Pearl Jam in Zagreb!

1200201203205206860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Vidim da imaš isti ukus kao i snih, baš slažemo majicu (azra) za poklon njegovom frendu... :D
    Iva:
    :D

    e, a di ste vi, mi smo vas htjeli zvati na mob za meet-up jučer, ali smo skužili da nemamo broj
    daj pls pošalji na pm ili svoj ili snihov brojček...

    e, i daj da se i snih kao kreativac uključi u projekt majica. majice su zamišljene kao sjećanje na zagreb pa su za sve koji su bili u zagrebu na koncertu...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    ok, evo vam primjera kako smo to zamislili... ovo je napravljeno u 3min i loše je... ignorirajte boje jer nisu usklađene...
    treba nam što bolja fotka Eda na konstrukciji kako bi se jasno kužili detalji kad fotku obradimo... e sad, ne vidim načina kako ukomponirati tekst u konstrukciju...
    ajmo s idejama...

    http://img80.imageshack.us/my.php?image=t4fn5.jpg

    e da, mozda sam potpuno krivo shvatio jucerasnji dogovor pa sam zabrijao :D

    PS: trebali bi mozda ovo dogovarati na neki drugi način da bas ekipa sa strane ne gleda poluideje :)

    e da... ovo je napravljeno na brzinu... bilo bi super kad bi uspjeli iz te slike izvući samo obrise konstrukcije i Eda (okolina nas ne zanima) i samo to printati na majicu...
    ideja sa fontom pisače mašine nam je super...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    e da... ovo je napravljeno na brzinu... bilo bi super kad bi uspjeli iz te slike izvući samo obrise konstrukcije i Eda (okolina nas ne zanima) i samo to printati na majicu...
    ideja sa fontom pisače mašine nam je super...

    e, a oće majice bit tamne pa obrisi svjetli ili obratno?
    umjesto da pišem referate zabavljam se u photoshopu... :o
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    e, a oće majice bit tamne pa obrisi svjetli ili obratno?
    umjesto da pišem referate zabavljam se u photoshopu... :o

    pa bilo bi dobro vidjeti više varijanti pa se odlučimo... mislim, možemo imati više boja...
    po koncertima :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Hm, nisam baš sigurna da smo objasnili svima koja je ideja za majice... :)

    Ako sam dobro pohvatala (a please meet-up attendees ispravite me ako nisam :)) na majicama bi naprijed bila fotka Eda s konstrukcije u Zgb, ali bi po konstkukciji (ili umjesto nje) bilo ispisano 'He made it to Croatia had a smoke in a tree..' - onako kako na njihovim majicama ime benda uvijek bude 'skriveno' da tako ovdje citat bude skriven. A na leđima bi bio samo mali natpis na kojem bi pisalo samo nešto kao Croatian fans, tour 2007 (ili nešto tome slično).
    Eto, svima na znanje i kao poziv da bacaju još ideja, a zadatak da to sve u fotošopu sprovede u djelo je hrabro preuzeo Šiljo.
    E, to to. to sam ja htjela, tay quote. bas taj :D Kako smo se isto sjetili? :)

    Moze i fotka je super.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja bih nekako radije da je konstrukcija i sve iza na majici, na jednoj strani po cijeloj duzini majice :o
    Font mi je super :D

    A ostalo isto, mozemo dodati ispred, iza bilo gdje, CRO FANS :D

    Zapravo, ne znam, nekako mi ta konstrukcija vise pase sa strane onako samo na majici da je (bez okvira ko slika itd) moze i ispred, a iza napisemo
    CROATIAN FANS ON TOUR i/ili They Made it To Croatia had a smoke in a tree ili konstrukciji, kako god bi se to napisalo na eng :p:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je ova boja masline super... i smedja mi je isto dobra.. pa recimo bijele obrise stavis.. ima u fotosopu (nisam strucnjak) mislim onaj efekt gdje ti ispadne kao kad linorez radis u 5om osnovne :) kao u tiskarama..
    taj mi je super..
    i ono ispadne da je Croatia na nebu i kao da se penje po onom carobnom grahu do raja :)

