Pearl Jam in Zagreb!

1186187189191192860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    znaš kaj, mali štreber... ja sam imala 22 godine kad sam otišla na onu legendarnu 2000 turneju i isto sam bila studoš kao ti... samo ja nisam kukala nego sam radila k'o budala i isfinancirala si sama cijelu turneju ( i pomogla i sintiji)... vi djeca niti ne kužite koje su to zakon godine... imate vremena koliko hoćete i možete otpizditi kamo god hoćete za puno manju lovu od nas malo starijih... :) dakle, nađi si posao, imaš još 3 mjeseca za raditi i brijem da možeš s nama...

    Pajo, jel imate vi u agenciji kakvih poslova za studoše... možda one telefonske ankete ili nešto slično... da barem malo pomognemo našim malim prijateljima... :)

    go Ana!

    a neki od nas i u poodmaklim godinama malo zabrijali na svirke...
    prosli tjedan Eagles of Death Metal, sad u srijedu Supersuckers, u petak ...Trail of Dead, 25.05. Hladno Pivo, 30.05. Juliette and the Licks koja btw kicks ass...

    to je ono kaj znamo... sigurno ce jos nesto uletit :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    Pajo, jel imate vi u agenciji kakvih poslova za studoše... možda one telefonske ankete ili nešto slično... da barem malo pomognemo našim malim prijateljima... :)

    Je, sjetili se i mi toga, ali nikak to i napisat.
    Dakle ima posla kod nas u Pulsu tko hoce radit ankete (u ZG vecinom terenske jer nam je telefonski studio u Splitu). Ako je netko zainteresiran nek mi posalje pm. Ja dogovorim kad da dodje se prijavit nasim koordinatorima i onda oni zovu kad ima posla (a kod nas ga uvijek ima :) )
  • pajo wrote:
    Je, sjetili se i mi toga, ali nikak to i napisat.
    Dakle ima posla kod nas u Pulsu tko hoce radit ankete (u ZG vecinom terenske jer nam je telefonski studio u Splitu). Ako je netko zainteresiran nek mi posalje pm. Ja dogovorim kad da dodje se prijavit nasim koordinatorima i onda oni zovu kad ima posla (a kod nas ga uvijek ima :) )
    A jel ima sto u Ri? :o Mislim od te tvoje aginecije, pa da ja perko veze :D
    Opet sam bez posla :( Imat cu para za turneju, al dok sad opet cekam da me zovu na kakvu zamjenu....popizdit cu doma. :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    neka 2 lika se malo druzili u backstageu s bendom prije 15 godina...
    par fotki:

    http://www.flickr.com/photos/philsherry/sets/964095/

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    go Ana!

    a neki od nas i u poodmaklim godinama malo zabrijali na svirke...
    prosli tjedan Eagles of Death Metal, sad u srijedu Supersuckers, u petak ...Trail of Dead, 25.05. Hladno Pivo, 30.05. Juliette and the Licks koja btw kicks ass...

    to je ono kaj znamo... sigurno ce jos nesto uletit :D

    je, baš te čitam i divim se... :) neka, pokažite vi tim klincima da ni mi starudija još nismo za odbacit... a je, ti ono ideš kao "slušati" Juliette and the Licks... :) ipak je ona glumila sa bradleyem i georgeom... prava koka... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rezervirao sam Wombastic :) hostel za 10 dorm-rooom :) tako ako se budeš javljala njima da nas spoje računaj i na mene. Ja sam rezervirao 10 i 11.6, dvije noći.

    evo, ja baš rezervirala wombats i više nije bilo 10bed room... nema veze, možemo pit u bilo kojoj sobi, jel tak? :) iiiihhhaaa...

    i napokon kupila karte za veneciju i aviokarte krakow-venecija.... venezia, here we come!!!1 :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    je, baš te čitam i divim se... :) neka, pokažite vi tim klincima da ni mi starudija još nismo za odbacit... a je, ti ono ideš kao "slušati" Juliette and the Licks... :) ipak je ona glumila sa bradleyem i georgeom... prava koka... :)

    ipak je ona ubijala sa Woody-em :)

    je, slusat... mozda se nekaj i vidi... :D

    Edit: sorry na offtopicarenju, ali tko bi joj odolio :D

    http://www.flickr.com/photos/madelien/303754477/
    http://www.flickr.com/photos/synogy/231699866/
    http://www.flickr.com/photos/peter-noster/274465878/
    http://www.flickr.com/photos/peter-noster/230401677/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    A jel ima sto u Ri? :o Mislim od te tvoje aginecije, pa da ja perko veze :D
    Opet sam bez posla :( Imat cu para za turneju, al dok sad opet cekam da me zovu na kakvu zamjenu....popizdit cu doma. :o

