Pearl Jam in Zagreb!

1188189191193194860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    na prošloj turneji ih je nosio jednom... ne znam vise koji koncert... mozda cak US dio...
    Gorge...cekaj...zasto znam taj podatak i zasto mi raspravljamo o Edu u kratkim hlacama?! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Gorge...cekaj...zasto znam taj podatak i zasto mi raspravljamo o Edu u kratkim hlacama?! :)

    :D:D:D

    tak je ... sjecam se fotki s onim krajolikom iza... get a life! ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • flowflow Posts: 24
    @pajo
    tnx na ovom linku
    to mi je NAJDRAZI cover, imam tu pjesmu i kao ringtone,

    a sad imam i video :D
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • flowflow Posts: 24
    Super, nisam nikad prije vidio taj clip :) najdraže su mi kratke gaće, nadam se da će na sljedećoj ljetnoj turneji imati kratke gaće opet...to bi bilo super :D:D

    pun ti je zagreb cura u takvim gacama, ha ha ha
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • lesteslestes Posts: 959
    dock of the bay :) ta pjesma mi je predobra! hvala za link...
  • kljaklja Posts: 33
    pozdrav ljudi

    nisam dugo bio, ima kaj za citat :D. eto da se zahvalim na bootlegu opet, nikad ga dosta ;). zavidim vam kad vidim na kolko se koncerata ide, ja se nadam tek minhenu i/ili nova rocku. i neznam kaj da napisem vise :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    incubusi su ti i u becu na festivalu.. pa ako te potrefi da su isti dan kao pj, lucky you.. :)
    Pa ne mogu bit 16. i u Italiji i Austriji. Znam da jesu, al racunaj malo :D;)

    Nijmegen jedino jer su im predgrupa, hehe :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Super mi je kak karta za Wembley kaze "Pearl Jam plus special guests" :D

    http://www.flickr.com/photos/bugsfotos/410309750/
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Super mi je kak karta za Wembley kaze "Pearl Jam plus special guests" :D

    http://www.flickr.com/photos/bugsfotos/410309750/

    hm, mislim da oni još uvijek ne znaju tko ce im biti gosti... živi bili pa vidjeli :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • flowflow Posts: 24
    ljudi da li netko zna hoce li pj imati kakvih koncerata u europi u 7 ili 8 mj, posto ja nikako ne mogu u 6 jer spremam svatove?
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • siljosiljo Posts: 2,203
    flow wrote:
    ljudi da li netko zna hoce li pj imati kakvih koncerata u europi u 7 ili 8 mj, posto ja nikako ne mogu u 6 jer spremam svatove?

    nece... osim ako stvarno ne puknu... :)

    u 8. mjesecu navodno zuje po americi...

    btw, dan-dva se uvijek moze izdvojiti... dobro planiranje i da vidis ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • flowflow Posts: 24
    ajoj ne mogu bas nikako, mozda do venezie jedino, jel zna netko da li se mogu kupiti karte za veneziu i to bi trebao biti koncert, a ne festival koliko sam skuzila?
    oprostite na tome sto sam glupa i izgubljena, ali sva sam u ispitima i planovima za vjencanje :D
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Venezia ti je Heineken Festival

    možeš preko newsounda uzet karte, 46,00 eur

    http://www.newsound.hr/rock-06-07.htm
    Death or glory!

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Kad je rijec o kartama, evo kako izgleda i moja Minhenska.. Artwork na djelu..

    http://s85.photobucket.com/albums/k53/Arman11/Munich%20Karte/

    Ne moze ih se covjek nagledat! :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Kad je rijec o kartama, evo kako izgleda i moja Minhenska.. Artwork na djelu..

    http://s85.photobucket.com/albums/k53/Arman11/Munich%20Karte/

    Ne moze ih se covjek nagledat! :D

    ja bi takvu kartu za munchen :(



    e, ako nemate ništ u planu za večeras, trk u route 66 na voodoo lizards-e :D;)
  • killroykillroy Posts: 739
    Ej ljudi, jel planira tko iz zg ici na RHCP u Indjiju (Bg). Karte se izgleda opako prodaju. Otislo je vec 20000 karata. Pa me sad zanima jel da cekam Eventim ili neki od nasih distributera da puste karte u prodaju il da kupim preko neta. Nekako se nadam da ce Eventim organizirat bus (vec imaju za Udine, pa ne vidim zasto ne bi i za Bg, jos bi im se vise isplatilo), pa mozda bolje pricekati.
  • pajopajo Posts: 3,292
    ...dodana je stranica na kojoj se nalazi mali alat za pracenje PJ related vijesti sa raznih web izvora

    http://pjtour2007.pbwiki.com/Pearl%20Jam%20-%20News
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Ej ljudi, jel planira tko iz zg ici na RHCP u Indjiju (Bg). Karte se izgleda opako prodaju. Otislo je vec 20000 karata. Pa me sad zanima jel da cekam Eventim ili neki od nasih distributera da puste karte u prodaju il da kupim preko neta. Nekako se nadam da ce Eventim organizirat bus (vec imaju za Udine, pa ne vidim zasto ne bi i za Bg, jos bi im se vise isplatilo), pa mozda bolje pricekati.
    Iva: hej ppl! evo ovim putem obavještavam sve vas da Urban travel organizira RHCP u Inđiji, a supruga da bih ja da idemo na to! :)

    Red Hot Chili Peppers
    [26.06.2007.] Inđija / Srbija

    U cijenu je uključeno i prijevoz i ulaznica za koncert [stajanje].

    640.00 kn: Zagreb, polazak u 08 h, Autobusni kolodvor [peron 502 - 506].

