Pearl Jam in Zagreb!

1194195197199200860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ovo sa Hyde Parkom je odlicno...ali mi smo od 16. u Londonu i propustit cemo i White Stripese i QOTSA, a najvise mi zao za Badly Drawn Boy...jao koji bed!

    uh, tek sad sam skuzio White Stripes... a i Dolores O'Riordan je 15.06. sad joj izlazi prvi solo album pa bi bilo najs poslusati ju... ali dobro, nemamo pravo kukati :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    uh, tek sad sam skuzio White Stripes... a i Dolores O'Riordan je 15.06. sad joj izlazi prvi solo album pa bi bilo najs poslusati ju... ali dobro, nemamo pravo kukati :D

    e da... prema onome sto se suska na http://www.forum.hr , QOTSA i Placebo bi trebali svirati na Shalati u sklopu Radar festivala 20.06. ... samo glasine... Iva i Pajo, direktno sa aviona iz londona na koncert :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: Evo, ako ti ja mogu predložiti rješenje - odi Urban Travelom na koncert u Poljskoj - ne moraš koristiti kartice jer im možeš platiti u kešu; na koncert s njima ide moj brat koji je 33-godišnji doktor pa mama valjda neće brinuti za tebe :), a ti nećeš ići sam (upoznam vas ja pa možete skupa). Jedini problem ostaje hrpa love koju im moraš iskeširati. :(
    Ili napravi isto to u kombinaciji s masnim ili nekim drugim tko ide s Urban Travelom...
    Sretno i držim fige! :)

    i usput ako ti to pomaže idem i ja urban travelom, solo, pa još iz Rijeke...nije da mi je super putovat sam :D, ali kad nitko od mojih ne ide, a meni se zaista tu poljsku ne propušta..valjda ćemo stić nazad na vrijeme da produžim u veneziu...

    a i meni je lova i te kartice problem jer studiram i nemam nikakvu karticu osim od tekućeg, pa mi je ovo najbezbolnije s obzirom da ne volim baš žicat druge, pa čak ni roditelje...a tih 930 koliko je cijena s UT i nije tako puno s obzirom da je to ipak Poljska, dok neki naplaćuju 850 kn do udina iz rijeke na rhcp :(
    Death or glory!

  • finalnifinalni Posts: 63
    Pa ja sam i rekao da nije tako puno jer je ipak daleko Poljska a i sve je jednostavnije kad ideš s takvom agencijom...

    Ipak je puno za dat sam tak. :(

    A jel netko zna kaj je s dnevnim kartama za Nova Rock? Nije vrag da ih nema? :( Gledam na sajtu pa ne vidim. Dobro, moj njemački je jako slab... :o

    Čini mi se da se to može ostvarit jeftinije u tom Beču plus subota je, to će mi odgovarati za razliku od radnih dana, samo, pretpostavljao sam da imaju i dnevne karte (koje nisu prek 40 ojra).. Pa moraju imati dnevne karte ak stane 150.000 ljudi! Prijevoz do Beča nije tolko skup, nekih 300 kn je povratna karta, pa bi to ispalo sedamstotinjak kuna, što je mnogo bolje od tisućinjak kolko bi me Poljska stajala.

    Sid, ti ideš u Beč? Jel znaš kaj je s tim dnevnim kartama? Dobro ak se ne prodaju online nego samo on d fejs of d plejs, s obzirom na to kolko ljudi stane, valjda će bit karata tamo. Na sziget sam išao tako, nisam imao kartu, tamo sam je kupio. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    http://www.youtube.com/watch?v=oF6n6uRMpu0
    evo malo da se podsjetimo kako je to lijepo izgledalo prije....mike shirtless, čak i stone skakuće okolo, dave udara ko pravi , a eddie u svom elementu....:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala, cropdustress, nadam se da bude nekaj od ove dvojice ;)


    finalni, svi se nadamo da bude dnevnih karata za nova rock. za sad
    još ništa...


    malo ste se raspisali, napokon! :) imala sam dosta za čitat :D
  • lesteslestes Posts: 959
    pitanje za one koji su to platili prek paypal-a. jeste dobili poslije neki confirmation
    e-mail? ne mislim sad na onaj od paypal-a nego možda od ovih koji organiziraju
    taj prijevoz. dobila sam mail kad sam rezervirala mjesto, al ništ sad kad sam
    platila. :confused: a možda je i stvar u tome kaj nemam ja account na paypal-u
    nego sam frenda ugnjavila... hmm... a valjda je sve dobro prešlo...
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    pitanje za one koji su to platili prek paypal-a. jeste dobili poslije neki confirmation
    e-mail? ne mislim sad na onaj od paypal-a nego možda od ovih koji organiziraju
    taj prijevoz. dobila sam mail kad sam rezervirala mjesto, al ništ sad kad sam
    platila. :confused: a možda je i stvar u tome kaj nemam ja account na paypal-u
    nego sam frenda ugnjavila... hmm... a valjda je sve dobro prešlo...

