Options

Pearl Jam in Zagreb!

11415171920860

Comments

  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    NO, NO!

    NIJE LEPO BITI PESIMISTA (SORRY, ALI NE MISLIM DA VREĐAM).
    ZATO, GLAVU GORE SVI VELIKI ( I "MALI") PJ LJUDI, UNESITE MAXIMALNO DOBRU MISAO, LJUBAV I RASPOLOŽENJE I, NARAVNO, ONI ĆE DOĆI! ;)
    NE ZNAM KAKO DA VAM OBJASNIM, ALI JA ZAISTA 1000000000% VERUJEM DA ĆE PEARL JAM BITI SA NAMA ZA SAMO KOJI MESEC.

    JA ZNAM I RAZUMEM DA NAS, NA ŽALOST, GODINAMA (I DECENIJAMA) KOLJU RUŽNE STVARI NA OVIM PROSTORIMA I DA JE PUNO LICEMERJA, LAŽI, TRULEŽI, ETC.

    ALI, NAJVAŽNIJE OD SVEGA JE VEROVATI SNAŽNO I STVARI ĆE SE NAPROSTO OBISTINITI !

    THE MOST IMPORTANT THING OF ALL IS TO BELIEVE - H A R D (TO BE FAITHFULL!) AND EVERYTHING WILL BECOME TRUTH !


    "SOME PEOPLE MIGHT SAY I HAVE A DEATH WISH. THAT'S WRONG, I HAVE A TOTAL LIFE WISH" :) (E.V.)

    AND, YES! DREAMERS NEVER SLEEP, DON'T FORGET.
    JA SE U POTPUNOSTI SLAZEM SA TOBOM!!
    LJUDI SLUSAJTE SARAH!!!!!!!!
    I BUDITE OPTIMISTI UVEK I SVUDA!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    Concert Chronology ipak tvrdi da nije bilo Garden-a...preuzeto sa gorepomenutog sajta




    11/17/96 - Sports Hall: Budapest, Hungary [115m]
    support act: The Fastbacks
    soundcheck: tuning/jam, MFC, jam, improv
    set: Sometimes, Corduroy, Hail Hail, Animal, Dissident, Who You Are, Black Red Yellow, Rearviewmirror, Better Man, Habit, Off He Goes, Even Flow, Glorified G, Daughter/(Androgynous Mind), Jeremy, State of Love and Trust, Immortality, Alive
    enc: Mankind, Young Man Blues, Lukin, I Got Shit, Present Tense, Once, Leaving Here, Porch
    notes: Dedicated to the fans following PJ's tour, 'Black, Red, Yellow' is played live for the first time and it sounds super leading into "RVM." The 'Daughter' improv is quite moving. The encore is amazing! The Fastbacks help out on 'Leaving Here.'
    main and encore setlist scan
    handbill
    ticket

