Pearl Jam in Zagreb!

1189190192194195860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    goff wrote:
    jedna molba. pearl jam biografija na hrvatskom jeziku. dobra, opširna. bio bih jako zahvalan na linku.

    ne znam od kolike će ti koristi bit, ali evo jedan link na koji sam naletio jednom

    http://mapmf.pmfst.hr/~mkodru/
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    tek sad sam skuzio ovo pitanje... zabrijao sam da mislis na postere... rekoh, kaj se neki posteri kupuju? :D


    Što se tiće postera ja sam trenutno u toj fazi, sve kupujem...samo što me ljuti što odabir postera nije ni približno onim najboljima i stavljaju jedan po jedan tako da za svaki plačam 11 dolara poštarine :( porco juda, i imam veči rizik da se izgube ili unište.
    Nadam se da neće biti taj slučaj jer u protivnome ne znam kako bi 10c reagirao na žalbu???
    U narednih mjesec dana ču ih valjda početi primati...jedva čekam.
    Usput sređivam moju radionu, širim je u prodajni-radni prostor i onda ču krenut u fazu okvirivanja i poslagat ih po cijelom prostoru..ljudi neće znati jesu li došli u neku radionu ili PJ fan club :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Bok svima!

    Opet sam sanjala PJ koncert u Zagrebu, ali ne onaj prošli nego neki budući. Ako me sjećanje ne vara, radilo se o ljetu... Ovom... :D Uglavnom, koncert je bio u nekom manjem prostoru (tipa Pauk) :confused: i bila sam s frendicom u prvom redu i onda se za vrijeme svirke frendica popela na stejdž i otpjevala nekoliko pjesama s Edijem, al fora je u tome što ta moja frendica uopće ne voli Pearl Jam, pa u skladu s tim ne zna ni njihove pjesme... :confused:

    Bit će da sam malo pukla... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Majke - ZAKON - svirka premrak, Baretov glas i pjevanje premrak, nešto svašta je doduše trkeljao između pjesama, ali nismo ništa skužili, a on je bio super nabrijan pa je trkeljanje zapravo isto bilo super!
    Bile su prisutne i ostale komponente rock koncerta s početka devedesetih - krv i suze! :D Naime Bare si je, valjda ponesen time kako je super koncert :), još pri samom početku zveknuo flašu u glavu što je potreslo Zokijeve nježne osjećajčiće pa se skoro skupio sa stagea. Dakle, skoro su se opet raspali pred našim očima. No, Bare je bio super cool (a znaš da je vrag odnio šalu kad Bare mora biti taj koji je cool :)) pa je smirio stvar i objasnio mu da je sve to rock 'n' roll.

    mislim da nikad na koncertu nisam bio ovako mokar (thnx to tvornica) :)
    sretni smo kaj si nismo noge srezali na onom sloju stakla od pivskih boca koji je bio po podu :D

    svirka... mrakača! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    mislim da nikad na koncertu nisam bio ovako mokar (thnx to tvornica) :)
    sretni smo kaj si nismo noge srezali na onom sloju stakla od pivskih boca koji je bio po podu :D

    svirka... mrakača! :)

    Je, od ovoga sam vise mokar bio samo na PJ-u u Bologni.

    Evo scana setliste od jucer. Odsvirali su 28 stvari!
    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/Other/photo#5040313331000962626

    Edit: na kraju nisu svirali 'Hajde pleši sa mnom', a 'Iz sve snage' su svirali u bisu, prije 'Mršavog psa'
  • ifkaifka Posts: 28
    napisala sam neku recenziju koja je stavljena na groupie.hr!! pisala sam ju u 2 ujtro...cim sam dosla doma!! zaboravila sam par stvari...jedna od njih je spomenuti bubnjara - alan tibljaš.... slike buju uskoro..... al all in all - predobro..... mislim da bi u tvornicu trebali staviti jedno 20-30 klima uređaja il bilo kaa samo da nije tak vruće.... pozdraf ... :)
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ekipa, di ste?

    Pitanje.

