Options

Pearl Jam in Zagreb!

11314161819860

Comments

  • Options
    radiolog wrote:
    Inace, moj ortak je odmah izrazio sumnju da ce sve biti OK, delimicno zbog pomeranja datuma odrzavanja koncerta Stones-a na hipodromu a delimicno zbog toga sto bi verovatno ostao bez zivotnog cilja nakon prisustva koncertu omiljene mu ekipe iz Sijetla. A tesko je ziveti bez cilja :):):).

    Eh, ti ciljevi u zivotu...i meni je bio cilj da uzivo vidim i cujem PJ do '96. kad se i ostvario...sada imam novi...DA IH VIDIM PONOVO!

    A ono za pesimizam, potpuno se slazem. Nisu oni dzabe dali pesmi ime 1/2 full, zar ne? Jest da zvuci kao reklama za koka kolu ali what the f...? Poruka primljena!
    the smallest oceans still give big big waves
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Meni je bitno zato jer moram isplanirat sve.

    same here....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljo wrote:
    jel se zna datum?
    Rano je još za datum. Verujem da će svi detalji biti poznati polovinom marta. Vidite da je i datum za koncert Stounes-a pomeren i iako je na zvanicnom ticket-sajtu RS duze vremena bio i Beograd, ovih dana je skinut (malo pre sam proverio), ali da ponovim, Komuna tvrdi da će konc. biti održan sigurno samo koji dan kasnije.
    Ne treba gubiti nadu ni ako se slična stvar desi i sa omiljenim nam bendom, mislim ako se određeni termin zameni za drugi. MA DOLAZI PEARL JAM SIGURNO. VERUJTE.

    PEARL JAM IN BELGRADE. AMEN
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Eh ljudi, izlgeda da snovi postaju java.. Jos uvijek ne mogu da vjerujem da ce doci ovdje.. Ne mogu ni zamisliti momenat kada se ekipa pojavi na bini.. Jebo te, jeza me hvata :)
    Ne sviđa mi se bas sto ce se ova dva koncerta odrzati u nekoliko dana.. Mislim da ce biti puno ljudi koji ce htjeti vidjeti oba benda a nece imati para pa ce otic samo na (legendarnije i sve u svemu dosta popularnije) Stonse.. Uostalom, briga me, neka bude nas dvadesetak u areni al samo da sviraju..

    p.s. Sto se tice izjave "Fuck the pesimissts", primjetio sam je gledajuci koncert i bila mi je tako upecatljiva i simpaticna da sam je odmah prenio kao citat na moj blog..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67

    haha Sarah jel si ovo ti na slici? tvoja soba? Dead Moon koncert sam propustio u Beogradu,Dom Omladine 2004 i hteo sam da se ubijem...arghhh
    live to win
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    Hehe, ja se ne cudim nicemu. Ja sam znala da ce doci, samo jos nas drze u mraku i ne znamo kada. Jedino me to zanima...KADA? da mogu isplanirat zivot u narednih nekoliko mjeseci :D
    Nadam se da ce biti oko 12/6/ ili bar prva polovica 6. da uspijem na nekoliko koncerata. A znala sam ja da ce doci tu i da ce u Beograd. Onda ima nade i za ZG!!! I tko zna za jos koji grad gdje prije nisu bili.
    Imam dobar osjecaj da cemo uskoro nesto saznati... Strpljenja... :)

    Jedva cekam neke vijesti, a nakon toga tu turneju...Zbilja MORAJU doci malo ovamo. Bilo bi vrijeme...:D

    a da znaš kako je meni... ja moram svoj godišnji dogovarat sa još 6 baba, a sve moramo biti na poslu na kraju i početku mjeseca... naime, radim u financijama pa imamo nekakve rokove za izvještavanje... i sad ti planiraj godišnji... ja se samo nadam da će mi ekipa izaći u susret... :) inače ću morati dati otkaz... :)

    PEARL JAM
    - my religion -

    :)

    sad mi je prigodna ona: "... the waiting drove me mad... you're finally here and I'm a mess..." :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    jurasica wrote:
    a da znaš kako je meni... ja moram svoj godišnji dogovarat sa još 6 baba, a sve moramo biti na poslu na kraju i početku mjeseca... naime, radim u financijama pa imamo nekakve rokove za izvještavanje... i sad ti planiraj godišnji... ja se samo nadam da će mi ekipa izaći u susret... :) inače ću morati dati otkaz... :)

    hehe, ja imam još 17 radnih dana godišnjeg od prošle godine... danas sam rekao šefu da me nema početkom 6. mjeseca, točne datume potvrdim naknadno... uzmem 10 radnih dana, 7 im poklanjam :-)
    da ne bi bilo prisilnih bolovanja :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201

    hey... dead moon... vidio ih u zagrebu prije godinu-dvije... predobri :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljo wrote:
    hehe, ja imam još 17 radnih dana godišnjeg od prošle godine... danas sam rekao šefu da me nema početkom 6. mjeseca, točne datume potvrdim naknadno... uzmem 10 radnih dana, 7 im poklanjam :-)
    da ne bi bilo prisilnih bolovanja :-)


