Pearl Jam in Zagreb!

1195196198200201860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    radimo ko mali mravi, dijete je često bolesno, a moram priznati da nam je prilično teško čitati o vašim pripremama za koncerte kada znamo da nećemo ići......
    ...to ne znači da ne idemo van, a moram se pohvaliti da imamo sapun fafenštajnsku snjeguljicu. to je jedan CRNI sapun koji ostavlja crne fleke sapunske na umivaoniku ;) dobra fora.... :)
    spremamo se na koncerte koji će biti u gradu, a za sada je to HP... i naravno, što će biti od festivala...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Heeej asfo!!! Pa long time no see tj. write! Baš super da si se javila!
    Nadam se da nije ništa ozbiljno s Jankom i evo, pozdrav mu! A i snihu, narafski... :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    :D

    sad ne znam više za koga da navijam... Hrvatska! Hrvatska! Pearl Jam! Pearl Jam! :)
    svi pobjeđuju... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    siljo wrote:
    hej, pa di ste se izgubili vas dvoje?!? :)

    hej, nedavno mi je netko rekao da vas zna... kao bila je prica o muzici, pa došli na PJ i taj netko spomene vas dvoje kao frendove frikove... hm, ali tko?

    mozda ..... iz moje firme? provjerit cu :)

    mah muskom dijelu obitelji... :D

    Mislim da se Snih setil... Kasa?
    (ooops, jel to smijem tu napisati, mam zbrišem ak je bed)

    i tek toliko da znate da podmladak otkriva i druge izvođače osim PJ...... :)http://www.youtube.com/watch?v=R70V1Yz-dZ4 vrti se satima i satima, a zovu se Stričeki, ak neko ne zna prevesti Tenacious D ;):D
  • SlavkoSlavko Posts: 19
    daj kad sam se registrovo vise da mogu s nekim da pricam o PJ. Imam jednog druga koji ih slusa (najboljeg doduse) al to je sve

    Nisam isao u Zagreb da ih gledam i kajacu se do kraja zivota tj. ako ne dodju opet ili u Beograd ili na exit. Zna li neko mozda? pricajte ljudi

    arms wide open with the sea as his floor
    o power ooooooooooo
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Mislim da se Snih setil... Kasa?
    (ooops, jel to smijem tu napisati, mam zbrišem ak je bed)

    i tek toliko da znate da podmladak otkriva i druge izvođače osim PJ...... :)http://www.youtube.com/watch?v=R70V1Yz-dZ4 vrti se satima i satima, a zovu se Stričeki, ak neko ne zna prevesti Tenacious D ;):D

    je, je, Kasa :) selo moje malo...

    nego, Stričeki su zakon... super je ova stvar, spot do sada nisam vidio :D

    najjača im je definitivno Fu*k Her Gently, ali mozda bas i nije za podmladak :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Slavko wrote:
    daj kad sam se registrovo vise da mogu s nekim da pricam o PJ. Imam jednog druga koji ih slusa (najboljeg doduse) al to je sve

    Nisam isao u Zagreb da ih gledam i kajacu se do kraja zivota tj. ako ne dodju opet ili u Beograd ili na exit. Zna li neko mozda? pricajte ljudi

    arms wide open with the sea as his floor
    o power ooooooooooo

    hej Slavko...

    na http://www.pearljam.com su svi datumi europske turneje... navodno ih nece biti vise.. ali doci ce oni opet u ove krajeve... jednom... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SlavkoSlavko Posts: 19
    e hvala, jos mi je sve ovo nepoznato malo...eh "jednom" kakve sam srece do tad cu vec biti mrtav.

    usput tenacios d su pravi likovi, izgleda da imaju sad film nesto kao "Gods of Rock" il tako nesto nisam siguran, uglavnom u Dzek Blek fazonu naravno.

    rich motherfucker compadre
  • asfoasfo Posts: 315
    ....a striček Black se ne srami svoje figure; štoviše, voli se skidati :) (koliko sam primjetila)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Khm, khm :D

    Evo sto sam dobila u inbox na myspaceu od jedne cure male koja isto voli PJ.

    Quote:

    *švrljam malo po netu
    i naiđem na ovo.

    Pjevač grupe Pearl Jam Eddie Vedder nastupit će na glazbenom festivalu Kokua Festival u Honoluluu, Havaji, 21. i 22. travnja ove godine zajedno s Jackom Johnsonom.

