Pearl Jam in Zagreb!

1174175177179180860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    ajmo se naci u 17 u parkicu kraj melina-portala pa lako sjednemo negdje u blizini... bilo bi dobro kad bi svi koji misle doci tu napisali da znamo koga se jos ceka... kad negdje sjednemo, mene se moze dobiti na 095/9046417 ...

    evo, dopunjena lista :

    1. Siljo i Iva
    2. Elcielo
    3. Pajo i Iva
    4. potato girl
    5. killroy
    6. lestes :o
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    evo, dopunjena lista :

    1. Siljo i Iva
    2. Elcielo
    3. Pajo i Iva
    4. potato girl
    5. killroy
    6. lestes :o

    ja imam već 100 stvari isplanirano, pa ovo neću moći ugurati, ali što god planirate, a tiče se relacije zg-minken-katowice, računajte na mene... :)
    čujemo se, jel... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ulovila me gripa tak da me nema na meetingu. Sinoć nisam nikak mogao spustit temperaturu, stalno je varirala oko 39,5. :(
    A noć prije je bila 40,3 al se vrlo brzo i lako spustila.

    Danas je bolje (osim gadne grlobolje), al ne tolko da mogu van. :(

    Uživajte svi. :)

    Ako će masni opet onako lijepo svirat pjesme PJ-a malo više pjevajte. :) Prošli put smo samo Nothingmana otpjevali čini mi se.
    Heart and soul, one will burn.
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    ajmo se naci u 17 u parkicu kraj melina-portala pa lako sjednemo negdje u blizini... bilo bi dobro kad bi svi koji misle doci tu napisali da znamo koga se jos ceka... kad negdje sjednemo, mene se moze dobiti na 095/9046417 ...

    Hej, vidimo se u 5 onda.
    Da, meni je plan vrlo slican vasem. Ostat u Poljskoj par dana, vidit sta se moze i onda zapalit u London. London je uzasno skup tako da je tesko da cu ostat par dana tamo, mada je isto glupo odmah ici doma kad si vec tamo, al neznam.
    Dogovorit cemo se.

    Vidimo se,
    e da, finalni...za gripu samo jedi finu domacu pilecu juhu :D i nadam se da ces brzo ozdravit!
  • lestes wrote:
    evo, dopunjena lista :

    1. Siljo i Iva
    2. Elcielo
    3. Pajo i Iva
    4. killroy
    5. lestes :o

    Na ručku sam kod svojih i bit ću ovdje cijelo popodne pa rekoh, bio bi red da vam javim da neću doći i da me ne čekate (hence brisanje s liste)...

    Have fun i vidimo se nekom drugom prilikom...

    pozz
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nažalost, neću moći ni ja doći.
    žao mi je, pozdrav svima.
    i, ako se budete bavili planiranjem, samo da još jednom kažem da ja idem na koncert u katowice i mislim ostati tamo nekoliko dana poslije koncerta, pa me nemojte računati za kombinacije s busom/avionom i sl.
    jedino ako ima neki plan ići 12.6. direkt iz zagreba za katowice, i 17.6. direkt iz krakowa za zagreb. ali, sudeći po vašim postovima, vi ćete se tad lijepo pripremati za koncert u londonu :)
    lijep provod želim!
  • samo bump, da ne padnemo na drugu stranicu dok je vecina na meet upu ;)
  • Da, evo ja maloprije dosla doma s maskara :D pa cekam update
    da vidim sto je s tim meetupom ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    evo nas sa sindikalnog sastanka :D

    bili lestes, killroy, iva, pajo, iva i ja... natračali se, nabrijali se, dogovorili par detalja oko Londona i to je to... boze frikova :D

    nego iva i ja danas rezervirali hotel u Chorzowu od 12.06. do 14.06.... 2 nocenja u dvokrevetnoj sobi za 2 osobe je cca 530kn... ne moze se online rezervirati nego ih se mora nazvati svaki dan do 15h... tip ne govori najbolje engleski, ali se moze sporazumjeti... link je:

    http://www.hotel-chorzow.pl/

    isto tako smo rezervirali hostel u Krakowu od 14.06. do 16.06. rezervirali dvokrevetnu sobu za 15EUR po osobi za noc... u hostelu inace radi jedna cura, frendica od elcielo koja je isto PJ fan :) link je:

    http://www.hostelorange.pl/en/index.htm

    i tak... dogovorili smo se da bi 16.06. letili za london... iz londona za zagreb nazalost vec 19.06. jerbo je london skup sport :) trenutno trazimo smjestaj u londonu pa ako netko ima neku ideju... nasli par hostela za po cca 25EUR po osobi u vecim sobama (6-8 ljudi)..

