Pearl Jam in Zagreb!

1190191193195196860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    ako nekom pomaže, vezano uz Rhcp. agencija newsound iz Rijeke organizira put u Udine, a rečeno mi je da postoji i mogućnost organizacije odlaska na koncert u Indiji :D, ali još nema u ponudi ništa na njihowom website-u ( http://www.newsound.hr) ...Također, prodaju i samo ulaznice za Udine...

    Evo link, pa ako nekog zanima (ja sam kupio kartu za tribine po 400 kn) http://www.newsound.hr/Red_Hot_Chili_Peppers_Udine_2007_06_28.htm

    btw, jel netko čuo novo Hladno Pivo, meni je album predobar..Čak sam si i ulovio neki ltd. edition cd...ma super je
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    poslah mail urbanu dali je moguce posebno kupiti kartu?
    stricek mladen mi jos nije odgovorio :(

    bude ti odgovoril. meni je nakon 10-ak dana tek... :rolleyes:
    malo strpljenja ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    alo ekipa,
    samo sam htjela podijeliti s vama moju nedavnu spoznaju da sam skoro sve troškove turneje već platila i još mi ostaje malo više od 100 ojri koje ću morati platiti, doduše bez klope... to mi je fantastična činjenica... ne znam koliko ste vi ostali već platili, ali ovo moje mi je krasno.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • finalnifinalni Posts: 63
    Alo...što nas je fijaka uhvatila :) ne da se nikome pisati. Pali smo na drugu stranicu. Nije valjda da se toliko uči na faksu ili toliko radi:):)
    Treba nešto poduzeti, zasitili smo se a pogotovo zasitili smo i druge sa cijelom tour organizacijom, treba neku zajebanciju ubaciti...neki PJ kviz, nemam pojma....

    Ne uči se na faksu nit se radi, čitaju se lektire i uči za natjecanja i tako to. Srednja. :D

    PJ kviz nije loša ideja, nešto bih doznao o bendu.

    A mogli bismo o glazbi pričat, što slušate osim Pearl Jama? Grunge? Imate li last.fm? Koji vam je koncert najbolji nakon Pearl Jama u Zagrebu :) ?

    Vidim da biste na RHCP.. Ja ih ne volim previše. Dosadili malo, imali su genijalnih trenutaka do Californicationa, poslije mi je to slabo. A i na imfu sam s njihovih koncerata bio pročitao samo 3-4 loša iskustva. :(

    Idel ko na Manceta? Ja stvarno ne znam zašto ga slušam. :D Ali baš me zanima kakav je uživo, koliko je to zabavno...

    Idem sljedeći mjesec na Eitzela i na Church, sluša/ide li tko? Eitzelov album West je stvarno odličan, suradnja s Peterom Buckom (kad se već spominje R.E.M. ovih dana: ).
    Možda odem i na Melvinse i/ili Zeni Gevu, ali njih baš nisam slušao dosad. :D
    A za ta dva i žedno uho pojma nemam s kim ću ići. Za sperovze će se već naći netko. Al ono poslije... Nitko ne sluša ništa od toga?

    Potato mi reče da je i ona dosta solirala po koncertima. Vi?
    Nije to bed, osim dok čekaš da izađe bend onda zna bit dosadno pa počneš smsove pisati. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    alo ekipa,
    samo sam htjela podijeliti s vama moju nedavnu spoznaju da sam skoro sve troškove turneje već platila i još mi ostaje malo više od 100 ojri koje ću morati platiti, doduše bez klope... to mi je fantastična činjenica... ne znam koliko ste vi ostali već platili, ali ovo moje mi je krasno.... :)
    Meni je vise manje put sav organiziran, jos moram nesto poplacat tamo na licu mjesta :D I jos vlak do Austrije iz Italije kartu i to je vise manje to.
    Glavno da je sve na mjestu ;)
    Za manje od 3 mjeseca pocinje...!!!!!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    alo ekipa,
    samo sam htjela podijeliti s vama moju nedavnu spoznaju da sam skoro sve troškove turneje već platila i još mi ostaje malo više od 100 ojri koje ću morati platiti, doduše bez klope... to mi je fantastična činjenica... ne znam koliko ste vi ostali već platili, ali ovo moje mi je krasno.... :)

