Pearl Jam in Zagreb!

1175176178180181860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: A sad mi je bila mrak ova varijanta da bude još jedan koncert dan poslije, ali ako i bude izgleda da neće biti u Wembley Areni ili neće biti dan poslije osim ako se Ozzy Osbourne ne pomakne. Naime u programu Arene je njegov koncert dan iza PJ. :(
  • pajo wrote:
    Iva: A sad mi je bila mrak ova varijanta da bude još jedan koncert dan poslije, ali ako i bude izgleda da neće biti u Wembley Areni ili neće biti dan poslije osim ako se Ozzy Osbourne ne pomakne. Naime u programu Arene je njegov koncert dan iza PJ. :(

    Idemo na OZZY-ja :D:D:D Ozzy rules :D:D na kojim drogama če njega držati na nogama:D:D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Hola, ppl!!

    Mala digresija sa teme....namijenjeno zagrepcanima!!

    Ja sam u ZG u petak (09.02.)...Defence svira u Boogaloo sa Edom, pa eto i mene sa njima. Bujrum, dodjite da se veselimo....

    Peace,
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Hola, ppl!!

    Mala digresija sa teme....namijenjeno zagrepcanima!!

    Ja sam u ZG u petak (09.02.)...Defence svira u Boogaloo sa Edom, pa eto i mene sa njima. Bujrum, dodjite da se veselimo....

    Peace,

    hej, hej...

    vidio sam najavu za koncert pa sam te se sjetio... ja sam u petak u nocnoj pa me nazalost nema... jesi u subotu u zg? kad dolazis u petak?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Doci cemo nekada preko dana...nocit cemo, pa cemo nazad u subotu nekada preko dana :)

    ...hehehehe....jesam rjecit....
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • dirty frank, u testu which pj song are you sam ispala tvoj nick :)
    mozda bi trebao probati
  • pajo wrote:
    Iva: Ovih 65GBP je za 2 osobe, s time da u nekim hotelima postoji varijanta soba s jednim bračnim krevetom i još jednim krevetom. Dakle to ispada 32GBP po osobi što i nije tako strašno za hotel u Cityju (još i ako bude teroristički napad neće nas fulat :)).
    Jedan hotel u centru koji sam gledala ima opciju nekakvog three-day-stay za petak-nedjelja za 45GBP po danu za 2 osobe pa ću ih danas zvati da vidim možemo li na neku foru ostati ta tri dana po three-day-stay varijanti, a onda još jedan dan po normalnoj cijeni. Javim što sam otkrila.
    https://www.travelodge.co.uk/

    jeftino.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: tenk ju. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    evo vozni red buseva za one koji idu u munchen.. iz zagreba busevi kreću u 16:00 (01:00), 19:00 (03:45) i 20:00 (05:00). u zagradi je vrijeme dolaska u munchen. subotom i nedjeljom voze malo drugačije. ako kome treba, napišem i to :)
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    evo vozni red buseva za one koji idu u munchen.. iz zagreba busevi kreću u 16:00 (01:00), 19:00 (03:45) i 20:00 (05:00). u zagradi je vrijeme dolaska u munchen. subotom i nedjeljom voze malo drugačije. ako kome treba, napišem i to :)

    Hej tnx!
    Nisu bas najidealnija vremena, jer se stigne po noci, al nesto cemo valjda iskemijat.
    Ovaj u 20:00 je dobar jer se stigne ujutro. Al mozda cak ovaj 16:00, ako se uspije naci neki hostel/hotel sa recepcijom koja radi cijelu noc. Onda se ipak ima vremena i naspavat i jos prozujat po minhenu. Stvarno se dugo putuje do minhena, ja mislio da se dodje za ono, tipa 5-6 sati :D
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Hej tnx!
    Nisu bas najidealnija vremena, jer se stigne po noci, al nesto cemo valjda iskemijat.
    Ovaj u 20:00 je dobar jer se stigne ujutro. Al mozda cak ovaj 16:00, ako se uspije naci neki hostel/hotel sa recepcijom koja radi cijelu noc. Onda se ipak ima vremena i naspavat i jos prozujat po minhenu. Stvarno se dugo putuje do minhena, ja mislio da se dodje za ono, tipa 5-6 sati :D

