Pearl Jam in Zagreb!

1191192194196197860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    uh, to je bilo davno ne? :)
    Iva: Da, PPiS. Iliti Prije Paje i Silje... :)

    p.s. - nickovi vam zajedno zvuče ko' da ste iz crtića... :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    p.s. - nickovi vam zajedno zvuče ko' da ste iz crtića... :D

    skuzio sam... :)

    moji vuce korjene iz tog crtica :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Presmijesno! Pittsburgh'06, nakon Man Of The Hour, Ed zajebava ekipu da im Pittsburgh nije "favourite place on the planet" i ekipa pocinje bacat stvari na stage, doletava joint, a Ed legenda kaze "...you are throwing joints, I should insult you more..." i onda "...somebody throw up a lighter...". Car!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=vUqMwVEo1lY

    vidjeh to prije.. presmijesno... :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    E, ne znam jeste li ovo ikad vidjeli, ali to je nekakav originalni Jeremy video sniman prije onog kojeg svi znamo. U svakom slucaju Ed nosi wifebeater-icu:
    http://www.youtube.com/watch?v=4zStImHXS5s

    e, hvala ti za ovaj link!

    :)

    btw, na što misliš kad kažeš wifebeaterica? na potkošulju? to je tvoj neologizam? il' sam ja nešto propustila u općoj kulturi :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    btw, na što misliš kad kažeš wifebeaterica? na potkošulju? to je tvoj neologizam? il' sam ja nešto propustila u općoj kulturi :D
    Iva: Evo izvoliš: http://en.wikipedia.org/wiki/Wifebeater_%28shirt%29
    iako nije baš da je to podatak nužan za nečiju opću kulturu:)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    hej, kakva ti je veličina majici? naručio si veličinu koju inače nosiš (znam da zvuči glupo :) ) ili si se prilagodio njihovim veličinama?

    ja kupio onu Green Disease majicu, size L i totalno mi je velika... imam spavačicu :D

    Da, tako sam se ja zajebao sa prvom majicom inače nosim XL to sam bio i naručio i dobio sam piđamu , ali ovaj put sam naručio L i sasvim je ok.
    Definitivno treba naručivat manje brojeve.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: Evo izvoliš: http://en.wikipedia.org/wiki/Wifebeater_%28shirt%29
    iako nije baš da je to podatak nužan za nečiju opću kulturu:)


    hehe, hvala :)

    sad mi je palo na pamet da sam i sama mogla proguglati, kad se već time bavim cijeli dan :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    hehe, hvala :)

    sad mi je palo na pamet da sam i sama mogla proguglati, kad se već time bavim cijeli dan :D
    Iva: wajfbitericama ili guglanjem? :D

    [size=-2]sorry, nekak mi je drago da se opet ćaska na našem threadu pa zekam okolo... :D:D:D[/size]
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Nemojte širiti dezinformacije - veliki su samo muški 10c brojevi, ženski su ok. Pogotovo ako se uzme u obzir da se pamuk skupi kad ga pereš, ali to je već dio priče koji vi nužno ne morate znati... Iako, vjerujem da ste pravi moderni muškarci (pa nosite spavaćice pobogu :D) pa da i to znate! :D:D:D


    [size=-2]ko što rekoh, krenulo me zezanje, sorry... :p[/size]
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    E, ne znam jeste li ovo ikad vidjeli, ali to je nekakav originalni Jeremy video sniman prije onog kojeg svi znamo. U svakom slucaju Ed nosi wifebeater-icu:
    http://www.youtube.com/watch?v=4zStImHXS5s


    Ovaj Jeremy nisam nikad vidio prije...super, thanks :) Ed sa kapetanskom trakom na ruci :D
    I onaj drugi youtube snimak je smiješan...sigurno je joint spremio kasnije u đep:)
    Taj Youtube je totalno zarazan, čovjeka zaljepi ducktape-om za ekran.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ha ha dobro je ovo iz pittsburga! :D hvala za link!

    kaj se tiče koncerata na kojima sam ja bila... pa nema baš puno "velikih" :( prošle godine naravno najdraži pj.. a bila i na deftones i marku laneganu, zapravo twilight singers. a kad već spominjete urbana.. sjećam se jednog predobrog koncerta u vž, prije dosta godina, u malom klubu nekom, super atmosfera.. :) a prošle godine mi baš nije bilo nekaj posebnog... i tak...