    Tko je od vas rezervirao 6 a tko 10 dorm room za Minhen?
    Pitam jer je ekipa sa ETB-a vecina u toj 10, te se vec kontaktiralo
    Wombats. Sad, dvoje ljudi su u 6 dorm room, tako da sam
    rekla da mozemo mailat njihova i imena vas koji ste isto u 6
    da budete zajedno. moze? :)

    Samo ne mogu se sjetit tko je gdje...Znam da je Domagoj 6,
    a ostali... :confused:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ekipa, di ste?

    Pitanje.

    Tko je od vas rezervirao 6 a tko 10 dorm room za Minhen?
    Pitam jer je ekipa sa ETB-a vecina u toj 10, te se vec kontaktiralo
    Wombats. Sad, dvoje ljudi su u 6 dorm room, tako da sam
    rekla da mozemo mailat njihova i imena vas koji ste isto u 6
    da budete zajedno. moze? :)

    Samo ne mogu se sjetit tko je gdje...Znam da je Domagoj 6,
    a ostali... :confused:

    juarasica, ako se ne varam...ali onda valjda i Sintija?!?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    juarasica, ako se ne varam...ali onda valjda i Sintija?!?
    Aha, znam za tebe i mislim da su i njih dvije isto onda, da.
    A Dirty Frank, tj. Niko? Da onda mailamo za vas i nasih dvoje prijatelja, jedan decko iz Australije i cura iz Njemacke. Nju osobno i poznajem, a mislim da
    ce se neki nje sjecat, Marit :)

    Pa ako vam nije bed onda da vas sve stave u jednu 6 dorm room,ha? ;)
    To vas je tocno 6 mislim :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam u 10 dorm room, pa ako slažeš ekipu računja molim te i na mene.

    Hvala, pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam u 10 dorm room, pa ako slažeš ekipu računja molim te i na mene.

    Hvala, pozdrav
    Moram vidjet koliko nas ima u 10 dorm room vec, samo mi treba tvoje ime ako i kada si rezervirao, datume i da li je jedna ili dvije noci. PM-aj mi ako neces tu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Moram vidjet koliko nas ima u 10 dorm room vec, samo mi treba tvoje ime ako i kada si rezervirao, datume i da li je jedna ili dvije noci. PM-aj mi ako neces tu.

    je, sintija i ja u ovoj 6-krevetnoj... nadam se da je australac zgodan... nemoj nam namještati neke bezveznjake... :) ako je ok, može spavati iznad mene... :) što sam šaljiva...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    je, sintija i ja u ovoj 6-krevetnoj... nadam se da je australac zgodan... nemoj nam namještati neke bezveznjake... :) ako je ok, može spavati iznad mene... :) što sam šaljiva...
    A si luda. hehe :p:D
    Ma ne znam ga ja osobno, al ako je PJ fan bar je cool
    ako nis drugo ;)

    Moram im mailat samo mi trebaju vasa imena i prezimena.
    Juras Ana, i Sintija ??
    I Dirty Frank? Pa da znaju o kome se radi ;):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo vam kratki opis s jednog livebloga kako je naš najdraži Ed uveo REM u Hall of Fame. Naravno, bio je blagoglagoljiv kao i uvijek. :D

    11:46PM: It's R.E.M.'s turn. Eddie Vedder steps up to the plate to induct them. He shares a story about how Michael Stipe and Peter Buck met at a record store, discussing Patti Smith records. Vedder cracks on Stipe's notoriously indecipherable vocals as R.E.M. laughs backstage. Vedder claimed his speech wouldn't be as long as his Ramones speech, but he lied!

    12:01AM: He's still talking!

    12:02AM: R.E.M. is onstage to accept their induction. Stipey looks snazzy in a white suit. Mike Mills speaks first, saying he feels "humbled" and "awed" by the night. Stipe thanks all of his fellow inductees, and then asks for his friends in the audience to stand as he sends out a string of thank-yous, including one to "our girlfriends and boyfriend." Stipe ends with a quote from his grandmother: "Do you know what R.E.M. means to me? It means 'remember every moment.'"

    I apparently je otpjevao Man on the Moon s njima. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    predobro..
    jos da mi je i to cut :D

    vidjeli ste ponudu za bec od urban travela???

