Pearl Jam in Zagreb!

1204205207209210860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Krivo, otisla 2 posta
  • pajopajo Posts: 3,292
    October22 wrote:
    uhhhh, what?

    damn, i wish i could read what you guys are writing. i would love to visit croatia. it looks like such a beautiful country. don't even get me started on the women! amazing!
    Hi! We're basically making plans for the tour, trying to persuade as many PJ fans from the region to come to as many concerts as possible, deciding on the shirts we're going to have... more or less, the same things that are being discussed on most of the other threads. :) But feel free to visit whenever you want, both the thread and the country! :D
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Pajo, onaj site gdje mozemo vidjeti view sa bilo koje tribine i dijela dvorane je super! Vec vidim band u svojoj glavi sa mog G3 mjesta :)
    Ja cu pokusati u Minhenu zamjeniti svoje karte za one za parter (doplatiti nesto nekome eventualno), ili ako se neko sa slabim imunitetom razboli, pa odmah napraviti razmjenu :)

    Jucer sam predao za vizu, bice gotovo vec sljedeci cetvrtak a lik na salteru mi je uzeo i originalnu kartu i rekao da napomenem da mi je vrate kad budem preuzimao pasos :D Tesko mi se bilo rastat al' kontam ipak je ambasada pa je nece niko bacit, zapalit ili nesto..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    sta je bilo s onim majicama vegete? a, niko? :)

    na ledjima si napisemo: unforgetabble taste since 1991 :)

    Nisam zaboravio ali sam u ludoj gužvi. Moram poći kupiti najveću vegetu da je mogu skenirati jer ova sa neta je premala.
    Ako netko ima sliku plavog kuhara sa dosta pixela neka mi je pošalje.

    A text je fora, ja bi stavio "unforgetabble taste since 1991" i onda ispod
    crofans 07.

    Sljedeću sedmicu to moram završiti. Gdje će mo ih printati, tko ima dobru kvalitetu majica, da se vi raspitajte u ZG.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Doctor wrote:
    Pajo, onaj site gdje mozemo vidjeti view sa bilo koje tribine i dijela dvorane je super! Vec vidim band u svojoj glavi sa mog G3 mjesta :)
    Ja cu pokusati u Minhenu zamjeniti svoje karte za one za parter (doplatiti nesto nekome eventualno), ili ako se neko sa slabim imunitetom razboli, pa odmah napraviti razmjenu :)

    Jucer sam predao za vizu, bice gotovo vec sljedeci cetvrtak a lik na salteru mi je uzeo i originalnu kartu i rekao da napomenem da mi je vrate kad budem preuzimao pasos :D Tesko mi se bilo rastat al' kontam ipak je ambasada pa je nece niko bacit, zapalit ili nesto..


    Čuo sam da ambasador voli PJ :):):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Imam ti ja jednu viska :)

    A da...A380 vidio u zivo na aeromitingu prosle godine...da se smrznes...velik je ko katedrala!
    Neeee, nemas viska. :D Sorry, moram ti objasnit kad se cujemo. :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    So obzirom da sam malo zeznula stvar, :o nadjem vam ja 2 karte, Iva i Ranko :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Neeee, nemas viska. :D Sorry, moram ti objasnit kad se cujemo. :o

    Auuu...:)
    siljo, sta da ti kazem...osim, zene su uvijek u pravu :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Auuu...:)
    siljo, sta da ti kazem...osim, zene su uvijek u pravu :D
    Ahahaa. :D:o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Subota...lijepo vrijeme :) , što rade PJ fanovi kad nisu na radnim / školskim mjestima i kad nisu na forumu???
    Ja idem malo do Grada sad, Stradun, kavica i to:) motor mi je još u Rijeci pa ga ne mogu voziti :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Subota...lijepo vrijeme :) , što rade PJ fanovi kad nisu na radnim / školskim mjestima i kad nisu na forumu???
    Ja idem malo do Grada sad, Stradun, kavica i to:) motor mi je još u Rijeci pa ga ne mogu voziti :(

    Iva i ja idemo šopingirat neke b-day poklone, a Sid nam ide tražit karte :D
    kasnije malo trckaranja, bicikliranja.... :)

    šala-mala, nije bed Sid, naći ćemo već nešto :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rezervirali isti hotel u Munchenu kao iva i pajo... rezervirali bus za katowice...
    nađite nam karte :D

    pusa boook!