    da, malo je zeznuto. meni se najviše sviđa ovaj u 20h - (po mogućnosti) spavanje u busu i rani dolazak pred dvoranu, u prve redove :D hmm.. da... :(
  • mambida wrote:
    dirty frank, u testu which pj song are you sam ispala tvoj nick :)
    mozda bi trebao probati

    :) cool, mislim da sam probao jedan put, ispalo Given to fly :)...ali probat ču još koji put baš me zanima što ču dobit
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lestes wrote:
    evo vozni red buseva za one koji idu u munchen.. iz zagreba busevi kreću u 16:00 (01:00), 19:00 (03:45) i 20:00 (05:00). u zagradi je vrijeme dolaska u munchen. subotom i nedjeljom voze malo drugačije. ako kome treba, napišem i to :)

    Hvala, meni je taj u 20:00 najbolji, naspavat češ se u busu:)...ja ipak još polažem nade u avion, danas sam otkrio direktni let Dubrovnik - Munchen za 90 eura ali 10.6 ( pas mater:( ) da je barem 11.6 pa bi prespavao jednu noć.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hvala, meni je taj u 20:00 najbolji, naspavat češ se u busu:)...ja ipak još polažem nade u avion, danas sam otkrio direktni let Dubrovnik - Munchen za 90 eura ali 10.6 ( pas mater:( ) da je barem 11.6 pa bi prespavao jednu noć.

    ovako ces prespavat 2 noci :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za one koji iz zagreba putuju u poljsku... pisali smo o onoj varijanti da bi se islo vlakom u 7:20 preko beča... u katowicama bi bili oko 19:20... problem je što se u beču presjeda, a razmak između vlakova je samo pola sata... u slučaju da vlak iz zagreba kasni više od 20min, mogli bi imati problema sa uskakanjem u drugi vlak..

    iva je danas bila na busnom... postoji bus za beč koji krece oko 6 ujutro i tamo je oko 11:30... imamo plenti of tajm za uloviti vlak u 14:30 :)

    cijena busne karte je 240kn pa vjerojatno zajedno s kartom za vlak ne bi bilo iznad 660kn koliko je karta vlaka zagreb-katowice... e sad sam ga zakomplicirao :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Već se nekaj drvilo o ovoj reklami. Sad kad sam je pogledao na youtube-u, sasvim sam siguran da je to Severed Hand. Pitanje je samo da li je to original sound reklame, tj. onaj kojega mi gledamo na TV-u, jer iskreno kad sam gledao reklamu na televiziji učinilo mi se da je slično SH, ali ne i da je...!?!

    http://www.youtube.com/watch?v=bCkPPrRss-0
  • siljo wrote:
    za one koji iz zagreba putuju u poljsku... pisali smo o onoj varijanti da bi se islo vlakom u 7:20 preko beča... u katowicama bi bili oko 19:20... problem je što se u beču presjeda, a razmak između vlakova je samo pola sata... u slučaju da vlak iz zagreba kasni više od 20min, mogli bi imati problema sa uskakanjem u drugi vlak..

    Da, teško je računati na to.

    Prošlo ljeto kad sam putovao u Budimpeštu vlakom, u Zagreb je kasnio sat i pol, a u Budimpeštu više od dva sata.

    Možda bolje nekim ranijim vlakom do Beča?

    A opet, ne znam, možda je do Beča druga priča, treba se raspitat...
    Heart and soul, one will burn.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi ja sam back :D Tj. nikad nisam ni otišao ali dugoo nisam nista napisao.. Iskreno, ovaj me forum uvijek dobro sjebe pa ga i cesto izbjegavam.. Izaziva kontra efekat.. nostalgiju.. sta li..