    j*** te euro 2012. u poljskoj.. :( :( :(
    ujutro sam psovao kao ono ed sto je psovao kad mu je netko 25c u glavu bacio :)

    anyways, ja sam za majicu, i zajedno bi sa sid (za nju znam da tamo sigurno ide) predstavljao nas u Becu.. :)

    jupiii

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ma jebes euro u poljskoj? Sto nam to treba i koga oni zavaravaju, sebe i nas? Mi da cemo dobit? hahaah
    ma dajte, molim vas. zar su TO prioriteti nase zemlje gradit stadione i
    potrosit na to milijune dok nas ima masa nezaposlenih, a da o ostalim sranjima u drzavi ne pricam? :mad:

    Sorrite, al eto, to je moj stav o tome. morala sam ;)

    A majice, ja bih smedju ili neku lijepu zelenu. al smedja boja me puca zadnje vrijeme. no, po mogucnosti da bude boja ona svjetlo smedja, ko Edova Tivoli majica :D:p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Zapravo, ne znam, nekako mi ta konstrukcija vise pase sa strane onako samo na majici da je (bez okvira ko slika itd) moze i ispred...

    meni je isto bolje da su samo obrisi konstrukcije, onak bez okvira, a ne cijela slika...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: joj sorite svi, ali meni bez pozadine baca na majicu od double eda iz beča (čiča je imao isto tako fotke eda na sebi) :) možda inače ne bi, ali sad kad smo jučer na meet-upu gledali fotku od double eda sad me odmah podsjetilo, sorry... :)
    a ideje za boje (smeđa i smb) su mi mrak! ali to možemo kad napravimo grafiku otići u neki studio gdje rade majice (npr. print studio u zgb) pa vidjet kakve ćemo majice izabrat pa izabrat npr. 3-4 boje pa neka si svatko naruči koju hoće... (ili ako će u drugoj boji naruči to)

    @crop - pa za citat se killroy sjetio iz tvog siga... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: joj sorite svi, ali meni bez pozadine baca na majicu od double eda iz beča (čiča je imao isto tako fotke eda na sebi) :) možda inače ne bi, ali sad kad smo jučer na meet-upu gledali fotku od double eda sad me odmah podsjetilo, sorry... :)
    a ideje za boje (smeđa i smb) su mi mrak! ali to možemo kad napravimo grafiku otići u neki studio gdje rade majice (npr. print studio u zgb) pa vidjet kakve ćemo majice izabrat pa izabrat npr. 3-4 boje pa neka si svatko naruči koju hoće... (ili ako će u drugoj boji naruči to)

    @crop - pa za citat se killroy sjetio iz tvog siga... :)
    Aha, ja mislim da smo cak pricali Domagoj i ja o tome da bas TO bude na majici ;)
    Samo meni je palo napamet, naravno, da stavimo kao THEY made it to Croatia had a smoke on a stage ili ne znam kako bi napisali konstrukciju gore, to ces ti Iva bolje znati ;)
    A onda moze i HE made it... kad se vec uzima Eda u kontekst, ma da mislim
    da je bolje da se odnosi na cijeli bend, jel ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Koja majica od double Eda? Sto je to? Zar je tako ruzna? :(
    meni se okvir ne svidja :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koja majica od double Eda? Sto je to? Zar je tako ruzna? :(
    meni se okvir ne svidja :o
    Iva: LOL! Je, nije baš lijepa! Frajera znaš jer je u Beču stajao pored tebe (pogledaj na tvojim fotkama - iako se na fotkama vidi samo dio majice na kojoj je 1 ed, ali još jedan je bio na majici).
    Anyway, možda ja brijem, ranac napraviš nam verziju bez okvira pa da vidimo kako izgleda? Priti pliz...
    Ma mene samo tako slika bez ičega na majici podsjeća na majice iz 80-ih, ono AC/DC i sl. :D U biti sigurno i sam Ed ima hrpu takvih majica... :D

