Pearl Jam in Zagreb!

1232233235237238860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20Euro%20Tour%202007/

    Nesto slika sam stavila, pocela sam ih uploadat. jos cu ovih dana sve gore stavit. Ana, i ja bih isla... :o Ja sam luda a jooooooooooj
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    laptop bude mi se pregrijal. cijeli dan je upaljen. šteka mi internet :(
    ja bi stvaaaarno išla. moram doći do nekog, javim ti sutra ak uspijem :)

    baš je puppie :o to je bilo ispred nas...
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidim da smo ponovno svi na okupu :) mining, slijedeci tjedan ima da se nađemo.. mining, jedva cekam..
    al ja ovaj put glasam za neki parkic i cugu, i price.. ali, demokratija vlada, pa neka vecina odluci :)

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    vidim da smo ponovno svi na okupu :) mining, slijedeci tjedan ima da se nađemo.. mining, jedva cekam..
    al ja ovaj put glasam za neki parkic i cugu, i price.. ali, demokratija vlada, pa neka vecina odluci :)

    mah
    woohoo. da, naravno. :)
    Sta se svi jos oporavljate od Radar festa sinoc? Nema vas nista...
    ili je to PJ post tour depra...ma ne valjda :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    može! slažem se! čim prije da se nađemo! al bi htela da ovaj put
    budemo svi! baš svi!! :D

    sid, za ovaj drugi link od slika u munich fanviews treba se logirat
    slike su zakon!! :) ah memories... :o
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    može! slažem se! čim prije da se nađemo! al bi htela da ovaj put
    budemo svi! baš svi!! :D

    sid, za ovaj drugi link od slika u munich fanviews treba se logirat
    slike su zakon!! :) ah memories... :o
    Provjeri dal sada radi. ;)

    http://www.facebook.com/album.php?aid=2575&l=0d86a&id=500399631
    http://www.facebook.com/album.php?aid=2577&l=c86e3&id=500399631
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    Jako sam ljubomoran na Paju, znace zasto :) .. Ma, mlad sam ja jos, bice koncerata..

    Pozdrav care! Je, Faithfull je bio stvarno predobar iako je Mike gadno zahebo na pocetku zadnjeg laganog dijela. Snimili smo ga cijelog tako da ces si ga skinut kad stavimo na web.
    Ma opcenito, setlista je bila totalno po mom ukusu jer su svirali 4 stvari koje su meni tipa medju top 5: low light, present tense, faithfull i long road
  • pajopajo Posts: 3,292
    woohoo. da, naravno. :)
    Sta se svi jos oporavljate od Radar festa sinoc? Nema vas nista...
    ili je to PJ post tour depra...ma ne valjda :o
    Doci na posao nakon ovih zadnjih 10 dana je poprilicno gadno iskustvo...
    Mi se jucer nismo uspjeli zaletit do radara jer smo dosli prekasno (a i Iva je bolesna), ali bili su ranko&iva tako da ce nam javit kak je bilo.

    Probat cemo danas kad budemo doma aploudat neke slike na picasu i filmove na box.net i javit vam link, a sve ostalo cemo razmijenit na meetingu
  • jupiii evo i mene na slikama :). ja sam vjerovatno jedini koji nikad ne nosi fotoaparat. al' zato sid nikada ne iznevjeri. veliki pozdrav ekipi iz zagreba, naravno special thanks to killroy. javite mi ako me ima jos negdje na slikama :).
    p.s. ovo je za jednu plavusu-i dalje tvrdim da je lakse s vuci kofer s tockicima nego nositi ruksak na ledjima.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jupiii evo i mene na slikama :). ja sam vjerovatno jedini koji nikad ne nosi fotoaparat. al' zato sid nikada ne iznevjeri. veliki pozdrav ekipi iz zagreba, naravno special thanks to killroy. javite mi ako me ima jos negdje na slikama :).
    p.s. ovo je za jednu plavusu-i dalje tvrdim da je lakse s vuci kofer s tockicima nego nositi ruksak na ledjima.
    Marko!!! Drago mi je da te tu *vidim* jer se nismo uopce vidjeli na dan koncerta u Minhenu :(
    Kako ti je bilo? Kasnije nisam ostala da vas sve pozdravim jer smo morali trcat brzo u bus, trazit torbe i selit se itd...uzas...:rolleyes: Ali Domagoj je ostao, faithfull. Zao mi je sto se nismo uspjeli vidjet.
    Ma da, ima nesto slika dok mi je baterija jos bila OK, ono kasnije iz Wombatsa nema bas puno, al sa koncerta ih ima dobrih ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • znas i sama kako mi je bilo, kako nam je svima bilo :). nestvarno dobro, u svakom slucaju neopisivo. kontam da ste svi bili u frci, i domagoja sam vidio samo na par minuta pa je morao da zuri na bus. slike su odlicne, bolje od mojih anyway. da nema vas revnosnih fotografa ja ne bih imao dokaz da sam bio tamo. hvala jos jednom. nadam se da se uspjesno oporavljas od pearl jam hangover-a :).
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    znas i sama kako mi je bilo, kako nam je svima bilo nestvarno dobro, u svakom slucaju neopisivo. kontam da ste svi bili u frci, i domagoja sam vidio samo na par minuta pa je morao da zuri na bus. slike su odlicne, bolje od mojih anyway. da nema vas revnosnih fotografa ja ne bih imao dokaz da sam bio tamo. hvala jos jednom. nadam se da se uspjesno oporavljas od pearl jam hangover-a :).
    Hehe, da, oporavljam se, al znas da meni nikad nije dosta :o Nije nikome od nas dosta. ja bi jos....aaaaa.
    Slusam Minhen boot prvi put sada, evo Even Flow :D

