Pearl Jam in Zagreb!

1201202204206207860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    @ lestes, super ti je ta majica... :)

    skinuh nekakav squeeze box, songs of the who u izvedbi PJ-a...vrlo zanimljiva kolekcija, neke pjesme su lošije kvalitete, ali ugodno za poslušat :)

    hvala :o

    skinula sam i ja to, al još nisam slušala.. nekak često gomilam muziku na
    kompu, a nikak da to preslušam... :rolleyes:
  • lesteslestes Posts: 959

    ovo je naaaajbolje!! predobro! hahaha :D:D još je ona avocado boja! :D:D




    ispričavam se na 5 svojih postova zaredom :o malo sam prenaglila.... :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149


    hahahahaha, definitivno ovo!

    genijalno :D

    (samo, može bez ovog 'you' na početku, da natpis bude identičan našem velebnom koncertnom transparentu :))
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ne znam tko još ide u vlastitom aranžmanu iz zagreba do katowica/chorzowa, ali našla sam jednu vezu vlak/bus, koji ide malo kasnije nego što ide vlak/bus kojim idu siljo, pajo i ive.

    možda nekima, kao meni, koji moraju štediti svaki slobodni dan, više paše početak putovanja u utorak navečer:

    znači, bus iz zagreba za beč kreće u 23:00, u beču je u srijedu ujutro oko 6:00, a onda direkt vlak iz beča kreće u 9:08, u katowicama je u 13:55.
    dovoljno vremena za nać' stadion, nać' ekipu i izbjeć' sve one bendove prije PJ :D
  • siljosiljo Posts: 2,203

    aaaaaaaaaaaaaaaa! LOL!

    skidam kapu (ne kuharu) :D

    zakon... na plavu majicu, ha? ha?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ne znam tko još ide u vlastitom aranžmanu iz zagreba do katowica/chorzowa, ali našla sam jednu vezu vlak/bus, koji ide malo kasnije nego što ide vlak/bus kojim idu siljo, pajo i ive.

    možda nekima, kao meni, koji moraju štediti svaki slobodni dan, više paše početak putovanja u utorak navečer:

    znači, bus iz zagreba za beč kreće u 23:00, u beču je u srijedu ujutro oko 6:00, a onda direkt vlak iz beča kreće u 9:08, u katowicama je u 13:55.
    dovoljno vremena za nać' stadion, nać' ekipu i izbjeć' sve one bendove prije PJ :D

    meni je ovo super varijanta, samo ja bi krenuo dan ranije, znaci u PON navecer... tako bi bili u katowicama vec u utorak popodne i ostalo bi nam pregršt vremena za pogledati taj industrijski gradić :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A ja sam mislio da mi slika nije prošla:)
    Vegeta Hrvatski proizvod, samo što nisam uspio na brzinu složiti pravi font od vegete, to se trebam malo pozabaviti, a i transparent iz Zagreba se uklapa super sa kuharom, (you can't find a better jam) meni je fora, ako se vi slažete mogu nastaviti sa ovom idejom jer ovo je samo skica.
    Trebat ću nači neku kvalitetniju sliku vegete jer ova sa interneta neće biti dobra na malo većem printu.
    A imam još jednu ideju samo je moram doraditi...pa ćemo vidjeti.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    hahahahaha, definitivno ovo!

    genijalno :D

    (samo, može bez ovog 'you' na početku, da natpis bude identičan našem velebnom koncertnom transparentu :))


    Naravno da može, ja sam mislio da je pisalo sa YOU. Zabuna :)
    Večeras ću pokušati složit još nešto kad spremim djecu u krevet :) pa se čujemo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Baš mi je drago da ima hvatskih PJ fanova i vidim da ste dosta aktivni.Vidim da pripreme za nastupajuće koncerte su u punom zamahu i to mi je drago čut.Pošto sam vidio da ste krenuli u izradu majica ja bih bio jako zainteresiran kad bi bile gotove ako nije problem.Evo neznam jeste li čuli ali pošto ste svi veliki fanovi kao i ja bez obzira na moj username:) ali po meni najbolje izvedena verzija RITFW iz Melbourna 1995-6 nisam siguran točno.

    http://rapidshare.com/files/26848510/PEARL_JAM_-_ROCKIN_IN_THE_FREE_WORLD.mp3.html
  • potato girlpotato girl Posts: 474

    Ovo je predobro!!! :D

    Svaka čast... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    A ja sam mislio da mi slika nije prošla:)
    Vegeta Hrvatski proizvod, samo što nisam uspio na brzinu složiti pravi font od vegete, to se trebam malo pozabaviti, a i transparent iz Zagreba se uklapa super sa kuharom, (you can't find a better jam) meni je fora, ako se vi slažete mogu nastaviti sa ovom idejom jer ovo je samo skica.
    Trebat ću nači neku kvalitetniju sliku vegete jer ova sa interneta neće biti dobra na malo većem printu.
    A imam još jednu ideju samo je moram doraditi...pa ćemo vidjeti.

    joj ma super je ovo... :) tutni još i drugu ideju pa cemo se razmaziti...
    ja bi još na leđa stavio nešto tipa:

    croatian fans
    tour 2007

    onak sitno na vrhu leđa, zapravo ispod vrata... ha?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739

    Car! :D
    Ocu jednu takvu!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Oj ekipa, nisam u toku pa sad kad sam već tu da vas pitam...