    Uglavnom.. Nisam bio kuci jedno sedam dana a vi ste ispisali cijelih pedeset strana u samo desetak dana.. Ovako nije ni bilo pred turneju prosle godine.. Sa zadovoljstvom procitah sve..

    Pravo sam iznenađen ovolikom broju koncerata.. Mislim, pozitivno iznenađen :)

    Eh.. itekako sam za ovaj Munchen.. Kada vec idem na konc. neka ne bude onaj festivalski.. hocu atmosferu gdje su SVI PJ fanovi, gdje svi skacu na svaku pjesmu i deru glas pjevajuci.. to je poseban osjecaj..
    Iz Sarajeva je povratna autobusom nekih 80 E, tako da je izvodivo.. Samo da nadjem neku zrtvu da me prati.. Znam neke likove sa kojima sam isao u Zg pa ce valjda biti nesto, a valjda se tamo svi nadjemo!?

    btw. Bio sam u Poljskoj prosle godine, posjetio Krakow, prolazio blizu Katovica itd.. Put je poprilicno los, ali Poland je fakat suuper. Krakov je prelijep grad i bez obzira na koncert svakome bi preporucio da ga obidje.. Eto vam jos jedan dobar razlog zasto ici u Poljsku (a mozete otici i u Auschwitz koji je tu blizu, pa da se sjebete za cijeli zivot, jos pogotovo kada vam daju turu od 2 sata i vodica koji govori vas jezik - sve vam i previse dobro docara..).
    Meni bi to bila veeeeeelika peglancija da dobijem vizu, o putu da ne pricam tako da mi ne pada na pamet da razmisljam o opciji Katowice..

    Ovdje je sve po starom, slusa se boot iz Zg, gledaju filmici i slike poprilicno cesto.. Pozdrav cijeloj ekipi iz Zg i sire, posebno Killroy-u kojem nikad nisam poslao one dvd-ove iako on meni jeste :) evo, javno govorim kako sam pokvareni, sebicni gad..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Znam da je malo izvan teme al da li je iko planirao mozda ici gledati Maiden u Bg, 14. marta? Ima li metalaca na vidiku? :) Karta za konc. je jeftina, oko 30 Eura..
    Ja sam mislio sve dok nisam vidio da i PJ ima koncerte ove godine.. Bolje cuvati pare, a i energiju za njih..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    ...
    Ovdje je sve po starom, slusa se boot iz Zg, gledaju filmici i slike poprilicno cesto.. Pozdrav cijeloj ekipi iz Zg i sire, posebno Killroy-u kojem nikad nisam poslao one dvd-ove iako on meni jeste :) evo, javno govorim kako sam pokvareni, sebicni gad..

    :):)
    Hehehe, ne brini se, opeljesit cu te za jedno fino, hladno bavarsko pivo kad se nadjemo u Munchenu :D:D
    Nego, ako ne nadjes nikog u Sarajevu, dodji do Zagreba, pa cemo svi zajedno lagano prema gore. Ne valja ti sam ic na PJ koncert :)
    Ima nas sad vec dosta, mozda nas se cak oko 10tak skupi za minken, a sto nas je vise to zabavnije.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Jutro je sve u svemu dobro počelo, javili se fellow jammeri koje dugo nismo čuli (Dreadis i Doctor lijep pozdrav momci!), sluša se Radio 101 s kojeg peru Ed i All or None (:D mmmmm) i razmišlja se o prijevozu do Poljske, not bad at all... :)
    Što se tiče prijevoza do Poljske meni se čini ok da idemo busom do Beča pa vlakom u Poljsku jer onda imamo vremena doći do vlaka. Jedino bi trebalo skužiti koliko su udaljeni autobusni i željeznički kolodvor, vjerojatno ne jako...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo, u Beču postoji Sudbahnhof Bus station na koji kaže da stižu vlakovi s juga (i iz RH), a za Sudbahnhof Train Station piše da s njega idu vlakovi za neke gradove u Poljskoj. Sad samo treba provjeriti na koju stanicu stiže naš bus i s koje ide vlak za Poljsku, probably su te stanice...
  • http://www.expressobeans.com/

