Pearl Jam in Zagreb!

1236237239241242860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Pozdrav svima. Ja sam novi ovdje. Imam 13 godina i bio sam na koncertu Pearl Jama u Zagrebu. Moram se pohvalit da sam se rukoval s Eddiem al baš popravo. Nije mi samo dotaknuo ruku u prolazu već je stao pružio mi ruku i nasmijo se. Znam da je rukovanje s Eddiem za vas mala stvar jer, kak sam pročital, Vi ste išli na više njihovih koncerta, dobivali trzalice, defove i takve stvari, al za mene je to velika stvar.

    Molim Vas posjetite stranicu mog benda na capricornbend.blog.hr

    Pozdrav


    dobrodošao world wide pearl jam!

    slobodno se pridruži našim raspravama, sjećanjima, razgovorima, nije bitno na koliko si koncerata bio :)

    i ja sam se na svojoj prvoj turneji, a na drugom PJ koncertu (u ljubljani) uspjela rukovati s eddijem, i ne, to nije mala stvar, čak i za hardcore fanove :)
  • lesteslestes Posts: 959
    hello, hello :) ja možda imam mikeov pick, al me eddie nije primil za ruku :(
    ak se ne računa onoprošlu noć kad mi je dal da ga zagrlim :rolleyes: :o a
    ovu noć mi je stone bacil pick... ne znam kaj mi se događa...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pozdrav svima. Ja sam novi ovdje. Imam 13 godina i bio sam na koncertu Pearl Jama u Zagrebu. Moram se pohvalit da sam se rukoval s Eddiem al baš popravo. Nije mi samo dotaknuo ruku u prolazu već je stao pružio mi ruku i nasmijo se. Znam da je rukovanje s Eddiem za vas mala stvar jer, kak sam pročital, Vi ste išli na više njihovih koncerta, dobivali trzalice, defove i takve stvari, al za mene je to velika stvar.

    Molim Vas posjetite stranicu mog benda na capricornbend.blog.hr

    Pozdrav

    Pusti ti to, prosli smo mi sve i svasta, ali nitko se ja mislim nije rukovao sa Edom tako da...
    Welcome!
    EDIT: ispravak netočnog navoda, elcielo je :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Pusti ti to, prosli smo mi sve i svasta, ali nitko se ja mislim nije rukovao sa Edom tako da...
    Welcome!
    EDIT: ispravak netočnog navoda, elcielo je :)


    bome je i jurasica, ne samo rukovala se, već i malo popričala i s njim i s majkijem.

    ma već smo zaključili da je ona šefica!
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    bome je i jurasica, ne samo rukovala se, već i malo popričala i s njim i s majkijem.

    ma već smo zaključili da je ona šefica!

    i dobila karte od majkija :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    ja možda imam mikeov pick, al me eddie nije primil za ruku :(
    ak se ne računa onoprošlu noć kad mi je dal da ga zagrlim :rolleyes: :o a
    ovu noć mi je stone bacil pick... ne znam kaj mi se događa...

    hahaha :D
    postturnejski fleševi i poneka fatamorgana :D
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    hahaha :D
    postturnejski fleševi i poneka fatamorgana :D

    eh nažalost...
    nadam se da bude nekaj od italije u 9om :D


    i postadoh dissident :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    i dobila karte od majkija :)

    njoj može samo sid do koljena doć.

    ali nisam ni ja za bacit. mene je eddie očešao o rame kad se probijao kroz publiku koja je čekala u redu u salzburgu 2000. :D
    a to se, po mojoj matematici, računa više od rukovanja, jer ed mi je pružio ruku samo zato što sam bila kraj jurasice koja mu je prva pružila ruku i rekla svašta krasnoga, pa sam ja bila samo kolateralna žrtva. :D
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    njoj može samo sid do koljena doć.

    ali nisam ni ja za bacit. mene je eddie očešao o rame kad se probijao kroz publiku koja je čekala u redu u salzburgu 2000. :D
    a to se, po mojoj matematici, računa više od rukovanja, jer ed mi je pružio ruku samo zato što sam bila kraj jurasice koja mu je prva pružila ruku i rekla svašta krasnoga, pa sam ja bila samo kolateralna žrtva. :D

    koja vi iskustva imate... šmrc... di sam ja onda bila...
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    bome je i jurasica, ne samo rukovala se, već i malo popričala i s njim i s majkijem.