    bravo, bravo... mi smo platili samo ulaznice i avionske karte... i prijevoz oko londona... smjestaj mozemo samo on d fejs of d plejs... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    evo jučer je bilo 15 godina od slavnog unpluggeda!
    ja to dostojno obilježila i poslušala ga (samo :)) dva puta!
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    finalni wrote:
    Koji vam je koncert najbolji nakon Pearl Jama u Zagrebu :) ?

    baš sam si sinoć mislila o tome...
    i mogu reći da mi je najbolji koncert prošle godine, naravno poslije PJ, bio jason collett u SC-u.
    čiča koji inače svira u broken social scene (a koji su bili predgrupa PJ, eto da bude čak PJ related :D), odsvirao je tako divan koncert na dan kad je bilo finale lige prvaka i bilo ful malo ljudi u SC-u. šteta što takvi biseri ne privuku više ljudi, jer znam da bi dosta ljudi uživalo. pogotovo one koji vole singer-songwritere :)

    a inače... najbolji koncert poslije PJ u zagrebu mi je bio PJ u ljubljani, pa PJ u salzburgu, pa PJ... dobro, neću nastaviti s PJ-om :D

    reći ću ovako: sigur ros, bonnie prince billy, mars volta/les savy fav, juno, r.e.m., manic street preachers, lambchop...

    evo, nije me bilo dugo, pa se raspisala, želim vas sve pozdraviti i reći da vas redovno čitam :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    finalni wrote:
    Koji vam je koncert najbolji nakon Pearl Jama u Zagrebu :) ?

    Thermalsi :D

    Pa onda Depeche Mode Zagreb/Ljubljana i tak... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.youtube.com/watch?v=yvZR2JdgFZ8&mode=related&search=

    KOPIRAO SAM POST :):) ED JE NA OVOJ SNIMCI LUD KO MJESEC :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • finalnifinalni Posts: 63
    @elcielo
    Obožavam Broken Social Scene ali ne znam imena članova pa i ako sam vidio negdje da lik dolazi žaruljica se nije upalila. :( Nisam znao da su i oni bili predgrupa PJ-u, Isuse, koje predgrupe oni imaju... Lijepo je znati da ih i "novi" odlični bendovi cijene. :)

    Znao sam da će neki odgovoriti "Pearl Jam u x" :D

    Manicse sam baš nedavno počeo slušati, totalno mi je hitast onaj album This Is My Truth Tell Me Yours, jako zanimljivo. :) A pred nešto vremena sam slušao Lifeblood pa mi se nije svidjelo. Sad bi trebo izaći skoro novi album. :) Prvi singl s pjevačicom Cardigansa!

    @potato
    Thermalsi su bili predobri, ona atmosfera je nezaboravna. :) A totalno je savršena glazba za koncert. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    finalni wrote:
    @elcielo
    Obožavam Broken Social Scene...
    Manicse sam baš nedavno počeo slušati...

    šteta što nisi znao... stvarno treba stalno čitati te najave koncerata, pratiti programe klubova, raspitivati se kod glazbeno informiranih frendova... koliko bih ja divnih koncerata propustila da mi netko drugi nije natuknuo da bi baš to nešto moglo biti dobro.

