Pearl Jam in Zagreb!

1202203205207208860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Prema ovom tredu i Stoney nam je postao tatek i to na isti dan kad i Mikey
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=241683

    Totalno zakon! Vec vidim Stone-a kako u kucnom ogrtacu nosi bocicu s mlijekom :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Prema ovom tredu i Stoney nam je postao tatek i to na isti dan kad i Mikey
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=241683

    Totalno zakon! Vec vidim Stone-a kako u kucnom ogrtacu nosi bocicu s mlijekom :D
    :eek:
    Zamisli ti naseg Kamena! :)
    Bravo, Stone. :)
    Zakon, isti dan kao i Mike.
    Bit ce feste sad kad budu djeca slavila
    rodjendane skupa.
    A po Europi ce bit i beba...ne?
    MIslite da ce doc njihove zene i djeca? Hm...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Wow...upravo sam gledao snimku sa Kokua Festival...ED sa šeširom....kako stari sve više slići Neil Young-u :):):) dobro mu stoji.

    Ja sam se vratio u Grad...sad me posao čeka, dosta je bilo zajebancije do turneje se moram sad naraditi i naštancati stakla, proizvodnja, proizvodnja, proizvodnja :):)

    U vezi majica; ovo sa autima što sam probao složiti...nisam baš zadovoljan pa bi ostao radije na Vegeti ako ste svi za, ako se slažete????
    Pa bi ja to ovu sedmicu pokušao doraditi.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    U vezi majica; ovo sa autima što sam probao složiti...nisam baš zadovoljan pa bi ostao radije na Vegeti ako ste svi za, ako se slažete????
    Pa bi ja to ovu sedmicu pokušao doraditi.

    meni je super to sa vegetom! samo ti doradi ;)


    e da, ide ko sutra na melvinse? :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://fuelfriends.blogspot.com/2007/04/eddie-vedder-kokua-festival-this.html

    sad sam naletio na ovu snimku nove Edijeve stvari...pa uživajte:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Wow...upravo sam gledao snimku sa Kokua Festival...ED sa šeširom....kako stari sve više slići Neil Young-u :):):) dobro mu stoji.

    Je, Ed se bacio na folk :). Ovdje ima taj clip i jos pokoji mp3:
    http://fuelfriends.blogspot.com/2007/04/eddie-vedder-kokua-festival-this.html
    Edit: Niko me preduhitrio za 3 minute :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako, kenova...di smo...padamo na drugu stranicu:(
    Eto da se javim...danas za promjenu sam pustio malo Gibonnia dok radim, malo laganice i kako mi je kompjuter namješten da vrti cd odsirao je jedno 8 puta najmanje :):):) i baš mi je odgovaralo :D Gibo je ipak zakon za naše podnevlje:)

    Eto sad možete slobodno komentirati :D:D:):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jebote...ljudi 10c karte za Njemačku in goods section.....ne mogu vjerovati.
    Ajde tko još nije uzeo neka požuri...ja bi najradije promjenio sad moje karte:):(:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Jebote...ljudi 10c karte za Njemačku in goods section.....ne mogu vjerovati.
    Ajde tko još nije uzeo neka požuri...ja bi najradije promjenio sad moje karte:):(:(

    ja isto već imam kartu.. :(
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja jebote nisam izdržao...morao sam uzeti 10c za Munich, Dusseldorf je prodan.
    Zvanično sebe proglasujem ludim:):) sad imam 3 karte za taj koncert.
    Ako ima zaintereseiranih za podijelit kartu tu sam:):)

    Koji ludi početak dana...nije zdravo, srce mi još lupa. Nadao sam se novom posteru u goods sectionu (na taj stres sam se već navikao:) ) ali na 10c karte ovako iznenada....wow!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja jebote nisam izdržao...morao sam uzeti 10c za Munich, Dusseldorf je prodan.
    Zvanično sebe proglasujem ludim:):) sad imam 3 karte za taj koncert.
    Ako ima zaintereseiranih za podijelit kartu tu sam:):)

    Koji ludi početak dana...nije zdravo, srce mi još lupa. Nadao sam se novom posteru u goods sectionu (na taj stres sam se već navikao:) ) ali na 10c karte ovako iznenada....wow!!!

