Options

Pearl Jam in Zagreb!

11213151718860

Comments

  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    meelennah wrote:
    E, i ja sam bila u Budimpesti '96! Bilo je fenomenalno...ne sumnjam da od 7 koncerata na kojima si bila vec mozes da pravis razliku koji su malo bolji od onih drugih, ali s obzirom da je koncert u Budimpesti JEDINI Pearl Jam koncert na kome sam ja bila, moram reci da mi je bilo najbolje na svetu!!!

    Moram da vam ispricam i jednu anegdotu: setala sam tog dana sa bratom i u jednom trenutku prisao nam je decko i, kad je saznao da govorimo engleski, vidno odusevljen pitao nas je da li znamo gde je sportska hala (u kojoj se inace odrzavao koncert). Posto smo bili na 50 m od sale, pokazali smo mu prstom i on je na srpskom opsovao (jbt! aludirajuci na blizinu) i rekao "Thank You". Poceli smo da vristimo od smeha i shvatili da je on iz Ljubljane a mi iz Kragujevca.
    P.S. Veliki problem sa Madjarima te godine bio je sto uglavnom nisu znali strane jezike ili su znali nemacki i francuski koje mi nismo... decko je taman mislio da je konacno nasao lokalce koji znaju engleski...

    Jedva cekam Beograd...
    jos jedan fan koji je imao mnogo srece da ih vidi i cuje live...
    pa super,nadam se da ces imati prilike da ih vidis opet...
    poz
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Yes, yes!
    Na koncertu je bilo najviše ljudi iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, pa i onih fucking American Army likova! Nikada nisam videla većih žena (!)... A gurali su se i udarali (namerno) kao nezdravi...
    Ja sam bila strgala sve sa sebe, umalo ostadoh naked (:)), jaknu sam bacila skroz preko glave i posle sam je tražila...hi,hi,hi...
    p.s. Pera-"Komuna" još mi je nedostupan...pitam se da nije promenio broj mobilnog??!!....Braćo i sestre morammmmm da ga nađemmmmmmmmmmm
    samo napred!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Drugarrrrriiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Budite Se, Ustajte Na Noge Lagane!!!!!!!!!!
    Znam Da U Ovo Vreme (verovatno) Svi Spavate Kao Bebice, Ali Ja Ne Mogu!!! Razlog Je....udahnite Duboko, ZaŽmurite, Zamislite Želju, ZadrŽite Dah.... I..... KaŽite: " D R A G I Č K A!!!!!".

    Da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SinoĆ Je Na B92 U Vestima rečeno Da Pearl Jam sasvim izvesno Nastupaju U Beogradu Ovog Leta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Šta ReĆi JoŠ?????!!!!
    OnesvestiĆu Se Od SreĆe********************************

    "no Matter How Cold The Winter, There's A Springtime Ahead...." :)(e.v.)

    They're Coming To Belgrade- Serbia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    "to The Universe, I Don't Mean A Thing, But There Is Just One Word I Still Believe And It's...love!"

    I Send All My Love To Pearl Jam

    NE S.?
    AAAAAAAA!!!!!!!!!!

    KAKO LEPA VEST ZA DOBRO JUTRO!!!(ne cudi se sto sam tek sad ustala boleo me zub celu noc pa nisam spavala)

    KONACNO!LJUDI IMA BOGA!!!!!