    što se manicsa tiče, još hitastiji album ti je 'everything must go', s esencijama popa u manje od 3 minute, kao što su 'australia', 'kevin carter' itd.

    a ako želiš čuti što su radili prije no što su postali stopostotni pop band, ma čak i ako ne želiš, poslušaj album 'holy bible', to je lektira britanske glazbe 90.-ih. pjesme s njega pričaju (namjerno kažem pričaju, jer kako su oni slagali te pjesme, da tek nakon 10. slušanja možeš poloviti neku melodiju koja te tek onda oduševi) o zlu na ovom svijetu... spominju čak i miloševića :)

    nisam znala da nina gostuje na 1. singlu, hvala na info, to mi se čini baš dobra suradnja :)

    pardon svima na offtopicu :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    off topic je dobrodosao..
    a i mi se educiramo uz vas.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što se tiće svih tih bendova ja nemam pojma , nisam čuo za nikoga :) blago vam se...samo vi uživajte na koncertima i ja bi da mogu.
    Što se tiće troškova za turneju ja sam tek pola sredio a drugu polovicu ču kad mi dođe nova kartica, do Londona sam sredio sve, a onda sam se bio zasitio svega a cijene neka skaču što ču im ja...doće turisti u Grad uskoro pa ču i ja dignuti moje cijene :D:D
    Večeras u ponoća opet čekam prodaju postera da kupim Cincinatti 06 poster, to je 7 po redu što sam ga naručio. A uskoro bi trebalo doći prva pošiljka :D.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • porcherporcher Posts: 62
    pozdrav ljudi!

    evo da se i ja javim nakon duuuugo vremena. dosta vas citam, al uglavnom nemam inspiracije za postanje, sto zapravo zelim reci, citanje o vasim planovima za nadolazecu turneju me jako veseli, i kad dodjem do kraja threada, drool mode on, nemam sto za dodati jer za mene planova jos nema. ustvari, nadam se da se da cu ici u poljsku, znat cu za par tjedana (glupi faks, starci, vrijeme...) a do tada mogu se samo nadati.

    sto se tice bendova, ja sam otkrila deliquent habitse. frend je preporucio, jer sam rekla da je hip hop zapravo muzika koju nikad nisam slusala a o kojoj nemam lose misljenje. pravi hip hop, ne pimp rap sranja. e.

    od koncerata, nina nastasia i pearl jam. na puno njih sam jos planirala ici, jason collett i thermalsi i super suckersi, al.. jebiga sad.

    hail hail the lucky ones...
  • masnimasni Posts: 1,657
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.

    prejako :D:D:D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :) ...to ti je kad nemaš pametnijeg posla...neki dan sam uhvatio slagati rečenice sa naslovima PJ pjesama i to bez covera. Zabavno :) Htio sam još slagati ali na "signature" stane 300 slova.
    A ne smijem to nikome reći van ovog threda da sam slagao pjesme jer če me proglasit ludim i onako mi malo fali:D:D

    Ajde nabacite još koju ideju...vi koji imate vremena za "bacanje":)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Htio sam još slagati ali na "signature" stane 300 slova.
    Iva: Meni je ovo mrak! Ono, nije bed što si to sve složio nego što ti nije stalo još više! LOL! :D
    Nekako veseli biti tako lud oko nečega... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo samo da zaokružim 200 postova:) obavio shoping sa Cicinnati posterom i sad ide spavati.
    Laku noć svima!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej svi! Evo da se vratimo na 1. stranicu kako smo i navikli, da podijelimo s vama koji su nama najdraži koncerti (osim svih koncerata PJ na kojima smo bili:)).
    Iva: Violent Femmes u Tvornici
    Pajo: Radiohead na Piazzale Michelangelo u Firenzi
    zajednički izbor (to su nam u biti svi ostali koji su nam super): Massive Attack na Šalati, Asian Dub Foundation u Tvornici, REM u Domu sportova