    Nema beda, raspitam se sutra pa ti javim
  • jurasica wrote:
    evo, ja baš rezervirala wombats i više nije bilo 10bed room... nema veze, možemo pit u bilo kojoj sobi, jel tak? :) iiiihhhaaa...

    i napokon kupila karte za veneciju i aviokarte krakow-venecija.... venezia, here we come!!!1 :)
    Hehe, ma bit ce nam dobro, ima nas dosta pa bi nas mogli stavit u *par*
    soba sve ;)
    A let si onaj koji je negjde oko 1? Hehe, na tom letu ce nas bit
    toliko puno koji idemo za Veneciju :D Jedva cekam! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Hehe, ma bit ce nam dobro, ima nas dosta pa bi nas mogli stavit u *par*
    soba sve ;)
    A let si onaj koji je negjde oko 1? Hehe, na tom letu ce nas bit
    toliko puno koji idemo za Veneciju :D Jedva cekam! :D

    uf....naravno ja idiot nisam jos rezerviro i sad mi je ostala samo 6 mixed dorm :(
    Tak mi i treba. Nema veze, budemo se dovikivali preko zidova :D

    E...pa sad tek vidim da je i jurasica izvisila sa 10 mixed dorm. He he...bit ce nas po cijelom hostelu!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    iva i ja koncno krenuli uokvirivati ove PJ postere-plakate, whatever...

    ima netko kakav savjet... postoji ona varijanta sa klasicnim jednostavnim okvirom kao u bircevima... iza karton, naprijed staklo...
    druga varijanta je bez okvira i između 2 stakla...

    kaj vam se cini prakticnije? neka preporuka gdje to napraviti?

    onaj plavi poster sa valom smo mislili staviti u kupaonicu... problem je kaj bi ga trebalo dobro zastititi od vlage... any ideas?

    e da, taj poster je koštao 5EUR... uokviravanje bi koštalo oko 280kn (duplo staklo, silikonski kit za izolaciju i okvir okolo)... mislim, halooo :D

    ajmo s vasim iskustvima...

    e da... postoji i treca tehnika, zaboravio sam naziv... fora je da se poster na neku foru zalijepi na neku pjenastu-spužvastu podlogu... podloga je fu lagana... nema stakla i nema okvira... to je kao dosta trajno... zna netko nesto o tome?

    mah :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    hej, hej...

    iva i ja koncno krenuli uokvirivati ove PJ postere-plakate, whatever...

    ima netko kakav savjet... postoji ona varijanta sa klasicnim jednostavnim okvirom kao u bircevima... iza karton, naprijed staklo...
    druga varijanta je bez okvira i između 2 stakla...

    kaj vam se cini prakticnije? neka preporuka gdje to napraviti?

    onaj plavi poster sa valom smo mislili staviti u kupaonicu... problem je kaj bi ga trebalo dobro zastititi od vlage... any ideas?

    e da, taj poster je koštao 5EUR... uokviravanje bi koštalo oko 280kn (duplo staklo, silikonski kit za izolaciju i okvir okolo)... mislim, halooo :D

    ajmo s vasim iskustvima...

    e da... postoji i treca tehnika, zaboravio sam naziv... fora je da se poster na neku foru zalijepi na neku pjenastu-spužvastu podlogu... podloga je fu lagana... nema stakla i nema okvira... to je kao dosta trajno... zna netko nesto o tome?

    mah :)



