Pearl Jam in Zagreb!

1234235237239240860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo "off topic" :) ameri su poceli dobivat Gorge Box Set, izgleda very nice. Nama stize za par tjedana nadamo se:
    http://i4.photobucket.com/albums/y126/Paste/IMG_0849.jpg
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ljudi. Za nasim majicama vlada prava pomama :D
    Sad sam dobila PM, netko oce majicu

    Znam da je jos dosta ljudi pitalo i htjelo nase majice, bez obzira dal su znali ili ne o cemu se radi...
    sad vas ja pitam, sto cemo? Da vidimo malo na netu, pa da narucimo jos tko zeli, naravno, plati i to...
    Ja bih moza jos narucivala ih par, s obzira da sam onu svoju vecu dala Sandri. :)
    A i za Pin sam htjela jednu malu, ne znam Niko dal ima jos koja S. Jedna je kod Mike-a :D

    Vidite malo pa cemo makar kad se vidimo to sredit ako ne prije.

    što se majica tice, Thomas sa Bugsa je pitao da li bi nekako mogao doci do majice...
    ako se slazete, ja bi na Bugse postao link sa fileovima pa neka si ljudi sami izrade majice ako zele... mislim da je tako najjednostavnije... nek nas još malo promoviraju :)

    Niko? ok s tobom? mislim, buduci da si autor :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    što se majica tice, Thomas sa Bugsa je pitao da li bi nekako mogao doci do majice...
    ako se slazete, ja bi na Bugse postao link sa fileovima pa neka si ljudi sami izrade majice ako zele... mislim da je tako najjednostavnije... nek nas još malo promoviraju :)

    Niko? ok s tobom? mislim, buduci da si autor :)
    Moze i tako sto se mene tice. ja nisam na Bugs-ima vise :o Pa ti to onda tako napravi. ja cu pitat to Parasol-a koji me pitao za majice dal mu to pase ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Drustvo!
    Mali problemcic... :o
    Dobila ja papire za vizu i sve to sto mi treba za ici na ambasadu, sredila sve nesto preko neta sto mi jos treba i idem se ja narucit za appointment....kad ono-prvi termin tek 10.7. :eek:
    Nis, tada dolazim u ZG, a do onda sumnjam da cu moci s obzirom da je tu kod nas vruce i ludo i sve. ne znam, jos imam masu stvari doma i sutra idem u faking Budimpestu. a ne da mi se :(aaaaaaa
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey nabrzinu da se javim jer zurim na neku veceru.
    Stigao sam doma :( :) (sad zbog kraja turneje and happy jer cu vidjeti Ivu i maloga uskoro)

    Sto se tice majica nema problema, mislim da je to najbolje da sami rade jer tko bi se zezao sa narudzbama i placanjem.

    Ja sam moju poklonio Tyler-u, bio je skroz odusevljen...covijek dolazi u Hrvatsku cim stigne :)

    Meet-up jos ne znam nista, jos sam van sebe jer sinoc nisam uopce spavao, moram par dana odradit u radioni i onda idem do RKA kod mojih.
    Javim ovih dana raspored.

    Pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Drustvo!
    Mali problemcic... :o
    Dobila ja papire za vizu i sve to sto mi treba za ici na ambasadu, sredila sve nesto preko neta sto mi jos treba i idem se ja narucit za appointment....kad ono-prvi termin tek 10.7. :eek:
    Nis, tada dolazim u ZG, a do onda sumnjam da cu moci s obzirom da je tu kod nas vruce i ludo i sve. ne znam, jos imam masu stvari doma i sutra idem u faking Budimpestu. a ne da mi se :(aaaaaaa
    Šteta... :( A onda ćemo imati još jedan meeting 10.07. :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Šteta... :( A onda ćemo imati još jedan meeting 10.07. :D
    A znam. ovaj tjedan mi je ful na knap jer sad me opet nema za vikend :rolleyes: i onda opet da idem do ZG ubit ce me doma i starci i frendice...

    A da vi dodjete na more drugi vikend malo? ;)

    Meetup ce biti tada opet ako nis drugo :D hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey nabrzinu da se javim jer zurim na neku veceru.
    Stigao sam doma :( :) (sad zbog kraja turneje and happy jer cu vidjeti Ivu i maloga uskoro)

    Sto se tice majica nema problema, mislim da je to najbolje da sami rade jer tko bi se zezao sa narudzbama i placanjem.