    uh, da, i ne znam kako se zove konstrukcija, pada mi na pamet scaffolding, ali to su skele kod gradnje, sad ću još potražit...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: LOL! Je, nije baš lijepa! Frajera znaš jer je u Beču stajao pored tebe (pogledaj na tvojim fotkama - iako se na fotkama vidi samo dio majice na kojoj je 1 ed, ali još jedan je bio na majici).
    Anyway, možda ja brijem, ranac napraviš nam verziju bez okvira pa da vidimo kako izgleda? Priti pliz...
    Ma mene samo tako slika bez ičega na majici podsjeća na majice iz 80-ih, ono AC/DC i sl. :D U biti sigurno i sam Ed ima hrpu takvih majica... :D

    uh, da i ne znam kako se zove konstrukcija, pada mi na pamet scaffolding, ali to su skele kod gradnje, sad ću još potražit...
    A joj, meni su ove s tim okvirima bas neke...skolske. haha. ne znam kako da ih opisem :D

    Vidjet cu malo tog double Eda iz Beca...ne sjecam se dok ne vidim jer sam ja
    imala oci na pravom Edu :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: LOL! Je, nije baš lijepa! Frajera znaš jer je u Beču stajao pored tebe (pogledaj na tvojim fotkama - iako se na fotkama vidi samo dio majice na kojoj je 1 ed, ali još jedan je bio na majici).
    Anyway, možda ja brijem, ranac napraviš nam verziju bez okvira pa da vidimo kako izgleda? Priti pliz...
    Ma mene samo tako slika bez ičega na majici podsjeća na majice iz 80-ih, ono AC/DC i sl. :D U biti sigurno i sam Ed ima hrpu takvih majica... :D

    uh, da, i ne znam kako se zove konstrukcija, pada mi na pamet scaffolding, ali to su skele kod gradnje, sad ću još potražit...
    Hm, da scafolding, yes, yes. al to nije skroz tocno.
    cek, ti milsis na Stephana koji je stajao do mene? Onaj s dugom kosom u crnoj majici gjde pise PEarl Jam i ispred je Ed s onom kapom iz mid 90. sa Bridge-a? :D Jel taj?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Da...sto se tice okvira ili ne, mozemo probat obje verzije pa vidit koja je bolja. Meni osobno bi se vise svidjela ova bez okvira, ali pod uvjetom da je slika dobro stilizirana.

    Sto se tice teksta...ovo sa "They made it" mi je bolje jer se ipak odnosi na cijeli bend.
    Jedino ne znam na koji nacin slikovno prikazat cijeli bend ako ce se samo Ed verat po toj konstrukciji.
    Tekst bi bilo super ako se moze napravit tako da se uklapa u konstrukciju. Totalno dobra fora.

    I tak, i naravno naprijed ogromno licitarsko srce :D LOL!!!
    Just kidding...:)
  • lesteslestes Posts: 959
    ok... prvo, nemojte se smijati, ovo je prvi put da radim tak nekaj...
    http://picasaweb.google.com/amelnjak/Majice/photo#5054876483875163218 :o:o:o

    na ovoj tu sam dosta posvjetlila konstrukciju, al ima i jedna di nije tolko bijela pa
    ne odudara. al neda mi se to sad ukomponirati u majice. al na ovoj bi se bolje
    videl teks. koji je opće to font? :o

    i pliz nemojte se smijati! :o
  • lesteslestes Posts: 959
    hmm... mislim da je možda ipak bolje sa okvirom... ništ, prepuštam ovo
    stručnjacima :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    @lestes: hvala puno i bravo ti! super ti je ispalo! no, meni je i dalje s okvirom nekako više cool, a ovako mi je retro (80s style)

    a za konstrukciju smo iskopali riječi: rig, truss, rafters (ovo zadnje je upotrijebio neki irac koji je postao na zgb fanviews pa je tako komentirao na šta se ed popeo (ali nama je tu rafters više ona konstrukcija ispod krova dvorane, a ne ovaj stup). ranac daj ti pitaj svoju ivu, možda ona zna...