    I da, kako dobar Wembley bio cak i bez Even Flowa, ja sam se bas bila pitala za vrijeme koncerta kako to da ga nisu svirali...mozda ni nece :confused: i nisu! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    slike su stvarno ql :)
    jedva cekam da se nadjemo, zapricamo i ostalo kad prođu depresije :D

    hocu te bootove iz minhena i londona jer sam ja cuo "samo" 17 pjesamaaaaa :)

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Mi se jucer nismo uspjeli zaletit do radara jer smo dosli prekasno (a i Iva je bolesna), ali bili su ranko&iva tako da ce nam javit kak je bilo.

    hej, hej...

    na radaru je bilo skroz neloše... zbog vrucine smo dosli tek malo prije 18 tako da smo propustili prva 3 benda i vidjeli kaiser chiefse, placebo i qotsa....

    kaiseri su me ugodno iznenadili, čak mi ni Ruby nije zvučala tako trash kao na MTV-u :D
    placebo pošteno odradili, ali bolji mi je bio njihov solo koncert u zagrebu prije 3-4 godine... možda zato što sada nisam znao neke stvari...
    qotsa isto tako dobro otprašili iako mi je i tu bio bolji njihov koncert u ljubljani prije 3-4 godine... mozda zato kaj sam ih tada vise slusao...

    sve u svemu, skroz zadovoljni iako je teško nakon PJ-a slušati nešto drugo uživo... ali fina svirka :)

    vidjeli i par ljudi u PJ majicama... od toga 2 curke u majicama s ove turneje... ona crvena sa drvecem i ona bijela... najs...

    i tak, ne? :)

    meeting iduci tjedan? ja radim u ponedjeljak navecer, ostatak tjedna nam u principu paše... iva ima njemacki do 22h utorkom i cetvrtkom, ali mozemo nesto iskemijati...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej, evo nekakve peticije da naprave bootove http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=247913

    Nije da će imati rezultata, ali neka, vrijedi potpisati, da se još jednom vidi bratstvo i jedinstvo PJ fanova... :D
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    hocu te bootove iz minhena i londona jer sam ja cuo "samo" 17 pjesamaaaaa :)

    dobiješ i madrid, lisabon, katowice i sve kaj skinem do onda :)



    kaj se tiče crvene majice s drvećem... zašto o zašto ju nisam kupila :(
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jupiii evo i mene na slikama. ja sam vjerovatno jedini koji nikad ne nosi fotoaparat. al' zato sid nikada ne iznevjeri. veliki pozdrav ekipi iz zagreba, naravno special thanks to killroy. javite mi ako me ima jos negdje na slikama.
    p.s. ovo je za jednu plavusu-i dalje tvrdim da je lakse s vuci kofer s tockicima nego nositi ruksak na ledjima.

    marko, marko... ;) sve ima svoje prednosti i mane... nego, trebao si vidjeti sintiju i mene u veneciji... sat i pol smo hodale s torbama i tražile hostel... da mu pas mater... :) uglavnom, poanta je da smo se zamijenile za torbe u jednom trenu i bome moram reći da si ipak bio u pravu... :) jebeno su me bolila ledja nakon njenog ruksaka... i ruke bole, ali ledja... :)

    jesi ti inače ok? učiš, polažeš ispite? jel? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    kaj se tiče crvene majice s drvećem... zašto o zašto ju nisam kupila :(
    pošaljemo niki poruku da ti kupi u Dusseldorfu?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    pošaljemo niki poruku da ti kupi u Dusseldorfu?
    hehe, Niko xe pokupovat pol merch standa ako jos bude bilo majica. ja sam mu narucila Hoodie ako bude bilo :D:o Sta cu, kad sam luda. ocu da me griju kad mi je hladno. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    pošaljemo niki poruku da ti kupi u Dusseldorfu?

    poslala sam mu :) thnx ;)


    jeeeej! imam crvenu s drvećem! i viktor ima majicu! i 10c ima posebnu barijeru, a niko
    je slučajno dobio traku i može ući i izaći! i ja jedva čekam da počne koncert! jooooj
    ak otvore sa release :( :(
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    poslala sam mu :) thnx ;)


    jeeeej! imam crvenu s drvećem! i viktor ima majicu! i 10c ima posebnu barijeru, a niko
    je slučajno dobio traku i može ući i izaći! i ja jedva čekam da počne koncert! jooooj
    ak otvore sa release :( :(
    Go Niko! Nas posljednji mohikanac :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    poslala sam mu :)
    ak otvore sa release :( :(
    I ja brijem da ce otvorit sa Release...ali ja ti to uvijek kazem i nikad ne otvore...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jeeee...imam majicuu, tj. frendica ima majicu :D

    dakle večeras opet uz forums.pj.com čekamo setlistu, ionako nemam pametnijeg posla večeras :)

    i ja brijem da otvaraju s oceans...ali puno toga ja brijem :D
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    I ja brijem da ce otvorit sa Release...ali ja ti to uvijek kazem i nikad ne otvore...

    upucam se ak otvore s release... kad sam vidla da su to skoro u chorzowu svirali!! :(
  • killroykillroy Posts: 739
  • pajopajo Posts: 3,292
    Za sada:

    Sometimes, Whipping, Brain of J. DO The Evolution, Insignificance, In Hiding, Severed Hand, Sad, I Am Mine, Inside Job, Why Go, Daughter
  • lesteslestes Posts: 959
    :eek: breath :eek:
    singleeeesssss :o
  • RijekaRijeka Posts: 801
    breath :eek:

    here it comes, there it goes :)...zakon...to i garden mi je jedan od snova čut live
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    ajme Breath!!!!! aaaaaaaa

    I sad poslo Niko poruku....FUCKING ONCE!!!!!!
    ZAAAAKON!!!
Sign In or Register to comment.