    Sad sam malo zabrijao na ovim posterima...čovjek bi sve pare dao za jednu dobru kolekciju. Ja imam super poster sa turneje 1996 Rim i Milano :D, ali mi je žao što nisam uzeo ništa na US tour 2003. I uzeo sam sa zadnje turneje onaj poster sa valom (mrak), nadam se da če biti opet što u prodaji na lijetnoj turneji:):D

    Sad prodavaju 2/3 postera u http://www.pearljam.com/goods/ ali nisam baš nešto puno oduševljen, možda San Francisco....što vi mislite??? Naravno ako se nisu već prodali.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Iva: Evo, u Beču postoji Sudbahnhof Bus station na koji kaže da stižu vlakovi s juga (i iz RH), a za Sudbahnhof Train Station piše da s njega idu vlakovi za neke gradove u Poljskoj. Sad samo treba provjeriti na koju stanicu stiže naš bus i s koje ide vlak za Poljsku, probably su te stanice...
    Iva: Provjerila, i bus stiže na tu stanicu i vlak ide s te stanice. :D Meni se onda čini ok ta verzija bus pa vlak.
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Eh.. itekako sam za ovaj Munchen..

    jeeeej! još jedan za munchen! ima nas :):)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Killroy, sobzirom na vrstu tvog zahtjeva, sa zadovoljstvom cu biti opeljesen :)

    Nego, koja je cijena karte autobusa iz Zg Do Minhena? Znam da je neko vec napisao ali ne mogu naci.. Ako moze cijena i povratne i eventualno ako ima neki popust za ljude ipsod 26 god.
    hocu da izracunam sta mi se vise isplati.. A bilo bi bas furka da together krenemo za Njemacku..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    zagreb - minhen je 323 kn u jednom smjeru, a za studente, s iksicom, plus popust povratne, mislim da je ukupni popust 35%, sto izadje 425kn povratna zg-minhen.. :)
    tako da to nije puno..
    a ni put nije dugacak, 9h "samo".. pa do mora se starom cestom vozite 8h do makarske, 12h do dubrovnika !!! tako da ne cmizdrite :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    zagreb - minhen je 323 kn u jednom smjeru, a za studente, s iksicom, plus popust povratne, mislim da je ukupni popust 35%, sto izadje 425kn povratna zg-minhen.. :)
    tako da to nije puno..
    a ni put nije dugacak, 9h "samo".. pa do mora se starom cestom vozite 8h do makarske, 12h do dubrovnika !!! tako da ne cmizdrite :D

    da se nadovežem... povratna karta bez popusta je 480 kuna :)
    ja ne cmizdrim, to je 9 sati spavanja :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    nego iva i ja danas rezervirali hotel u Chorzowu od 12.06. do 14.06.... 2 nocenja u dvokrevetnoj sobi za 2 osobe je cca 530kn... ne moze se online rezervirati nego ih se mora nazvati svaki dan do 15h... tip ne govori najbolje engleski, ali se moze sporazumjeti... link je:

    http://www.hotel-chorzow.pl/
    Iva: Ej ranac, ako sam dobro skužila hotel ima sportsku streljanu kao jedan od popratnih sadržaja! :D Koji je taj Chorzow fun! :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: netko je pitao tko bi trebao biti na Exitu 2007.
    'Na Exitu 2007. najavljena su, tradicionalno, najveća imena svjetske scene, a među ostalima i Cemical Brothers, Robert Plant te Basement Jaxx.'

    sad sam skužila da su u jutarnjem (a otamo je rečenica) krivo napisali kemikalce, he, he, he, to su neki ćemikal bradersi... go jutarnji! :)
Sign In or Register to comment.