    880kn... (naravno, karta+prijevoz)

    a koliko je krakow dalje? ocito 50kn dalje..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Halo sosedje!
    Gre kdo Benetke -> Nova rock...zanima me kako, s čim, kdaj se pride tja, kdaj nazaj...
    Jaz sem 15.6 za en dan v Benetkah pa imam probleme s tem kako najenostavneje do Nickelsdorfa...
    Hvala!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ga video prvog dijela Edovog govora, cijeli govor u mp3 formatu i Man On The Moon:

    http://www.box.net/public/rvss6ete4n
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Eto ga video prvog dijela Edovog govora, cijeli govor u mp3 formatu i Man On The Moon:

    http://www.box.net/public/rvss6ete4n

    Sad sam upravo skinuo i pogledao sve.... :):), mora se Ed raspričat, četri stranice texta :):) ukratko.
    Hoće li biti drugog nastavka snimke da ih vidimo uživo kako su odsvirali Man of the moon??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sad sam upravo skinuo i pogledao sve.... :):), mora se Ed raspričat, četri stranice texta :):) ukratko.
    Hoće li biti drugog nastavka snimke da ih vidimo uživo kako su odsvirali Man of the moon??
    Edov govor je bio nevjerovatan, nesto fakat predivno. Ludjak iskreno govori kao da je najobicniji fan R.E.M.-a!! I jos je fino rekao i kako bi bio sretan da je govor drzao Kurt Cobain, a da je on bio second choice. A btw spomenuo je i Thoma iz Radioheada. Pa mislim covjek je fakat legenda.

    Cijeli govor i sve ostalo mozete pogledat na:
    http://spinner.aol.com/rockhall/2007-induction-ceremony
    Samo trebate si u Windowsima podesit vrijeme na US. Fino desni klik na sat u trayu, Adjust Date/Time i prebacit si Time Zone na Central Time (US&Canada)
  • masnimasni Posts: 1,657
    fala pajo.. pjesma mi je super bila i bez naseg eddija :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    ovaj eddie je luud ;) hvala pajo za link! :)

    ima kakvih novosti za nova rock? kad bude line up objavljen? nadam se da bude jednodnevnih karti...

    i veliki teren mi je prije munchena tak da bezbrižno mogu na koncert nakon kaj obavim faksovske dužnosti :D


    i di su svi??? i tak...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://youtube.com/Bathgate66

    evo još jedne snimke...:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    sid,
    pokušavam ti poslati pm ali ti je mailbox opet pun... bože što si ti popularna... :) ajde isprazni da ti pošaljem i sintijino prezime... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    sid,
    pokušavam ti poslati pm ali ti je mailbox opet pun... bože što si ti popularna... :) ajde isprazni da ti pošaljem i sintijino prezime... :)
    Ma ne, samo sam lijena pobrisat poruke :o
    Sorry. :D

    Evo, probaj sad ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Uploadao sam i drugi dio Edovog govora pa ak si netko hoce skinut...

    http://www.box.net/shared/rvss6ete4n
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Hej!

    Oće ić ko na Juliette and The Licks? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hej!

    Oće ić ko na Juliette and The Licks? :D

    Hej!

    iva i ja idemo... nismo još kupili karte, ali s obzirom na cijenu (140kn), ne bojimo se da ce se rasprodat...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo...što nas je fijaka uhvatila :) ne da se nikome pisati. Pali smo na drugu stranicu. Nije valjda da se toliko uči na faksu ili toliko radi:):)
    Treba nešto poduzeti, zasitili smo se a pogotovo zasitili smo i druge sa cijelom tour organizacijom, treba neku zajebanciju ubaciti...neki PJ kviz, nemam pojma....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Da, valjda smo svi u poslu, studiranju i sl. A došlo je i lijepo vrijeme pa više nismo toliko ispred kompa. :)
    Anyway, pojavila se vijest da su RHCP u Inđiji rasprodani. :( Ali pretpostavljam da se preko agencija mogu još nabaviti - vjerojatno su upravo agencije rezervirale najveći broj karata.
  • masnimasni Posts: 1,657
    poslah mail urbanu dali je moguce posebno kupiti kartu?
    stricek mladen mi jos nije odgovorio :(
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.