    Ja sam moju poklonio Tyler-u, bio je skroz odusevljen...covijek dolazi u Hrvatsku cim stigne :)

    Meet-up jos ne znam nista, jos sam van sebe jer sinoc nisam uopce spavao, moram par dana odradit u radioni i onda idem do RKA kod mojih.
    Javim ovih dana raspored.

    Pozdrav
    Ej, Niko, ajde, zbilja zasluzujes malo sna i odmora. javi se kad si u Ri pa da idemo na kafe ako imas vremena i da sredimo poster. Hvala. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    damn. prvo sam na terenu tjedan dana, skačem ko luda, trčim, popikavam se,
    penjem se, nespretna sam... ljudi se čude kak sam još živa. onda preživim
    gužve na koncertima bez ozljeda. i baš danas moram pasti po stepenicama i
    shebati si desni lakat :rolleyes: boliiiiiiii :( pišem ovo 10 minut...

    anyway... ja nemam niš protiv 2 meetupa :D


    i zaboravljiva sam... ono zbog čega uopće pišem - slike su super! hvala kaj ste ih uploadali :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej Niko care! Baš super da si dao majicu Tyleru, čovjek je fakat postao prava Hrvatina u proteklih tjedan dana. :D

    Evo, dio filmova je na istom linku kao i slike, u folderu PJ Tour 2007 - Videos http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007

    Doduše, kvaliteta je teški shit, Picasa ih je još smanjila (koristite ikonicu sa strelicom prema dolje u donjem desnom kutu za povećati video), ali eto, što je tu je. Za idući tour definitivno kupujemo bolji fotić koji onda nećemo baciti u lokvu na minhenski beton... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Tyler mi je poslao listu Pj pjesama sa 4 koncerta...68 different songs :) od kojih nekoliko dobrih rarity songs.
    Jedva cekam da se pojave boot-ovi.

    Danas mi je prvi dan posla, nikako da krenem radit jos sam pod utjecajem svega a vijerujem da ste i vi.

    Prebacio sam sve slike na komp, pa kad bude meet-up mogli bi mozda na neki od vasih laptopa prebacit u jedan folder sve-naj slike i s njega prziti cd za sve.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Tyler mi je poslao listu Pj pjesama sa 4 koncerta...68 different songs :) od kojih nekoliko dobrih rarity songs.
    Jedva cekam da se pojave boot-ovi.

    uh, mi smo na 3 svirke culi 56 razlicitih stvari... respect! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hehe, tip kojeg je Ed pozvao na stage u Dusseldorfu je spanjolac Uru koji je u Londonu stajao u 10c redu s onom grupom iza nas... tip je napravio Bugs majice za prošlu turneju...
    evo malo materijala :)

    http://www.pearljam.com/i/tourphotos/20070621/3.jpg

    http://www.youtube.com/watch?v=Y7U8qwPx5S8

    laki bastard :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Uru legenda... :)

    e sad ide jedno možda malo glupo pitanje... jel znate možda jel Stoney poslije koncerta baca/dijeli trzalice? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    e sad ide jedno možda malo glupo pitanje... jel znate možda jel Stoney poslije koncerta baca/dijeli trzalice? :D
    Mike definitivno podijeli najvise pickova, ostali puno manje, pogotovo Stone. Iako ima ekipe koji ih imaju tako da ih ipak dijeli...
  • MineMine Posts: 556
    U Minhnu nam Stone nije dao ni pola trzalice! Mike je dao nekomu ravno u ruku na kraju koncerta kod nas na Stoneovi strani.
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    hehe, tip kojeg je Ed pozvao na stage u Dusseldorfu je spanjolac Uru koji je u Londonu stajao u 10c redu s onom grupom iza nas... tip je napravio Bugs majice za prošlu turneju...
    evo malo materijala :)

    http://www.pearljam.com/i/tourphotos/20070621/3.jpg

    http://www.youtube.com/watch?v=Y7U8qwPx5S8

    laki bastard :D


    Legenda...Ed je htio nekoga iz Dusseldorfa upoznati. Ne znam gdje ali naletio je na Uru-a, rekao je da su se maloprije upoznali, Ramones majica je sigurno pomogla :)
    Sigurno mu nije bilo sve jedno na bini sa Eddijem, dobro da je skupio hrabrosti na kraju...svaka cast. Najsretniji covijek na svijetu:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    uh, mi smo na 3 svirke culi 56 razlicitih stvari... respect! :)

