Pearl Jam in Zagreb!

1203204206208209860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    gle Niko, ja sam tvoje pdf karte vec preprodao... 3 puta;;; :D

    mah iz Toulousea... tu je fakin ljeto... i imaju sugave tipkovnice, pola slova ispremijesano :D


    :):):) da to bi bilo pravo iznenađenje :D pojavi se 16 ljudi na istoj karti :):)
    Toulousea...super, kakvi su kroasani??

    Je li prodavaju francuze u pekari???:):):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    " make me a fries " je najjača...ludilo!!!!
    Hahah, zakon je, sad gledam. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: i meni je make me fries najjače, onako, ful ispada kao da je to otpjevao svjestan ozbiljnosti situacije i potrebe za friesima... :D mislim da bi se edu to svidjelo...

    a iako je mala koja pjeva daugther fakat jaka, molly mi je ipak veća carica!!! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    E i btw, idemo u Munchen...hebi ga...thanks to Niko koji je u naletu ludila ubo extra karte za Munchen, preslo ludilo na nas i eto i nas tamo.

    Rezervirali onaj bus za Chorzow, nasli neki hotel blizu Arene...jedino jos ostaje nagovorit silju i ivu da se i oni prikljuce (iako brijemo da nece biti neki veliki problem :)
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    E i btw, idemo u Munchen...hebi ga...thanks to Niko koji je u naletu ludila ubo extra karte za Munchen, preslo ludilo na nas i eto i nas tamo.

    Rezervirali onaj bus za Chorzow, nasli neki hotel blizu Arene...jedino jos ostaje nagovorit silju i ivu da se i oni prikljuce (iako brijemo da nece biti neki veliki problem :)

    bravo! sad nas već valjda više od 10 ide u munchen :)
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    E i btw, idemo u Munchen...hebi ga...thanks to Niko koji je u naletu ludila ubo extra karte za Munchen, preslo ludilo na nas i eto i nas tamo.

    Rezervirali onaj bus za Chorzow, nasli neki hotel blizu Arene...jedino jos ostaje nagovorit silju i ivu da se i oni prikljuce (iako brijemo da nece biti neki veliki problem :)

    Toooo!!!
    Ajmo siljo, iva...vec ste mi na proslom meetupu nekako izgledali na pola za taj minhen...ajmo hrabro!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    E i btw, idemo u Munchen...hebi ga...thanks to Niko koji je u naletu ludila ubo extra karte za Munchen, preslo ludilo na nas i eto i nas tamo.

    Rezervirali onaj bus za Chorzow, nasli neki hotel blizu Arene...jedino jos ostaje nagovorit silju i ivu da se i oni prikljuce (iako brijemo da nece biti neki veliki problem :)

    Ovo mi je bas drago cuti! Skupice se veca ekipa ljudi koja je bila na koncertu u Zagrebu i ceka nas super dernek pred koncert :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Aj, zna li netko neki dobar link za jeftine letove??
    Od guglo sam 5-6 njih ali nisu mi baš efikasni:(
    Neki gdje ukucaš destinaciju i dobiješ razne kompanije???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Aj, zna li netko neki dobar link za jeftine letove??
    Od guglo sam 5-6 njih ali nisu mi baš efikasni:(
    Neki gdje ukucaš destinaciju i dobiješ razne kompanije???

    http://www.skyscanner.net
  • pajopajo Posts: 3,292
    U Londonu otvaraju Idlewild.
    http://www.pearljam.com/tour/index-detail.php

    Koji su ti?! Ima netko kakav info?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    U Londonu otvaraju Idlewild.
    http://www.pearljam.com/tour/index-detail.php

    Koji su ti?! Ima netko kakav info?


    Irski bend, dobar je. Oni su otvarali u San Franciscu kad sam ja bio, to jest Shoreline. Imam jedan promo cd sa koncerta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    pajo wrote:
    E i btw, idemo u Munchen...hebi ga...thanks to Niko koji je u naletu ludila ubo extra karte za Munchen, preslo ludilo na nas i eto i nas tamo.

