!

    http://rapidshare.com/files/39429872/Pearl_jam_South_Side_festival.rar


    hvala! :) budem kasnije skinula, sad mi se stranica neće otvoriti, opet mi nekaj šteka... :(
Sign In or Register to comment.