    BRY kaze da su do sada odsvirali 70 razlicitih pjesama na 7 koncerata!!!!

    http://www.blackredyellow.com/database.php?act=view&cat=tour&id=42

    Mislim da su prosle godine 100. pjesmu odsvirali u Pistoi nakon cijele americke i skoro cijele europske turneje
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Legenda...Ed je htio nekoga iz Dusseldorfa upoznati. Ne znam gdje ali naletio je na Uru-a, rekao je da su se maloprije upoznali, Ramones majica je sigurno pomogla :)
    Sigurno mu nije bilo sve jedno na bini sa Eddijem, dobro da je skupio hrabrosti na kraju...svaka cast. Najsretniji covijek na svijetu:D:D

    ma Uru ih je na prošloj turneji mislim sve sreo po gradovima... onak, na ulici.. Ed je čak od njega pizzu uzeo :D
    problem je kaj Uru baš ne govori engleski, onak jedva, pa je sigurno bilo bad na stageu... ma car je! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Koja je ludnica nastala za Dusseldorf posterom, Brad Klausen je zakon.
    Cijena mu je vec skocila na 500 dolara.
    Ja imam 2 komada :D:D:D:D nema toga fonda koji ce ti 15 eura pretvoriti u 2 dana na 500 $$$$, ljudi u Klausena treba ulagati :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koja je ludnica nastala za Dusseldorf posterom, Brad Klausen je zakon.
    Cijena mu je vec skocila na 500 dolara.
    Ja imam 2 komada :D nema toga fonda koji ce ti 15 eura pretvoriti u 2 dana na 500 $$$$, ljudi u Klausena treba ulagati :D
    Eto, otplatit će ti čiča Klausen turneju... :D
    A kako tebi srce izdržava sva uzbuđenja u proteklom vremenu - PJ tour, Jug - Partizan? :D
    Drži se i keep it cool... :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    haha, mogu mislit kako mu je.. a danas mu je tek finale :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :D cim napisem ovaj post trcim doma, sinoc je bilo zilavo sa grobarima, sinoc Mićo se u jednom trenutku izgubio i poceo vikati ubi, ubi ( GO MIćo) :D:D
    stvarno ove zadnje dane previse adrenalina morat cu u neke toplice na odmor :)

    Idemo odratit finale, veceras talijani moraju pasti :D necu vise nista govorit idem se pripremit i uvalit u fotelju.....

    Forza Jug
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
    fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck.....shit!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    tri riječi: suđenje u Italiji
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nije lose na Southsideu, za sada su dobili:
    Go, DTE, Animal, Corduroy, WWS, Insignificance, GTF, Lukin, Not For You/ Modern Girl, 1/2 Full, Severed Hand, Glorified G, STBC, Life Wasted
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nice medley sa Wembleya, brijem da ce se vrlo skoro pojaviti DVD :D:D

    http://www.youtube.com/watch?v=kpX3i9HYFxw
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koja je ludnica nastala za Dusseldorf posterom, Brad Klausen je zakon.
    Cijena mu je vec skocila na 500 dolara.
    Ja imam 2 komada :D:D:D:D nema toga fonda koji ce ti 15 eura pretvoriti u 2 dana na 500 $$$$, ljudi u Klausena treba ulagati
    Poster je fakat odlican:
    http://www.flickr.com/photos/cranker/602579528/

    5 postova za redom, sad cu prestat...:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    iva: Veliki pozdrav svima! znam da me nes nema po mom starom obicaju al pratim kaj postate i ranko me izvjestava o svemu :) Jooj bilo nam je bas zakon na turnejici prebrzo mi je sve to proslo...

    Al cula sam footstepse (!!!) i crazy mary (bas kad sam si ju pozeljela) london je bio zakon a i minken isto :)

    kad cemo se malo okupit onda? kad dodje sid? Sid tenks jos jednom za mikeovu trzalicu!!!! Znam da ti je bila viska i to al svejedno tenx... ;D

    samo da vam jos velim da smo na povratku u avionu za zg ranko killroy i ja vec kontali kako bi najbolje bilo doc do rima :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.