    aj bok...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Mogu samo rec da sam lagano razocarana sto necemo busom i sto se ne ide
    vise koncerata...ne zamjerite...a jos sam i lagano umorna danas.
    ja cu vidjet, pa sto mi pase. jer mislim ostat u Londonu bar jedan dan,
    znam da je skup, al eto. Jos se prica da bi 19. mogli dodat jos
    jedan koncert, tako da sigurno letim 20. doma.

    a ostalo sad cu sve poslozit ovaj tjedan.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hej, hej...

    evo nas sa sindikalnog sastanka :D

    bili lestes, killroy, iva, pajo, iva i ja... natračali se, nabrijali se, dogovorili par detalja oko Londona i to je to... boze frikova :D

    nego iva i ja danas rezervirali hotel u Chorzowu od 12.06. do 14.06.... 2 nocenja u dvokrevetnoj sobi za 2 osobe je cca 530kn... ne moze se online rezervirati nego ih se mora nazvati svaki dan do 15h... tip ne govori najbolje engleski, ali se moze sporazumjeti... link je:

    http://www.hotel-chorzow.pl/

    isto tako smo rezervirali hostel u Krakowu od 14.06. do 16.06. rezervirali dvokrevetnu sobu za 15EUR po osobi za noc... u hostelu inace radi jedna cura, frendica od elcielo koja je isto PJ fan :) link je:

    http://www.hostelorange.pl/en/index.htm

    i tak... dogovorili smo se da bi 16.06. letili za london... iz londona za zagreb nazalost vec 19.06. jerbo je london skup sport :) trenutno trazimo smjestaj u londonu pa ako netko ima neku ideju... nasli par hostela za po cca 25EUR po osobi u vecim sobama (6-8 ljudi)..

    aj bok...

    a jeste vidjeli ovu rečenicu
    "There is the possibility to negotiate price reduction for groups"
    u ovom hotelu u chorzowu... ako mi nismo grupa, manijaka, ne znam tko je? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mogu samo rec da sam lagano razocarana sto necemo busom i sto se ne ide
    vise koncerata...ne zamjerite...a jos sam i lagano umorna danas.
    ja cu vidjet, pa sto mi pase. jer mislim ostat u Londonu bar jedan dan,
    znam da je skup, al eto. Jos se prica da bi 19. mogli dodat jos
    jedan koncert, tako da sigurno letim 20. doma.

    a ostalo sad cu sve poslozit ovaj tjedan.

    tako je ovaj put ispalo ;)
    e sad si nas zeznula s ovim drugim koncertom... nema sansi da idemo doma ako je još jedan... dajemo im kolko? tjedan dana da objave :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Mogu samo rec da sam lagano razocarana sto necemo busom i sto se ne ide
    vise koncerata...ne zamjerite...a jos sam i lagano umorna danas.
    ja cu vidjet, pa sto mi pase. jer mislim ostat u Londonu bar jedan dan,
    znam da je skup, al eto. Jos se prica da bi 19. mogli dodat jos
    jedan koncert, tako da sigurno letim 20. doma.

    a ostalo sad cu sve poslozit ovaj tjedan.

    sid, nemoj mi se samo ti razočaravati... imamo još 5 mjeseci da se organiziramo... :) sve će biti ok!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a jeste vidjeli ovu rečenicu
    "There is the possibility to negotiate price reduction for groups"
    u ovom hotelu u chorzowu... ako mi nismo grupa, manijaka, ne znam tko je? :)

    ljudi smo, dogovorit cemo se... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasica wrote:
    sid, nemoj mi se samo ti razočaravati... imamo još 5 mjeseci da se organiziramo... :) sve će biti ok!
    ma nis, malo sam umorna, pa ne mogu bas razmiljat pravo, al
    sam zbilja mislila da ce bit bus iz CRO sa svima nama :(
    Al OK. Ja planiram Vienna i Italija isto ici, tako da ce to bit malo
    skakanja po Europi...ne znam, bar cemo valjda svi bit skupa na
    railu u Minkenu i Katowicama. i u redu ispred.
    moram sve poslozit pa cu vidjet kako, kamo, kada, s kim...uf.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sad sam na youtube potrazio ovu reklamu i fakat svira Severd Hand samo što je malo obrađena... vidio sam reklamu nekoliko puta, ali uopce nisam obracao paznju na mjuzu jer mi je zanimljiviji maratonac (ok, da sad netko krivo ne shvati.. i ja pomalo trckaram... :D )
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    ja samo hoću reći da mi je danas baš bilo ugodno s vama "boring couples" :D;) šala naravno! ;) i killroyem

    a za bus nas jednostavno nema dosta...