    Ufff! To smaranje sa poslom, zapravo celoživotnim robovanjem... Ja mogu da se pohvalim da sam trenutno na bolovanju :)....a, posle, dajem otkaz! :)
    Neko može reći da sam totalno luda jer se smejem na sve ovo, al', ljudi moji, ništa gore nego upasti u kolotečinu! Ne želim da budem Zombie!!! Zato, ako vas budu smarali sa tim sranjima oko godišnjih i etc., podržavam vas u "ostavci". Ima mnogo lepših stvari zbog kojih/ i za koje treba živeti!!! :)

    ZATO, PREDLOG ZA SVE: POČNITE MOMENTALNO DA UŽIVATE, KAKO BI SMO U TOP FORMI DOČEKALI ZNATE VEĆ KOGA!

    POZDRAV

    SARAH
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    siljo wrote:
    hey... dead moon... vidio ih u zagrebu prije godinu-dvije... predobri :-)


    :)...................................
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    @ sarah

    nisi mi odgovorila na pitanje....ukrascu ti poster :)
    live to win
  • Options
    tzumi wrote:
    haha Sarah jel si ovo ti na slici? tvoja soba? Dead Moon koncert sam propustio u Beogradu,Dom Omladine 2004 i hteo sam da se ubijem...arghhh


    ....NO, IT'S MY AUNT.....:)....JUST KIDDING, YEAH, IT'S ME....IN FRONT OF DEAD MOON...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    @tzumi

    ...a, krasti nije lepo.... ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ...SET LIST FROM BUDAPEST CONCERT, NOVEMBER 17TH 1996...IT`S ED`S HANDWRITING.....



    http://img388.imageshack.us/my.php?image=setlistsbudapest6dl.gif


    WHO WAS THERE?

    SIGN HERE:

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.........................


    P.S. ANY HUNGARIAN ON THE BOARD?!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    @ sarah

    heh sada definitivno imam povoda za kradju a Pancevo je blizu :)
    live to win
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    da...inace odlicna set lista iz Budimpeste.Svirali su vidim i Immortality sto je retkost...da se smrznes :)
    nadam se da cemo cuti i nesto posebno u Beogradu...ipak sviraju ovde prvi put..:)
    live to win
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ...SET LIST FROM BUDAPEST CONCERT, NOVEMBER 17TH 1996...IT`S ED`S HANDWRITING.....


    http://img388.imageshack.us/my.php?image=setlistsbudapest6dl.gif

    Sta je Eddijev rukopis? Meni ne izgleda bas...
    But, I could be wrong... :confused:

    Imas li tu setlistu ili si sliku skinula s neta?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tzumi wrote:
    da...inace odlicna set lista iz Budimpeste.Svirali su vidim i Immortality sto je retkost...da se smrznes :)
    nadam se da cemo cuti i nesto posebno u Beogradu...ipak sviraju ovde prvi put..:)

    Hey, tzumi! Jel' hladno u Bosni? Sta ima? :)
    Vidjela sam te par puta na RM boardu...
    Bi li mozda mogli dogovoriti kakav b&p? Imas li listu negdje?
    Mene prvo zanima Kitchener '05. DVD. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    @ CropDustress

    hehe..pomesala si me sa nekim.Nisam ja iz Bosne vec iz Srbije/Beograd a i ovde je hladno :)
    Ne idem na RM board.Ne znam kako si me videla tamo :)
    Sto se tice razmene ja sam uvek za.
    Pozdrav
    live to win
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tzumi wrote:
    @ CropDustress

    hehe..pomesala si me sa nekim.Nisam ja iz Bosne vec iz Srbije/Beograd a i ovde je hladno :)
    Ne idem na RM board.Ne znam kako si me videla tamo :)
    Sto se tice razmene ja sam uvek za.
    Pozdrav

    Da, sorry, bas sam luda...Kasno je vec :D
    Javi se ako imas stogod bootova za trade i/ili b&p. Imam i ja nesto, no komp mi je trenutno u losem stanju tako da ne mogu nista prziti. :(

    I da, PJ na Balkanu ovog ljeta! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Sa bootleg audio snimcima sam jako slab...mogu da ti ponudim neke video snimke...javi se na ripxkid@hotmail.com ili me potrazi na msn-u :)
    live to win
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Sarah, znam da djevojke tj zene nije pristojno pitat za godine ali mi je nesto zapalo za oko... Na onoj slici izgledas kao cura od 20 a bila si na koncertu PJ-a '96 i znaci tad ti je bilo oko 10 god. :)
    Pitam te jer ako si izmislila lijek protiv starenja, da ga podjelis sa nama!

    btw. Da li neko zna kako se prodaju karte prilikom ovakvih događaja? Da li to ide preka PJ-a ili preko kuce koja je i organizator (sto je vjerovatnije)?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Pozdrav, raja!