    Nisam ni ja nista dobio, tako da ne brini. Procitao sam na FAQ da ne dobis confirmation jer je dovoljan ovaj od paypala koji potvrduje uplatu. Znaci minhen - poljska....odlican izbor!!! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Nisam ni ja nista dobio, tako da ne brini. Procitao sam na FAQ da ne dobis confirmation jer je dovoljan ovaj od paypala koji potvrduje uplatu. Znaci minhen - poljska....odlican izbor!!! :D

    hvala! :)

    da, minhen - poljska :D još se moram za smještaj u poljskoj pobrinuti...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    hvala! :)

    da, minhen - poljska :D još se moram za smještaj u poljskoj pobrinuti...
    A, super, super. Sam rekla da se uvijek moze nesto skombinirat ;):D
    Za smjestaj pogledaj malo na nasu wiki pj stranicu, ne znam tocno adresu...al
    negdje ce bit mjesta u hostelima :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    A, super, super. Sam rekla da se uvijek moze nesto skombinirat ;):D
    Za smjestaj pogledaj malo na nasu wiki pj stranicu, ne znam tocno adresu...al
    negdje ce bit mjesta u hostelima :)

    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ-Tour-2007?doneSave=1
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    cropdustress & siljo, hvala, hvala! :) još sam si jučer dopunila tablicu :D
    gledala sam malo to i po forumu još potražila di budu ljudi pa budem nekaj skombinirala :)
    a možda se i odma do krakowa zaletim pa prvim vlakom/čim već za zagreb... iako
    bi mi to bilo malo preveč bez sna... i tuša... al tak je i na terenima nekim :D:o budem
    još vidla.

    a kak vi koji nejdete u minhen dolazite u poljsku? ak ste već odlučili... mislim da
    se spominjal bus i vlak...
  • porcherporcher Posts: 62
    bok ljudi!

    evo da vas obavijestim da i ja idem UT u poljsku :D

    yay!

    :D

    hail hail the lucky ones...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    cropdustress & siljo, hvala, hvala! :) još sam si jučer dopunila tablicu :D
    gledala sam malo to i po forumu još potražila di budu ljudi pa budem nekaj skombinirala :)
    a možda se i odma do krakowa zaletim pa prvim vlakom/čim već za zagreb... iako
    bi mi to bilo malo preveč bez sna... i tuša... al tak je i na terenima nekim :D:o budem
    još vidla.

    a kak vi koji nejdete u minhen dolazite u poljsku? ak ste već odlučili... mislim da
    se spominjal bus i vlak...

    bravo, bravo... ima nas joooš! :)

    do poljske ima vise kombinacija... vlakom cijeli put, ali onda moramo oviti konekciju u beču, a to je malo gusto... druga varijanta je ranije busom do beča pa od tamo na vlak... i tak... nije hitno, naci cemo vec najbolju kombinaciju...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    porcher wrote:
    bok ljudi!

    evo da vas obavijestim da i ja idem UT u poljsku :D

    yay!

    :D

    crop
    killroy
    frenki
    elcielo + dragi
    jurasica
    sintija
    iva
    pajo
    iva
    siljo
    lestes
    porcher
    given to grunge ?

    ovo je sigurna ekipa... nisam bas polovio da li jos netko ide ili jos razmislja... skroz neloše :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo...kako smo danas jebali srbe u vatrepolu:):):D:D:D napokon smo ih srušili....alo gušta:):D:D u Dubrovniku fešta nacionale.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    hvala! :)

    da, minhen - poljska :D još se moram za smještaj u poljskoj pobrinuti...

    mislim da bi trebalo biti mjesta u našem super apartmanu... :) kaj ne domač? uzmi vreću za spavanje, just in case.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Alo...kako smo danas jebali srbe u vatrepolu:):):D:D:D napokon smo ih srušili....alo gušta:):D:D u Dubrovniku fešta nacionale.

    gle, ja uvijek u sportu kažem hrvatska! hrvatska! ali znaš ti da mi tu imamo prijatelje i iz drugih bivših republika zajedničke nam bivše zemlje pa ove spolne odnose i sl. možda ne bi trebali na ovaj način naglašavati... :) sori, nisam izdržala... ali kako smo ih razbili... sad su dobili po piksi za onu sloveniju, ne ponovila se više.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    mislim da bi trebalo biti mjesta u našem super apartmanu...
    :) kaj ne domač? uzmi vreću za spavanje, just in case.... :)

    vi ste svi u hotelu skaut? budem im poslala mail da vidim dal ima još mjesta :)
    ili?