    Inače, iz menadžmenta grupe, doznajemo kako su članovi grupe oduševljeni koncertom koji su održali u Zagrebu, a Eddie je, putem menadžmenta, hrvatskoj publici poručio slijedeće: "Bio nam je to definitivno jedan od trideset najdražih koncerata u cijeloj karijeri. Stvarno je bilo divno, publika je bila super, a cijelo vrijeme osjećali smo se kao kraljevi. Voljeli bismo ponovo nastupiti u toj predivnoj zemlji!"* end quote


    Pa mislim da ovo zaista daje pozitivnu sliku o nama i koncertu koji je ZAISTA bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji prosle jeseni :)
    Samo da se malo podsjetimo, no.
    Cak i ljudi koji su bili na vise koncerata u 9.mj su rekli da je ZG bio :eek: :eek:

    Eto, toliko. ovo mi je uljepsalo dan...sve nesto lijepo...danas je bas neki dobar danic, hehe ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • .:bee:..:bee:. Posts: 43
    Khm, khm :D

    Evo sto sam dobila u inbox na myspaceu od jedne cure male koja isto voli PJ.

    Quote:

    *švrljam malo po netu
    i naiđem na ovo.

    Pjevač grupe Pearl Jam Eddie Vedder nastupit će na glazbenom festivalu Kokua Festival u Honoluluu, Havaji, 21. i 22. travnja ove godine zajedno s Jackom Johnsonom.

    Inače, iz menadžmenta grupe, doznajemo kako su članovi grupe oduševljeni koncertom koji su održali u Zagrebu, a Eddie je, putem menadžmenta, hrvatskoj publici poručio slijedeće: "Bio nam je to definitivno jedan od trideset najdražih koncerata u cijeloj karijeri. Stvarno je bilo divno, publika je bila super, a cijelo vrijeme osjećali smo se kao kraljevi. Voljeli bismo ponovo nastupiti u toj predivnoj zemlji!"* end quote


    Pa mislim da ovo zaista daje pozitivnu sliku o nama i koncertu koji je ZAISTA bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji prosle jeseni :)
    Samo da se malo podsjetimo, no.
    Cak i ljudi koji su bili na vise koncerata u 9.mj su rekli da je ZG bio :eek: :eek:

    Eto, toliko. ovo mi je uljepsalo dan...sve nesto lijepo...danas je bas neki dobar danic, hehe ;)

    upravo si mi uljepsala jedan katastrofalan dan.
    hvala :D:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Khm, khm :D

    Evo sto sam dobila u inbox na myspaceu od jedne cure male koja isto voli PJ.

    Quote:

    *švrljam malo po netu
    i naiđem na ovo.

    Pjevač grupe Pearl Jam Eddie Vedder nastupit će na glazbenom festivalu Kokua Festival u Honoluluu, Havaji, 21. i 22. travnja ove godine zajedno s Jackom Johnsonom.

    Inače, iz menadžmenta grupe, doznajemo kako su članovi grupe oduševljeni koncertom koji su održali u Zagrebu, a Eddie je, putem menadžmenta, hrvatskoj publici poručio slijedeće: "Bio nam je to definitivno jedan od trideset najdražih koncerata u cijeloj karijeri. Stvarno je bilo divno, publika je bila super, a cijelo vrijeme osjećali smo se kao kraljevi. Voljeli bismo ponovo nastupiti u toj predivnoj zemlji!"* end quote


    Pa mislim da ovo zaista daje pozitivnu sliku o nama i koncertu koji je ZAISTA bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji prosle jeseni :)
    Samo da se malo podsjetimo, no.
    Cak i ljudi koji su bili na vise koncerata u 9.mj su rekli da je ZG bio :eek: :eek:

    Eto, toliko. ovo mi je uljepsalo dan...sve nesto lijepo...danas je bas neki dobar danic, hehe ;)

    cool... :)

    a tko to doznaje od managementa grupe? i kud bas 30 najboljih?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, ne znam, al eto. Navodno je to na vip.hr nadjeno...
    sad, sto je istina, sto dodano,uljepsano sto ne, prosudite sami...
    ali ipak mislim da SVI koji su svjedoci ZG koncerta da
    ce se sloziti sa mnom da ovo nije trebalo previse uljepsavati...ovo je zaista Ed mogao reci ;):):o

    http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2100203&idnews=85195
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ej, jel bi isao netko u Milano? :D
    Prvi post na Porch-u :D

    Ja cak mozda i odem ako ne budem radila taj tjedan ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Ima tko ideju za nase majice za ovu turneju??
    Cro invasion ili tako nesto :D Sto mislite? Cemo sto radit, da
    budemo prepoznatljivi tamo okolo kad budemo trckarali po
    Europi za PJ-om ;):D

    hehe nek se vidi odkud smo :D pogotovo nakon ovog:
    Inače, viz menadžmenta grupe, doznajemo kako su članovi grupe oduševljeni koncertom koji su održali u Zagrebu, a Eddie je, putem menadžmenta, hrvatskoj publici poručio slijedeće: "Bio nam je to definitivno jedan od trideset najdražih koncerata u cijeloj karijeri. Stvarno je bilo divno, publika je bila super, a cijelo vrijeme osjećali smo se kao kraljevi. Voljeli bismo ponovo nastupiti u toj predivnoj zemlji!

    baš sam se naježila.. :o
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ....