    kako si ono bese rekla plakacemo,smejacemo se svi u beogrdu ovog leta!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Sarah, mogu ti reci da si mnoge ljude ucinila sretnim na ovom forumu.. Sav sam se najezio kada sam procitao onaj tvoj post.. Kada te vidim kako si sretna onda mi bude jos draze sto dolaze :)
    Svejedno, ja sam vec svima rekao da idem u Beograd.. Za mene, oni su vec na putu prema Balkanu :)
    Kada to bude i zvanicno, vi cete nam iz srbije samo prenjeti detalje vezane za karte itd. Nadam se da ce se naci neka dobra duša koja ce pomoc u vezi kupovine ili sl.. Imam nocne more da ce oni doci a ja necu moci uci na koncert, ili da ce na autobus puknuti guma pa cu se morati vratiti u Sa.. Zato sam odlucio kupiti kartu cim izađe u prodaju i krenuti na put bar dan ranije da se osiguram :) Iskreno, za mene koji ih nikad nisam cuo uzivo, bice to jedan od najljepsih dana u zivotu!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    To na B92 nisam cuo ali danas je u Blic-u opet bio clanak o predstojecim koncertima u Beogradu. Izmedju ostalog pomenuti si i Pearl Jam, nesto u stilu " za ljubitelje tvrdjeg zvuka grandz grupa iz Sijetla". Iskreno, nikom nista ne vjerujem dok ne kupim kartu i udjem na (hopefully) Marakanu.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • Options
    Doctor wrote:
    Sarah, mogu ti reci da si mnoge ljude ucinila sretnim na ovom forumu.. Sav sam se najezio kada sam procitao onaj tvoj post.. Kada te vidim kako si sretna onda mi bude jos draze sto dolaze :)
    Svejedno, ja sam vec svima rekao da idem u Beograd.. Za mene, oni su vec na putu prema Balkanu :)
    Kada to bude i zvanicno, vi cete nam iz srbije samo prenjeti detalje vezane za karte itd. Nadam se da ce se naci neka dobra duša koja ce pomoc u vezi kupovine ili sl.. Imam nocne more da ce oni doci a ja necu moci uci na koncert, ili da ce na autobus puknuti guma pa cu se morati vratiti u Sa.. Zato sam odlucio kupiti kartu cim izađe u prodaju i krenuti na put bar dan ranije da se osiguram :) Iskreno, za mene koji ih nikad nisam cuo uzivo, bice to jedan od najljepsih dana u zivotu!


    LOVE IS IN THE AIR!!!
    REALLY, I FEEL IT, I SMELL IT!!!


    TAKO JE DIVNO DA STE SE SVI ODJEDNOM NAPROSTO-PROBUDILI!!!!


    DRAGI DOCTORE,

    ŠTO SE TIČE POMOĆI OKO KUPOVINE KARATA, NE BRINI!!!
    NEDAVNO SAM REKLA DA ĆEMO SE OKUPITI SVI U PRVOM REDU, A SADA MISLIM I PRE KONCERTA!!!

    HAJDE, PIŠITE ŠTO VIŠE DA BUDEMO STALNO NA PRVOJ STRANICI PITA, OKEJ?! ;)

    BIG HUG FROM SARAH
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    To na B92 nisam cuo ali danas je u Blic-u opet bio clanak o predstojecim koncertima u Beogradu. Izmedju ostalog pomenuti si i Pearl Jam, nesto u stilu " za ljubitelje tvrdjeg zvuka grandz grupa iz Sijetla". Iskreno, nikom nista ne vjerujem dok ne kupim kartu i udjem na (hopefully) Marakanu.


    NO, NO!

    NIJE LEPO BITI PESIMISTA (SORRY, ALI NE MISLIM DA VREĐAM).
    ZATO, GLAVU GORE SVI VELIKI ( I "MALI") PJ LJUDI, UNESITE MAXIMALNO DOBRU MISAO, LJUBAV I RASPOLOŽENJE I, NARAVNO, ONI ĆE DOĆI! ;)
    NE ZNAM KAKO DA VAM OBJASNIM, ALI JA ZAISTA 1000000000% VERUJEM DA ĆE PEARL JAM BITI SA NAMA ZA SAMO KOJI MESEC.

    JA ZNAM I RAZUMEM DA NAS, NA ŽALOST, GODINAMA (I DECENIJAMA) KOLJU RUŽNE STVARI NA OVIM PROSTORIMA I DA JE PUNO LICEMERJA, LAŽI, TRULEŽI, ETC.

    ALI, NAJVAŽNIJE OD SVEGA JE VEROVATI SNAŽNO I STVARI ĆE SE NAPROSTO OBISTINITI !

    THE MOST IMPORTANT THING OF ALL IS TO BELIEVE - H A R D (TO BE FAITHFULL!) AND EVERYTHING WILL BECOME TRUTH !


    "SOME PEOPLE MIGHT SAY I HAVE A DEATH WISH. THAT'S WRONG, I HAVE A TOTAL LIFE WISH" :) (E.V.)

    AND, YES! DREAMERS NEVER SLEEP, DON'T FORGET.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Iskreno, nikom nista ne vjerujem dok ne kupim kartu i udjem na (hopefully) Marakanu.

