Pearl Jam in Zagreb!

1162163165167168860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: mi još ništa. jurasica i killroy probavajet još za minken, ja brijem da je to kao što je kad smo prošli put kupovali karte pa bi napisalo 'out of stock' a kad ono nije
    sad je i london temporarily out of stock...

    londra ti je sad slobodna... kupuj ako hoćeš....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    londra ti je sad slobodna... kupuj ako hoćeš....

    kako uopće možete vidit a kamoli kupit karte??!

    meni je poruka da je zatvoren site?!!!!???

    what the fuck
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Evo i mene pustilo!!!

    Minken out of stock, popizdi cu!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    ja neću kupovati london i doviđenja... čekat ću da karte idu u običnu prodaju pa ću onda odlučiti... ne znam... sad sam ljuta jer nema karata za minken... ne znam je li ih tko uspio kupiti? haaaaa?

    sad tek došla u zg! nisam uspjela kupit munich :( sad je sve "temporarily out of stock".. osim za dusseldorf "out of stock"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Evo i mene pustilo!!!

    Minken out of stock, popizdi cu!

    meni prije 30 tak sekundi reklo ovo:

    MUNICH, GERMANY 12/06/07 TICKET PAIR
    SKU 7212
    $160.00
    THIS IS FOR TWO TICKETS TO THE MUNICH, GERMANY 12/06/07 SHOW. TEN CLUB MEMBERS ONLY.
    Temporarily out of stock
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb i za Zagreb-Katowice-Zagreb pa ćemo vidjeti šta kome paše.
    ja sam za! pogotovo prva varijanta, hebiga morat cu zrtvovat 3-4 dana faksa!
    ali zadnji put kad sam isao sa ovim u bec super je bilo i opet bi isao s njima!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    sad tek došla u zg! nisam uspjela kupit munich :( sad je sve "temporarily out of stock".. osim za dusseldorf "out of stock"

    samo pokusavaj.
    Ima jos karata dosta.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nas stalno, ali stalno izbacuje na 3. koraku... ukleti 3. korak...
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    samo pokusavaj.
    Ima jos karata dosta.

    hvala :) nadam se da bude uskoro sve ok i da svi koji hoćemo u munchen idemo :D
  • C2V3N wrote:
    ja sam za! pogotovo prva varijanta, hebiga morat cu zrtvovat 3-4 dana faksa!
    ali zadnji put kad sam isao sa ovim u bec super je bilo i opet bi isao s njima!

    ja san isto za zagreb-minken-katowice-zagreb!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    out of stock sve, neda mi se niti truditi pokusavati nesto kupiti, siguran sam da ce za katowice i minken biti na mjestu koncerta karata! a josh ako cemo sa agencijom zakon, nemoram se ni za karte zezat.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    out of stock sve, neda mi se niti truditi pokusavati nesto kupiti, siguran sam da ce za katowice i minken biti na mjestu koncerta karata! a josh ako cemo sa agencijom zakon, nemoram se ni za karte zezat.


    NIJE out of stock - samo je dusseldorf rasprodan,

    minken i ostali ce se 100% vratit!!!!

    keep on tryin'!!!!

    NEVER GIVE UP!!!! HEY!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • I MUNICH je out of stock!!

    nabijen ih sve na niku stvar!!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    I MUNICH je out of stock!!

    nabijen ih sve na niku stvar!!!

    pas mater!!!
    jel to za stvarno ili...
  • lesteslestes Posts: 959
    I MUNICH je out of stock!!

    nabijen ih sve na niku stvar!!!

    aha. i opće ne kužim kak!? opće nije bilo za kupit. cjelo vrijeme temporarily out of stock i sad ovo. sranje :mad:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: sorry svi unaprijed, ali fala kurcu!!!! imamo london!!!!
    zamislite idiotizam - prije tri dana smo kupili katowice i sve je bilo ok, danas nam nije dalo jer je expiry date kartice bio valjda prebrzo
    ono, totalno smo već bili na rubu da odustanemo i kaže mario, ajmo probat kupit preko našeg accounta, ali na siljinu karticu - i tako, spiskali covjeku 900kn i sad smo sretni :D

    treba li uopće spominjati: HVALA RANKO!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    aha. i opće ne kužim kak!? opće nije bilo za kupit. cjelo vrijeme temporarily out of stock i sad ovo. sranje :mad:

    Meni se par puta bio pojavio Buy button.
    I onda kad sam kliknuo presao je na onaj drugi screen na kojem pise quantity i cijena. Ali i tamo je velikim zutim slovima pisalo nesto nesto...out of stock!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    aha. i opće ne kužim kak!? opće nije bilo za kupit. cjelo vrijeme temporarily out of stock i sad ovo. sranje :mad:
    Ma zajebavaju nas. Ne moze bit. ne vjerujem ja.
    Ljudi jesu kupovali, al kad brze se sve rasprodalo :confused: :mad:

    Kuhinja, to je! :mad:

    Au au...ajde, ne odustajte, mozda bude!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    aha. i opće ne kužim kak!? opće nije bilo za kupit. cjelo vrijeme temporarily out of stock i sad ovo. sranje :mad:
    mi brijemo da ako je temporarily out of stock da još ima nade, ali ako je out of stock ne baš... držimo vam fige još uvijek, svejedno
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Meni se par puta bio pojavio Buy button.
    I onda kad sam kliknuo presao je na onaj drugi screen na kojem pise quantity i cijena. Ali i tamo je velikim zutim slovima pisalo nesto nesto...out of stock!!!