    nego, pitanje vama koji naručujete majice i ostalo... kolko opće košta ta carina il kajveć?


    edit: kak sam zaboravila! bilo mi je super prošlu noć, bil je opet koncerat u zg-u, pj naravno, ak niste znali. ;)
    opet počinjem imati svakakve snove :rolleyes:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    @ Lestes
    Što se tiće poštarine 10c to ti oni odmah obračunaju kad odabereš količinu oni ti daju total sa poštarinom, na jedan poster od 25 $ platiš 11 $ poštarine, na račun od 100 $ platiš oko 20 $, to je što se tiče 10c.
    Navodno u našu HR možeš do 40 eura primiti robe da ne platiš ništa carine ali oni opet imaju pravo (kurvini sinovi) da sami procjene koliko ih je volja i da te oderu po njihovom guštu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    @ Lestes
    Što se tiće poštarine 10c to ti oni odmah obračunaju kad odabereš količinu oni ti daju total sa poštarinom, na jedan poster od 25 $ platiš 11 $ poštarine, na račun od 100 $ platiš oko 20 $, to je što se tiče 10c.
    Navodno u našu HR možeš do 40 eura primiti robe da ne platiš ništa carine ali oni opet imaju pravo (kurvini sinovi) da sami procjene koliko ih je volja i da te oderu po njihovom guštu.

    kad vec spominjes kurvine sinove:

    "lutke od krvi bez trunke ideje, ubice na cesti,
    loša noć, bježim iz grada,
    oni dolaze, kurvini sinovi"

    sori na oftopičarenju, baš mi je nekak sjelo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da...mogao bi poslušati malo Azru, nisam odavno :)

    A kad smo kod made in Balkan muzike, neki dan sam kupio cd od Gorana Bare - Srce...mislio sam ono stari rocker valjat će to, nakon što sam ga poslušao jedan put i mislim zadnji put, nisam znao da li da ga čekičem razlupam ili da ga zapalim.
    Katastrofa...ne želim ga sad ovdje pljuvati možda ima ljudi kojega vole, možda su Majke puno bolje, ali taj album...kojih 100 kn bačenih :(:( što mi je to trebalo u životu.
    A to sam bio napravio i sa zadnjim od Rundeka, ajde možda na njegovom 2/3 stvari valjaju ali u svakom slučaju ne vrijedi para za orginalni cd.

    Ja inaće našu muziku slabo probavljam, osim starih kao Azra, Haustor i sl.
    I naravno meni najdraži bend koji je svirao na prostorima Balkana EKV...ostalo........
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala, dirty frankk :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da...mogao bi poslušati malo Azru, nisam odavno :)

    A kad smo kod made in Balkan muzike, neki dan sam kupio cd od Gorana Bare - Srce...mislio sam ono stari rocker valjat će to, nakon što sam ga poslušao jedan put i mislim zadnji put, nisam znao da li da ga čekičem razlupam ili da ga zapalim.
    Katastrofa...ne želim ga sad ovdje pljuvati možda ima ljudi kojega vole, možda su Majke puno bolje, ali taj album...kojih 100 kn bačenih :(:( što mi je to trebalo u životu.
    A to sam bio napravio i sa zadnjim od Rundeka, ajde možda na njegovom 2/3 stvari valjaju ali u svakom slučaju ne vrijedi para za orginalni cd.

    Ja inaće našu muziku slabo probavljam, osim starih kao Azra, Haustor i sl.
    I naravno meni najdraži bend koji je svirao na prostorima Balkana EKV...ostalo........
    Ja vis to bas nisam nikad ni slusala jako...