    Ovo zadnje sto si spomenuo je dry mounting ili tako nesto. koliko sam citala o tome, ljudi inace ne vole i ne preporucuju to raditi, najvise zbog toga jer to TRAJNO ostecuje poster, tj. kad ga tako lijepo zalijepos, nema vise dole :o
    Pa Ameri kao to ne rade jer se kasnije poster ne moze prodat bla bla :D
    A ja ne znam isto kako to tu napravit. sve je skupo, istina , al ipak treba te postere kako spada uokvirti ako zelimo da traju.
    mislim da je tomilsav nesto govorio o tome, pa mozda da njega pitas. znam da on ima dosta tih poster i da ih vjesa po zidovima :D
    Ja se nadam da cu jednog dana sredit sobu i povjesat sve postere po zidovima uz adekvatnu *uokviraciju* :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ovo zadnje sto si spomenuo je dry mounting ili tako nesto. koliko sam citala o tome, ljudi inace ne vole i ne preporucuju to raditi, najvise zbog toga jer to TRAJNO ostecuje poster, tj. kad ga tako lijepo zalijepos, nema vise dole :o
    Pa Ameri kao to ne rade jer se kasnije poster ne moze prodat bla bla :D

    istina, to je trajno rjesenje... ali fora izgleda... mislim da cemo mi ipak na neku klasiku...
    jedino ovaj za kupaonicu je problem zbog zastite od vlage... a vidjet cemo...

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    hej, hej...

    iva i ja koncno krenuli uokvirivati ove PJ postere-plakate, whatever...

    ima netko kakav savjet...

    nemam savjet, mogu samo reći kako sam ja to riješila.

    otišla u prvu radnju tu u kvartu, i rekla daj mi uokvirite. oni me pitali koje boje želiš okvir, ja rekla crni okvir za crno-plavi poster iz barce-lisabona, a za zagrebacki plakat bijeli okvir.
    pitali me jos 'oću li staklo koje ne reflektira svjetlost, ja rekla neću, jer je duplo skuplje.
    mislim da me jedno uokvirivanje koštalo 150 kuna.

    eto, posteri vise u sobi od koncerta, i još se drže :)

    al, kako sid kaze, C2V3N je maher za postere i uokvirivanje, pa čekamo njegov savjet. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pazi sad ovo:

    http://www.fmservice.at/fileadmin/repository/pdf/marketingdaten/CEEfestivals.pdf

    Muse, Interpol, The Killers, Arctic Monkeys... svi su jos TBC...

    jesmo se raspistoljili :D

    vratimo se iz Londona i na svirku na jarun... prei afterparty kod nas... 10 min pješice od lokacije :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    nemam savjet, mogu samo reći kako sam ja to riješila.

    otišla u prvu radnju tu u kvartu, i rekla daj mi uokvirite. oni me pitali koje boje želiš okvir, ja rekla crni okvir za crno-plavi poster iz barce-lisabona, a za zagrebacki plakat bijeli okvir.
    pitali me jos 'oću li staklo koje ne reflektira svjetlost, ja rekla neću, jer je duplo skuplje.
    mislim da me jedno uokvirivanje koštalo 150 kuna.

    eto, posteri vise u sobi od koncerta, i još se drže :)

    al, kako sid kaze, C2V3N je maher za postere i uokvirivanje, pa čekamo njegov savjet. :)

    mislim da cemo i mi na tu varijantu... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    pazi sad ovo:

    http://www.fmservice.at/fileadmin/repository/pdf/marketingdaten/CEEfestivals.pdf

    Muse, Interpol, The Killers, Arctic Monkeys... svi su jos TBC...

    jesmo se raspistoljili :D

    vratimo se iz Londona i na svirku na jarun... prei afterparty kod nas... 10 min pješice od lokacije :D

    Wow...stvarno su poludili s tim festivalima...znaci InMusic, ovaj neki za koji nisam nikad cuo i Rokaj Fest...bit ce vruce ljeto...a da ne govorim o mogucem nastupu RHCP-a u Beogradu.

    Vidimo se sutra na Supersuckersima.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    pazi sad ovo:

    http://www.fmservice.at/fileadmin/repository/pdf/marketingdaten/CEEfestivals.pdf

    Muse, Interpol, The Killers, Arctic Monkeys... svi su jos TBC...


    IDEŠ!!!