    11/19/96 - World Trade
    the smallest oceans still give big big waves
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    A joj ako ne dođu izleticemo 20-30 eura vise do Austrije, Mađarske, Slovenije tj do neke druge zemlje u "regionu".. Pravom fanu to nece uopste biti tesko! Glavno je da planiraju evropsku turneju i to je ono sto je sada vazno.. Licno vjerujem da dolaze u Beograd, a po karakteru sam veliki optimista tako da, kao sto sam ve rekao, oni su za mene vec "na putu" :)
    bravo!jel vidite sta je lik!
    i ja sam optimista i verujem da ce doci u bgd,a ako ne ja palim negde tour busom sa sarah i videcu ih finally!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Spomenka wrote:
    Evo i ja da se javim ;)
    nisam bash redovna, ali nadam se da ne zamjerate.
    ipak, moram vam priznati, svaki put kad dodjem na ovaj forum, uvijek ima makar jedna stvar koja me odushevi ;)
    mozda pochenem cheshce da dolazim
    Ljudi, puno vas volim! <skoro kao PJ>
    xexexe
    pozdrav iz Crne Gore
    |kiss|
    Milena
    I mi tebe puno pozdravljamo i volimo:)!
    kada stignes ,svrati,mada se svi trudimo da odrzimo temu na topu...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Bolje da ne odgovorim da "i mi volimo tebe", da ne daj b ne zazvuči kao propaganda...svi se sećamo te "vajne" izjave onog "vajnog " Glavonje sa mitingovanja....:) Svakako, lepo da si se opet javila1 I, da ! budi nam što češća, što se odnosi i na sve druge JAMMERE....
    uh,...a ja sam rekla da je volimo...
    al dobro,ja vas sve volim jer vi volite bend koji ja volim!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    KONACNO!
    Maksa Catovic iz Komune potvrdio je da su potpisali ugovor sa Pearl Jam-om oko dolaska u BG ove godine.
    Nazalost, kao i kad se informacija u Blicu pojavila prvi put, ja je ni sad nisam licno procitao ali sam cuo da je i u pomenutom dnevnom listu i na TV-u Catovic to izjavio.
    Inace, moj ortak je odmah izrazio sumnju da ce sve biti OK, delimicno zbog pomeranja datuma odrzavanja koncerta Stones-a na hipodromu a delimicno zbog toga sto bi verovatno ostao bez zivotnog cilja nakon prisustva koncertu omiljene mu ekipe iz Sijetla. A tesko je ziveti bez cilja :):):).
    Direktor Komune je naravno izjavio da ce Stounes-i svirati 100%, samo koji dan kasnije.

    PS. Nisam citao sta ste pisali od kad sam poslednji put bio na ovom forumu, tako da ukoliko je neko vec napisao slicnu informaciju...
    hehe..jel vam kazem ljudi!treba biti optimista..kazu da kada covek nesto iskreno i mnogo zeli na kraju i dobije!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    raci cu samo jedna stvar... "poslusaj tzumija Boze"...
    AMIN!!!!!!!!!!!
    :)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Zar je bitno kad.kad god dođu dobro došli.za tako nešto UVEK treba biti spreman,a za sve ostalo ima vremena:)
    tako je!Nikolu za predsednika!...dobro... i Saru!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Meni Je Samo Drago Da Optimizam Postaje Zarazan Na Ovoj Stranici Foruma. :) (:
    I MENI!!!!!!!!!
    samo je to falilo!i nadam se da ce se i dalje siriti!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Meni je bitno zato jer moram isplanirat sve.
    Ne znam ako cu biti ovdje, u tome je stvar. Imam neke planove...duga prica.
    Mogu ja bit spremna uvijek, ali ako nisam tu, onda? :mad: eeee....
    Zbog toga me jedino smeta odugovlacenje. Zelim bit tu (na kontinentu) pa da ih vidim nekoliko puta...
    A ne da sam ja u Americi, a oni tu, ili obrnuto ;)
    Nije mi bed cekat, *samo* me to muci... eto.
    ma,bice sve ok:) vidis kako je sve krenulo dobro,eto toliko smo cekali i konacno cemo ih videti na nasim teritorijama,tako da ces sigurno sve stici na vreme!;)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    heh to je rekao u izbodjenju wishlist na koncertu u medison square gardenu u new york-u.Taj koncert je u stvari live at the garden video..

    @ SVI

    Bend ce doci samo polako...treba isplanirati turneju..to nije ni malo lak posao za booking agente velikih bendova...
    Uslovi su dogovoreni i koncert ce verovatno biti u Beogradskoj Areni...ceka se samo datum...ista stvar i sa Rolling Stones sa kojima na turneju ide i Alice Cooper haha zakon!
    nikada i nisam sumnjala da ce doci...
    jednostavno sam znala da bi bio red da sviraju u bgd-u...

    hehe..nisam znala da je edi to rekao!:)
    jedan bambi za edija!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ne treba gubiti nadu ni ako se slična stvar desi i sa omiljenim nam bendom, mislim ako se određeni termin zameni za drugi. MA DOLAZI PEARL JAM SIGURNO. VERUJTE.