    Evo i mene ponovo nakon odsustva sa foruma (operacija koljena & stuff :))

    Nego, s obzirom da većina želi da ima kolekciju PJ stvari uživo (kao i ja), upravo sam na RM Trading forumu postavio B&P (5 DVD-ova po osobi) za svoju PJ video kolekciju.

    Ko želi, neka ode tamo HITNO i prijavi se, jer će brzo da nestane :)

    Evo i link: http://www.theskyiscrape.com/phpBB2/viewtopic.php?t=32386

    Vozdra,
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Evo poslao sam podatke.. Vidim da si "zemljak", ne znam skoro ni jednog pravog PJ fana u BiH.. Ovo sto ih znam su oni koje sam ja "hranio" cd-ovima pa su na kraju zavoljeli 10-ak pjesama!

    Lakse mi je pisat na bosanskom pa da te ovim putem pitam! Mi tebi posaljemo dvd-ove ili cd-e, ti nam to sprzis i posaljes? To sam skonto a sta za postarinu, tj neces valjda ti sve placat?
    Nemam bas iskustva sa ovim pa nemoj zamjerit!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Doctor wrote:
    Evo poslao sam podatke.. Vidim da si "zemljak", ne znam skoro ni jednog pravog PJ fana u BiH.. Ovo sto ih znam su oni koje sam ja "hranio" cd-ovima pa su na kraju zavoljeli 10-ak pjesama!

    Lakse mi je pisat na bosanskom pa da te ovim putem pitam! Mi tebi posaljemo dvd-ove ili cd-e, ti nam to sprzis i posaljes? To sam skonto a sta za postarinu, tj neces valjda ti sve placat?
    Nemam bas iskustva sa ovim pa nemoj zamjerit!

    No frx! To je standardno pitanje...

    Svi koji šalju prazne DVD-ove/CD-ove u kovertu stave i pare meni za poštarinu. Iznos zavisi od države gdje se šalje i težine paketa. Cijena varira od nekih 3-5 EUR po paketu. Na žalost, još nisam nikome slao u BiH i komšijske države, ali za BiH ne bi trebalo da bude više od 3 KM.
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    dreadis wrote:
    Pozdrav, raja!

    Evo i mene ponovo nakon odsustva sa foruma (operacija koljena & stuff :))

    Nego, s obzirom da većina želi da ima kolekciju PJ stvari uživo (kao i ja), upravo sam na RM Trading forumu postavio B&P (5 DVD-ova po osobi) za svoju PJ video kolekciju.

    Ko želi, neka ode tamo HITNO i prijavi se, jer će brzo da nestane :)

    Evo i link: http://www.theskyiscrape.com/phpBB2/viewtopic.php?t=32386

    Vozdra,

    Eto, bas da cu te malo pitati za b&p, pa si me pretekao :)
    Neka, imas me na listi, pa cu nesto i ja naci...cujemo se i za koji trade ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    WHO WAS THERE?

    SIGN HERE:

    1. ja sam bila... :) jurasica
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.........................

    i btw, ja sam skoro 100% sigurna (znam da će sada neki logičari reći da je nešto sigurno kada je 100% vjerovatno i da stoga 100% sigurno kao izraz ne postoji... ali dobro... :) ) da su u Budimpešti svirali "Garden" - to mi je naime najdraža pjesmica - a sada vidim da nije na ovoj setlisti od Eddija... kaj ti kažeš, Sarah?
    i ja potvrđujem da je to rukopis od Eddija... ziher... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Iskreno, za mene koji ih nikad nisam cuo uzivo, bice to jedan od najljepsih dana u zivotu!
    i meni takodje!
    ne brini se,bice sve ok...stici ces na vreme i kupiti kartu....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    Ma ljudi sad ste me skroz zbunili!!! I ja bejah u toj Budimpesti '96, i cini mi se da su svirali Garden... (ova setlista je definitvno sa Neta -www.fivehorizons.com). Ja kuci u Kragujevcu imam SVOJU listu... trenutno sam u Vranju pa ne mogu da proverim jbg! Devet i po godina je ipak dugo vremena...
    the smallest oceans still give big big waves
Sign In or Register to comment.