    @ cropdustress : mi se vidimo u munchenu :)
  • lestes wrote:
    ja samo hoću reći da mi je danas baš bilo ugodno s vama "boring couples" :D;) šala naravno! ;) i killroyem

    a za bus nas jednostavno nema dosta...

    @ cropdustress : mi se vidimo u munchenu :)
    Je, bit cu ja u Minkenu. I Katowicama. I Italiji. I Becu ;)
    I Londonu, naravno.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Zelim ici na sto vise koncerata jer tesko da ce se vratiti
    sljedece godine k nama. mozda 2 mozda 3...tako da mi poslije
    ne bude zao ;) Festivali su ogromni, naravno,
    al zelja mi je vidjet ih i tamo. kako prase sve ostale
    bendove i dobijaju jos fanova :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Zelim ici na sto vise koncerata jer tesko da ce se vratiti
    sljedece godine k nama. mozda 2 mozda 3...tako da mi poslije
    ne bude zao ;) Festivali su ogromni, naravno,
    al zelja mi je vidjet ih i tamo. kako prase sve ostale
    bendove i dobijaju jos fanova :)

    nemoj mi uništavat nade ja se samo time tješim budući da su mi ove godine pogodili tjedan u kojem sam na obaveznom krstarenju južnim jadranom sa školom, od 9.6. do 16.6.
    ah life sucks :(
    ionak mi je već dovoljno bed kad vas gledam kako sve fino planirate, toliko da sam već toliko blizu da kupim neku kartu a kako će onda ić nemam pojma.....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljo wrote:
    sad sam na youtube potrazio ovu reklamu i fakat svira Severd Hand samo što je malo obrađena... vidio sam reklamu nekoliko puta, ali uopce nisam obracao paznju na mjuzu jer mi je zanimljiviji maratonac (ok, da sad netko krivo ne shvati.. i ja pomalo trckaram... :D )

    ono sto se prije na forumu pisalo o reklami za aute, pa su ameri digli veliku strku je bila reklama za hondu. Isto kao na ovoj reklami za peugeot se dio severed handa cuje (isti dio, cini mi se). Ali samo na kratko, dolazi iz nekakve videoigrice koju klinci na reklami igraju. Ako se dobro sjecam, par ljudi je zabrijalo da to u hondinoj reklami uopce nema veze s autom, nego s igricom.
  • nemoj mi uništavat nade ja se samo time tješim budući da su mi ove godine pogodili tjedan u kojem sam na obaveznom krstarenju južnim jadranom sa školom, od 9.6. do 16.6.
    ah life sucks :(
    ionak mi je već dovoljno bed kad vas gledam kako sve fino planirate, toliko da sam već toliko blizu da kupim neku kartu a kako će onda ić nemam pojma.....
    Ja sam realna, zasto bih ti unistavala nade. Nece se vratiti jos bar 2 godine.
    Pa bili su tu lani, i sad opet. ni godinu dana razmaka.
    Cisto sumnjam da ce bit tako skoro u Europi.

    Od 9.6. do 16.6. kazes? Pa lijepo sjedni na avion za
    London 17. ides na koncert, leti u Dusseldorf 20.
    i sljedeci dan jos jedan koncert. rijesen problem. nije
    valjda da ih neces vidjet ove godine? :eek:

    Btw, zasto mi se ne javljas na msn? Ja sam na away, dal
    me vidis? Posalji mi svoj mail da te mogu dodat pa ti se ja javim. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hrvatska je jedna iseljenicka zemlja,puno rodbine rastrkano po svijetu...:D

    ^^
    tako se ja tjesim. s obzirom da je najizglednije da necu ici nigdje ove godine
  • Ja sam realna, zasto bih ti unistavala nade. Nece se vratiti jos bar 2 godine.
    Pa bili su tu lani, i sad opet. ni godinu dana razmaka.
    Cisto sumnjam da ce bit tako skoro u Europi.

