Pearl Jam in Zagreb!

1196197199201202860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Kaze Bartek na poljskom threadu:

    "Polish band called COMA will be another support band on the Pearl Jam show. They have a lot of fans over here, and a lot of haters as well. I call them "the Polish version of Creed" :P Lucky you who can't understand their lyrics.

    There will be another support band, that will get chosen in the contest. Details will be posted soon. Personally I think it's not the best idea, but on the other hand - a lot of us would like to open a PJ show, now there's a chan"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Kaze Bartek na poljskom threadu:

    "Polish band called COMA will be another support band on the Pearl Jam show. They have a lot of fans over here, and a lot of haters as well. I call them "the Polish version of Creed" :P Lucky you who can't understand their lyrics.

    There will be another support band, that will get chosen in the contest. Details will be posted soon. Personally I think it's not the best idea, but on the other hand - a lot of us would like to open a PJ show, now there's a chan"

    vidla sam to prije par dana :(


    a meet-up može! :D ja vjerojatno 19. nebudem mogla... al vi se dogovorite pa kak bude, bude ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo offtopic...

    slusa li ih tko? ove godine opet sviraju po festivalima...

    meni su oduvijek bili cool band, ali nisam se nikada zapalio za njih... u zadnja 2 tjedna sam valjda 15ak puta izvrtio neku njihovu kompilaciju u autu i ono.. wau :)

    1979 mi ide uz bok sa Man On The Moon, Common People i slicnim stvarima koje volim cuti uvijek i svugdje... mislim da mi je to pjesma broj 1 za sjest u auto i krenuti... ono, bilo kuda... :)

    i tak... moje 2 lipe...

    "shakedown 1979, cool kids never have the time"....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sretan Uskrs svima! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Sretan Uskrs svima! :)

    SU!

    sad znam zašto se šunka jede za doručak... ako ju jedeš većer prije, ne možeš spavat :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    SU!

    sad znam zašto se šunka jede za doručak... ako ju jedeš većer prije, ne možeš spavat :D
    Aha, tako znaci :D
    Ja sam cekala...jedva docekala Uskrsni dorucak. njam njam :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    Sretan Uskrs! :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan Uskrs svima!

    about smashing pumpkins, meni su uvijek bili zanimljivi na neki način iako od njih jedino imam "Adore" i neki Greatest Hits :(...Ona pjesma tonight, tonight mi je predobra...Ali koliko sam čuo ne okupljaju se u originalnoj postavi nego samo Corgan i onaj bubnjar...
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Sretan Uskrs svima!

    about smashing pumpkins, meni su uvijek bili zanimljivi na neki način iako od njih jedino imam "Adore" i neki Greatest Hits :(...Ona pjesma tonight, tonight mi je predobra...Ali koliko sam čuo ne okupljaju se u originalnoj postavi nego samo Corgan i onaj bubnjar...
    Bo. :o Imam i ja nesto od njih, al nikad ih nisam bas previse slusala, da budem iskrena...

    Veceras je inace, ljudi moji, u Ri RHCP cover band. Idem malo poslusat (kad vec ne idem na prave Pepperse :p:D) pa cu tako i vidjeti/upoznati ovog gospodina ovdje ^^

    Vidimo se, Viktore. :) PJ dolazi :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    about smashing pumpkins, meni su uvijek bili zanimljivi na neki način iako od njih jedino imam "Adore" i neki Greatest Hits :(...Ona pjesma tonight, tonight mi je predobra...Ali koliko sam čuo ne okupljaju se u originalnoj postavi nego samo Corgan i onaj bubnjar...

    da, znam da gitarist sigurno nije s njima... ne znam kaj je sa basisticom...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    Sretan Uskrs svima!
    siljo wrote:
    sad znam zašto se šunka jede za doručak... ako ju jedeš većer prije, ne možeš spavat :D

    hehe ja sam zaspala bez problema! :D:o


    smashing pumpkins... imam par albuma, ok su mi neke pjesme, al nikad ih nisam preveč slušala...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sretan Uskrs sviiiiiima :)

    meni bolje da nisam jeo sunku jer bi vjerojatno van izasla nakon sinoc :D

    ajd bok
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • tinnatinna Posts: 391
    Srecan Vaskrs svima!

    spremam prijemni sve vreme pa me zato nema.
    potrudicu se da povremeno tipkam neki post;)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što smo se svi uspavali sa ovim Uskrsom...ja sam malo šetao sa djecom po Istri pa me nije bilo, ali eto vrijeme je da se vratimo na prvu stranicu opet:)
    U ovim praznicima sam izgubiti jedan poster, to jest nisam ga uspio kupiti Spain / Portugal :(:( a njega sam čekao...kupio sam par tako ružnih za kolekciju ili sutra da ih mjenjam i onda mi promakne tako dobar poster....ah, jebiga.

    Javit ču se sutra kad uzmem karte za ZG pa da se dogovorimo za taj meeting.

