Pearl Jam in Zagreb!

1161162164166167860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Jel se itko osjeca ko istrenirani majmun trenutno :D

    Monkey driven, call this living, hahaha?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    opet bila na step 3 of 3 i opet izbacilo... ali još uvijek sam zen...

    koja si ti sretnica... ja nikad nisam bila tako blizu... :) "BUY" mi je najjači domet... :)

    kakve vi imate veze? mislim za internet, jel?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    iva je pod tolikim stresom da ne pise "Iva:" na pocecima postova :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    koja si ti sretnica... ja nikad nisam bila tako blizu... :) "BUY" mi je najjači domet... :)

    kakve vi imate veze? mislim za internet, jel?
    mi imamo superbrzi internet od tvojih tj. adsl
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    iva je pod tolikim stresom da ne pise "Iva:" na pocecima postova :D
    znaš kaj mali nemoj me zaje... dovoljno sam stara da bi ti mogla starija sestra bit! :D:D:D

    ne pišem jer sam objavila da nema paje pa sam ja pajo dok se on ne vrati...
    a inače pišem da znate s kim pričate, mislim čak da je jednom netko rekao da smo malo šizofrenični s dve osobe u jednom nicku, pa da znate tko je...

    btw trenutno sam ulogirana i čekam da otvori tickets... not any more, crklo...

    idemo opet...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    iva je pod tolikim stresom da ne pise "Iva:" na pocecima postova :D

    samo ti zajebavaj... kad ti se "Iva:" zaleti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    koja si ti sretnica... ja nikad nisam bila tako blizu... :) "BUY" mi je najjači domet... :)

    kakve vi imate veze? mislim za internet, jel?
    ono, dosta nam je ok veza, čak smo se i ženit išli nedavno... :D:D:D

    sorry, mislim da više nisam zen nego više nekako da sam pukla ko kokica

    strava...
  • PORUKA SYS ADMINISTRATORA:





    Due to an unexpectedly large amount of visitors and multiple sessions/connections per user we are currently initiating a load balancing process to smooth out the delays you are experiencing. There are still tickets available and we are working on making them available as soon as possible.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj, ljudi, ste mi zivi?
    Vidim da se *zabavljate* u ovom ludom danu,
    malo caksate, evo mene nazad (nakon CSI :o) i
    stalno si mislim: Joj, valjda je malo bolje... :(
    Ajde, ajde...bit ce to samo kada??
    treba to izdrzat psihicki i fizicki stiskat refresh stalno :D

    Uz vas sam :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pajo se vratio, ajd bok!

    (i 'Iva:' se vratila... :D)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Joj, ljudi, ste mi zivi?
    Vidim da se *zabavljate* u ovom ludom danu,
    malo caksate, evo mene nazad (nakon CSI :o) i
    stalno si mislim: Joj, valjda je malo bolje... :(
    Ajde, ajde...bit ce to samo kada??
    treba to izdrzat psihicki i fizicki stiskat refresh stalno :D

    Uz vas sam :)

    je, lako tebi dok domagoj kupuje karte za tebe... :) da ja imam personal shoppera, ne bi se niti morala svađati sa vikijem... ovako on svako malo izbljuje vatru i ja moram trpiti... jebiga... :)

    da se vratim na internet veze, i ja imam adsl i zato ne kužim kako netko dođe do step 3 out of 3, a ja ni blizu....

    pas mater... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sad imamo i novu fancy poruku umjesto one ruzne od Apache servera, sva u crnom i kaze ovako:
    We're sorry, the Goods section is temporarily down for maintenance. Please come back later.

    Mozda to znaci da su se fakat primili posla

    Mi smo ludi, narucujemo pizzu i dalje u boj
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    je, lako tebi dok domagoj kupuje karte za tebe... :) da ja imam personal shoppera, ne bi se niti morala svađati sa vikijem... ovako on svako malo izbljuje vatru i ja moram trpiti... jebiga... :)

    da se vratim na internet veze, i ja imam adsl i zato ne kužim kako netko dođe do step 3 out of 3, a ja ni blizu....

    pas mater... :)

    hahahaha...jevbate...poludit cu!!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli ovo... omb... O Moj Bože, jel.... :)

    We're sorry, the Goods section is temporarily down for maintenance. Please come back later.
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajo wrote:
    Sad imamo i novu fancy poruku umjesto one ruzne od Apache servera, sva u crnom i kaze ovako:
    We're sorry, the Goods section is temporarily down for maintenance. Please come back later.