    Inače, iz menadžmenta grupe, doznajemo kako su članovi grupe oduševljeni koncertom koji su održali u Zagrebu, a Eddie je, putem menadžmenta, hrvatskoj publici poručio slijedeće: "Bio nam je to definitivno jedan od trideset najdražih koncerata u cijeloj karijeri. Stvarno je bilo divno, publika je bila super, a cijelo vrijeme osjećali smo se kao kraljevi. Voljeli bismo ponovo nastupiti u toj predivnoj zemlji!"* end quote

    ehh, da...sanjao sam ja koncert u pulskoj Areni i Footsteps na otvaranju....Istina, sanjao sam i Carmen Electru par puta, te da će Rijeka osvojit kup Uefa :D... Ali lijepo je za pročitat, makar ne znam koliko je to pouzdano

    dreams come true :)
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    a jadan Slavko kad bude citao ovo sve gore :D:D:D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Nasem jedinom Mikeu McCreadyju je danas rodjendan :D
    Zivio Mike!!!
    Nadam se da je dobio veeeeliku tortu!!!
    recimo ovakvu...
    http://www.dessertworks.net/pics/guitar.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ako niste vidjeli evo jednog malog interviewa sa Mikeom.
    Zanimljivo:
    "...we're probably not going to go out for another year-and-a-half tour for the rest of our lives."
    ili ovo:
    "When we get it all together, we'll decide to do a record," McCready says. "That may be a year from now or half-a-year from now."

    http://www.billboard.biz/bbbiz/content_display/industry/e3i7fff6ef213d54ce5ffa07dd17e0dfa47
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bilo bi lijepo sanjati da tour bude svake godine...ali to svi znamo da se neće dogoditi. Ovo što su nas počastili sa tour 07 to je već previše. Nažalost nakon ovoga možemo se sigurno odmoriti par godina ako ne i više, zato ljudi vi koji još niste odlučili ići ili ne možete...razmislite dobro, znam da nekima nije lako ali možda če biti još teže nakon propuštenog koncerta:(
    Ja sebi ne mogu oprostiti što sam preskočio Milano 96 i 00 godine.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam u ZG vjerovatno od 17 do 20. 4. Izlagat ču nešto na velesajmu pa ako ste za jedno druženje, kava ili slično da se nađemo negdje.
    Ajde smislite nešto???? Dogovorite neki sastanak. :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta culi one glasine za radarfest na jarunu 21.6.? :)
    ja sam nacuo nesto kao muse, the killersi, jos jedno tome slicno ime...

    i tak..

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    sta culi one glasine za radarfest na jarunu 21.6.? :)
    ja sam nacuo nesto kao muse, the killersi, jos jedno tome slicno ime...

    i tak..

    mah

    navodno su ti bendovi bili patka... zadnja informacija je da sviraju Placebo i QOTSA i da ce svirka biti 20.06. na Šalati... Placebo je imao taj info na svojim stranicama par dana, ali su maknuli... a vidjet cemo...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ja sam u ZG vjerovatno od 17 do 20. 4. Izlagat ču nešto na velesajmu pa ako ste za jedno druženje, kava ili slično da se nađemo negdje.
    Ajde smislite nešto???? Dogovorite neki sastanak. :)

    racunajte na nas.... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Onda meet-up izmedju 17. i 20. Mi smo za.
  • killroykillroy Posts: 739
    Moze meetup, vec je krajnje vrijeme...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja taj tjedan SIGURNO ne mogu doci do gore :(

    Ali u 5. mjesecu mislim da bih mogla ;)
    Doci cu sigurno u 5. pa se onda jos dogovorimo..ako budete mogli, narafno :D

    A vi uzivajte sada :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ja sam u ZG vjerovatno od 17 do 20. 4. Izlagat ču nešto na velesajmu pa ako ste za jedno druženje, kava ili slično da se nađemo negdje.
    Ajde smislite nešto???? Dogovorite neki sastanak. :)

    ja ću čak ići i na taj velesajam pa se možemo duplo vidjeti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ja taj tjedan SIGURNO ne mogu doci do gore :(

    Ali u 5. mjesecu mislim da bih mogla ;)
    Doci cu sigurno u 5. pa se onda jos dogovorimo..ako budete mogli, narafno :D

    A vi uzivajte sada :)

    sid, jedan sastančić prije turneje stvarno moramo imati... majice, transparente, poklone.... sve moram jopet izdogovarati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Mozda je jos malo rano, al ne mogu izdrzat...

    Sretan Uskrs svima! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
Sign In or Register to comment.