Pearl Jam in Zagreb!

1199200202204205860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hej crop, pa sve najbolje i od nas dvoje!!! Onda ćemo sutra malo jače zafeštati u tvoje ime... :)
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan rodjendan Sid!
    Steta sta nemres doc sutra do zg.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    happy b-day Sid!

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sretan rodjendan sid...
    vidimo se uskoro u becu :)

    a sto se tice, meet-a, ja cu tesko na to, jer moram (citaj: obavezno mi) igrad bridge online od 21h za faks (da, to mi je izborni, i ne, nije nimalo lagano :D )

    ako mi to otkazu, onda bih mogao..

    mah svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da je Ed jucer odradio surprise solo set u Crocodile Cafeu u Seattleu. Zamislite te sretnike, jaoooo...

    Setlista:
    Happy Birthday (To Mike's Baby), I Don't Wanna Grow Up, You're True, Can't Keep, Improv, Gone, You've Got To Hide Your Love Away, Cover/Improv/(Modern Girl), Porch, Where The Wild Roses Grow (Duet with Unknown Female Singer)

    http://thearmyreserve.blogspot.com/2007/04/setlist-2007-04-16-crocodile-cafe.html
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    sretan rodjendan sid...
    vidimo se uskoro u becu :)

    a sto se tice, meet-a, ja cu tesko na to, jer moram (citaj: obavezno mi) igrad bridge online od 21h za faks (da, to mi je izborni, i ne, nije nimalo lagano :D )

    ako mi to otkazu, onda bih mogao..

    mah svima
    Iva: kao ono, nama se prodaješ pod teškog patnika i savjesnog studenta, a kad ono tjeraju te (MORAŠ) se igrati na kompu... siroče siroto... izborni predmet bridge, pih!

    :D:D:D Zekam te, naravno. Imam frenda koji je s bivšom curom igrao bridge i apparently je užasno komplicirano i teško i treba puno toga znati, a onda još i biti ful koncentriran i stalno pratiti sve kaj se događa. Mi smo na filozofskom imali izborni predmet bela, ali live, ne online... ah, those were the days... :)

    Ali moraš priznat da je bar malo smiješno zbog čega ne možeš doći... :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan rođendan Sidonija! :)


    A ja danas napokon uplatio Chorzow nakon svih silnih peripetija u riječkom dallasu :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Izgleda da je Ed jucer odradio surprise solo set u Crocodile Cafeu u Seattleu. Zamislite te sretnike, jaoooo...

    Setlista:
    Happy Birthday (To Mike's Baby), I Don't Wanna Grow Up, You're True, Can't Keep, Improv, Gone, You've Got To Hide Your Love Away, Cover/Improv/(Modern Girl), Porch, Where The Wild Roses Grow (Duet with Unknown Female Singer)

    http://thearmyreserve.blogspot.com/2007/04/setlist-2007-04-16-crocodile-cafe.html
    Nista od toga, neki "mozak" smislio, blogovi prenijeli i eto ti dobrog pranka :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    bila je to jedna šesnaestoaprilska šala :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hvala vam svima, hvala :)
    ROdjendan je bio super, zbilja :)

    Nazalost, ne mogu nikako sutra do ZG, drugi put cu sigurno ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Domagoj!!!
    Stiglo je danas! :) Hvala, hvala, hvala.
    Sad sam tek uspjela pogledat sto je to!
    I opet, jos jedan surprise! :):)

    Hvala!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sid...sretan rođendan!!
    Ja sam stigao u ZG, danas da odradim sajam pa se vidimo.

    Pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    kakav je dogovor onda za danas?
    20h, parkić-narkić kod Melina/Portala?

    treba furat kakve diskove? ha? ha? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    hej, hej...

    kakav je dogovor onda za danas?
    20h, parkić-narkić kod Melina/Portala?

    treba furat kakve diskove? ha? ha? :)

    Moze parkic...a preporucujem da si furate DVDove...recimo 4-5 komada :)
    CDovi vam ne budu pomogli...:D
    Ne znam oce li to lestes sve stic zaprzit, ali bumo se vec dogovorili...
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Moze parkic...a preporucujem da si furate DVDove...recimo 4-5 komada :)
    CDovi vam ne budu pomogli...:D
    Ne znam oce li to lestes sve stic zaprzit, ali bumo se vec dogovorili...

    e a mi budemo cijelo vrijeme u parkiću? :confused: ne znam kolko bude mi
    baterija trajala, ja ga uvijek imam uštekanog u struju..
    budemo probali spržit čim više :D
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    e a mi budemo cijelo vrijeme u parkiću? :confused: ne znam kolko bude mi
    baterija trajala, ja ga uvijek imam uštekanog u struju..
    budemo probali spržit čim više :D

    Prosli put su nam u Melinu dali i pive i struje :), pa bi mogli mozda tamo probat opet. Mislim da baterija ne bi dugo izdrzala.
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Prosli put su nam u Melinu dali i pive i struje :)

    super onda! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    prosli put u melinu nisu dali caja.. a ni pola pica koje smo htjeli pit :D
    ali imate srece da je toplo vani, pa ce hladna piva biti ok :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey...još svi spavate mora da ste gledali DVD-jeve do kasno u noć.
    Hvala Killroy-u na snimkama Verone i Milana 06. Ja ću ih tek guštat kad se spustim u RKA...uzet ću maloga u skut i zajedno ćemo ih gledat da mu tata pokaže gdje je bio:):D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hey...još svi spavate mora da ste gledali DVD-jeve do kasno u noć.
    Hvala Killroy-u na snimkama Verone i Milana 06. Ja ću ih tek guštat kad se spustim u RKA...uzet ću maloga u skut i zajedno ćemo ih gledat da mu tata pokaže gdje je bio:):D:)
    Dakle, nasli se jucer. Osim gore citiranog i nas bili jos i iva&siljo, lestes, elcielo i legenda nam killroy koji nas uveselio sa dvd-ima iz Verone i Milana. Trebalo je to skidat danima. Respect!
    Neki, jest malo stariji-senilniji, su nas zaboravili...:)

    Anyway, fino se druzili, planirali turneju, bacali razne ideje za majice i sl., przili se dvd-i cak smo si fino i pustili da nam svira PJ jer je muzika u bircu bila katastrofa i tak...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Dakle, nasli se jucer. Osim gore citiranog i nas bili jos i iva&siljo, lestes, elcielo i legenda nam killroy koji nas uveselio sa dvd-ima iz Verone i Milana. Trebalo je to skidat danima. Respect!
    Neki, jest malo stariji-senilniji, su nas zaboravili...:)

    Anyway, fino se druzili, planirali turneju, bacali razne ideje za majice i sl., przili se dvd-i cak smo si fino i pustili da nam svira PJ jer je muzika u bircu bila katastrofa i tak...
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeee! :)
    *clap clap* :D

    Veseli me ovo ful. Dvd-i (veronu vec imam ;) ) i ove ideje za majice... :)
    Sto ste smislili? Ja mislim, pa mi padne na pamet nes jako jako smijesno ili
    bedasto... :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Dakle, nasli se jucer. Osim gore citiranog i nas bili jos i iva&siljo, lestes, elcielo i legenda nam killroy koji nas uveselio sa dvd-ima iz Verone i Milana. Trebalo je to skidat danima. Respect!
    Neki, jest malo stariji-senilniji, su nas zaboravili...:)

    Anyway, fino se druzili, planirali turneju, bacali razne ideje za majice i sl., przili se dvd-i cak smo si fino i pustili da nam svira PJ jer je muzika u bircu bila katastrofa i tak...

    je, senilci su zaboravili na miting ;)

    hej, daj bacite linkove na fotke di se Ed penje na konstrukciju u Zagrebu... ne mogu naći nijednu :) malo bi se poigrao s nekim idejama za majice...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej, daj bacite linkove na fotke di se Ed penje na konstrukciju u Zagrebu... ne mogu naći nijednu :) malo bi se poigrao s nekim idejama za majice...
    Uploadao sam neke slike Eda na konstrukciji, vecinom od ekipe s foruma, one koje smo przili na dvd poslije koncerta. Budem probao naci jos.

