Pearl Jam in Zagreb!

1230231233235236860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    btw, lestes, jesi našla vlakove/busove iz katowica do zagreba bez problema?

    sve je prošlo bez problema, hvala :) nisam bila jedini pj freak na tom vlaku, hehe :D


    ja sva nervoza zvog koncerta danas! evo s nekog foruma, soundheck:
    My friend is there...
    Soundcheck was Ghost, Nothing As it Seems, Marker In the Sand and Parachutes
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    ja sam napaljen na ovaj london večeras...iako neću bit gore :D...Al baš mislim da će ovo bit jedan od naj PJ koncerata ikad. Soldier of love i Love reign o'er me idu večeras, remember my words ;)

    i ja isto, da im pas m.... svima koji su tamo... :) ta ljubomora je fakat gadna stvar... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pas ti kosti...long road, grievance, low light, disease...dao bi šupka da sam gore :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    **London Set 6/18/2007**

    Set: Long Road, Severed Hand, Grievance, Comatose, Given to Fly, Low Light, I Got Shit, Faithful, Green Disease, Marker in the Sand, Immortality, Down, Present Tense, State of Love and Trust, Why Go, Save You, Porch

    Encore 1: Inside Job, Parachutes, Crazy Mary, Do the Evolution, Alive



    ma ja sam luda ko gljiva... fakat... ova setlista će me totalno razjebati... pa ne mogu sve to svirati na jednom koncertu... to fakat nije fer...

    dodajem faking šit... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    **London Set 6/18/2007**


    Set: Long Road, Severed Hand, Grievance, Comatose, Given to Fly, LOW LIGHT, I Got Shit, Faithful, Green Disease, Marker in the Sand, Immortality, Down, Present Tense, State of Love and Trust,


    ma ja sam luda ko gljiva... fakat... ova setlista će me totalno razjebati... pa ne mogu sve to svirati na jednom koncertu... to fakat nije fer...

    :eek: :eek: long road! IMMORTALITY!!!! low light!! aaaaa!!!!! damn :mad:

    crazy mary :(
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Set: Long Road, Severed Hand, Grievance, Comatose, Given to Fly, Low Light, I Got Shit, Faithful, Green Disease, Marker in the Sand, Immortality, Down, Present Tense, State of Love and Trust, Why Go, Save You, Porch

    Encore 1: Inside Job, Parachutes, Crazy Mary, Do the Evolution, Alive

    Encore 2: No More (War), Bu$hleaguer, WWS, RITFW

    Veliki naklon! :)
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Set: Long Road, Severed Hand, Grievance, Comatose, Given to Fly, Low Light, I Got Shit, Faithful, Green Disease, Marker in the Sand, Immortality, Down, Present Tense, State of Love and Trust, Why Go, Save You, Porch

    Encore 1: Inside Job, Parachutes, Crazy Mary, Do the Evolution, Alive

    Encore 2: No More (War), Bu$hleaguer, WWS, RITFW

    Veliki naklon! :)

    prema bry još je indifference na kraju :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    WOW.. sto reci.. 2:12 je, morao sam jednostavno procitati, iako sam vec dosta krepan..
    danas smo dosli doma oko 18:30 (krenuli u s cetvrtka na petak u 01:00)..
    kazu da je bilo 160 000 ljudi.. slicice, one malo bolje, imate na sluzbenoj http://www.novarock.at stranici..
    slika govori 1000 rijeci, a meni ni 1000 slika ne bi bilo dovoljno da opisem sve :)
    pearl jam mi je definitivno bio prvi razlog dolaska na ovaj festival, ali srecom ne i jedini: gimmiesi, hivesi, incubusi, flogging molly, mando diao, johonsi (veliko otkrice za mene :D ), killersi i naravno pearl jam.. sve zapakirano u 3 dana kampiranja s nepreglednom poljanom ljudi, 50ak tisuca ljudi na koncertima (onaj drugi stage je vise bio metal, ali definitivno ne manje posjecen), potocima ottakringer piva i naseg croatian wiskeyja (citaj: domaca travarica )
    jednostavno rijecima neopisivo, dozivljaja definitivno vrijedno..

    to je onako, iz glave, okvirno.. da se vratim na "temu dana"..
    u subotu je za mene bio dan D, dosla Sid iz venecije skupa sa dvije legice iz londona (jedna btw nije imala kartu, pa smo prolazili pravu avanturu da joj i to nadjemo) sa pricama koje ste vec procitali.. e sad, nama kao fanovima vrtjele su se 2 price po glavi: prva je bila da je band sad sigurno napaljen, i da ce odsvirat jeben koncert "u cast" fanovima venecije, a druga je bila da ce biti u kurcu zbog nemilih događaja..