    Sto se tice CD-a, ja vec dugo brijem i govorim da se jedino za PJ isplati kupit SVE original. a ostalo...PRZI! :p:D

    *Nasu* muziku necu uopce komentirati... :rolleyes:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • flowflow Posts: 24
    evo mene dugo nije bilo ovdje... akd nemam nikakve planove za koncerte pa mi je muka gledat kak vi lijepe plaove radite

    enivej... javljam se da konstatiram kako sam danas skuzila da sam jos uvijek i dan danas zapanjena fenomenalnom verzijom naseg bettermana (zg), e ...prejebeno je, mislim da bilo tko tko je slusao nas boot morao ostati zapanjen, mislim da je to definitivno naj verzija i da bi PJ to trebali uvrstit u neku svoju live kompilaciju

    sta vi mislite?
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Da...mogao bi poslušati malo Azru, nisam odavno :)

    A kad smo kod made in Balkan muzike, neki dan sam kupio cd od Gorana Bare - Srce...mislio sam ono stari rocker valjat će to, nakon što sam ga poslušao jedan put i mislim zadnji put, nisam znao da li da ga čekičem razlupam ili da ga zapalim.
    Katastrofa...ne želim ga sad ovdje pljuvati možda ima ljudi kojega vole, možda su Majke puno bolje, ali taj album...kojih 100 kn bačenih :(:( što mi je to trebalo u životu.
    A to sam bio napravio i sa zadnjim od Rundeka, ajde možda na njegovom 2/3 stvari valjaju ali u svakom slučaju ne vrijedi para za orginalni cd.

    Ja inaće našu muziku slabo probavljam, osim starih kao Azra, Haustor i sl.
    I naravno meni najdraži bend koji je svirao na prostorima Balkana EKV...ostalo........

    uh, Majke su meni predobre... Baretovi solo albumi tak-tak... pao mi je kad se onaj njegov "narodnjak" poceo vrtit na svim svadbama... skroz loša stvar... kak se zove? Put ka sreći? grozno... :D

    Edit: da se malo ispravim... ta stvar mi je muzicki katastrofa... tekst je probavljiv... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sad sam zaboravio o cemu sam htio pisat.. poslije cu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    i naravno, sjetih se.. cak 30 sekundi poslije.. i necu editirat, nego cu skupljat postove :)

    htio sam reci da bih se mogao skrpat nekom ako ce majicu narucivat da si i ja ubodem nesto, pa da splitamo 11$ prekobarine...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    i naravno, sjetih se.. cak 30 sekundi poslije.. i necu editirat, nego cu skupljat postove :)

    htio sam reci da bih se mogao skrpat nekom ako ce majicu narucivat da si i ja ubodem nesto, pa da splitamo 11$ prekobarine...

    E da si mi prije javio...sad sam ispucao sve majice, ako slučajno budem što naručivao javim ti.
    To jest mogao bi sa sljedečim posterom to ču sigurno uzimati a moglo bi biti za par dana. Javi mi koju i veličinu, računaj na ono što smo spominjali ja i Siljo za američke veličine majica.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Bile Šiljina Iva i ja na nekom koncertu u Gjuri par dana prije objave albuma Žena dijete na kojem je svirao sve te tada nove stvari i sjećam se da su mi bile totalno mind-blowing!

    na tom sam koncertu ekšli upoznala elcielo... kad je to bilo.... :) ihaaaa!!! a primijetile smo se zbog PJ majica... nevjerovatno ali istinito... tako sam se zapravo i sa rankom upoznala, s tim da je treći prijatelj napravio uvodni dio... :)
    siljo wrote:
    "uh, to je bilo davno ne?

    nama je bio super koncert u ljubljani... otišli kao padobranci, zakasnili 20-ak ili više minuta jer smo tražili ducan s cugom, a oni počeli na vrijeme

    zna jurasica.. ili ne?"

    bile mi i na tom koncertu... isto zakasnili jer nismo očekivali da će stvarno početi svirati u 21.00.... :) bilo mi je jako super na tom koncertu, ali me nedo iživcirao dozlaboga, ali dobro... oprostila sam mu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    bile mi i na tom koncertu... isto zakasnili jer nismo očekivali da će stvarno početi svirati u 21.00.... :) bilo mi je jako super na tom koncertu, ali me nedo iživcirao dozlaboga, ali dobro... oprostila sam mu... :)

    pa onda smo skupa kasnili, damn! a nedo je specijalac, naravno da mu je oprošteno :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    i naravno, sjetih se.. cak 30 sekundi poslije.. i necu editirat, nego cu skupljat postove :)

    htio sam reci da bih se mogao skrpat nekom ako ce majicu narucivat da si i ja ubodem nesto, pa da splitamo 11$ prekobarine...