    Edit: i fulali naslov :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Pozdrav svima, baš mi je fora čitat ove vaše pripreme za turneju. :) Ako na kraju ne odem na PJ ove godine, uvijek mi ostaje Debeli precjednik... :D
    Subota...lijepo vrijeme :) , što rade PJ fanovi kad nisu na radnim / školskim mjestima i kad nisu na forumu???
    Ja idem malo do Grada sad, Stradun, kavica i to:) motor mi je još u Rijeci pa ga ne mogu voziti :(

    Idem se nać s frendicom, poslije idem malo igrat tenis i tak... Kad je ovak lijepo vrijeme ne mogu se prisilit da budem unutra.

    E da, doma malo preuređujemo pa sam rekla bratu da ću na zid objesiti svoj fensi-šmensi uokvireni PJ poster, na što je on odgovorio: "Objesi taj poster i ja ću objesit tebe pokraj njega."

    Can you feel the love? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Subota...lijepo vrijeme :) , što rade PJ fanovi kad nisu na radnim / školskim mjestima i kad nisu na forumu???
    Ja idem malo do Grada sad, Stradun, kavica i to:) motor mi je još u Rijeci pa ga ne mogu voziti :(
    Fanovi se lijece :(
    Neka prehlada, angina me strefila jucer. Mislim da sam to pokupila na
    Melvinsima neki dan. :o Btw, njihov koncert je zanimljiv za cut i vidjet, al
    to je to. meni je to bio samo *noise* :D
    Ugodan dan svima.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    Rezervirali isti hotel u Munchenu kao iva i pajo... rezervirali bus za katowice...
    nađite nam karte :D

    pusa boook!

    Edit: i fulali naslov :D
    Kako sam doma cijeli vikend, onda cu vam naci karte ;)
    Ni problem.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav svima, baš mi je fora čitat ove vaše pripreme za turneju. :) Ako na kraju ne odem na PJ ove godine, uvijek mi ostaje Debeli precjednik... :D



    Idem se nać s frendicom, poslije idem malo igrat tenis i tak... Kad je ovak lijepo vrijeme ne mogu se prisilit da budem unutra.

    E da, doma malo preuređujemo pa sam rekla bratu da ću na zid objesiti svoj fensi-šmensi uokvireni PJ poster, na što je on odgovorio: "Objesi taj poster i ja ću objesit tebe pokraj njega."

    Can you feel the love? :D

    Dobra mu je fora :D:) ali nije u redu, što je brat puno stariji od tebe, morat ćeš naći neki kompromis:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, ovo je netko poslao na Bugs mailinglistu:


    "hi there
    it has been announced already twice by RadioRock...they claimed also
    that it's going to be announced soon !

    2 dates : Milan (once again) and Rome !"

    s obzirom da bi u to vrijeme trebao izaci talijanski DVD, zvuci izvedivo... talijanska promocija DVD-a... odrade festivale ovo ljeto u Europi, tu ostave opremu, odrade L u Americi i vrate se u 9. mjesecu....

    ovako, ako se ulozi 50000kn u fondove, s ovim ludim prinosima se u 3 mjeseca moze zaraditi 15000kn... prilicno sigurno... rizik i nije tako velik.. s druge strane, kladionice su bezveze.. pljačka banke, benzinskih stanica i kioska je kažnjivo... hm... da... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    ok, ovo je netko poslao na Bugs mailinglistu:


    "hi there
    it has been announced already twice by RadioRock...they claimed also
    that it's going to be announced soon !

    2 dates : Milan (once again) and Rome !"

    s obzirom da bi u to vrijeme trebao izaci talijanski DVD, zvuci izvedivo... talijanska promocija DVD-a... odrade festivale ovo ljeto u Europi, tu ostave opremu, odrade L u Americi i vrate se u 9. mjesecu....

    ovako, ako se ulozi 50000kn u fondove, s ovim ludim prinosima se u 3 mjeseca moze zaraditi 15000kn... prilicno sigurno... rizik i nije tako velik.. s druge strane, kladionice su bezveze.. pljačka banke, benzinskih stanica i kioska je kažnjivo... hm... da... :D

    Super. Dobre vijesti ako bude istina.
    Al sumnjam da ce bit turneje u 9. mj. :o

    Ove tvoje ideje i planovi me ful zabavljaju :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    ok, ovo je netko poslao na Bugs mailinglistu:


    "hi there
    it has been announced already twice by RadioRock...they claimed also
    that it's going to be announced soon !