    pogodite scenario sami.. kad se baci oko na set listu, kvantitativno, skuzi se da su, moj je dojam, previse bili u kurcu (ed je cak i rekao da je bilo sranje i da im je dosta opreme otislo, dao pljesak za fanove, i zamolio za strpljenje).. istina da su ovih 17 pjesama trajale oko sat i pol (jer su naravno porch, evenflow, rtfw i njima slicne trajale po 9 minuta :D ), ali kao pearl jam fanu koju bi htio cut nesto kao minhen set listu, morate priznat da je bilo siromasno.. iako uvod s bettermanom nije mogao biti bolji :)

    moram li napominjat da je pljusak padao.. (sto u biti nije bilo lose, onako, ljetni pljusak, ali mislim da bendu nije svejedno kad svira na suhom i vidi kako fanovi mokre do kostiju)..
    sid i frendice su stigle na sve buseve i vlakove (i 18 puta nam se zahvalile smsom nepotrebno za sator) i sad uzivaju u londonskom koncertu.. mah njima

    sve u svemu, pearl jam kratak, odlican, ali nedorecen, festival dug, predobar..

    ponovilo se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipa, totalno u sjeni wembleya pali na 2 stranu... get up people... :)
    ajde, moram priznati da mi je stvarno drago da nisu svirali garden i LROM jer bi stvarno poludila, ali i ovako je ovo sigurno bio naj koncert na kojem je ova naša ekipica bila... :) go you!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    čini mi se da vidim naše na ovoj slici :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Je, je, to smo mi na slici! :)
    Sto reci, nema bas rijeci za opisati kako je bilo, setlista kao da su ju pisali fanovi, publika pregenijalna, singalong zaglusujuci, momci preludi, nabrijani i svirka pregenijalna...
    Jednostavno, nemamo rijeci...
    Hrvati su definitvno ostavili svoj pecat, Ed nas fakat zna i stalno potvrdjuje svoju ljubav prema nasoj drzavici (Sid ce dodati detalje), a i vecina ostalih 10c fanova vec zna za nas. Majice su uspjeh kud god se okrenemo i svi pitaju gdje i da li ih mogu kupiti...
    Cim se vratimo sutra bacit cemo se na uploadanje svega sto smo slikali i snimili...
    Dotad, pozdrav svima (opet iz Apple storea u Londonu :))
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Je, je, to smo mi na slici! :)
    Sto reci, nema bas rijeci za opisati kako je bilo, setlista kao da su ju pisali fanovi, publika pregenijalna, singalong zaglusujuci, momci preludi, nabrijani i svirka pregenijalna...
    Jednostavno, nemamo rijeci...
    Hrvati su definitvno ostavili svoj pecat, Ed nas fakat zna i stalno potvrdjuje svoju ljubav prema nasoj drzavici (Sid ce dodati detalje), a i vecina ostalih 10c fanova vec zna za nas. Majice su uspjeh kud god se okrenemo i svi pitaju gdje i da li ih mogu kupiti...
    Cim se vratimo sutra bacit cemo se na uploadanje svega sto smo slikali i snimili...
    Dotad, pozdrav svima (opet iz Apple storea u Londonu :))

    AaaaaAAAaAaa! jedva čekam da čujem detalje! :)
    sretan vam put pa se čujemo/vidimo uskoro! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    čini mi se da vidim naše na ovoj slici :D

    a gdje? ja ne vidim pas mater... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    a gdje? ja ne vidim pas mater... :)

    vidiš onog u kričavoj crvenoj majici izvan reda u desnom dijelu slike? pokraj je i neki u
    bijeloj... e sad, pogledaj malo desno i mrvicu gore gdje se plavi ;) iza pajine ive je
    neko u žutoj majici
  • masnimasni Posts: 1,657
    pregenijalno.. samo nadjem 5 plavih majica i znam da ste to vi.. jedva cekam bootove s koncerata.. i izvjestaje.. mislim kad sid dodje da cu sat vremena citat koliko ce napisat.. :D

    go croatia..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a gdje? ja ne vidim pas mater... :)

    evo da ti se približimo mačak :D

    http://www.flickr.com/photos/laws/568889500/in/set-72157600385361609/

    ovo je nakon svirke...

    joj... joj, joj, joj!

    iva, domagoj i ja se vratili prije sat-dva... pranje veša, tuširanje, čušpajz klopa i kasnije na cevape :D

    malo više nekom drugom neprilikom...

