Pearl Jam in Zagreb!

1187188190192193860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Eeeeeddie Spaaaaaagheeetiiiii

    hahaha...zakon lik...a supersuckersi su predobri...kick ass band!!!
    Plus....lik svira bass i pjeva, wow!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok je taj bendic :)
    bili su na mojoj originalnoj brucosijadi na FER-u :)

    ili sam smuljao nesto..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pozz i od mene nakon dužeg vremena

    Ide li netko možda s Urban travelom u Poljsku? 930 kn aranžman, ja planiram ići ali nitko od mojih ne ide :( pa ću vjerojatno solirat u busu :D...A meni je ipak Polska malo privlačnija od Minkena, makar bi ja rado na oboje ali sve se vrti oko onog "koliko para toliko muzike"...a love kod studenta nikad nema previše :D

    enivej, Poljska i Venecija su moj plan, što bi mi uz Maidene u Ljubljani te Pepperse u Udinama bio fantastičan uvod u dugo toplo ljeto uz knjigu :D...

    Au revoir as they say in Italy (Del Trotter) :D
    Death or glory!

  • ifkaifka Posts: 28
    vidim da ste dosli malo i na temu supersuckersa..kak bi eddie v. reko "they rock...!!"bila na koncertu .. poslikala nekoliko fotki koje su tu : http://www.groupie.hr .

    ako tko ide na novarock - mozda se i vidimo..negdje....
    pozdraf...
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za ekipu koja misli ici u Italiju na PJ... jedna slovenska agencija daje kartu i prijevoz za 77 EUR... ne znam kakve su inace cijene pa bacite pogled, mozda se isplati.. ovo je ulaznica samo za 15.06....

    http://www.koncerti.net/pjlp.htm
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ifka wrote:
    vidim da ste dosli malo i na temu supersuckersa..kak bi eddie v. reko "they rock...!!"bila na koncertu .. poslikala nekoliko fotki koje su tu : http://www.groupie.hr .

    ako tko ide na novarock - mozda se i vidimo..negdje....
    pozdraf...

    nice fotke... ako si to ti na onim zadnjim fotkama, mislim da smo te vidjeli kad si se gurala prema naprijed... komentirali ubojicu od fotica kojeg si nosila :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    cijena aranžmana s newsoundom za veneciju je 850 kn ako se ne varam, što je puno preskupo...ali može se uzeti ulaznica preko njih i pobrinuti se za prijevoz u vlastitom aranžmanu...cijene vlakova su oko 10-ak eura iz Trsta.
    Death or glory!

  • ifkaifka Posts: 28
    siljo wrote:
    nice fotke... ako si to ti na onim zadnjim fotkama, mislim da smo te vidjeli kad si se gurala prema naprijed... komentirali ubojicu od fotica kojeg si nosila :D

    yes yes....fala.. :) trudim se... malo sam i kasnila al trebala sam se malo progurati... ;)

    nista ljudovi....i dalje se dogovarajte za pj!! drago mi je da vas ide dosta..ja sam se zadovoljila koncertom u zagrebu - makar bi jos!! al ako ce sve ici po planu mozda se stvarno vidimo na nova rock....ak bu tko iso.... :D
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja se opet igrao sa wikijem, dodana je mapa ove nase male turneje sa ubacenim svim vaznim lokacijama kojih smo se za sada sjetili sa slikicama i linkovima. Malo da se orjentiramo i vidimo di je sta...
    http://pjtour2007.pbwiki.com/Map?lo=45e81263
  • masnimasni Posts: 1,657
    na pj stranici nebi bolje napravili ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    na pj stranici nebi bolje napravili ;)
    Slazem se, super izgleda! :)

    Bravo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Ja se opet igrao sa wikijem, dodana je mapa ove nase male turneje sa ubacenim svim vaznim lokacijama kojih smo se za sada sjetili sa slikicama i linkovima. Malo da se orjentiramo i vidimo di je sta...
    http://pjtour2007.pbwiki.com/Map?lo=45e81263

    Super, svaka čast...odlično izgleda.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    stranica je super! bravo, pajo! :)


    nego... kak je bilo jučer u pauku?
  • finalnifinalni Posts: 63
    lestes wrote:
    stranica je super! bravo, pajo! :)


    nego... kak je bilo jučer u pauku?