    Apsolutno se slazem. Stakes are too high.
    Dobro, ako se desi da ne dodju (mislim da ce sad ceo forum da me kamenuje) nece biti smak sveta...(rece ona neuverljivo)
    Pozdrav svima i jedvacekam znatevecsta...
    Joj...
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    A joj ako ne dođu izleticemo 20-30 eura vise do Austrije, Mađarske, Slovenije tj do neke druge zemlje u "regionu".. Pravom fanu to nece uopste biti tesko! Glavno je da planiraju evropsku turneju i to je ono sto je sada vazno.. Licno vjerujem da dolaze u Beograd, a po karakteru sam veliki optimista tako da, kao sto sam ve rekao, oni su za mene vec "na putu" :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    Doctor wrote:
    A joj ako ne dođu izleticemo 20-30 eura vise do Austrije, Mađarske, Slovenije tj do neke druge zemlje u "regionu".. Pravom fanu to nece uopste biti tesko! Glavno je da planiraju evropsku turneju i to je ono sto je sada vazno.. Licno vjerujem da dolaze u Beograd, a po karakteru sam veliki optimista tako da, kao sto sam ve rekao, oni su za mene vec "na putu" :)

    Ovako zvuči pravi PJ fan! ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    SpomenkaSpomenka Posts: 145
    Evo i ja da se javim ;)
    nisam bash redovna, ali nadam se da ne zamjerate.
    ipak, moram vam priznati, svaki put kad dodjem na ovaj forum, uvijek ima makar jedna stvar koja me odushevi ;)
    mozda pochenem cheshce da dolazim
    Ljudi, puno vas volim! <skoro kao PJ>
    xexexe
    pozdrav iz Crne Gore
    |kiss|
    Milena
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • Options
    Spomenka wrote:
    Evo i ja da se javim ;)
    nisam bash redovna, ali nadam se da ne zamjerate.
    ipak, moram vam priznati, svaki put kad dodjem na ovaj forum, uvijek ima makar jedna stvar koja me odushevi ;)
    mozda pochenem cheshce da dolazim
    Ljudi, puno vas volim! <skoro kao PJ>
    xexexe
    pozdrav iz Crne Gore
    |kiss|
    Milena

    Bolje da ne odgovorim da "i mi volimo tebe", da ne daj b ne zazvuči kao propaganda...svi se sećamo te "vajne" izjave onog "vajnog " Glavonje sa mitingovanja....:) Svakako, lepo da si se opet javila1 I, da ! budi nam što češća, što se odnosi i na sve druge JAMMERE....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    KONACNO!
    Maksa Catovic iz Komune potvrdio je da su potpisali ugovor sa Pearl Jam-om oko dolaska u BG ove godine.
    Nazalost, kao i kad se informacija u Blicu pojavila prvi put, ja je ni sad nisam licno procitao ali sam cuo da je i u pomenutom dnevnom listu i na TV-u Catovic to izjavio.
    Inace, moj ortak je odmah izrazio sumnju da ce sve biti OK, delimicno zbog pomeranja datuma odrzavanja koncerta Stones-a na hipodromu a delimicno zbog toga sto bi verovatno ostao bez zivotnog cilja nakon prisustva koncertu omiljene mu ekipe iz Sijetla. A tesko je ziveti bez cilja :):):).
    Direktor Komune je naravno izjavio da ce Stounes-i svirati 100%, samo koji dan kasnije.

    PS. Nisam citao sta ste pisali od kad sam poslednji put bio na ovom forumu, tako da ukoliko je neko vec napisao slicnu informaciju...
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    radiolog wrote:
    KONACNO!
    Maksa Catovic iz Komune potvrdio je da su potpisali ugovor sa Pearl Jam-om oko dolaska u BG ove godine.

    jel se zna datum?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    yes, to te ja pitam!
    ajde, javi oko kada bi to bilo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jel se zna datum?

    hocemo se utrkivati do Beograda? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    radiolog wrote:
    KONACNO!
    Maksa Catovic iz Komune potvrdio je da su potpisali ugovor sa Pearl Jam-om oko dolaska u BG ove godine.
    Nazalost, kao i kad se informacija u Blicu pojavila prvi put, ja je ni sad nisam licno procitao ali sam cuo da je i u pomenutom dnevnom listu i na TV-u Catovic to izjavio.
    Inace, moj ortak je odmah izrazio sumnju da ce sve biti OK, delimicno zbog pomeranja datuma odrzavanja koncerta Stones-a na hipodromu a delimicno zbog toga sto bi verovatno ostao bez zivotnog cilja nakon prisustva koncertu omiljene mu ekipe iz Sijetla. A tesko je ziveti bez cilja :):):).
    Direktor Komune je naravno izjavio da ce Stounes-i svirati 100%, samo koji dan kasnije.

    PS. Nisam citao sta ste pisali od kad sam poslednji put bio na ovom forumu, tako da ukoliko je neko vec napisao slicnu informaciju...