    PS: e, znate da su svirali indifrns? i imortaliti... i grivns... i krejzi meri... i tak... PS2: e da... znate da su kroejšans hjuđ in landn? :D
    PS3: falili smo vas malo.... da je bila cijela ekipa, sigurno bi nekog napeglali (interna fora) :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aaaaaaa, nemojte se tak igrat s nama!!!!!

    hoću detalje, i to odmah! :D

    i hoću objašnjenje tih internih fora, isto odmah :D

    (btw, dobrodošli nazad u kroejša čiji ste glas tako ponosno širili :))
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    čini mi se da vidim naše na ovoj slici :D

    e da, btw... ovo sve od ljudi kaj vidite je 10c red... pocinje gore 20ak metara ispred nas, ide iza nas pa skrene prema dolje i ide skroz tamo iza onih stupova...

    hjuđ! :D

    i sori na nikakvom izvjestaju, zurim na cevape... evo iva ce mozda napisat koju vise ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    vidiš onog u kričavoj crvenoj majici izvan reda u desnom dijelu slike? pokraj je i neki u
    bijeloj... e sad, pogledaj malo desno i mrvicu gore gdje se plavi ;) iza pajine ive je
    neko u žutoj majici

    ma glupa sam... nisam ni skužila da trebam sliku pomaknuti u desno... :) taj dio mi je falio... mislim, kroejšan kru se vidi ko iz aviona... a mislim, da je najveći član ekipe bio tamo, još jače bi se vidjelo... :)

    nego, čitam na bugsima da je sid dobila setlistu.... ako je netko zaslužio, onda je to ona, nou daut about it... :) go SID!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    baš gledam slike od one laure! kak ste ludi!! ajde detalji priti pliz! :D
    go sid! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    ...PS: e, znate da su svirali indifrns? i imortaliti... i grivns... i krejzi meri... i tak... PS2: e da... znate da su kroejšans hjuđ in landn? :D
    PS3: falili smo vas malo.... da je bila cijela ekipa, sigurno bi nekog napeglali (interna fora) :D

    ej ranac, nemoj izazivati jer brijem da ćeš ti prvi biti napeglan na skorašnjem mitapu, ok?
    a kad ćemo se naći? može u utorak, 26.06?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    ej ranac, nemoj izazivati jer brijem da ćeš ti prvi biti napeglan na skorašnjem mitapu, ok?
    a kad ćemo se naći? može u utorak, 26.06?

    čim prije, čim prije! :D meni paše taj utorak...

    kakve su to interne fore? :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    čim prije, čim prije! :D meni paše taj utorak...

    kakve su to interne fore? :)

    kužiš ti nju... ona se pravi kao da nema pojma o čemu se priča... da, da... agresivka mala... :) kažu tiha voda brege dere...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    kužiš ti nju... ona se pravi kao da nema pojma o čemu se priča... da, da... agresivka mala... :) kažu tiha voda brege dere...

    pa ja ni nemam pojma o čemu oni pričaju.. to je valjda njihova interna iz londona... ;)
    agresivka :o nisam


    sad sam skužilaaaaaa :o pa ti i ja smo glavne u peglanju... :D il sam pomotala opet nekaj...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ovo mi je super fotkica... dobra je ta laura... :)

    http://www.flickr.com/photos/laws/562644577/
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ova mi baš i nije, jer fali jedan dio... :)

    http://www.flickr.com/photos/laws/562233334/
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    pa ja ni nemam pojma o čemu oni pričaju.. to je valjda njihova interna iz londona... ;)
    agresivka nisam


    sad sam skužilaaaaaa :o pa ti i ja smo glavne u peglanju... :D il sam pomotala opet nekaj...

    je, do utorka ćeš se svega sjetiti... :) nego, nisam ja nego ranac i ti... 2 ironmen in kroejšan kru.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    je, do utorka ćeš se svega sjetiti... :) nego, nisam ja nego ranac i ti... 2 ironmen in kroejšan kru.... :)

    ah, da... laktovi u pripravnosti za utorak :D naravno, ak svima paše utorak... jedino kaj nebude lp fanova... :(
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Jako sam ljubomoran na Paju, znace zasto :) .. Ma, mlad sam ja jos, bice koncerata..

    Set lista Londona je jednostavno nevjerovatna i tesko da ce onako nesto bilo kada ponoviti (jedva cekam bilo kakvu verziju bootlega).. Ipak, da ne budem sebican, i ono sto sam cuo i vidio u Minhenu je bilo predobro i fenomenalno tako da uopste necu reci da zavidim tim ljudima (osim Paji :) )

    @Lastes, hvala za onaj link.. Sada neprestano slusam boot iz Municha.. Iako nije kvalitete kao oni oficijalni, itekako sluzi :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    nema na čemu.. nadam se da bude se uskoro pojavil onaj iz londona :D mene
    živcira onaj iz madrida - zbog spikera

    nego, se sjećate onog ''jeffa'', ne znam kak se lik zove... gledam njegove slike
    iz londona i munchena. pa kaj on radi s tolko pickova?!? preserator mali... :)
Sign In or Register to comment.