Pearl Jam in Zagreb!

1197198200202203860

Comments

  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Zato što mi je U2 na prvom mjestu a poslje toga je definitivno Pearl Jam.Moje polazište je iz Zagreba planirali smo možda otići na par njih kao prošle godine ali za sada nismo ništa iskombinirali tako da je ostala samo Venecija.Eto i ja sam danas dobio svoju ploču:)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    u2fan1975 wrote:
    Zato što mi je U2 na prvom mjestu a poslje toga je definitivno Pearl Jam.Moje polazište je iz Zagreba planirali smo možda otići na par njih kao prošle godine ali za sada nismo ništa iskombinirali tako da je ostala samo Venecija.Eto i ja sam danas dobio svoju ploču:)
    Dobrodosao! :)
    Prvu recenicu tu necu komentirat :D

    A ostalo...ja dolazim iz Poljske tako da se vidimo tamo :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    A čuješ njih sam počeo slušat puno prije nego Pearl Jam i ostalo je do dan danas.Ali Pearl Jam je ejdan i jedini a poslje 3 koncerta prošle godine sam stavrano postao zaljubljenik tj PJ fanatik.

    Vidimo se u Veneciji!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ne znam kako ste vi sa vremenom ako je netko slobodan u utorak navečer ili možda nedelja popodne da se vidimo, nažalost nemam više slobodnog vremena:)

    Pa mogli bi u utorak popit koju pivu ako ima zainteresiranih.

    Inace, pozdrav u2fanu!

    a i ostalima :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    @u2fan: Dobrodošao! I bravo da si odmah skužio da su ovdje svi zapravo dobronamjerni, ali eto, teško nam je (fanaticima :D) olako preći preko tvog nicka. :D Ali, eto, ponašaš se kao pravi PJ fan, prvi post pa već nudiš prijevoz fellow fanovima. Pohvalno, pohvalno! :)

    @niko: Nama paše utorak. Gdje si ti smješten - da znamo naći mjesto gdje ćemo se naći.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    u2fan1975 wrote:
    A čuješ njih sam počeo slušat puno prije nego Pearl Jam i ostalo je do dan danas.Ali Pearl Jam je ejdan i jedini a poslje 3 koncerta prošle godine sam stavrano postao zaljubljenik tj PJ fanatik.

    Vidimo se u Veneciji!!!

    velkome felou frik, onako iz milja, i isto se vidimo u veneciji... pitanje, jesi rezervirao već negdje smještaj ili ideš na divljaka?

    sid, znam da si ti u onom malom hostelčiću, ali mislim da tamo nema više mjesta a i mi bi možda negdje izvan grada...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Pa mogli bi u utorak popit koju pivu ako ima zainteresiranih.

    Inace, pozdrav u2fanu!

    a i ostalima :D

    može! tko je još za?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    pozdrav u2fanu!
    jurasica wrote:
    može! tko je još za?
    ja sam za! :D može utorak. kad? navečer? di?


    btw jesam ja jedina kojoj je jedini pj koncert onaj u zagrebu? :o
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    može! tko je još za?

    meni paše utorak navečer... Ivi baš i ne jer ima njemački... hajd vidjet ćemo... nek bude utorak pa tko dođe.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    http://muzika.hr/default.aspx?id=11237

    meni od ovog najprimamljivije qotsa... al pj na prvom mjestu :D a za ostalo
    budemo vidli s parama...
  • lesteslestes Posts: 959
    ovaj... hmm... sretan rođendan, pajo! :o;):D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ovaj... hmm... sretan rođendan, pajo! :o;):D
    Thnx! Dobio sam ujutro mail i od 10c. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    @u2fan: Dobrodošao! I bravo da si odmah skužio da su ovdje svi zapravo dobronamjerni, ali eto, teško nam je (fanaticima :D) olako preći preko tvog nicka. :D Ali, eto, ponašaš se kao pravi PJ fan, prvi post pa već nudiš prijevoz fellow fanovima. Pohvalno, pohvalno! :)

    @niko: Nama paše utorak. Gdje si ti smješten - da znamo naći mjesto gdje ćemo se naći.
    Ma da, znam. ja sam samo rekla da necu komentirat :D
    AL imas pravo, pravi fan je, i jos nudi prijevoz do Venecije. Svaka cast :)