    Pozdrav svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tinna wrote:
    Srecan Vaskrs svima!

    spremam prijemni sve vreme pa me zato nema.
    potrudicu se da povremeno tipkam neki post;)
    Bok, Tina!
    Sretan Uskrs i tebi. :)

    Pa gdje si ti, djevojko? Nema te nista :( Kao ni ostalih frendova koji su blize tebi nego nama :(


    Ajde sredi to pa malo navrati ovdje. Ipak si ti sve ovo zapocela ;):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Eto da vam se pohvalim da sam bila na Peppersima :D

    Ok, nisu PRAVI Peppersi nego cover band, One Hot Minute.
    I super zvuce uzivo. Prema onome sto citam na forumu, pravi Peppersi da su losi, cini mi se da sam dobro prosla, ovi su bili super. Hit do hita, no sve stare pjesme.
    Na pocetku, par pjesama, malo sam bila u soku koliko pjevac (Max) lici na Anthonyja, pokreti, glas, izgled....sve. Samo je malo mladji ;):D

    Al sve je jako jako dobro odradjeno i zaista su kopija Peppersa na dlaku.
    Cak je i basist imao mote kao Flea i onu majicu na kostur.
    Poslije je bilo OK, nije bed.

    Eto, friendica i ja smo upoznale jos jednom Jammera, Viktora, pod imenom Rijeka ovdje :) Tako da nas ima vise i vise, hehe :D

    Odoh ja uzivati u ostatku divnog dana.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    Bok, Tina!
    Sretan Uskrs i tebi. :)

    Pa gdje si ti, djevojko? Nema te nista :( Kao ni ostalih frendova koji su blize tebi nego nama :(


    Ajde sredi to pa malo navrati ovdje. Ipak si ti sve ovo zapocela ;):)
    hehe...svi smo se nesto uspavali..znas kako,njima ispitni rok, meni za dva meseca prijemni...
    a ja sam trenutno bolesna pa mogu malo da vas posecujem;)
    hoce li neko od vas ovde na peperse ili stonse?
    Pepersi sviraju na moj rodjendan a tada mi je prijemni...a za stonse cu vec imati vremena, hope so...ALI!ali, mislim da to nece biti nista prema onome sto sam dozivela 26.09.2006...

    odoh da nastavim da bolujem... :)

    imate veliki pozdrav!:):):):)
    keep on rockin`!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • pajopajo Posts: 3,292
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:

    Kao novi!!!
    :D

    Wow...zamislite samo kolko je to cudo PJ pjesama odsviralo.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ljudi, ne znam kako vi, ali ja sam danas u pošt. sandučiću našla poklončić od 10C.... iiihaaaa! još da imam gramafon... :)
    lijepo izgleda, a svi znate kako zvuči... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Kao novi!!!
    :D

    Wow...zamislite samo kolko je to cudo PJ pjesama odsviralo.

    Fakat, ali sasvim sam siguran da je negdje neki PJ freak i to izracunao :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    Ljudi, ne znam kako vi, ali ja sam danas u pošt. sandučiću našla poklončić od 10C.... iiihaaaa! još da imam gramafon... :)
    lijepo izgleda, a svi znate kako zvuči... :)

    Je, stigao je uskrsnji single, fakat je lijep...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    Ljudi, ne znam kako vi, ali ja sam danas u pošt. sandučiću našla poklončić od 10C.... iiihaaaa! još da imam gramafon... :)
    lijepo izgleda, a svi znate kako zvuči... :)

    stiglo i nama... super su tempirali, samo 3 dana nakon uskrsa :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    uf kad ovo vidim... nadam se da budu majice došle do 6. mjeseca! :D
    mislim, piše da im treba 4-8 tjedna... bumo vidli...
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    uf kad ovo vidim... nadam se da budu majice došle do 6. mjeseca! :D
    mislim, piše da im treba 4-8 tjedna... bumo vidli...
    Iva: majice stižu ipak nešto brže, ne brini... :)
    i mi isto čekamo nove majice (a i masni skupa s nama)... valjda će brzo...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A što je to, svi ste u ZG dobili poklone...a do Dubrovnika treba još 5 dana:):):( Valjda je na putu. A gramofon nemam ni ja više:(
    Ali zato posteri stižu skoro svaki dan, već 7 komada a još je toliko na putu:)
    Danas sam ubrao Perth poster a to mi jedan od najdražih, sretan sam ko malo dijete kad dobije igračku:)

    Je li netko od vas što pokupio od tih silnih postera u goods section??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ako majice dodju do turneje, svi sretni :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hej, pozdrav svima!

    i ja dobih jučer singlicu, stvarno je lijep artwork. još da je nabaviti pošteni gramofon :D

    da znate da vas čitam, i da se pridružujem željama za neki skori meet-up

    :)
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Pozdrav svima.
    Ja sam novi ovdje na forumu pa da se i ja malo uključim.Ja i moj bratić idemo u 6 mjesecu na koncert Pearl Jama u Veneciju pa imamo 2 slobodna mjesta u autu.Ako je netko zainteresiran i ima ulaznice za koncert naravno neka mi se slobodno javi.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav U2fan! Kako to da se ne zoveš PJ fan:):)???
    Ja u Veneziju ne idem ali ima par ljudi koji idu, samo oni kreču iz Poljske ako se ne varam. Odakle ti krečeš u Veneziju, gdje ti je start???

    Što se tiće meetinga u ZG, ja dolazim 16-oga i zapravo imam samo utorak navečer slobodno, preko dana sam na sajmu, u srijedu se već spuštam u Rijeku kod maloga :):)
    Ne znam kako ste vi sa vremenom ako je netko slobodan u utorak navečer ili možda nedelja popodne da se vidimo, nažalost nemam više slobodnog vremena:)
    Ako netko dolazi na sajam ja sam u paviljonu br.5, Obrtnička komora Dubrovnik.

    A da, dobio sam i ja ploču:)

    Pozdrav svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.