    Mozda to znaci da su se fakat primili posla

    Mi smo ludi, narucujemo pizzu i dalje u boj


    moglo bi ovo potrajat još koji sat (maintenance)....

    triba i vecerat stagod...
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    je, lako tebi dok domagoj kupuje karte za tebe... :) da ja imam personal shoppera, ne bi se niti morala svađati sa vikijem... ovako on svako malo izbljuje vatru i ja moram trpiti... jebiga... :)

    da se vratim na internet veze, i ja imam adsl i zato ne kužim kako netko dođe do step 3 out of 3, a ja ni blizu....

    pas mater... :)
    Ja, ja, Ana, ja sam kriva sto sam siromasna tako
    da mi ne daju ni credit card :mad: :D
    Dobro, jesam, al jebiga, to je tako, sta sad.
    ne mogu nis napravit osim rec vam svima da ne odustajete

    ili ne postat uopce vise... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo i sluzbene obavijesti na News sectionu sitea:

    EUROPE TICKET SALES SERVER PROBLEMS
    01.29.07
    Due to an unusally high volume of traffic, the servers have given us a hard time today. We're doing all we can to rectify the situation. Please keep trying. Thanks for your patience.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo nekih glasina za Italiju koje kazu da ce ipak biti onaj Heineken Jammin, uopce ne zvuci lose:

    According to http://www.pearljamonline.it

    They say it is unsure will the concert be in Milano, Rome or Mestre (a small town near Venice), but according to some info I picked up on the Italian forums, it will be Mestre.

    Other bands headlining: R.E.M., Aerosmith, Red Hot Chili Peppers
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nova poruka, sto su kreativni:

    EUROPE TICKET SALES SERVER PROBLEMS
    01.29.07
    The Ten Club has suffered some extreme technical damage due to multiple server overload during the European ticket pre-sale. We currently shut the store down for emergency repair and we will have the store back up as soon as possible. We apologize for the inconvenience.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Evo nekih glasina za Italiju koje kazu da ce ipak biti onaj Heineken Jammin, uopce ne zvuci lose:

    According to http://www.pearljamonline.it

    They say it is unsure will the concert be in Milano, Rome or Mestre (a small town near Venice), but according to some info I picked up on the Italian forums, it will be Mestre.

    Other bands headlining: R.E.M., Aerosmith, Red Hot Chili Peppers


    ako ce biti ovako, onda ce biit super duper kul.. onda idem na to :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    imamo karte za london!!! :)

    ajmo ekipa, pozurite!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    jai sto za london
    minhen out of stock
  • snihsnih Posts: 1,052
    samo da čestitam onima koji su već uboli karte i da zaželim sreću onima koji još pokušavaju!

    Mi nismo 10c pa trenutačno nismo u stresu, nadamo se da će bit karata za obične smrtnike!:):D

    @masni: da i mi doma zabrijali na reklami od pežoa da počinje sa Severed hand!

    Koliko postova, strašno... mislim da je ovakvog postanja zadnji put bilo tam negdje kad je provalio butleg!

    Još jednom svima mnogo sreće!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, da... ovo je bilo prelagano... u profilu imamo order sa london kartama... probao sam ih opet kupiti i kaze da ne mogu jer sam ih vec kupio... vise nego dovoljna potvrda :)

    hebote, do danas uopce nismo razmisljali o londonu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    imamo karte za london!!! :)

    ajmo ekipa, pozurite!

    ja neću kupovati london i doviđenja... čekat ću da karte idu u običnu prodaju pa ću onda odlučiti... ne znam... sad sam ljuta jer nema karata za minken... ne znam je li ih tko uspio kupiti? haaaaa?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ja neću kupovati london i doviđenja... čekat ću da karte idu u običnu prodaju pa ću onda odlučiti... ne znam... sad sam ljuta jer nema karata za minken... ne znam je li ih tko uspio kupiti? haaaaa?

    eee, a dajte...

    pazi ovo.. laganini voznja vlakom do katowica... koncert... zujka jedan dan do krakowa... iduci dan vlakom u gdansk... zuja... iz gdanska za sitne novce zrakoplovkom u london... pošoramo se s engleskim navijacima... iduci dan koncert... zuja... jeftinjaka let za zagreb... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    eee, a dajte...

    pazi ovo.. laganini voznja vlakom do katowica... koncert... zujka jedan dan do krakowa... iduci dan vlakom u gdansk... zuja... iz gdanska za sitne novce zrakoplovkom u london... pošoramo se s engleskim navijacima... iduci dan koncert... zuja... jeftinjaka let za zagreb... :D

    :D
    samo jos fali minhen dan prije hehehehe
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Niko mi je javio da mu je Iva uspjela kupiti za London... on je na putu za Dubrovnik :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja jadna idem spavati, a dobre duše molim da mi jave na mob (098247118) kad primijete da ima za kupiti minkena ilil diseldorfa ili nizozemske jer sam za sve to možda zainteresirana...
    thank you and good night! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi još ništa. jurasica i killroy probavajet još za minken, ja brijem da je to kao što je kad smo prošli put kupovali karte pa bi napisalo 'out of stock' a kad ono nije
    sad je i london temporarily out of stock...
Sign In or Register to comment.