    ma već smo zaključili da je ona šefica!
    vođa puta!!!! vođa puta!!!! hrvatska!!! hrvatska!!! vođa puta!!!!
    (ovo sve u navijačkom ritmu, naravno :D)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    koja vi iskustva imate... šmrc... di sam ja onda bila...
    bila si mala... budeš najesen u Italiji... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    bila si mala... budeš najesen u Italiji... :)

    ok, da razbijemo iluziju o meni kao vjernom fanu :D, jedno pitanje:

    o kakvoj italiji i kakvoj jeseni vi pričate?
    to neka nadoknada za veneciju?
    jel' ima tu išta više od same želje, ono neki hint od benda, menadžmenta, promotora, insajdera?
  • killroykillroy Posts: 739
    Pozdrav svima. Ja sam novi ovdje. Imam 13 godina i bio sam na koncertu Pearl Jama u Zagrebu. Moram se pohvalit da sam se rukoval s Eddiem al baš popravo. Nije mi samo dotaknuo ruku u prolazu već je stao pružio mi ruku i nasmijo se. Znam da je rukovanje s Eddiem za vas mala stvar jer, kak sam pročital, Vi ste išli na više njihovih koncerta, dobivali trzalice, defove i takve stvari, al za mene je to velika stvar.

    Molim Vas posjetite stranicu mog benda na capricornbend.blog.hr

    Pozdrav

    Hej, pozdrav!
    Wow...bas super da imamo i mladjih fanova ovdje. Mi starci vec pomalo znamo bit dosadni sa svojim lovackim pricama. "Sjecam se dobro....bilo je to 1990. kad je Eddie..." :D
    U svakom slucaju, rukovanje s Edijem je itekako velika stvar. Ja bi cak mijenjao Mikeovu trzalicu za rukovanje s Edijem :)
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    bila si mala... budeš najesen u Italiji... :)

    true...

    @elcielo, pa svi se nadamo da bude nekaj zbog onog DVD-a koji bi trebal onda izaći :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    true...

    @elcielo, pa svi se nadamo da bude nekaj zbog onog DVD-a koji bi trebal onda izaći :)

    o pa to je u kategoriji nadanja.

    ok, pridružujem se :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    tinna wrote:
    samo da se javim na kratko...
    ja u sredu polazem prijemni (molekularna biologija) pa sam u BGu i strebam malo.
    pozdravljam vas puno i ako neko bude dosao na Stonse, nek mi se javi.
    javicu vam rezultate.


    hola, ekipa, vratija se šime...
    prvo pozdrav začetnici ovog threada... di si ti mala i zašto te nema tako dugo? sretno na prijemnom, kick ass i pamet u glavu...

    drugo, htjela bih zaželjeti dobrodošlicu našem najmlađem članu, wwpj i reći svaka čast što si tako rano počeo slušati tako dobru i kvalitetnu glazbu... ja sam se priključila tek sa 16 godina...

    eh sada, rezime turneje... ma koncerte neću ni spominjati jer su bili X ( X > +beskonačno) puta bolji od onoga što sam očekivala... to može samo pj i zato opet potvrda zašto su oni moj najdraži bend... ove godine smo odlučili ići bez ikakvih pritisaka što se tiče prvog reda, jer na koncerte tak i tak dolazim da se dobro naskačem i nauživam na sebi najdražu muziku... i dalje tvrdim da je koncert u poljskoj bio jeben i mislim da je bed kaj ste vi ostali bili tam na pimpeku pa niste mogli uživati kao sintija, niko i ja... s te strane, turneja je bila jebena!!! :) eto, imali smo peh da nam je zadnji koncert koji smo planirale bio otkazan, pa mi je to malo bilo u banani, ali kaj ću... BIT ĆE IH JOŠ!!! :) još bih napomenula da mi je jebeno žao kaj nisam bila u Londonu. GLUPA SAM I TOČKA. neću ni komentirati.

    i zadnje, ekipa.... ma htjela bih se zahvaliti svima sa prostora bivše nam države, a pogotovo ovima iz busa, jer mi je bilo zakon s vama! stvarno! :) nikad dosadno i tak... mislim da smo pokazili da smo dobra ekipa i da trebamo samo tako nastaviti.... recept je dobar, sastojci super i mislim da još malo sastojaka ne bi škodilo... :)

    moram još napomenuti da me ona sandra jebeno iznervirala i da mislim da je negativna frikuša na kvadrat... i čini mi se da su u dussu loše odsvirali rats i to samo zbog nje (po meni su odsvirali bez duše i ikakvog entuzijazma)... izvlači je samo to kaj se naša kraljica sidonija htjela družiti s njom pa mora da ima nečega dobroga u njoj... :)

    eto, toliko za sada od mene... i sad više ne znam, jel se onda nalazimo sutra ili ne?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    što reći, carica! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    i sad više ne znam, jel se onda nalazimo sutra ili ne?

    Mogli bi! U principu smo svi iz ZG za jer se vec spominjao taj datum, Niko ce prolazit pa moze i on navratit, jedino ce rijecani falit.