    Alo masni gdje si...izašle su nove naljepnice za tour 06 ja bi to naručivao odmah, javi se za majice, je li ti treba koja????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Alo masni gdje si...izašle su nove naljepnice za tour 06 ja bi to naručivao odmah, javi se za majice, je li ti treba koja????????
    I mi cemo narucivat par t-shirta i stickera pa ak netko hoce ima mjesta za jos koji sticker, a da ne predjemo cifru dovoljnu da nas oderu za carinu.
  • finalnifinalni Posts: 63
    Da...mogao bi poslušati malo Azru, nisam odavno :)

    A kad smo kod made in Balkan muzike, neki dan sam kupio cd od Gorana Bare - Srce...mislio sam ono stari rocker valjat će to, nakon što sam ga poslušao jedan put i mislim zadnji put, nisam znao da li da ga čekičem razlupam ili da ga zapalim.
    Katastrofa...ne želim ga sad ovdje pljuvati možda ima ljudi kojega vole, možda su Majke puno bolje, ali taj album...kojih 100 kn bačenih :(:( što mi je to trebalo u životu.
    A to sam bio napravio i sa zadnjim od Rundeka, ajde možda na njegovom 2/3 stvari valjaju ali u svakom slučaju ne vrijedi para za orginalni cd.

    Ja inaće našu muziku slabo probavljam, osim starih kao Azra, Haustor i sl.
    I naravno meni najdraži bend koji je svirao na prostorima Balkana EKV...ostalo........

    Prvo treba preslušati pa kupiti original...

    Probajte Paraf, posebno vi koji volite našu "stariju" glazbu. Album Zastave je naš najbolji album ako se mene pita. Tj. među onima koje sam čuo.

    A naša glazba je takva kakva je. Ima nekih mladih bendova koje dosta ljudi hvali, slušao sam Death Disco, preporuka. :)

    Ima itko da razumije tekst Azrine "Ne prodajem nasmiješenog psa"? Jel to doslovno ili? :D
    Heart and soul, one will burn.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da se ja ubacim i spomenem malo koncerte.
    U Rijeci 25.4. sviraju the MELVINS, a sljedeci dan su u ZG.
    Sad, nesto sam slusala i dosta su alternativni, nisu za svacije uho :D
    No ako skupim 95 kuna mozda i odem. :D

    Jel jos nekog taj jir zanima? Dosta su bili bliski sa Kurtom iz Nirvane i
    suradjivali s njim i cijelim bandom. No dakle, opet Seattle scena :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo me, evo.. covjek ne smije biti ni mamuran u subotu ujutro da ga se ne proziva :) nego, naj se ljutat frankk, ali lakse mi je uzicat nekog iz zg, pa mu ja lijepo pare na ruke i cist racun duga ljubav...
    a paju i ivu necu sad opterecivat, jer bih ja eventualno majicu ubadao, a prekoracili bi granicu...

    djeca se igraju poraza i pobjede
    i bog ce je nagraditi jer nema sto raditi ovaj tjedan
    dovidjenja..

    zasto ovi stihovi?
    osim sto su jebeni, gledam dvd iz boogalooa..
    kao, sluzbeni.. naravno, jezik (cover) je fafenstajski pa je tesko razumljiv nama zemljanima, smrtnicima :)

    pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    a paju i ivu necu sad opterecivat, jer bih ja eventualno majicu ubadao, a prekoracili bi granicu...

    gledam dvd iz boogalooa..
    Mi smo se sad malo preracunavali i u principu ima mjesta za 1 majicu jer cemo potrosit cca 200 kn pa ak si jos za napisi koju i koji broj.

    I taj DVD hocemo!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    ja imam u planu naručit neku majicu, al ne znam za koju veličinu da se odlučim, ne bih se htjela zeznut. kroz kojih tjedan dana naručujem.. samo trebam mamu užicat karticu opet. :o
    uglavnom, ak ko hoće, možemo skupa naručit :)
Sign In or Register to comment.