    :D
  • Jurasica!
    Ja sam ovjde u Italiji kad idem na heineken :)
    Pa vidite vas dvije ako biste tamo. bit ce jos ekipe. sandra i ja ostajemo samo jednu noc.

    http://www.reservations.bookhostels.com/skyeurope.com/hosteldetails.php/HostelNumber.5716/PHPSESSID.ujq8u21b9egeeafig1ulr38lnoe2e63e?PHPSESSID=ujq8u21b9egeeafig1ulr38lnoe2e63e
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Updateala sam nas PJwiki sa mojim Italy smjestajem :)
    Ostalo cu pogledat ovih dana, za vlak i bla bla pa
    kad nadjem vremena upadateam i to. Znam da nas ne ide puno tamo,
    al nije ne odmet ;)

    Pajo & Iva, zakon ste! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Posteri :) kako dobar posao rade sa tim posterima, čovjek bi sve pokupovao.
    Što se tiće okvira ja bi išao na klasičnu varijantu, nikakve spužvaste kartone to ništa ne vrijedi, ja ih imam doma, lako se unište pogotovo kantuni. Treba samo paziti da nisu na suncu jer če u godinu dana izblijedit, zato bi možda potrošio malo više i stavio bolja stakla...ipak se radi o PJ posterima.
    Neki dan sam naručio Boston 06 i sad čekam da izađe New Jersey 06, nadam se da je dobar. A na sljedećoj turneji ču sve pokupit i onda tek krećem u okvirivanje:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Na talijanskom siteu sa PJ torrentima se prije nekog vremena pojavio video iz Zagreba. Sav lud odmah se bacio na skidanje, nakon par dana uspio skinut do kraja, a kad ono nista posebno...kompilacija 30-ak clipova snimanih sa raznih lokacija u dvorani, (ima cak i legendarni dreadisov porch sa njegovim komentarom :) ), vecina ih je snimljena sa floora, centralno od stagea, ali dosta daleko, kvaliteta varira...
    U principu nista razlicito od nasih clipova koje smo si razmijenili na onom dvd-u. Polako se gubi nada da ce se pojavit prava snimka iz ZG...

    Sve u svemu budemo i ovo zaprzili kad bude sljedeci meet-up
  • killroykillroy Posts: 739
    :D

    http://www.supersuckers.com/07website_dir/fanpix.php
    U vezi supersuckersa, otvorite link i spustite se nekih 20 slika dolje.
    Ili probajte nac tekst "Somewhere in Canada". :)
  • killroy wrote:
    :D

    http://www.supersuckers.com/07website_dir/fanpix.php
    U vezi supersuckersa, otvorite link i spustite se nekih 20 slika dolje.
    Ili probajte nac tekst "Somewhere in Canada". :)
    Jebemu! :D Dobro oko imas, Domagoj.
    Mislim da sam vidjela vec jednu sliku (ne ovu) prije istog showa. bilo
    je isto neko dijete u jiru, al mislim bez maske. Ako je to to. Mozda Toronto.
    ma nije ni bitno. Super Eddie smile! :):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=4208579#post4208579

    Da, evo sad citam jer sam bas ovo dobila (vidte linkove u threadu).
    Inace, nije da se hvalim ili nesto, al ovaj EMP meni nije bio nis posebno.
    Mozda zato sto je bilo relativno malo o grungeu i svemu tome
    sto se zbivalo u Seattle-u 90ih, mislim da vise zasluzuju svi koji su
    doprinijeli toj sceni, dok je tamo samo mali dio posvecen tome.
    Inace, koncept i sve je super, al nis spektakularno, no da :cool: :D
    Imam i par slika ako zelite vidjet. Cak i tamo gjde se ne bi smjelo slikat :D
    Jadna ja foreign girl, kao ne znam citat eng :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    di je ona ana sad? da ju vidim..
    kao prvo, moj posao je faks, i radim svaki dan 8-16 na njemu... streber ne-streber to mi je na prvom mjestu.. i puno uzivam u svojim godinama, samo da se zna... to sto necu otici na 7 koncerata nego na 1 ne znaci da propustam svoje najbolje godine :)

    pajo, hvala za puls puno, ali ne vidim gdje bih nasao vremena za to..
    i nemam jos ni 22, haha..

    a sto se tice svena, on vam je pustio bradu.. jako veliku.. izgleda sada kao bin laden.. ne znam zasto mu se neda postat ovdje vise, ali cuje sve od mene, ne bojte se :D
    zapalio se za amsterdam, bio tamo za novu godinu, mislim da ce ponovo tamo kad skupi lovu + na jos jedan koncert pj-a.. bilo bec bilo minhen sa mnom.. vidjet cemo..