    ja refreshala svakih pol minute i nikad buy button :mad:
  • killroy wrote:
    pas mater!!!
    jel to za stvarno ili...


    ne zajebajen!

    sad san im napisa mail, u nadi da mi provuku neku kartu ako ništa drugo

    kad dobijen odgovor zalipit cu ga ode na thread!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • pajopajo Posts: 3,292
    btw, za sve nas koji smo preživjeli ovu večer (s kakvim god rezultatima :) :() ima neki frajer super ideju za majice
    http://i5.photobucket.com/albums/y179/angry_chair/Misc/10Cteeshirtdesign.jpg

    za sve vas koji ste htjeli minken, nemojte baš skroz gubiti nadu - crop je imala mrak turneju bez 10c karata, vidjet ćete, još ćete vi svi u minken i bit će vam premrak i imat ćete još bolje priče od nas dosadnjakovića koji smo preživjeli samo ovu kupnju karata
    a i uostalom, kad je to bilo da Hrvati nisu mogli u Minken, pa to se protivi svim zakonima svemira :)
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    btw, za sve nas koji smo preživjeli ovu večer (s kakvim god rezultatima :) :() ima neki frajer super ideju za majice
    http://i5.photobucket.com/albums/y179/angry_chair/Misc/10Cteeshirtdesign.jpg

    za sve vas koji ste htjeli minken, nemojte baš skroz gubiti nadu - crop je imala mrak turneju bez 10c karata, vidjet ćete, još ćete vi svi u minken i bit će vam premrak i imat ćete još bolje priče od nas dosadnjakovića koji smo preživjeli samo ovu kupnju karata
    a i uostalom, kad je to bilo da Hrvati nisu mogli u Minken, pa to se protivi svim zakonima svemira :)

    LOL!!!!
    Minken ja nas!!! S 10c ili bez njih. Jos je tu i Ticketmaster i 10C forumasi, a ako sve propadne, naci ce se neki nas zemljo da nam sredi karte preko veze :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    btw, za sve nas koji smo preživjeli ovu večer (s kakvim god rezultatima :) :() ima neki frajer super ideju za majice
    http://i5.photobucket.com/albums/y179/angry_chair/Misc/10Cteeshirtdesign.jpg

    za sve vas koji ste htjeli minken, nemojte baš skroz gubiti nadu - crop je imala mrak turneju bez 10c karata, vidjet ćete, još ćete vi svi u minken i bit će vam premrak i imat ćete još bolje priče od nas dosadnjakovića koji smo preživjeli samo ovu kupnju karata
    a i uostalom, kad je to bilo da Hrvati nisu mogli u Minken, pa to se protivi svim zakonima svemira :)


    Hehe, istina, istina. :D
    Ici cemo mi u Minken i to sa 10c kartama. :D
    Vidjet cete vi. :)
    Treba imat oci otvorene i pitat ljude, a ne plakat doma :o:)

    A majica je zakon, prije sam procitala taj komentar i dobro se nasmijala.
    Ideja je super! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    btw, za sve nas koji smo preživjeli ovu večer (s kakvim god rezultatima :) :() ima neki frajer super ideju za majice
    http://i5.photobucket.com/albums/y179/angry_chair/Misc/10Cteeshirtdesign.jpg

    za sve vas koji ste htjeli minken, nemojte baš skroz gubiti nadu - crop je imala mrak turneju bez 10c karata, vidjet ćete, još ćete vi svi u minken i bit će vam premrak i imat ćete još bolje priče od nas dosadnjakovića koji smo preživjeli samo ovu kupnju karata
    a i uostalom, kad je to bilo da Hrvati nisu mogli u Minken, pa to se protivi svim zakonima svemira :)

    hehe majca je zakon :D al ne znam dal da se smijem il plačem... čestitam vama koji ste uspjeli do karata :)
  • evo linka za sve nas koji nismo došli do 10C za minken:

    http://www.tickets.de/

    jeftino 50€
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    e super...
    inace ne mora vam bit bed sta niste dobili karte, heh skupa sa mnom :).
    Ja na prosla 3 koncerta nisam imao niti jednu 10c kartu i uredno sam bio u prvim redovima sa svim ostalima koji su imali 10c.
    Samo treba doc par sati ranije u red i stvar rijesena.
  • jedino je London osta 'temp. out of stock'

    nije pošteno, dajte bar još 10 komada za minken!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo linka za sve nas koji nismo došli do 10C za minken:

    http://www.tickets.de/

    jeftino 50€

    10c karta je za vise od 20% skuplja od normalne...

    pošaljem ih lagano svu petoricu... negdje... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    po ostalim threadovima već ima ekipe koja ima viška 10c karte (neka Kanađanka nudi London jer ide sama na put pa ima viška)
    ali u biti Killroy ima pravo, može se u prve redove i bez 10c karte, a brijem da će na kraju i u Lononu puštat ekipu dolje bez 10c karte
    kao što rekosmo, još ćete se vi mrak provesti i bez 10c karata tj. isto kao i mi s kartama :D
Sign In or Register to comment.