    YEAH;YEAH!!
    I HAVE NO DOUBT (from the beginig) :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    http://img452.imageshack.us/my.php?image=budafly1kn.jpg

    p.s. kao što sam davno obećala, (kad mi sister vrati scener), poslaću vam i fotke sa ovog dešavanja pre 10 godina, na kojima možete videti ekipu koja je uživala na koncertu! Za sada samo plakat...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    jurasica wrote:
    hocemo se utrkivati do Beograda? :)

    kaj ne idemo skupa? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tzumi wrote:
    Da li se zna tacan datum za Beograd? Pominjao se 12 jun..sta bi sa tim?
    Nadam se koncertu i u Zagrebu,Ljubljani,Skoplju,Budimpesti .....



    raci cu samo jedna stvar... "poslusaj tzumija Boze"...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    meelennah wrote:
    evo texta iz danasnjeg "Blica" (http://www.blic.co.yu)



    Ova godina će proteći u znaku koncerata svetskih zvezda
    Sting i Šakira u Beogradu
    Ove godine očekuje nas, po svemu sudeći, gomila koncerata velikih svetskih zvezda. Iz „Komune“ ekskluzivno najavljuju da će za nekoliko dana biti definitivno potvrđen nastup Stinga koji bi trebao da poseti Beograd u junu mesecu, a tačan datum će uskoro biti određen u skladu sa terminima njegove predstojeće evropske turneje.

    Mnoge će verovatno obradovati i najavljeni dolazak trenutno veoma popularne pevačice Šakire. Ona promoviše novi album „Oral Fixation Vol. 2“, a atraktivna pevačica bi i pred beogradskom publikom trebalo da pokaže svoje vokalne i igračke sposobnosti. Još jedna popularna pevačica će prema najavama iz „Komune“ doći u srpsku prestonicu, a reč je o Kristini Agileri. Ona poslednjih godina ima veoma uspešnu karijeru koja je sada na vrhuncu. Za mnoge će to biti praznik za uši, ali i za oči. Za ljubitelje nešto tvrđeg zvuka, iz „Komune“ najavljuju koncert „Perl džema“ poznate grandž grupe iz Sijetla. Iako su pre desetak godina bili jedni od vodećih rokenrol bendova, i danas njihovi nastupi pokazuju da još ima mnogo ljubitelja ove vrste muzike. Na leto bi trebao da dođe i Eros Ramacoti a, kako saznajemo, organizatori razmišljaju da upravo zbog letnjeg termina koncert popularnog italijanskog pevača organizuju negde na moru. U 2006. trebalo bi da gostuje i čuveni gitarista Pako de Lusija. Za njega kažu da je najemotivniji i najprecizniji gitarista na svetu, a u to će po svemu sudeći moći da se uveri i domaća publika.

    - Svi ovi koncerti su u principu dogovoreni. Preostaje jedino da se uklopimo u rasporede turneja svih izvođača. To su sve veliki projekti koji podrazumevaju brojnu opremu pa problem može da bude samo tehničke prirode. Naime, mnogi od izvođača imaju samo jednu opremu na kojoj nastupaju pa je problem da stignu da je prebace iz jednog grada u drugi - kaže Maksa Ćatović, direktor „Komune“.

    Neven Džodan





    HVALA BOZE , PUNO TI HVALA ...

    VEROVAO SAM I ZNAO SAM... WHOOOOOOOOOOOOOO...

    DRUGOVI I DRUGARICE , PA CUJETE LI OVO ... PEARL JAM NAM DODJE U BEOGRADU... JA NE MOGU DA POVERUJEM... MOZDA SANJAM... NADAM SE DA KAD SE PROBUDIM OVO STO SAM PROCITAO OPET BUDE VISTINA...

    VIDIM OVO:
    "Za ljubitelje nešto tvrđeg zvuka, iz „Komune“ najavljuju koncert „Perl džema“ poznate grandž grupe iz Sijetla. Iako su pre desetak godina bili jedni od vodećih rokenrol bendova, i danas njihovi nastupi pokazuju da još ima mnogo ljubitelja ove vrste muzike. "

    I PROSTO NE MOGU DA POVERUJEM....

    :))))))))))))
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    PJ17MKD wrote:
    VIDIM OVO:
    "Za ljubitelje nešto tvrđeg zvuka, iz „Komune“ najavljuju koncert „Perl džema“ poznate grandž grupe iz Sijetla. Iako su pre desetak godina bili jedni od vodećih rokenrol bendova, i danas njihovi nastupi pokazuju da još ima mnogo ljubitelja ove vrste muzike. "

    I PROSTO NE MOGU DA POVERUJEM....

