Pearl Jam in Zagreb!

1233234236238239860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    ajme Breath!!!!! aaaaaaaa

    I sad poslo Niko poruku....FUCKING ONCE!!!!!!
    ZAAAAKON!!!

    da, vidim, once :eek:
    još samo nek mi sviraju release (kolka je šansa da to sviraju tak kasno?).. sol na ranu...

    http://www.blackredyellow.com/ evo, ovo je malo bolje apdejtano

    edit2 sad vidim...a ja stalno refreshala #63
  • RijekaRijeka Posts: 801
    i'm open :) :eek:
    once..


    Volim ove šokove :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Au shit koja setlista. :eek: Sad sam dosla doma

    sometimes brain of j., do the evolution, insignificance, in hiding, sad, i am mine, inside job, breath, state of love and trust, i'm open, come back, once,
    Sve ove pjesme u jednom setu!!! :eek: Oni su ludi, LUDI! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    I'm OPEN?!?!?!?!??!

    I'm gonna cry....
  • pajopajo Posts: 3,292
    1st encore: I Believe in Miracles, Not for you
  • lesteslestes Posts: 959
    not for you!!

    pajo me prestigel...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    I'm OPEN?!?!?!?!??!

    I'm gonna cry....
    I ja isto :(

    Ne mogu vjerovati. Nakon Londona ovo...Zbilja su nevjerojatni :):o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    a sada: BLAAK :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    this is NOT FOR ME...bar ne za srce :D
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    ovo konstantno refreshanje stranica me podsjeća na one događaje prije par
    mjeseci... se sjećate narančastog ekrana? :D;)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    holy frick!!!

    svirali su brain of j. :eek:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    2nd encore: Elderly woman, Given to fly i freaking RATS!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sad mi NIko sms salje, FUCKING RATS!!! :eek:

    Jebemu, ja sam msilila da nakon Londona nece nis ludje izvest, al ovo??? :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ok... mene više niš nemre iznenaditi...
  • pajopajo Posts: 3,292
    yellow ledbetter i fajrunt...laku noc
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    ok... mene više niš nemre iznenaditi...
    Ma znam. ni mene :) Bas to mislim stalno ovih dana.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    yellow ledbetter i fajrunt...laku noc

    hehe bilo bi fora da nije zadnja :D

    baš mi je ok kaj sam to čula samo u zg. nije da ne volim tu pjesmu... ali indifference... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ............ne znam sto da recem nakon ovog show-a
    Sad sam na aerodromu 4:35h, vratio sam se sa after party-a, (bila hrpa PJ ekipe) cekam avion i ne mogu spavati, toliko sam van sebe. Ne mogu vjerovati da je gotovo i da za nekoliko sati idem doma (srece nema puno ljudi na aerodromu pa nitko nece primjetiti da placem) :( netko bi mogao pomisliti da pisem oprostajno ljubavno pismo :)
    Ed je rekao da nakon Londona nije spavao do 8 u jutro a da nakon ovog show-a vjerovatno nece spavati cijeli dan...
    Ja i Tyler smo bili van sebe (za oba dvojicu je bio zadnji koncert) ...kad je ED iz publike podigao karton na kojem je pisalo RATS (od Sandre) eksplodirali smo od srece...cijelu noc smo se derali, vikali Rats iz zajebancije 100% sigurni da se to nece dogoditi...jebote koje ludilo je nastalo kad su krenuli sa "They don´t eat, don´t sleep".....

    Fuckin´ ONCE...koliko volim tu stvar.................

    Ostalo:
    10c je imao drugu barijeru tako da ostali nisu mogli uci u taj dio...nije bilo naguravanja, mogao si slobodno setati plesati (osim naravno prvih 5 redova) jebote savrseno tako bi trebalo biti svaki put.
    Ja ne znam kako sam dobio jednu traku sa kojom sam mogao uci unutra, dosao sam oko 14h kisa je padala, sjeo sam ispred GA ulaza i lagano cekao,mozda je bilo 50 ljudi koji su dobili te trake, poslje su dijelili neke druge.
    Ja sam tek usao u dvoranu iza 19 sati predgrupe su vec svirale i mogao sam slobodno setati do 5 reda.

    Idem sad staviti ipod i setati jer ne mogu sjediti vise i ako sam mrtav umoran.