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    ne znam dal to kome kaj znači... al, evo, napokon mi je striček mladen iz urban-travela
    odgovoril da u ponudu stavljaju 1-dnevne pakete za nova rock čim se objavi line up :):)

    mislim da ih ne budem vidla samo u munchenu :D

    i nadam se da se ne veselim prerano...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    di je ona ana sad? da ju vidim..
    kao prvo, moj posao je faks, i radim svaki dan 8-16 na njemu... streber ne-streber to mi je na prvom mjestu.. i puno uzivam u svojim godinama, samo da se zna... to sto necu otici na 7 koncerata nego na 1 ne znaci da propustam svoje najbolje godine :)

    kao što rekoh, štreber... :) ma nemoj samo biti preozbiljan u tim godinama, jer bi ti moglo biti žao... ne kažem da bude i nadam se da neće, ali brzo to prođe a onda se pitaš a zašto se i ja nisam drogirao, opijao i seksao do besvijesti... budio se pijan u nepoznatim kvartovima, stanovima, lokvama na cesti i slično... :) ma zeka peka... ali kaj pobogu radiš na faksu od 8-16? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljo wrote:
    pazi sad ovo:

    http://www.fmservice.at/fileadmin/repository/pdf/marketingdaten/CEEfestivals.pdf

    Muse, Interpol, The Killers, Arctic Monkeys... svi su jos TBC...

    jesmo se raspistoljili :D

    vratimo se iz Londona i na svirku na jarun... prei afterparty kod nas... 10 min pješice od lokacije :D

    Isuse, neeee, neeee, Interpol, Zagreb.... Aaaaa... :moli: Napisao sam sto edita pišuć ovaj post, uglavnom, ne vidjeh datum na tome, al kažu na imf-u, 21. 6. To se poklapa s datumom PJ-a i Interpola u Dusseldorfu. Hm.



    Supersuckersi fenomenalni, al prekratko (70ak minuta), i na početku smo nekak bili truli pa... I falili neki hitovi (She's My Bitch posebno, Bruises to Prove it, Bubblegum and Beer, On the Couch...).

    Vidio sam killroya na vratima al nisam bio ziher jel on, i onda je nesto. Poslije nisam ni vidio lica neg sam skužio da netko tko stoji pored vrata s vanjske strane ima Pearl Jam majicu.. Siljo. :)
    Tek sam poslije shvatio da si reko da ste ti i Iva bili kod majica. Kad sam vidio poruku od frendice da me čeka vani, otišo sam, a nisam je pozdravio.. :( Nadam se da se vidimo u petak u Pauku.


    Mislim da bum išo na 1 koncert Pearl Jama, tamo gdje će urban-travel voziti, a najjeftinije bude. Vjerojatno onda Beč... A možda i Minhen, nema veze za koju kunu, rađe ih vidim na normalnom koncertu nego na festivalu na kojem me ništa drugo ne privlači baš...

    I nadam se da će tak ići i netko odavdje kog znam.. Ak neće, onda ćemo se u tom gradu već naći nekako pred dvoranom...
    Heart and soul, one will burn.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    finalni wrote:
    Isuse, neeee, neeee, Interpol, Zagreb.... Aaaaa... :moli: Napisao sam sto edita pišuć ovaj post, uglavnom, ne vidjeh datum na tome, al kažu na imf-u, 21. 6. To se poklapa s datumom PJ-a i Interpola u Dusseldorfu. Hm.

    Supersuckersi fenomenalni, al prekratko (70ak minuta), i na početku smo nekak bili truli pa... I falili neki hitovi (She's My Bitch posebno, Bruises to Prove it, Bubblegum and Beer, On the Couch...).

    Vidio sam killroya na vratima al nisam bio ziher jel on, i onda je nesto. Poslije nisam ni vidio lica neg sam skužio da netko tko stoji pored vrata s vanjske strane ima Pearl Jam majicu.. Siljo. :)

    ovaj festival bi trebao biti 21. i 22. 06. tako da Interpol stigne svirati 22.06. ... ne treba to preozbiljno shvacati jer pise da su svi bendovi jos uvijek TBC...

    je... Supersuckers kick ass :)
    iva i ja se fotkali sa Edijem... :D presmijesan lik....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.