    :))))))))))))

    ne znam da li sam u zadnjih x godina posjetio toliko SCG internet stranica koliko u zadnjih nekoliko dana... Blic, B92, Komuna, burek forum... slao mail B92, komuni... još samo da se preselim tamo :)
    svi nešto pišu, obecavaju... ja ne vjerujem dok ne vidim da se karte prodaju na http://www.pearljam.com ... jebo medije i slatkorjecive najave, bilo ih je previše zadnje 2-3 godine...

    ( vec se zapravo pakiram ;) )
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    toolshed wrote:
    Iskreno, nikom nista ne vjerujem dok ne kupim kartu i udjem na (hopefully) Marakanu.

    Apsolutno se slazem. Stakes are too high.
    Dobro, ako se desi da ne dodju (mislim da ce sad ceo forum da me kamenuje) nece biti smak sveta...(rece ona neuverljivo)
    Pozdrav svima i jedvacekam znatevecsta...
    Joj...



    *uzimam kamen u ruci* *cough cough*

    zdravo.
    sta si to rekla drugarice? na kakav smak sveta si pomislila?









    :-)
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    siljo wrote:
    ne znam da li sam u zadnjih x godina posjetio toliko SCG internet stranica koliko u zadnjih nekoliko dana... Blic, B92, Komuna, burek forum... slao mail B92, komuni... još samo da se preselim tamo :)
    svi nešto pišu, obecavaju... ja ne vjerujem dok ne vidim da se karte prodaju na http://www.pearljam.com ... jebo medije i slatkorjecive najave, bilo ih je previše zadnje 2-3 godine...

    ( vec se zapravo pakiram ;) )


    hehe...

    pozdrav siljo...

    znaci ljudi budite optimisti... znam da je Ed jednom na neki koncert u zivo rekao "Fuck the pessimists, fuck 'em... " ...u sto se slazem potpuno kad je rec oko dolaska Pearl Jama...

    znaci samo pozitivne reci ovde oko koncerta i ukoliko vjerujemo, bice... mora da bude... garantujem...

    *eh kad bi mogo da garantujem*

    :-)
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, ja se ne cudim nicemu. Ja sam znala da ce doci, samo jos nas drze u mraku i ne znamo kada. Jedino me to zanima...KADA? da mogu isplanirat zivot u narednih nekoliko mjeseci :D
    Nadam se da ce biti oko 12/6/ ili bar prva polovica 6. da uspijem na nekoliko koncerata. A znala sam ja da ce doci tu i da ce u Beograd. Onda ima nade i za ZG!!! I tko zna za jos koji grad gdje prije nisu bili.
    Imam dobar osjecaj da cemo uskoro nesto saznati... Strpljenja... :)

    Jedva cekam neke vijesti, a nakon toga tu turneju...Zbilja MORAJU doci malo ovamo. Bilo bi vrijeme...:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Zar je bitno kad.kad god dođu dobro došli.za tako nešto UVEK treba biti spreman,a za sve ostalo ima vremena:)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    Meni Je Samo Drago Da Optimizam Postaje Zarazan Na Ovoj Stranici Foruma. :) (:
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ja_nikola wrote:
    Zar je bitno kad.kad god dođu dobro došli.za tako nešto UVEK treba biti spreman,a za sve ostalo ima vremena:)

    Meni je bitno zato jer moram isplanirat sve.
    Ne znam ako cu biti ovdje, u tome je stvar. Imam neke planove...duga prica.
    Mogu ja bit spremna uvijek, ali ako nisam tu, onda? :mad: eeee....
    Zbog toga me jedino smeta odugovlacenje. Zelim bit tu (na kontinentu) pa da ih vidim nekoliko puta...
    A ne da sam ja u Americi, a oni tu, ili obrnuto ;)
    Nije mi bed cekat, *samo* me to muci... eto.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    PJ17MKD wrote:
    hehe...
    znam da je Ed jednom na neki koncert u zivo rekao "Fuck the pessimists, fuck 'em... " ...

    heh to je rekao u izbodjenju wishlist na koncertu u medison square gardenu u new york-u.Taj koncert je u stvari live at the garden video..

    @ SVI

    Bend ce doci samo polako...treba isplanirati turneju..to nije ni malo lak posao za booking agente velikih bendova...
    Uslovi su dogovoreni i koncert ce verovatno biti u Beogradskoj Areni...ceka se samo datum...ista stvar i sa Rolling Stones sa kojima na turneju ide i Alice Cooper haha zakon!
    live to win
Sign In or Register to comment.