    Kolike su šanse da Urban Travel stavi u ponudu Nova Rock po danima? Npr. da se ide samo 16.06. :D

    E da, sign me up za majicu... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    Oj ekipa, nisam u toku pa sad kad sam već tu da vas pitam...

    Kolike su šanse da Urban Travel stavi u ponudu Nova Rock po danima? Npr. da se ide samo 16.06. :D

    E da, sign me up za majicu... :D

    ja sam im slala mail da pitam to. rekli su da stavljaju u ponudu čim dođu karte
    za 1 dan u prodaju. sad je pitanje dal na kraju bude tih karata... ja se nadam
    da bude :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nisam komentirala. Majica je zakon, super ideja :)
    I da, slazem se sa Rankom da bude iza
    nesto kao Croatian fans on tour ili tako nesto...bla bla ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    na ledja stavimo : taste of croatia
    tour 2007

    :)

    btw, znam da je offtopic, al da se pohvalim da sam dobio jedinicu novu danas.. nije ocjena, vec zub.. razbio prosli tjedan na sendvichu zub, pa ga danas nadomjestio :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan rodjendan goes to jurasica!!!

    @lestes...dobro si nas upozorila na taj 20.4.
    :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    na ledja stavimo : taste of croatia
    tour 2007

    :)

    btw, znam da je offtopic, al da se pohvalim da sam dobio jedinicu novu danas.. nije ocjena, vec zub.. razbio prosli tjedan na sendvichu zub, pa ga danas nadomjestio :)


    Kakve ti to sendiće jedeš :):) dobro da si me sjetio kad se vratim sljedeću sedmicu doma moram i ja u zubara.

    A pro-po majica novu verziju još nisam završio, još nisam zadovoljan :( Htio bi složiti nešto u vezi "THEY MADE IT TO CROATIA..." nešto sa šarenom grafikom tipa PJ posteri ali sa autima da bude u temi :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sretan rodjendan jurasica!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pridružujem se čestitkama :):) sve naj jurasica !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Sretan rodjendan goes to jurasica!!!

    @lestes...dobro si nas upozorila na taj 20.4.
    :D

    da, da, i cijeli dan čekam da neko pošalje nekaj da ne budem opet prva... :o:D

    sretan rodendan, jurasica! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    btw, znam da je offtopic, al da se pohvalim da sam dobio jedinicu novu danas.. nije ocjena, vec zub.. razbio prosli tjedan na sendvichu zub, pa ga danas nadomjestio :)

    :confused: i čestitke na novom zubu....
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da, sretan rodjendan jos jednom. ;)
    I jos jedan April-rodjendan :D:)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ovako čini se da cornell dolazi i u grčku....http://www.didimusic.gr/
    mogao i bi kod nas malo usput svratit.....kad nas već njegovi seattle kolege ove godine preskaču.....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ako niste vidjeli bacite oko, interview sa Edom za neki Honolulu medij u povodu nastupa njega i Booma na Kokua festivalu.
    Kaze:
    "...I'm in the studio in Seattle. I'm working on a few batches of songs. I'm doing a couple of songs for this movie on a soldier I just met"

    Ali najjace mi je da je legenda otkrio Google Earth:
    "...I'm not much into computers. But just this morning (I found) this thing called Google Earth. Have you heard about it?"

    http://the.honoluluadvertiser.com/article/2007/Apr/20/en/FP704200319.html
  • masnimasni Posts: 1,657
    sretan rodjendan juraš :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Ako niste vidjeli bacite oko, interview sa Edom za neki Honolulu medij u povodu nastupa njega i Booma na Kokua festivalu.
    Kaze:
    "...I'm in the studio in Seattle. I'm working on a few batches of songs. I'm doing a couple of songs for this movie on a soldier I just met"

    Ali najjace mi je da je legenda otkrio Google Earth:
    "...I'm not much into computers. But just this morning (I found) this thing called Google Earth. Have you heard about it?"

    http://the.honoluluadvertiser.com/article/2007/Apr/20/en/FP704200319.html[
    /url]

    Da...intervju je zakon :):):) to jest ED je zakon :D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nice set Eda i Booma na Kokua festivalu:

    Throw Your Arms Around Me
    Don't Be Shy
    New Song (Ed said he wrote it 3 days ago)
    Indifference
    I Am Mine
    Betterman/People Have the Power tag
    Jack Johnson came out here but the person isn't sure of the song
    Corduroy w/Jack Johnson
    Elderly Woman w/Jack Johnson
    So You Wanna Be a Rock and Roll Star
  • masnimasni Posts: 1,657
    kladim se da je ovaj corduroy ona laksa verzija (meni iskreno bolja).. to bi bilo lijepo cut opet :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ljudi, hvala na čestitkama... nije me bilo da na vrijeme odgovorim, ali s obzirom da i danas primam čestitke, valjda nije bed za zakašnjele zahvale... :)
    a i da se još jednom ispričam kaj sam zaboravila na naš get together... stara sam i jebiga.... :)

    ja bih se samo nadovezala na ove priče sa majicom... mislim, ako se vama svima sviđa ta ideja, ja ću se pokoriti većini, ali kaj ne bi bilo bolje da istaknemo pearl jam kao skupinu a ne samo eda.... to me podsjeća na talijane koji samo znaju vikati eddie, eddie... a i penjanje na skelu nije tipično samo za zagreb pa da se ne pogubi poanta... ne znam...

    ovo od nike se čini kao konkretniji prijedlog... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.