    PEARL JAM IN BELGRADE. AMEN
    Yeah!!!We`ll keep on rockin`in the free world!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    .. Uostalom, briga me, neka bude nas dvadesetak u areni al samo da sviraju..

    p.s. Sto se tice izjave "Fuck the pesimissts", primjetio sam je gledajuci koncert i bila mi je tako upecatljiva i simpaticna da sam je odmah prenio kao citat na moj blog..
    prvi citat-ma samo da ih vidimo,a i bice ljudi,ima nas gomila!
    drugi citat-ja cu je od sada uvek koristiti,uradicu grafit na vidljivom mestu!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinna wrote:
    tako je!Nikolu za predsednika!...dobro... i Saru!!!
    hm...vec razmisljam o tome.ko zna mozda jednog dana:)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    Jammin909Jammin909 Posts: 888
    Hey- A couple friends and I will be visiting Belgrade for a couple days next week and was wondering what there is to do around the area in the winter months. I was hoping someone could give me some suggestions. Anywhere around the city or say an hour by train away is a possibility. Thanks for your help!
    The less you know, the more you believe.
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Hey Jammin do you think of Belgrade,the city in Serbia/Eastern Europe? I also know there is one Belgrade in US. :)
    live to win
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tzumi wrote:
    Hey Jammin do you think of Belgrade,the city in Serbia/Eastern Europe? I also know there is one Belgrade in US. :)
    I'm pretty sure he thinks the one in Europe...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    is on the way :-)

    check news at http://www.pearljam.com
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Dajte ljudi sto ste se ulijenili, pisite!

    Mene konkretno interesuje zasto PJ skoro nikako ne svira pjesme poput Rats (vrlo vrlo rijetko) te Once (nju odsviraju al svake prestupne), Leash? Imam dosta live albuma i u skoro svim novijima (od 2000.) ne mogu da cujem navedene pjesme koje su fakat extra!
    Sta mislite, da li je momcima dosadilo svirati pojedine stvari sa Ten-a i Vs-a? ipak proslo je vec evo 15 godina od prvog albuma pa je vrlo izvjesno da im se nesto vise i ne svira.. Eddie dosta zavlači na pjesmama poput Black, Garden, Porch itd itd..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Pa, kada neku pjesmu odsviraš hiljadu puta, a imaš još 100 drugih u katalogu, mora ti se smučiti! :) Meni, doduše, ne bi smetalo da više nikada ne odsviraju Alive, ali da umjeto nje sviraju Leash ili Rats...Edward je dao do znanja da neke pjesme mu se i ne sviraju, npr. Glorifed pjeva sa izmijenjenim textom: "Glorified version of I hate this song"...Smiješno, s obzirom da je to pjesma koja mi se najviše svidjela kada sam prvi put preslušao VS.
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    Doctor wrote:
    Sarah, znam da djevojke tj zene nije pristojno pitat za godine ali mi je nesto zapalo za oko... Na onoj slici izgledas kao cura od 20 a bila si na koncertu PJ-a '96 i znaci tad ti je bilo oko 10 god. :)
    Pitam te jer ako si izmislila lijek protiv starenja, da ga podjelis sa nama!

    btw. Da li neko zna kako se prodaju karte prilikom ovakvih događaja? Da li to ide preka PJ-a ili preko kuce koja je i organizator (sto je vjerovatnije)?

    Dragi Doctore, hvala ti na komplimentu!
    Fotka mi je od proshle godine, a naravno kada sam ishla na koncert u Budimpeshtu nisam imala deset! :) Imala sam duplo vishe, pa ti sad srachunaj!
    A leka protiv starenja nemam! Postoji samo eliksir - u glavi! Pozitivne misli, sachuvati dete u sebi, smejati se, voleti ( i biti voljen ), slushati dobru muziku poput PEARL JAM :)' i josh mnogo toga...LEPOG.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Doctor wrote:
    Dajte ljudi sto ste se ulijenili, pisite!