    450.00 kn: Osijek, polazak u 11 h, parking ispred Zrinjevca.

    @flow - samo ti uživaj u planovima za svoje vjenčanje i ne slušaj ove momke koji očito nisu još imali zadovoljstvo upustiti se u takav pothvat pa ne mogu znati da nikakvo dobro planiranje ne može pomoći... :) drži se i ne zaboravi se pritom super zabavljati!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ej ljudi, jel planira tko iz zg ici na RHCP u Indjiju (Bg). Karte se izgleda opako prodaju. Otislo je vec 20000 karata. Pa me sad zanima jel da cekam Eventim ili neki od nasih distributera da puste karte u prodaju il da kupim preko neta. Nekako se nadam da ce Eventim organizirat bus (vec imaju za Udine, pa ne vidim zasto ne bi i za Bg, jos bi im se vise isplatilo), pa mozda bolje pricekati.

    mi još ne znamo... išli bi ili tamo ili u udine... mislim da su udine u subotu pa nam je jednostavnije...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ljudi, ima li zainteresiranih za poljsku-katowice, iman kartu viška!
    ako nekome triba nek me PM-a

    pozdrav
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je prijatelj bas iz indjije :)
    mislim da ce u indjiji biti puno bolja atmosfera nego u udinama, minimalac 50000 ljudi (jer je kao sto je receno 20000 otislo u prva 2 dana!!!)...

    cemo da vidimo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja idem u Udine preko Urban travela, jer ne mogu naći kartu za teren, preko new sounda su ostale samo tribine, a prvotni plan je bio da idem autom...

    575 kuna iz Rijeke

    A tko zna, možda odem i u Srbiju...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    mi još ne znamo... išli bi ili tamo ili u udine... mislim da su udine u subotu pa nam je jednostavnije...
    ako se ne varam srbija je utorak, italija četvrtak
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Šta je? Posterska kriza? :)
    Mi danas idemo na Majke pa javimo kako je bilo. Tko još ide?
  • ifkaifka Posts: 28
    killroy wrote:
    Ej ljudi, jel planira tko iz zg ici na RHCP u Indjiju (Bg). Karte se izgleda opako prodaju. Otislo je vec 20000 karata. Pa me sad zanima jel da cekam Eventim ili neki od nasih distributera da puste karte u prodaju il da kupim preko neta. Nekako se nadam da ce Eventim organizirat bus (vec imaju za Udine, pa ne vidim zasto ne bi i za Bg, jos bi im se vise isplatilo), pa mozda bolje pricekati.

    ja sam skoro narucila karte preko ticketline.hr .. al na svu srecu nisam!! vidla sam da su karte 190 kuna...frend mi javio da su se iselili..niko se ne javlja na telefon..tak da nemojte preko ticketline...!!!
    ja ciljam na pouzdaniju varijantu : reci frendu u novom sadu da kupi kartu/e... al sve u svemu ide se...:)
    i vidimo se na majkama...ovaj put nemam onaj veliki fotic...isti je u vinkovcima... :D mozda vas poslikam malo...ak bum vas vidla...
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Šta je? Posterska kriza? :)
    Mi danas idemo na Majke pa javimo kako je bilo. Tko još ide?

    i mi dolazimo... oko 19:30 smo u onom bircu (tomislav? krešimir?) tam na cosku pa ako je netko u blizini nek svrati...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Šta je? Posterska kriza? :)

    tek sad sam skuzio ovo pitanje... zabrijao sam da mislis na postere... rekoh, kaj se neki posteri kupuju? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • goffgoff Posts: 2
    jedna molba. pearl jam biografija na hrvatskom jeziku. dobra, opširna. bio bih jako zahvalan na linku.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    goff wrote:
    jedna molba. pearl jam biografija na hrvatskom jeziku. dobra, opširna. bio bih jako zahvalan na linku.
    Mislim da link ne postoji, bas na hrvatskom :o
    Sto te zanima? Pitaj. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo kako sam u našoj maloj obitelji ipak ja malo veći fan Majki mene dopalo da pišem review. Sve u svemu koncert je bio MRAK!!! Pravi rokerski s početka devedesetih! :D Imao je sve - sve oko nas je bilo crno (Tvornica), milijarda flaša po podu (doduše izostala su pijana djeca - ranijih godina smo valjda to bili mi svi, a sad smo kao zašli u ozbiljnije godine pa se manje i pije, I guess), nismo mogli disat i jedino što je bilo za disanje je bio dim cigareta.
    Majke - ZAKON - svirka premrak, Baretov glas i pjevanje premrak, nešto svašta je doduše trkeljao između pjesama, ali nismo ništa skužili, a on je bio super nabrijan pa je trkeljanje zapravo isto bilo super!
    Bile su prisutne i ostale komponente rock koncerta s početka devedesetih - krv i suze! :D Naime Bare si je, valjda ponesen time kako je super koncert :), još pri samom početku zveknuo flašu u glavu što je potreslo Zokijeve nježne osjećajčiće pa se skoro skupio sa stagea. Dakle, skoro su se opet raspali pred našim očima. No, Bare je bio super cool (a znaš da je vrag odnio šalu kad Bare mora biti taj koji je cool :)) pa je smirio stvar i objasnio mu da je sve to rock 'n' roll.
    Anyway, setlista mrak (a suprug mi ju je i nabavio pa ćemo ju sutra skenirat da vidite kaj je bilo), ekipa u transu i koncert lom!
    Jedino što je kvarilo dojam je bio dosta dobar light show koji nikako nije uspio upast u kontekst... :)
Sign In or Register to comment.