    malo smo mainstream, šta ćete... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da podržimo prvu stranicu, najkoncerti osim PJ...od kada sam se vratio u Hrvatsku ništa nisam vidio što je vrijedno spominjanja, ali zato u studentskim danima nezaboravni koncerti u Rimu i to 2 od 3 koncerta PINK FLOYD-a, mislim da je bila 93 godina posljedna turneja:( i još bi istaknuo AC/DC također u Rimu, u prvom redu:) ipak je to doživljaj kad ti Angus Young pokaže golu guzicu...to se ne zaboravlja:D:D
    Bilo je još puno toga ali ovo je ipak top...ej da, Guns 'n' Roses u Modeni :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad smo već kod koncerata, je li se ikad nekome dogodilo da je kupio kartu za koncert i da je zaboravio poći...vjerovatno ne...to se samo meni može dogoditi:) Tri mjeseca sam ranije kupio karte za Simple Minds i na dan koncerta sam se tako dosađivao dok nisam skontao oko 23h da je koncert već prošao :( srećom živio sam u prizemlju pa se nisam bacio sa balkona :) , ne zbog S.M. nego zbog dosađivanja, bio bi pošao tu večer i na koncert Adriana Celentana :):)
    Još imam tu čitavu kartu sačuvanu...na njoj sad piše "PORCA MADONNA"
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Crowded House svira 23.6. u Londonu. Mozda bi Neil mogao navratit koji dan prije da malo zapjeva se Edom...
    "...do you climb into space, to the world where you live, the world where you live..."
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ej ekipica, kaj je? malo smo se ulijenili.... hiberniramo do lipnja? :)
    moji najdraži koncerti, beside naravno onih koje ne treba ni spominjati, je REM 1998 u Izoli ili Kopru (ne sjećam se gdje je točno to bilo....), RATM u Ljubljani 2000., Alanis u Puli 2000., Placebo (onaj prvi u Zgu), Iva me podsjetila na nenadjebive Violent Femmes koji su isto bili odlični i sad zadnji Tommy Emmanuel.... ihaaaa.... :)
    a moram spomenuti i Urbana koji mi je onda kad je izdao Žena dijete album bio isto mrakača.... :) i sad mi je ok ali ne tako intenzivno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a moram spomenuti i Urbana koji mi je onda kad je izdao Žena dijete album bio isto mrakača.... :) i sad mi je ok ali ne tako intenzivno...
    Iva: Bile Šiljina Iva i ja na nekom koncertu u Gjuri par dana prije objave albuma Žena dijete na kojem je svirao sve te tada nove stvari i sjećam se da su mi bile totalno mind-blowing!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OLE....stigla mi prva pošiljka od 10c:):):D, neke majice, naljepnice i ono najvažnije prva 3 postera:D:D...ludilo, mrak su Boston i New York.
    Ali kurvanska pošta mi je naplatila 400 kn njihove carine, pas im mater j.....:(:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Bile Šiljina Iva i ja na nekom koncertu u Gjuri par dana prije objave albuma Žena dijete na kojem je svirao sve te tada nove stvari i sjećam se da su mi bile totalno mind-blowing!

    uh, to je bilo davno ne? :)

    nama je bio super koncert u ljubljani... otišli kao padobranci, zakasnili 20-ak ili više minuta jer smo tražili ducan s cugom, a oni počeli na vrijeme :D

    zna jurasica.. ili ne? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    OLE....stigla mi prva pošiljka od 10c:):):D, neke majice, naljepnice i ono najvažnije prva 3 postera:D:D...ludilo, mrak su Boston i New York.
    Ali kurvanska pošta mi je naplatila 400 kn njihove carine, pas im mater j.....:(:(

    hej, kakva ti je veličina majici? naručio si veličinu koju inače nosiš (znam da zvuči glupo :) ) ili si se prilagodio njihovim veličinama?

    ja kupio onu Green Disease majicu, size L i totalno mi je velika... imam spavačicu :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    E, ne znam jeste li ovo ikad vidjeli, ali to je nekakav originalni Jeremy video sniman prije onog kojeg svi znamo. U svakom slucaju Ed nosi wifebeater-icu:
    http://www.youtube.com/watch?v=4zStImHXS5s
  • pajopajo Posts: 3,292
    Presmijesno! Pittsburgh'06, nakon Man Of The Hour, Ed zajebava ekipu da im Pittsburgh nije "favourite place on the planet" i ekipa pocinje bacat stvari na stage, doletava joint, a Ed legenda kaze "...you are throwing joints, I should insult you more..." i onda "...somebody throw up a lighter...". Car!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=vUqMwVEo1lY
Sign In or Register to comment.