    Mene konkretno interesuje zasto PJ skoro nikako ne svira pjesme poput Rats (vrlo vrlo rijetko) te Once (nju odsviraju al svake prestupne), Leash? Imam dosta live albuma i u skoro svim novijima (od 2000.) ne mogu da cujem navedene pjesme koje su fakat extra!
    Sta mislite, da li je momcima dosadilo svirati pojedine stvari sa Ten-a i Vs-a? ipak proslo je vec evo 15 godina od prvog albuma pa je vrlo izvjesno da im se nesto vise i ne svira.. Eddie dosta zavlači na pjesmama poput Black, Garden, Porch itd itd..

    Pa, moguće da su, ružno govoreći-presisali-pomenute pesme...ne znam zašto, al' predpostavljam...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Jammin909 wrote:
    Hey- A couple friends and I will be visiting Belgrade for a couple days next week and was wondering what there is to do around the area in the winter months. I was hoping someone could give me some suggestions. Anywhere around the city or say an hour by train away is a possibility. Thanks for your help!


    Hi Jammin909!
    Well, at this moment I don't have some specific idea, but I'll find something and than share it with you!
    Our friend Tzumi is from Belgrade, so it's better to ask him for advice...Actually, I'm from Pančevo-15km far away city from Belgrade.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    @ Tinna

    GONNA MAKE YOU SMILE! :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    jurasica wrote:
    WHO WAS THERE?

    SIGN HERE:

    1. ja sam bila... :) jurasica
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.........................

    i btw, ja sam skoro 100% sigurna (znam da će sada neki logičari reći da je nešto sigurno kada je 100% vjerovatno i da stoga 100% sigurno kao izraz ne postoji... ali dobro... :) ) da su u Budimpešti svirali "Garden" - to mi je naime najdraža pjesmica - a sada vidim da nije na ovoj setlisti od Eddija... kaj ti kažeš, Sarah?
    i ja potvrđujem da je to rukopis od Eddija... ziher... :)


    jA SE ISKRENO NE SEĆAM GARDEN-a . zATO NIŠTA NI NE TVRDIM. ŠTO SE TIČE RUKOPISA, POTVRĐUJEM DA JE EDDIJEV (NADAM SE 100%).
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Postoji samo eliksir - u glavi! Pozitivne misli, sachuvati dete u sebi, smejati se, voleti ( i biti voljen ), slushati dobru muziku poput PEARL JAM :)' i josh mnogo toga...LEPOG.
    ...i ne udati se! :)

    Eh sad, sto se onih pjesama tice.. Volio bih da nam u Beogradu odsviraju par 4-5 pjesama sa Tena i Vs-a jer ovdje nikada nisu bili pa stoga ni vecina ljudi i nikada nije cula live te stvari! Hocu samo da kazem da bi nekada mogli malo vise misliti na publiku nego na to koliko je vec puta neka pjesma odsvirana! Meni bi bi koncert bio nedorecen kada ne bi odsvirali bar jednu ili dvije od pjesama kao sto su Black, Even Flow, Jeremy, Alive (slazem se da su je mnogi culi milion puta ali ipak to je Alive ljudi..), zatim, Garden, RVM, Rats, Leash, Daughter, itd..
    Naravno, ovim ne omalovazavam novije pjesme, naprotiv i one su extra ali eto samo da ne zaboravimo i ove legendarne!
    Uostalom, glupo je sada nesto izvoljevati, dovoljno je sto ce doci i sto cemo ih cuti i vidjeti live, pa sta god svirali!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    Uostalom, glupo je sada nesto izvoljevati, dovoljno je sto ce doci i sto cemo ih cuti i vidjeti live, pa sta god svirali!
    Bas tako. tocno tako ja mislim... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Doctor wrote:
    ...i ne udati se! :)

    ...i ne oženiti se...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    dreadis wrote:
    Edward je dao do znanja da neke pjesme mu se i ne sviraju, npr. Glorifed pjeva sa izmijenjenim textom: "Glorified version of I hate this song"...Smiješno, s obzirom da je to pjesma koja mi se najviše svidjela kada sam prvi put preslušao VS.

    Not my favorite song either :p

    :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.