    nešto malo sam na IMF-u napisao. Došli smo pred kraj Forget Cassettes, dost dobro zvuče lajv. Long Wintersi me malkice razočarali, Honest i Fire Island su očajno zvučale, al dobro, Teaspoon, New Girl, Cinnamon su nas oduševili, i (It's a) Departure mi je bilo super kak je klavijaturist/gitarist/vokal uzeo fućkaljku neakvu, super je zvučalo, odličan završetak. :) Malko prekratko (ništa s prvog albuma :( ), pričao sam minutu s tim čovjekom iz benda, potpisao mi se na plakat njihove turneje, rekao sam im da su bili grejt osim što je bilo tu šort, pa je reko da su između odličnih bendova.. Malkice me iznenadile godine članova benda, svi osim tog s kojim sam pričao imaju >40, a on možda 30.
    Čine mi se super ljudi, ko bend, ispunjavaju requeste, komuniciraju s publikom. :)

    Trail of Dead - užasno žestoko, dobra atmosfera bila (i na Long Wintersima je bilo dobro tamo naprijed, iak su iza mene stajale neke cure kojima je bend dosadio pred kraj), malkice su promijenili setlist za nas :) , što je dovelo do tog da nisu svirali Another Morning Stoner, The Rest Will Follow ni Mistakes & Regrets :( , ali bilo je odlično. Perfect Teenhood fenomenalna. Najviše su me se začudo dojmile pjesme koje nisu s uvjerljivo mi najboljeg albuma, Source Tags & Codes, nego ostale, posebno s Worlds Apart, pjesme The Best, Caterwaul (trenutno najljepša pjesma ikad :D ) i Will You Smile Again?
    Malkice su me zbunili izmjenama na instrumentima. :D Bubnjar/vokal je nešto malo srao, a na Caterwaul na onom djelu kad se prestane derat (nakon I heard your caterwaul) idu one predivne note na klaviru a on je nešto brundao. :( :D
    A vrlo su mladi, prosjek godina im je valjda oko 25, neki izgledaju ko da imaju manje od 20.

    Ja se uvijek tak žalim na svašta. Na setliste se stvarno moram prestat žalit, teško da ću ikad doživjet koncert na kojem mi neće falit neka stvar. Dobro, osim možda kad je riječ o instrumentalnoj glazbi, tipa Bambiji...
    Frend je dobio setlistu Trail of Deada. :)

    Bilo dosta ljudi, 800 moja procjena. PJ fanova nisam vidio, bio sam s 6 frendova/poznanika, naletio sam na dvoje frendova što su prošle godine maturirali školu u kojoj sam ja sad maturant...

    Nadam se da će oba benda doći skoro (=unutar 2-3 godine) opet u Zagreb, al onda odvojeno.
    Heart and soul, one will burn.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ... se mogu kupovati na pearljam.com samo do 09.03. (do Majki, ne?) ;)

    nakon toga nešto novo? moooždaaa video bootlegs? ma sanjarim malo :)

    http://www.pearljam.com/news/index.php?what=News#168
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    finalni wrote:
    Trail of Dead - užasno žestoko, dobra atmosfera bila

    mi ipak propustili svirku... i sad mi je žao zbog ovog gore...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    nakon toga nešto novo? moooždaaa video bootlegs? ma sanjarim malo :)

    Nije to toliko daleko od istine jer pazite kako kaze vijest:
    "...Stay tuned for the next chapter in Pearl Jam live recordings"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Nije to toliko daleko od istine jer pazite kako kaze vijest:
    "...Stay tuned for the next chapter in Pearl Jam live recordings"

    ovo "tuned" mi vuce na iTunes :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, u zadnje vrijeme mi se baš ne piše, ali vas čitam svaki dan. čak sam i turneju stavio u drugi plan :):) sad sam u fazi postera...na porch ima thread sa likovima koji imaju impresivne kolekcije postera, sad sam zakisio na njemu sat vremena....volio bi da PJ 10c objavi neku knjigu-katalog sa svim grafikama.