    ma možda ja samo dramim oko majice jer nema licitarskog srca na njoj pa mi je to bed... :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    ok... prvo, nemojte se smijati, ovo je prvi put da radim tak nekaj...
    http://picasaweb.google.com/amelnjak/Majice/photo#5054876483875163218 :o:o:o

    na ovoj tu sam dosta posvjetlila konstrukciju, al ima i jedna di nije tolko bijela pa
    ne odudara. al neda mi se to sad ukomponirati u majice. al na ovoj bi se bolje
    videl teks. koji je opće to font? :o

    i pliz nemojte se smijati! :o

    bravo, bravo... tako nekako sam i ja zamislio... jedino, ne bi da se Ed vidi kao na fotki.. bolje mi je kad su samo obrisi... ono, maknemo boje, ne? e sad, s okvirom ili bez, bumo vidli... napravit cemo jos varijanti pa bu nekaj ispalo...

    aj bok.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    malo imam vremena pa kopam po jeftinim letovima... pazi ovo:

    12.06. Zagreb-Cologne, Germanwings, 15:20-17:10, 318kn
    12.06. Cologne-Katowice, Wizzair, 19:10-20:45, 279kn

    znaci avionom do katowica za 600kn... otprilike ista cijena (cak i malo manja) kao i za vlak/bus varijantu... putuje se manje i udobnije jedino kaj se dosta kasnije dođe u hotel pa moramo cugat do kasno u noc :D

    s druge strane, sigurno bi nam bilo superiška zekat se putem po vlaku i busu... no dobro...

    Edit: e da... od sutra Germanwings nudi 250000 karata po 1EUR plus takse pa sam zato njuškao...

    Edit2: e da... Jacques Houdek ima blog... http://jacques.bloger.hr/ ...nisam mogao odoljeti... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    @ lestes, super ti je ta majica... :)

    skinuh nekakav squeeze box, songs of the who u izvedbi PJ-a...vrlo zanimljiva kolekcija, neke pjesme su lošije kvalitete, ali ugodno za poslušat :)

    i nives celzijus fahrenheit kelvin ima blog :Dhttp://nivescelzius.mojblog.hr/

    I zadovoljan sam što nismo dobili Euro 2012, ne trebaju nam ti mega projekti u bližoj budućnosti, a i potajno se nadam da će ova ekipa u HNS-u polako otić u mirovine i ostavit svoje fotelje nekim novim i mlađim ljudima...
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    opet sam nešto zajebao....javim se kasnije sad moram maloga vodit na cijepljenje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, meni je ovo teški mrak i LOL!!!! :D
    a mislim čak i da u Poljskoj koriste Vegetu! http://www.vegeta.pl/
  • pajopajo Posts: 3,292

    We have a winner! Genijalno!
  • lesteslestes Posts: 959
    došle su nam majice!! :):D:) sad mi je sestra javila!!
    al nejdem doma ovaj vikend :(
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva:
    ma možda ja samo dramim oko majice jer nema licitarskog srca na njoj pa mi je to bed... :D

    ha ha ed se penje prema licitarskom srcu! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    bravo, bravo... tako nekako sam i ja zamislio... jedino, ne bi da se Ed vidi kao na fotki.. bolje mi je kad su samo obrisi... ono, maknemo boje, ne? e sad, s okvirom ili bez, bumo vidli... napravit cemo jos varijanti pa bu nekaj ispalo...

    aj bok.. :)


    ahaa kužim kužim... :) možda probam..
Sign In or Register to comment.