    Od 9.6. do 16.6. kazes? Pa lijepo sjedni na avion za
    London 17. ides na koncert, leti u Dusseldorf 20.
    i sljedeci dan jos jedan koncert. rijesen problem. nije
    valjda da ih neces vidjet ove godine? :eek:

    Btw, zasto mi se ne javljas na msn? Ja sam na away, dal
    me vidis? Posalji mi svoj mail da te mogu dodat pa ti se ja javim. ;)

    ma sorry nisam tako mislila znam ja da si ti realna, ja iskreno nisam vjerovala ni da će doć ove godine. imaš potpuno pravo! tak da mislim da ću iduće godine puknut i otić u the us of a. :D
    to sa londonom neću moć izvest al dusseldorf je još u igri samo što ne mogu još kupit karte, moram prvo bit sigurna. ma imaš pravo smislit ću ja nešto :D sam mi je žao zbog poljske, tam sam fakat htjela otić :(
    ja sam te dodala na msn-u al da bi te vidjela jesi li online moraš to dozvolit, al probat ću ponovo a i bila sam ti poslala mail...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • ma sorry nisam tako mislila znam ja da si ti realna, ja iskreno nisam vjerovala ni da će doć ove godine. imaš potpuno pravo! tak da mislim da ću iduće godine puknut i otić u the us of a. :D
    to sa londonom neću moć izvest al dusseldorf je još u igri samo što ne mogu još kupit karte, moram prvo bit sigurna. ma imaš pravo smislit ću ja nešto :D sam mi je žao zbog poljske, tam sam fakat htjela otić :(
    ja sam te dodala na msn-u al da bi te vidjela jesi li online moraš to dozvolit, al probat ću ponovo a i bila sam ti poslala mail...
    uhm, ako si slala mail na hotimail to ne citam :D

    Salji na yahoo. ISto sve, samo @yahoo ;)

    Idem online onda...aaa, evo te :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Kenova ekipa!!
    Ja još čekam sa rezervacijama hotela da vidim što če biti sa putem; avion, bus, vlak, itd. Što se tiće Londona možda se ubacim sa prijateljem s kojim dijelim kartu kod njegove frendice, to bi bilo najekonomičnije:D:D samo da ne živi daleko od Londona, ako bude tako ostat ču par dana pa direktno za Dusseldorf:)
    A što se tiće Katowica sigurno ostajem(o) par dana pa prema Londonu.
    Ah, koliko proprema a tek smo na početku, lakše je bilo prošle godine u Italiji:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Našla neki site http://www.londontown.com koji ima kao cheap hotele pa je najjeftiniji 65 GBP, a čini se da je to tako općenito s hotelima - ako nećeš kupaonu dijeliti s cijelim katom ima da platiš kao u RH za hotel s 4 zvjezdice. :( Ima netko neku pozitivniju informaciju?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Našla neki site http://www.londontown.com koji ima kao cheap hotele pa je najjeftiniji 65 GBP, a čini se da je to tako općenito s hotelima - ako nećeš kupaonu dijeliti s cijelim katom ima da platiš kao u RH za hotel s 4 zvjezdice. :( Ima netko neku pozitivniju informaciju?

    evo neki hotel par funti jeftiniji, ali manje vise ista stvar:

    http://www.direct-hotels.com/london/kensington-chelsea/garden-view-hotel/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ovih 65GBP je za 2 osobe, s time da u nekim hotelima postoji varijanta soba s jednim bračnim krevetom i još jednim krevetom. Dakle to ispada 32GBP po osobi što i nije tako strašno za hotel u Cityju (još i ako bude teroristički napad neće nas fulat :)).
    Jedan hotel u centru koji sam gledala ima opciju nekakvog three-day-stay za petak-nedjelja za 45GBP po danu za 2 osobe pa ću ih danas zvati da vidim možemo li na neku foru ostati ta tri dana po three-day-stay varijanti, a onda još jedan dan po normalnoj cijeni. Javim što sam otkrila.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ovo je dobra varijanta, sa 3 dana.. koncert je u nedjelju.. bar ovaj prvi, objavljeni :) ... tako da otic gore u petak, nocenje, pre-party, nocenje, koncert, nocenje i doma.. meni zvuci skroz ok :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.