    Rezervirali onaj bus za Chorzow, nasli neki hotel blizu Arene...jedino jos ostaje nagovorit silju i ivu da se i oni prikljuce (iako brijemo da nece biti neki veliki problem :)


    Tud jaz grem poleg Benetk še v Munchen po zaslugi Mine (hvala še stokrat)!! :D Upam, da se bomo spoznali..
    WOoooooooohOoooooooooooooW!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dobro nam došli svi novopridošlice za minhen!!! ajmo svi sa foruma u minhen... i goronje i elcielo i masni i svi... jebemu miša!!! :)

    e, a di se skriva naš prijatelj C2V3N? da li je neko čuo za njega? :) tomek, ideš i ti u minhen?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    dobro nam došli svi novopridošlice za minhen!!! ajmo svi sa foruma u minhen... i goronje i elcielo i masni i svi... jebemu miša!!! :)

    a dajte ljudi, kak sad? pa postoje i druge stvari u zivotu... treba... ne znam... treba sigurno jos nesto u zivotu napraviti osim ici na PJ koncerte... samo ne znam sto... na kraju cemo otici 11.06. u taj munchen, zapit se, malo spavat, 12.06. zujat na koncert, opet malo spavat putem do poljske, doci smrdljivi na koncert, tulumarit nakon svirke, malo spavat, putovat u krakow, njanjanja... i onda ode imunitet u pm, navuce se neka bolestina pa umjesto na godisnji na bolovanje... pa dođe americka turneja, pa... ok...

    traze se 2 karte za parket u munchenu... anyone? :D

    sala-mala, jos moram s ivom vidjet... ;)

    PS: ljubi vas vasa divlja zvijer :D predobre su mi Eni... koji kvalitetan trash :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    a dajte ljudi, kak sad? pa postoje i druge stvari u zivotu... treba... ne znam... treba sigurno jos nesto u zivotu napraviti osim ici na PJ koncerte... samo ne znam sto... na kraju cemo otici 11.06. u taj munchen, zapit se, malo spavat, 12.06. zujat na koncert, opet malo spavat putem do poljske, doci smrdljivi na koncert, tulumarit nakon svirke, malo spavat, putovat u krakow, njanjanja... i onda ode imunitet u pm, navuce se neka bolestina pa umjesto na godisnji na bolovanje... pa dođe americka turneja, pa... ok...

    traze se 2 karte za parket u munchenu... anyone? :D

    sala-mala, jos moram s ivom vidjet... ;)

    PS: ljubi vas vasa divlja zvijer :D predobre su mi Eni... koji kvalitetan trash :D

    Eni su fakat ok... one su mi uvijek bile che che... :)
    nego, kaj vi maratonci nemate neki jeben imunitet? ak možeš pretrčati 42 km u komadu, helllllooooouuuu?!?!?!?!?!?, kaj ti onda znači ovih par dana jebene zajebancije? :) treba se zapijati dok smo mladi i ne vozimo (ja naravno ne pijem ukoliko uskoro moram sjesti za volan neke pile) i to je to... loviti zadnje tračke mladosti i bezbrižne zajebancije....
    nego, kaj pričaju tulužani? na kaj oni tamo briju?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    Eni su fakat ok... one su mi uvijek bile che che... :)
    nego, kaj vi maratonci nemate neki jeben imunitet? ak možeš pretrčati 42 km u komadu, helllllooooouuuu?!?!?!?!?!?, kaj ti onda znači ovih par dana jebene zajebancije? :) treba se zapijati dok smo mladi i ne vozimo (ja naravno ne pijem ukoliko uskoro moram sjesti za volan neke pile) i to je to... loviti zadnje tračke mladosti i bezbrižne zajebancije....
    nego, kaj pričaju tulužani? na kaj oni tamo briju?

    jebi, jebi, milivoje :D

    tulužani briju na A380 i na Belugu... dakle, zaguglaš: Beluga i A380 pa da vidiš ;)

    ili

    http://en.wikipedia.org/wiki/Beluga
    http://en.wikipedia.org/wiki/Airbus_Beluga

    i

    http://en.wikipedia.org/wiki/Airbus_A380

    uh, tolko oftopičarenja...

    e da, Niko, kroasani su masni... bolji su kod mene na poslu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    traze se 2 karte za parket u munchenu... anyone? :D

    Imam ti ja jednu viska :)

    A da...A380 vidio u zivo na aeromitingu prosle godine...da se smrznes...velik je ko katedrala!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Imam ti ja jednu viska :)

    A da...A380 vidio u zivo na aeromitingu prosle godine...da se smrznes...velik je ko katedrala!

    go killroy!!! hajde ja bi to kao zakapario... ako iz nekog razloga odustanem, lako ces ju uvaliti nekome... ha? :)

    dakle, traži se još jedna parket karta za munchen :)

    joj, joj, joj, ne bu dobro... idem u reviziju proračuna :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajde Siljo idemo u Minchen ma Bavariju :):) ne možete sad sami lutat po Katowicama i čekat da mi dođemo:)