    Poster je fenomenalan, Tyler je uspio kupiti par komada, spasio situaciju.

    Napravio sam neke kratke filmove, par slika pakad bude meet-up.... se vidimo.


    Pozdrav svima...bilo je super druziti se sa vama na pj tour-u, nadam se da cemo za koju godinu opet, a do tada...keep on rockin´in the free world :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Go Niko!!! :):):)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ............ne znam sto da recem nakon ovog show-a
    Sad sam na aerodromu 4:35h, vratio sam se sa after party-a, (bila hrpa PJ ekipe) cekam avion i ne mogu spavati, toliko sam van sebe. Ne mogu vjerovati da je gotovo i da za nekoliko sati idem doma (srece nema puno ljudi na aerodromu pa nitko nece primjetiti da placem) :( netko bi mogao pomisliti da pisem oprostajno ljubavno pismo :)
    Ed je rekao da nakon Londona nije spavao do 8 u jutro a da nakon ovog show-a vjerovatno nece spavati cijeli dan...
    Ja i Tyler smo bili van sebe (za oba dvojicu je bio zadnji koncert) ...kad je ED iz publike podigao karton na kojem je pisalo RATS (od Sandre) eksplodirali smo od srece...cijelu noc smo se derali, vikali Rats iz zajebancije 100% sigurni da se to nece dogoditi...jebote koje ludilo je nastalo kad su krenuli sa "They don´t eat, don´t sleep".....

    Fuckin´ ONCE...koliko volim tu stvar.................

    Ostalo:
    10c je imao drugu barijeru tako da ostali nisu mogli uci u taj dio...nije bilo naguravanja, mogao si slobodno setati plesati (osim naravno prvih 5 redova) jebote savrseno tako bi trebalo biti svaki put.
    Ja ne znam kako sam dobio jednu traku sa kojom sam mogao uci unutra, dosao sam oko 14h kisa je padala, sjeo sam ispred GA ulaza i lagano cekao,mozda je bilo 50 ljudi koji su dobili te trake, poslje su dijelili neke druge.
    Ja sam tek usao u dvoranu iza 19 sati predgrupe su vec svirale i mogao sam slobodno setati do 5 reda.

    Idem sad staviti ipod i setati jer ne mogu sjediti vise i ako sam mrtav umoran.

    Poster je fenomenalan, Tyler je uspio kupiti par komada, spasio situaciju.

    Napravio sam neke kratke filmove, par slika pakad bude meet-up.... se vidimo.


    Pozdrav svima...bilo je super druziti se sa vama na pj tour-u, nadam se da cemo za koju godinu opet, a do tada...keep on rockin´in the free world

    Niko, care :)
    Hvala za RATS sms. popizdila sam. a kad sam tek cula da je za Sandru!!!
    I ona mi pisala sva van sebe :D Zakon!
    Ed je to rekao za London? :o aaaaaaaaaa!
    Bas mi je drago da vam je bilo super, ajde, sve ces nam pricat kad se vidimo na meetupu. I hvala ti za val poster HVALA!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, kak' sam ja zelena od ljubomore... i ljuta na samu sebe što sam izabrala, po svemu sudeći najgori koncert ove turneje, chorzow...
    kak' taj PJ razmazi ljude, nevjerojatno, i onda kad ti pruži dobar show, ti si razočaran što nije bio vrhunski...

    al' drago mi je zbog svih vas koji ste okusili jedan london, munich, duesseldorf...

    čekam meet-up, čekam da vas vidim, čekam priče i sve, iako imam osjećaj da u utorak radim do 23:00...
    grrrrrr...
    kad će sljedeća turneja, aaaaaaaaaaa
  • jurasica wrote:
    marko, marko... ;) sve ima svoje prednosti i mane... nego, trebao si vidjeti sintiju i mene u veneciji... sat i pol smo hodale s torbama i tražile hostel... da mu pas mater... :) uglavnom, poanta je da smo se zamijenile za torbe u jednom trenu i bome moram reći da si ipak bio u pravu... jebeno su me bolila ledja nakon njenog ruksaka... i ruke bole, ali ledja...