    Onda sutra lagana cuga (standardno se nadjemo u parkicu-narkicu pa odemo negdje sjest ili se tipa nadjemo na Jarunu u nekom bircu), a u 7. mjesecu kad ce Sid dolazit neki veliki open air meeting, a?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo nam Sid u prvom redu u Londonu sa plisanom igrackom koju je bacila Edu:
    http://www.facebook.com/photo.php?pid=225549&id=744070728&l=e654f
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, ljudi, evo me doma iz Madjarske :(
    Hvala vam kao prvo za sms, Iva i Pajo. Odmah sam slutila sto je :D
    Hehe, a nigdje neta ko za vraga. a joj a joj.
    Sad sam gledala i u raju sam :o
    I da, zelim nazad na turneju :(
    Raspisali se vi, raspisali se svi, moram to sve pohvatat pa onda nes pametno napisat.
    sad sam umorna i krepana, al sam odmah zivnula cim sam vidjela Eda kako me gleda. ah ah

    I da, hvala vam za link za DL. zakon ste.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    evo te natrag! :) onaj video je super, ja sva proživljavam... :o

    parkić narkić? oko 8, 9? :o
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    evo te natrag! :) onaj video je super, ja sva proživljavam... :o

    parkić narkić? oko 8, 9? :o
    Jebemu misa, vi se to sutra nalazite? :(
    Ja cu plakat. Ocu nazad na truneju, gotovo, depra me hvata...
    Ni vas necu vidjet sutra, ne mogu doc tako brzo...doma ce me rascetvorit, a umorna sam totalno..joj ljudi, falite me ful, i fali mi moj Pearl Jam. jako. :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Jebemu misa, vi se to sutra nalazite? :(
    Ja cu plakat. Ocu nazad na truneju, gotovo, depra me hvata...
    Ni vas necu vidjet sutra, ne mogu doc tako brzo...doma ce me rascetvorit, a umorna sam totalno..joj ljudi, falite me ful, i fali mi moj Pearl Jam. jako.

    hej, hej! to je samo priprema za veliki meet-up 10.7.! ;) a pitanje dal ga uopće
    bude... ko bi došel? pajo, iva, jurasica? mislim da ste za sad jedino vi potvrdili.
    ako jeste uopće... i ja :D
    i meni svi falite :(

    sid, šaljem ti hug :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    hej, hej! to je samo priprema za veliki meet-up 10.7.! ;) a pitanje dal ga uopće
    bude... ko bi došel? pajo, iva, jurasica? mislim da ste za sad jedino vi potvrdili.
    ako jeste uopće... i ja :D
    i meni svi falite :(

    sutra neću moći doći, ali datum velikog meet-up-a zvuči odgovarajuće, pa računajte i na mene :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    hej, hej! to je samo priprema za veliki meet-up 10.7.! a pitanje dal ga uopće
    bude... ko bi došel? pajo, iva, jurasica? mislim da ste za sad jedino vi potvrdili.
    ako jeste uopće... i ja
    i meni svi falite :(

    sid, šaljem ti hug :)
    Hvala :o I ja tebi jedan virtualni, dok se ne vidimo ;)
    I da, hvala za PM :) nisam ti odgovorila pa eto tu sad
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Mogli bi! U principu smo svi iz ZG za jer se vec spominjao taj datum, Niko ce prolazit pa moze i on navratit, jedino ce rijecani falit.

    Onda sutra lagana cuga (standardno se nadjemo u parkicu-narkicu pa odemo negdje sjest ili se tipa nadjemo na Jarunu u nekom bircu), a u 7. mjesecu kad ce Sid dolazit neki veliki open air meeting, a?

    a damn, ja otpadam... sad sam na poslu, ujutro picim na Lošinj jer sam do petka navecer slobodan... Iva ce biti u zg... od 20h do 22h ima njemacki pa ne znam da li ce dolaziti... javit ce se nekome... i tak...

    damn....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tinna wrote:
    samo da se javim na kratko...
    ja u sredu polazem prijemni (molekularna biologija) pa sam u BGu i strebam malo.
    pozdravljam vas puno i ako neko bude dosao na Stonse, nek mi se javi.
    javicu vam rezultate.

    go tinna!

    najs tu si ju... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Pozdrav tinna, sretno na prijemnom... ;):)



    Ovaj link sam iskopala na forum.hr-u... Venecija, prestrasno i pretuzno... :(

    http://it.youtube.com/watch?v=uvbRjY6K-Yk&NR=1
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    U svakom slucaju, rukovanje s Edijem je itekako velika stvar. Ja bi cak mijenjao Mikeovu trzalicu za rukovanje s Edijem :)

    E ovako.. ja sam u Zg dodirnuo Eda (imam cak i Video zapis :D ) pa ako hoces, mozes se rukovat sa mnom jer u ovim porama desne sake vjerovatno ima jos njegovog znoja.. i onda mi das trzalicu? :D


    Zvuci fer..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.