    Mrzim "Orbitz" ne mogu kupit avionsku kartu jer nisam US citizen, nema opcije za ukucati države izvan Eu ili US i ne možeš završiti rezervaciju....pas im mater:(:(:(
    A usput mrzim i HR poštu... odavno mi nije došao neki poster, nervoza!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ajde Siljo idemo u Minchen ma Bavariju :):) ne možete sad sami lutat po Katowicama i čekat da mi dođemo:)

    Mrzim "Orbitz" ne mogu kupit avionsku kartu jer nisam US citizen, nema opcije za ukucati države izvan Eu ili US i ne možeš završiti rezervaciju....pas im mater:(:(:(
    A usput mrzim i HR poštu... odavno mi nije došao neki poster, nervoza!

    :) mrzimo vas... a valjda cemo nazdravit s tom bavarijom... iako, uzet cu ja i koju Žuju ili Laško :D

    ja nisam mogao u Airbus tvornicu jer nisam EU citizen (potrebna najava 48h unaprijed)... super kak nam kolonizatori, kradljivci umjetnina i ugnjetavači manjina sole pamet... ok, generaliziram i oftopičarim, ali ne mogu šutit...

    no dobro... munchen znaci... hm, treba naci smjestaj i promjeniti rezervaciju hotela u Chorzovu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    go killroy!!! hajde ja bi to kao zakapario... ako iz nekog razloga odustanem, lako ces ju uvaliti nekome... ha? :)

    hehehe...uopce ne dolazi u obzir da odustanete, tako da cu je se rijesit bez ikakvih problema :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pa sve same dobre vijesti! :) ranac ako vam treba, našli smo mi neki guba hotel ful blizu olympiahalle pa pošaljemo link, a proračun za Munchen nam je izašao oko 300€ (bus do Munchena, hotel, karte, bus do Chorzowa - nemoj to zaboravit rezervirat :))
    btw karata možda ima još na http://www.tickets.de :D

    ništa od streljane, koji bed... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upravo sam potrošio hrpu para na avione za Dusseldorf, 300 eurića za 2 leta porca puttana! Taj koncert će me koštati kao cijela turneja, nadam se da će biti dobar koncert!!
    Iz Londona ipak idem na Iron Maiden i Motorhead u Rim :D sa metalcima a imam 34 godine, ne mogu vjerovati da se bavit još tim stvarima:):D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iz Londona ipak idem na Iron Maiden i Motorhead u Rim :D sa metalcima a imam 34 godine, ne mogu vjerovati da se bavit još tim stvarima:):D:)

    Ipak ideš! To te ja pitam! Ajde, ajde...to su najbolje godine za ici na 3 koncerta u 3 dana na 3 razlicita kraja Europe :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: pa sve same dobre vijesti! :) ranac ako vam treba, našli smo mi neki guba hotel ful blizu olympiahalle pa pošaljemo link, a proračun za Munchen nam je izašao oko 300€ (bus do Munchena, hotel, karte, bus do Chorzowa - nemoj to zaboravit rezervirat :))
    btw karata možda ima još na http://www.tickets.de :D

    ništa od streljane, koji bed... :D

    hajde tutnite link pliz...

    mislim da su ove karte na tickets.de stajanje pod krovom dvorane... to je navodno ful daleko...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=242015

    sorry ako je netko već poslao...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.siduri.com/

    Moramo probati ovo vino
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta je bilo s onim majicama vegete? a, niko? :)

    na ledjima si napisemo: unforgetabble taste since 1991 :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    na ledjima si napisemo: unforgetabble taste since 1991 :)

    e ovo je dobro haha :D
    al još možda negdje nekaj sitnog.. cro fans.. ne znam... ne znam...

    i iva i siljo idu (valjda) u munchen! jeee! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    mislim da su ove karte na tickets.de stajanje pod krovom dvorane... to je navodno ful daleko...

    http://www.propeller-music.com/index.php
    Mislim da ovdje ima jos karata za sjedenje, ali na prilicno dobrim mjestima (R1, S1, Q1 i Q2)

    Ekipa iz Slovenije je tamo kupovala
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=235504

    Ovdje se vidi gdje je koji sektor
    http://www.muenchenticket.de/orte/olympiahalle/olympiahalle.html
Sign In or Register to comment.