    jesi ti inače ok? učiš, polažeš ispite? jel?
    pa vidis sad kako je meni bilo, jos sam ja tudju torbu nosio pa mi se jos teze cinilo :(.
    inace sam ok, mada sad kad citam ove setliste ne znam da l' da se smijem ili da placem. nevjerovatno sta sve sviraju. o ucenju neki drugi, treci ili deseti put, to mi je jako bolna tema :(. a i vrucine su, kako da ucim?!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • pajopajo Posts: 3,292
    evo napokon smo stavili slike na Picasu pa ih možete pogledati. nisu baš sjajne jer izgleda da se fotiću ipak nije svidjelo kad je prije koncerta u Minhenu pao na beton u lokvu vode... :(
    I filmići su upitne kvalitete, sad ih idemo uploadat pa postamo link.

    fotke:
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Čitam ovo od Nike i ono...paf...Predobro vam je bilo, svima...Čekam sljedeću turneju...Nadam se ne zadugo...

    Anyway, ako bude taj meet u utorak želim vam dobru zabavu, jer nikako ne mogu doć u Zg prije petka. Rano ujutro sutra pičim na Krk malo umakat batke u čistom moru i beskorisno ležat na plaži (save the whales :D), vraćam se u utorak ujutro jer imam 2 ispita, utorak i srijeda u popodnevnim satima...Četvrtak idem za Udine na RHCP (iako potajno molim da samo John Frusciante izađe na stage i počasti nas solo nastupom bez ostatka papričica :D)...Kakogod, ugodnu zabavu na meetupu, ako ipak bude prolongiran za neki drugi datum onda bi i ja svoje dupence mogao nacrtat tamo.

    Ahoj! (Stižu Česi pomalo :D)
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam na forumu cijeli dn.jucer i danas :o
    Ocu nazad.
    Super slike pajo i iva :)

    Stavljam i ja svoje gore i gledam malo okolo druge, ima ih masu :D

    Ne znam za utorak, jos nemam blage kad idem po vizu, papiri su tu a ja lijena...:o
    Sutra idem u Budimpestu a tako mi se ne da...uf uf. ja bi radije nazad na turneju...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sid, pogledaj prvu fotku sa setlistom, u kutu se vidi pick koji ti je Mike zapakirao i poslao, ali ga nitko nije skužio, koliko smo ludi bili...

    A što se tiče meet-upa, pa može biti i u petak. Idemo RI i DBK, oglasite se pa ćemo vidjeti kad može bar netko od vas doći...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Sid, pogledaj prvu fotku sa setlistom, u kutu se vidi pick koji ti je Mike zapakirao i poslao, ali ga nitko nije skužio, koliko smo ludi bili...

    A što se tiče meet-upa, pa može biti i u petak. Idemo RI i DBK, oglasite se pa ćemo vidjeti kad može bar netko od vas doći...
    Pas mater,stvarno!!! :eek:
    Dobro je to on zalijepio, nije ispao pick. sreca moja, i vasa :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    odlicne slike, odlican dizeldorf, bit ce super slusat to sve :)
    kao da sam bio tamo s vama..

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rats od jucer, jako dobra snimka iz prvog reda:
    http://www.youtube.com/watch?v=rdMsnWr52dc
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ljudi. Za nasim majicama vlada prava pomama :D
    Sad sam dobila PM, netko oce majicu :D

    Znam da je jos dosta ljudi pitalo i htjelo nase majice, bez obzira dal su znali ili ne o cemu se radi...
    sad vas ja pitam, sto cemo? Da vidimo malo na netu, pa da narucimo jos tko zeli, naravno, plati i to...
    Ja bih moza jos narucivala ih par, s obzira da sam onu svoju vecu dala Sandri. :)
    A i za Pin sam htjela jednu malu, ne znam Niko dal ima jos koja S. Jedna je kod Mike-a :D

    Vidite malo pa cemo makar kad se vidimo to sredit ako ne prije.

    ja i dalje zelim i pokusavam ici na zadnja dva koncerta. :o LUDA!
    Al sumnjam da cu uspjet, jako male su sanse... Onda ce me tek uhvatit depra, sad sam dobro.

    Btw, idem ovaj vikend u Budimpestu s glazbom a taaaaaako mi se neda...uf uf
    Radije bih na more pa navecer na net da vidim sto se zbiva na onim festivalima...jebemu i to.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.