    crop
    killroy
    frenki
    elcielo + dragi
    jurasica
    sintija
    iva
    pajo
    iva
    siljo
    lestes
    porcher
    given to grunge ?
    rijeka?

    mislim da bude nam predobro!! :D bez obzira na linkin park :(
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    mislim da bi trebalo biti mjesta u našem super apartmanu... :) kaj ne domač? uzmi vreću za spavanje, just in case.... :)

    Jes, ofkors, apartman je na raspolaganju, a bit ce nas tolko u tom skautu da vec vidim pj afterparty kod nas :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :) znam...sorry but jebiga....nisam izdržao. Kad smo ih onalo lijepo deklasirali:D:D
    Nisam htio stvarati nikakve polemike ali mi gušt nije do mira:) malo se nasladiti na njihov račun...a to je danas u sportu normalna stvar:) ništa tako strašno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • finalnifinalni Posts: 63
    Pa da, ne mora tu bit neke mržnje i tog što obično ide uz to Hrvatska vs Srbija, meni je jako drago što smo razvalili Srbe ne zato što su Srbi nego zato što su zadnjih godina najbolja ekipa na svijetu. :)

    Treba bit ontopic.. Uh.. Volim Pearl Jam.

    :D
    Heart and soul, one will burn.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :):):) OLE, napokon smo na vrhu svijeta u vatrepolu....tamo gdje nam je mjesto. Svaka čast našim dragim susjedima Mađarima :):D na borbi ali ovaj put je bio naš red da pobjedimo. Prvaci svijeta bez poraza....
    Da sam u ZG pošao bih na doček "BARAKUDA" :D:D

    Ok, sad se vratimo PJ....hmm, nemam što reći:):)

    pozdrav i guštaj te nedelju...napokon sunce.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    samo nas je 6 na cijelom forumu :):) nisam ovako malo ljudi nikad vidio:) svi guštaju.

    Idem i ja...radit:( ali slušat ču neki PJ :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Zlatna Koogla 2007 - Dobitnici:

    Koncertni nastup godine: Pearl Jam

    :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    :D
    Hehe, BRAVO, Bravo :)
    Pa naravno. Zar smo sumnjali? ;)


    E da, bravo vaterpolisti. Ja sam spavala, nisam gledala utakmicu.
    al sam znala ja da su dobili :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, ajme. niti jednog posta u zadnja 24 sata? :(
    Di ste svi? Sto se zbiva?
    Ima tko ideju za nase majice za ovu turneju??
    Cro invasion ili tako nesto :D Sto mislite? Cemo sto radit, da
    budemo prepoznatljivi tamo okolo kad budemo trckarali po
    Europi za PJ-om ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo me, evo.. tu sam..
    imao sam nekih problema pa sam morao do mora 3 dana, u makarsku, koja se gradi.. ah, bit ce lijepo ljeto :)

    danas imah ispit, upravo cekam rezultate..
    pj se uvijek slusa.. nabrijava se za bec.. killersi i mando diao svakim danom su mi sve bolji.. :)

    i tak

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • asfoasfo Posts: 315
    .........nakon tjedana i tjedana neizlaženja na gablec, konačno sam uspjela pročitati sve postove!
    Već su mi se prsti ukočili od skrolanja!

    Nego, htjela bih se ispričati obožavateljima Wolfmothera. Snih je skinuo neke njihove stvari i kada sam čula Woman, poludila sam! K'o Zeppelini i Parplovci (ovako to moj tata izgovara)!!!
    Aaaaaaaaaaa! Odlično!
    I nije mi jasno kako je na Hunger strike-u tako loše zvučao ;)

    Znam da je ta tema prošla, ali jedan od dražih koncerata mi je bio Mano Negra na šalati prije nekoliko godina, ne znam kada sam (osim 26.9.06.) osjetila toliko dobre energije na stage-u i u publici (osim na bitflitu).

    Pozdrav svima, sada stvarno moram ići raditi!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    .........nakon tjedana i tjedana neizlaženja na gablec, konačno sam uspjela pročitati sve postove!
    Već su mi se prsti ukočili od skrolanja!

    hej, pa di ste se izgubili vas dvoje?!? :)

    hej, nedavno mi je netko rekao da vas zna... kao bila je prica o muzici, pa došli na PJ i taj netko spomene vas dvoje kao frendove frikove... hm, ali tko?

    mozda Tomislav K. iz moje firme? provjerit cu :)

    mah muskom dijelu obitelji... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.