    PAJO, Sretan Rodjendan ti zelim!!! :) Puno PJ-a ove godine (cega ce, naravno i biti) :D I da, rodjendani u Aprilu su naj :p:D

    Jos 2 mjeseca ljudi! :) aaaaaaaaaa :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    http://muzika.hr/default.aspx?id=11237

    meni od ovog najprimamljivije qotsa... al pj na prvom mjestu :D a za ostalo
    budemo vidli s parama...
    Ne znam bas. Kad letim u Ri bas 20. da sam bar znala pa bih sletjela u ZG mozda :mad:
    Al nema veze. sumnjam da cu dolazit s obzirom da sve ide na PJ ovo ljeto ;)


    A ja ne mogu u utorak nikako doci do ZG :(

    Mislim da cu dolazit negdje oko polovice 5. mj pa ako budete mogli da
    se onda malo nadjemo :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Mislim da cu dolazit negdje oko polovice 5. mj pa ako budete mogli da
    se onda malo nadjemo :)

    naravno! a nadam se da budu nam i majice do onda stigle ;)
    samo ja možda onaj vikend 12./13.5. ne budem u zagrebu. al to samo možda...

    odbrojavanje :D meni se čini da mi dva koncerta nebuju dosta. taman bude sve
    počelo i onda kraj turneje za mene :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    naravno! a nadam se da budu nam i majice do onda stigle ;)
    samo ja možda onaj vikend 12./13.5. ne budem u zagrebu. al to samo možda...

    odbrojavanje :D meni se čini da mi dva koncerta nebuju dosta. taman bude sve
    počelo i onda kraj turneje za mene :(
    Da, onda obavimo razmjenu ti i ja ;)

    Ma budem ja dolazila u tjednu mi se cini, samo jos nemam pojma kad. al 5.mj sigurno :)

    I mene strah da ce London biti pre-emocionalan za mene
    kao zadnji koncert ove turneje mi :(
    Da ne bude ko u ZG...suze lijem :(
    Zato sve gledam dodat Nijmegen i Werchter nekako pa
    da onda *tulim* nakon sto odlusam jos 100 bandova u 2 dana nakon PJa :D:p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ej Pajo, pa Sretan Rodjendan!!

    Super su mi 10c-ovci kako salju mailove za rodjendane. Iako je vjerojatno automatizirano...ja sam sam sebe uspio uvjerit da mi je Sea osobno to napisala i poslala :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    I da, rodjendani u Aprilu su naj :p:D
    Iva: šta, da očekujemo i tvoj uskoro? :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Pajo, sretan rođendan ti!!!!
    To sa mailom od 10c je fora :) ja pogledam skoro svaki dan listu slavljenika da vidim imali koga:):)

    Što se tiće ZG ja sam u jednog frenda ako sam dobro zapamtio u Zapruđu. U utorak ču švrljat malo po sajmu preko dana a navečer to jest poslje 19 sam slobodan...vi recite gdje i kad ja dolazim.

    Vidimo se
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Pajo care, sretan rođendan i sve najblje!!

    Evo kad se vec javljam da napisem kakvu novost..
    Dobra stvar je sto imam u rukama cijeli budzet za put. Losa stvar je sto se vađenje vize čini komplikovanijim od planiranja i rušenja WTC-a :D

    Uglavnom, sve ide svojim tokom pa se nadam da bi uskoro mogla i viza biti priljepljena u pasoš..

    Inace, PJ se stalno slusa, standardno..

    Mozda ce vam biti cudno ali je meni U2, nakon mozda Gunsa i Audioslave-a najdraza grupa (naravno, sve su tri jedno stotinu mjesta iza PJ-a). Pa jebi ga, kad PJ odrzava koncert sa njima sta je uopšte u tome čudno? :)

    I ne znam da li ste ovo čitali ali evo link na jedan članak iz magazina Rolling Stone, kojeg je sam Vedder napisao o grupi The Who! Članak je iz 2004. godine - http://www.rollingstone.com/news/story/5939229/29_the_who
    I zaboravih napisah.. Članak je i više nego odličan!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow, super clanak...totalno je zanimljivo citati Edove umotvorine iz perspektive njega kao obicnog fana. Zvuci bas kao nesto sto bi svatko od nas napisao o PJ-u.
  • masnimasni Posts: 1,657
    1. sretan rodjendan mom dobavljacu majice ;)
    2. bok svima :)
    3. dobrodosao u2 fan :)
    4. doctore, ti trazis vizu za minken, jel tak? ne za bec slucajno, pa da opet skupa idemo? :)
    5. lestles, nisi jedina (ovdje ne znam koji smajli da stavim :) )
    6. radar fest - isao bih da mi slucajno najdrazi bend ne nastupa u slicno vrijeme
    7. clanak - jebenica