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/Tour2007
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Uploadao sam neke slike Eda na konstrukciji, vecinom od ekipe s foruma, one koje smo przili na dvd poslije koncerta. Budem probao naci jos.

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/Tour2007

    prestigel si me! al evo, možda tu ima neka ok... http://picasaweb.google.com/amelnjak/PjZagreb

    jel vam rade oni dvd-i? nadam se da da.. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeee! :)
    *clap clap* :D

    Veseli me ovo ful. Dvd-i (veronu vec imam ;) ) i ove ideje za majice... :)
    Sto ste smislili? Ja mislim, pa mi padne na pamet nes jako jako smijesno ili
    bedasto... :o:D

    ako hoćeš, ja ti na sljedeći meeting donesem milano :) i ljubljanu.
    i hvala killroyu još jenput! :)
    ova jučerašnja ideja za majice mi se totalno sviđa, al ak ti imaš neku ideju,
    samo reci! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hm, nisam baš sigurna da smo objasnili svima koja je ideja za majice... :)

    Ako sam dobro pohvatala (a please meet-up attendees ispravite me ako nisam :)) na majicama bi naprijed bila fotka Eda s konstrukcije u Zgb, ali bi po konstkukciji (ili umjesto nje) bilo ispisano 'He made it to Croatia had a smoke in a tree..' - onako kako na njihovim majicama ime benda uvijek bude 'skriveno' da tako ovdje citat bude skriven. A na leđima bi bio samo mali natpis na kojem bi pisalo samo nešto kao Croatian fans, tour 2007 (ili nešto tome slično).
    Eto, svima na znanje i kao poziv da bacaju još ideja, a zadatak da to sve u fotošopu sprovede u djelo je hrabro preuzeo Šiljo.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Hm, nisam baš sigurna da smo objasnili svima koja je ideja za majice... :)

    Ako sam dobro pohvatala (a please meet-up attendees ispravite me ako nisam :)) na majicama bi naprijed bila fotka Eda s konstrukcije u Zgb, ali bi po konstkukciji (ili umjesto nje) bilo ispisano 'He made it to Croatia had a smoke in a tree..' - onako kako na njihovim majicama ime benda uvijek bude 'skriveno' da tako ovdje citat bude skriven. A na leđima bi bio samo mali natpis na kojem bi pisalo samo nešto kao Croatian fans, tour 2007 (ili nešto tome slično).
    Eto, svima na znanje i kao poziv da bacaju još ideja, a zadatak da to sve u fotošopu sprovede u djelo je hrabro preuzeo Šiljo.

    mali ispravak... siljo ce samo zapoceti da se dobije ideja, a neki malo jaci korisnik fotošopa bi trebao sve to realizirati... :) ovo sa slovima zvuci dosta komplicirano... isto tako, na majicu ne bi išla prava fotka nego samo obrisi eda i konstrukcije...
    idemo u poljsku na Euro 2012? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, evo vam primjera kako smo to zamislili... ovo je napravljeno u 3min i loše je... ignorirajte boje jer nisu usklađene...
    treba nam što bolja fotka Eda na konstrukciji kako bi se jasno kužili detalji kad fotku obradimo... e sad, ne vidim načina kako ukomponirati tekst u konstrukciju...
    ajmo s idejama...

    http://img80.imageshack.us/my.php?image=t4fn5.jpg

    e da, mozda sam potpuno krivo shvatio jucerasnji dogovor pa sam zabrijao :D

    PS: trebali bi mozda ovo dogovarati na neki drugi način da bas ekipa sa strane ne gleda poluideje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni skroz ok, a ako ono s konstrukcijom koja bi bila tekst nitko ne bude znao kako napraviti, možemo umjesto toga samo jednostavan print ispod (font kao pisaćom mašinom :)) staviti tekst

    tko zna bolje, javite se... :D
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    ...jednostavan print ispod (font kao pisaćom mašinom :)) staviti tekst

    tko zna bolje, javite se... :D

    Vidim da imaš isti ukus kao i snih, baš slažemo majicu (azra) za poklon njegovom frendu... :D
Sign In or Register to comment.