    Nema vise karata, kaze Out of stock
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja jebote nisam izdržao...

    hahaha...a zakon...
    moram priznat da se i ja sad grizem malo sta nisam chekirao forum na vrijeme...
    ovo mi je vec drugi put da sam spusio karte za minhen :D
    A nis, zadovoljit cemo se ovim obicnjarama.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo jednog smijesnog clipa iz Rotterdama '92, I've got a feeling, i Mike obucen u gitaru :)
    http://www.youtube.com/watch?v=cXEHnmFH89E
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    jeste se razbacali s linkovima, ne mogu sve ni otvorit :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ja jebote nisam izdržao...morao sam uzeti 10c za Munich, Dusseldorf je prodan.
    Zvanično sebe proglasujem ludim:):) sad imam 3 karte za taj koncert.
    Ako ima zaintereseiranih za podijelit kartu tu sam:):)

    Koji ludi početak dana...nije zdravo, srce mi još lupa. Nadao sam se novom posteru u goods sectionu (na taj stres sam se već navikao:) ) ali na 10c karte ovako iznenada....wow!!!

    nisi ti lud... :) vidiš, ovo je sreća da nisam vidjela jer brijem da bi i ja isto napravila... :) ali, mislim da ti nemaš brige... budeš uspio prodati ovu jednu 10c kartu ziher... ne znam u kojem obliku ti je ova regularna? ja imam u PDF formatu (a pretpostavljama i vi koji ste isto kupovali) tak da će te printane biti teško prodavati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    nisi ti lud... :) vidiš, ovo je sreća da nisam vidjela jer brijem da bi i ja isto napravila... :) ali, mislim da ti nemaš brige... budeš uspio prodati ovu jednu 10c kartu ziher... ne znam u kojem obliku ti je ova regularna? ja imam u PDF formatu (a pretpostavljama i vi koji ste isto kupovali) tak da će te printane biti teško prodavati... :)

    Da...vidiš nisam o tome razmišljao :) imam pdf kartu i da imam kupit od nekoga pdf kartu dobro bi razmislio...a valjda će se naći koji desperado i za nju.

    Kako je dobar ovaj Sydney poster...jedan od najljepših za mene:):):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Neka ekipa sa foruma je uspjela upoznati Chris Cornella i naravno odmah ga napalo da li ce se pojavit na nekom PJ koncertu ove godine. Izgleda da ipak ne...

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=241952
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Neka ekipa sa foruma je uspjela upoznati Chris Cornella i naravno odmah ga napalo da li ce se pojavit na nekom PJ koncertu ove godine. Izgleda da ipak ne...

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=241952
    Zakon, ove zene su lude :) Super.
    A Ved Head dolazi u Europu pa cemo cut pricu iz prve ruke :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Evo jednog smijesnog clipa iz Rotterdama '92, I've got a feeling, i Mike obucen u gitaru :)
    http://www.youtube.com/watch?v=cXEHnmFH89E

    ne znam dal mi se pričinjava.. al kaj to eddie u jednom trenutku
    veli: mike mccready lost his pants?? hahaha :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:

    užas :D

    i wanna leave bennigan's :D
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    ovi mishrd liriksi su zakon.. jeste probali pjevat to kad ide filmic? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Da...vidiš nisam o tome razmišljao :) imam pdf kartu i da imam kupit od nekoga pdf kartu dobro bi razmislio...a valjda će se naći koji desperado i za nju.

    gle Niko, ja sam tvoje pdf karte vec preprodao... 3 puta;;; :D

    mah iz Toulousea... tu je fakin ljeto... i imaju sugave tipkovnice, pola slova ispremijesano :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:

    " make me a fries " je najjača...ludilo!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.