    2 dates : Milan (once again) and Rome !"

    s obzirom da bi u to vrijeme trebao izaci talijanski DVD, zvuci izvedivo... talijanska promocija DVD-a... odrade festivale ovo ljeto u Europi, tu ostave opremu, odrade L u Americi i vrate se u 9. mjesecu....

    ovako, ako se ulozi 50000kn u fondove, s ovim ludim prinosima se u 3 mjeseca moze zaraditi 15000kn... prilicno sigurno... rizik i nije tako velik.. s druge strane, kladionice su bezveze.. pljačka banke, benzinskih stanica i kioska je kažnjivo... hm... da... :D

    WOWOWOWOW!!! Svi putevi vode u Rim :D
    mmmmm...PJ u Rimu ...svidja mi se...

    A ovo s fondovima, isprobano....trpaj pare dok ide...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Super. Dobre vijesti ako bude istina.
    Al sumnjam da ce bit turneje u 9. mj. :o

    Ove tvoje ideje i planovi me ful zabavljaju :D

    pusti sad moje ideje, brzo u potragu za kartama :D

    mozda imamo jednu 10c za munchen... dakle, jos jedna 10c ili obicna stajanje... ajmo ljudi, nije tesko...
    iako paket od dvije karte sve olakšava :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Super. Dobre vijesti ako bude istina.
    Al sumnjam da ce bit turneje u 9. mj. :o

    ni ja ne mislim da ce biti turneje nego samo pokoji talijanski koncert kao promocija dvd-a...

    no, zivi bili pa vidjeli.. :)

    otrcao, pokupio malo boje, sad na bicikl pa do grada po nesto pivskih kalorija :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    @Siljo...nemoj nam to raditi :) Rim i Milano u rujnu :D:D pa mene će Iva ostaviti sigurno :(

    btw...za planove oko skupljanja love zaboravio si prostituciju :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.threeonthetree.com/index2.html

    sorry na peglanju ali mislim da je ovo zanimljivo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    @Siljo...nemoj nam to raditi :) Rim i Milano u rujnu :D:D pa mene će Iva ostaviti sigurno :(

    btw...za planove oko skupljanja love zaboravio si prostituciju :):)
    Hahaha, au shit, lud si totalno :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Cijeli dan visimo na rubu druge stranice.
    Nista pametno za reci, tek ovo: 43 Days, 5 Hours, 42 Minutes to go!
  • pajopajo Posts: 3,292
    stigla majica, javi se za primopredaju :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja radim na našim majicama, nadam se da ču večeras završiti sa glavnim logom, tj kuharom :)

    Tko se snalazi sa tiskarama u Zagrebu, tko će preuzeti na sebe potragu za kvalitetnim plavim majicama???
    I koliko ćemo majica raditi???
    Ja ću barem 2 komada :):D:) Predpostavljam da će nam trebati nekih 50 komada, što vi mislite.
    Hoćemo li sad printat koju majicu više ako se netko još javi nakon turneje.

    @Pajo, kažeš stigle majice... nema ništa lijepše nego dobiti paket od 10c:) ja nestrplivo čekam postere, sljedeći je Prag na redu:):D a onda Australija, daleko su mi najljepši.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ja radim na našim majicama, nadam se da ču večeras završiti sa glavnim logom, tj kuharom :)

    Tko se snalazi sa tiskarama u Zagrebu, tko će preuzeti na sebe potragu za kvalitetnim plavim majicama???
    I koliko ćemo majica raditi???
    Ja ću barem 2 komada :):D:) Predpostavljam da će nam trebati nekih 50 komada, što vi mislite.
    Hoćemo li sad printat koju majicu više ako se netko još javi nakon turneje.

    @Pajo, kažeš stigle majice... nema ništa lijepše nego dobiti paket od 10c:) ja nestrplivo čekam postere, sljedeći je Prag na redu:):D a onda Australija, daleko su mi najljepši.

    imam frenda koji se bavi tekstilom... radi majice, šuškavce, trenirke, trikoe, uglavnom neke veslačke stvari... mogu ga pitati za dobru tiskaru..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    imam frenda koji se bavi tekstilom... radi majice, šuškavce, trenirke, trikoe, uglavnom neke veslačke stvari... mogu ga pitati za dobru tiskaru..
    Ej Ranko, na Minhen threadu netko ima 2 ektra karte ali seating. Sto mislis?
    Ona/onaj slovenac/ka, Mine. Vidi malo pa PM-aj ;)

    evo :D

    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=4392711&postcount=215
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.