    8. mah svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pa happy b-day P :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • finalnifinalni Posts: 63
    Sretan rođendan paji! (trh vidim da je prošla ponoć :o )

    Da, Uskrs i praznici me skroz uspavali, a nema se vremena... :(


    Pozdrav u2fanu. Da, vi ste tu fanatici i to je super, ali ima nas mnogo koji volimo, čak obožavamo Pearl Jam ali nam to nije najdraži bend. Zapravo mi uopće teško izdvojit jedan bend, ako moram, onda je to Radiohead jer su mnogo previše utjecali na mene. :D Prije sam fan glazbe (kolko god bila široka) nego nekog benda. A i zeznuto mi doma objašnjavat mami kolko mi to znači, kad je riječ o putovanju van države. Prošle godine sam bio u Ljubljani za vrijeme Pixiesa na matematičkom natjecanju, pa sam je jedva nagovorio da se ne ljuti što se vraćam na taj jedan doma zbog koncerta a dan poslije opet u Ljubljanu, i da skraćujem ljetovanje s frendovima za dva dana zbog Radioheada u Budimpešti... A ovi PJ koncerti su svi još dalje a i skuplje :(


    Austrijanci ti koji organiziraju radar mi idu malo na živce, al možda odem čut QOTSA.. Placebo ću poslušat prije.. Bum se odlučio do 15. 5. :D jer je i dotad karta dosta skupa.

    Inmusic čujem da se odgađa za kolovoz. To mi je kad sam čuo za Radar prvo palo na pamet, bilo bi odlično da je jedan u šestom mjesecu, a drugi u drugoj polovici osmog, taman to i izgleda rade.

    Eddiejev članak je zakon, morat će se Who isto preslušavat. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Članak je super...dao si mi ideju što da slušam, tu i tamo malo promjenim koji cd od PJ:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, je ste li primjetili PJ kviz na "Porch thread" zakon je ima tako jebenih pitanja:):), (prvi dio je težak tu sam pola stvari na gađao) i loše sam prošao 60% odgovora pogodio :(:( i pao u depresiju:):)
    Otkrio sam tko je Dirty Frank:):):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey, je ste li primjetili PJ kviz na "Porch thread" zakon je ima tako jebenih pitanja:):), (prvi dio je težak tu sam pola stvari na gađao) i loše sam prošao 60% odgovora pogodio :(:( i pao u depresiju:):)
    Otkrio sam tko je Dirty Frank:):):)

    hehe, a nisi znao tko je Dirty Frank? hehe, Pajo i ja smo se slikali s "njim" pred domom sportova... bili onaj istetovirani tip koji Edu stima gitaru i vozac jednog od autobusa pa mi je palo na pamet da se slikamo s Frankom :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hehe, a nisi znao tko je Dirty Frank? hehe, Pajo i ja smo se slikali s "njim" pred domom sportova... bili onaj istetovirani tip koji Edu stima gitaru i vozac jednog od autobusa pa mi je palo na pamet da se slikamo s Frankom :-)
    Evo je slikica...koje su face iskopali :)
    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJZagreb2692006/photo#4979425451637997586
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da je Mike dobio curicu:

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=240779

    Go Mikey!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    hehe, a nisi znao tko je Dirty Frank? hehe, Pajo i ja smo se slikali s "njim" pred domom sportova... bili onaj istetovirani tip koji Edu stima gitaru i vozac jednog od autobusa pa mi je palo na pamet da se slikamo s Frankom :-)
    Ma nije Rick Dirty Frank :p

    To je bio vozac busa kad su bili na turneju s Peppersima u 90.ima davnim nam :D

    Ovo je Rick koji je Edov *stimac gitara* :D

    Ja to jutro prolazila onuda, bas kad su stigli busevi njihovi i nas ETB, i kimnem mu: Good Morning! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.