    Je li drugi bendovi imaju tako dobre kolekcije, grafike postera kao PJ ili su oni stvarno u svemu milion godina ispred svih:):D ???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    znači bilo dobro na ToD... ah... :(

    a jel zna ko od vas the futureheads? kakvi su? predgrupa su u munchenu pa pitam...
  • masnimasni Posts: 1,657
    necemo se zavaravat da jedino pj ima super grafiku, ali da ima posebnu i da pridodaju podosta paznje tome, to je istina :)

    knjiga bi bila super :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey, u zadnje vrijeme mi se baš ne piše, ali vas čitam svaki dan. čak sam i turneju stavio u drugi plan :):) sad sam u fazi postera...na porch ima thread sa likovima koji imaju impresivne kolekcije postera, sad sam zakisio na njemu sat vremena....volio bi da PJ 10c objavi neku knjigu-katalog sa svim grafikama.

    Je li drugi bendovi imaju tako dobre kolekcije, grafike postera kao PJ ili su oni stvarno u svemu milion godina ispred svih:):D ???

    i mi se malo odmaramo od travel planova... pronašli i rezervirali sve kaj smo mogli... jedino još nismo sigurni kako cemo od zg do katowica, ali to odlucimo zadnji tjedan ako treba jer ima više varijanti... :)

    kaj se tice postera i ja sam dugo mislio kako PJ ima special postere.. onda sam skuzio da nisu jedini.. masa bendova ima cool postere... mislim da je problem kaj kod nas do sad nije svirali puno jakih bendova... postere koje smo viđali, uglavnom su imali nasmješene njuske clanova benda :D

    i tak...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Fenomenalna obrada, jedan jedini put svirana. Netko je postao video na YouTube:
    http://www.youtube.com/watch?v=4E5cCphHcBk
  • RijekaRijeka Posts: 801
    wow, Otis Redding...Nisam ni sanjao da će jednom izać video od ovog...Jedan od meni najdražih covera, imam audio a sad ću si i video skinuti...

    Hvala na videu!
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Super je ovaj Dock Of the Bay, hvala :) NISam nikad vidjela clip.

    Nego, ljudi, jel netko voli Incubs? U MIlanu su sad, 26.3. a mislim da
    bih voljela ih vidjet malo :) Ne znam jos dal sigurno idem (sama :() pa
    da vidim dal bi jos netko tu mozda isao...ponedjeljak je to, pa
    je malo bed jer ljudi rade, al eto...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow pajo, hvala na linku!!!
    Tako volim tu pjesmu.
    ...looks like nothing's ever gonna change...:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Fenomenalna obrada, jedan jedini put svirana. Netko je postao video na YouTube:
    http://www.youtube.com/watch?v=4E5cCphHcBk

    nice :)

    jedna od prvih obrada za koju sam na prvo slušanje rekao wow!

    tek sad mi je jasno tko je tip na stageu s njima... Ed na pocetku kaze da im je cast svirati jednu od njegovih pjesama... Otis Redding je jos '67. poginuo tako da mi je to bilo malo cudno... sad sam skuzio (thanks to google) da je to Steve Cropper s kojim je Otis zapravo završio pjesmu...

    i tako je rješena jedna velika misterija 20. stoljeca... ma cak i 21. :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Fenomenalna obrada, jedan jedini put svirana. Netko je postao video na YouTube:
    http://www.youtube.com/watch?v=4E5cCphHcBk

    Super, nisam nikad prije vidio taj clip :) najdraže su mi kratke gaće, nadam se da će na sljedećoj ljetnoj turneji imati kratke gaće opet...to bi bilo super :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Super, nisam nikad prije vidio taj clip :) najdraže su mi kratke gaće, nadam se da će na sljedećoj ljetnoj turneji imati kratke gaće opet...to bi bilo super :D:D

    hm... frenki, kaj ti iva kaze na to? :D

    sala-mala! :)

    na prošloj turneji ih je nosio jednom... ne znam vise koji koncert... mozda cak US dio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Super je ovaj Dock Of the Bay, hvala :) NISam nikad vidjela clip.

    Nego, ljudi, jel netko voli Incubs? U MIlanu su sad, 26.3. a mislim da
    bih voljela ih vidjet malo :) Ne znam jos dal sigurno idem (sama :() pa
    da vidim dal bi jos netko tu mozda isao...ponedjeljak je to, pa
    je malo bed jer ljudi rade, al eto...


    incubusi su ti i u becu na festivalu.. pa ako te potrefi da su isti dan kao pj, lucky you.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.