Options

Pearl Jam in Zagreb!

11516182021860

Comments

  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Dajte ljudi sto ste se ulijenili, pisite!

    Mene konkretno interesuje zasto PJ skoro nikako ne svira pjesme poput Rats (vrlo vrlo rijetko) te Once (nju odsviraju al svake prestupne), Leash? Imam dosta live albuma i u skoro svim novijima (od 2000.) ne mogu da cujem navedene pjesme koje su fakat extra!
    Sta mislite, da li je momcima dosadilo svirati pojedine stvari sa Ten-a i Vs-a? ipak proslo je vec evo 15 godina od prvog albuma pa je vrlo izvjesno da im se nesto vise i ne svira.. Eddie dosta zavlači na pjesmama poput Black, Garden, Porch itd itd..
    nisam lenja,nego sam tek danas uzela sate...
    i meni su te pesme extra,mada ja imam jeddan,pa moze se reci skorasnji koncert na kojem sviraju rats...

    pa mozda im je i dosadilo!
    ali meni su sve pesme do j..a...
    i uzivacu ma sta budu svirali,mada bih i ja nekako te starije stvari....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ljudi kako da promenim naziv teme u : pearl jam in belgrade (serbia)
    slabo znam da baratam nekim alatima na forumima...
    zaboravila sam da je neko odvas zamolio da se istakne da je bg u srbiji...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tinna wrote:
    ljudi kako da promenim naziv teme u : pearl jam in belgrade (serbia)
    slabo znam da baratam nekim alatima na forumima...
    zaboravila sam da je neko odvas zamolio da se istakne da je bg u srbiji...

    Misilm da ne mozes EDITat naslov threada...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Keep On Rockin In The Free WorldKeep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    tinna wrote:
    ljudi kako da promenim naziv teme u : pearl jam in belgrade (serbia)
    slabo znam da baratam nekim alatima na forumima...
    zaboravila sam da je neko odvas zamolio da se istakne da je bg u srbiji...

    Ne brini, ne verujem da kad neko preko grane cuje "Belgrade" pomisli na onaj u USA. Mislim taj grad tamo je neko seoce tako da nema problema.

    E da, jedna zanimljivost. Sedim danas za racunarom, slusam Pearl Jam (shufle), igram Zumu i zamisli, bas u trenutku kada je je krenula WMA (policeman), panduri, onako lagano kao što to znaju, poceše da krstare mojom ulicom (koja je inace dead-end). Svaka cast odlicnim NEO g-25 zvucnicima, koje sam pre neki dan nabavio, jer sam siguran da su je culi kada sam je odvrnuo do daske (mada cisto sumnjam da prosecan murjak zna rec engleskog).
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Doctor wrote:
    Eddie dosta zavlači na pjesmama poput Black, Garden, Porch itd itd..
    Ja to gledam na drugi način.Mislim da je dobro da stare pesme zvuče malo drugačije.Bilo bi totalno bezveze da sve pesme svaki put zvuče totalno isto.Svakako da bi i ja voleo da vidim onu njihovu energiju iz prve polovine 90-ih,ali i ovako zvuče predobro.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    radiolog wrote:
    Ne brini, ne verujem da kad neko preko grane cuje "Belgrade" pomisli na onaj u USA. Mislim taj grad tamo je neko seoce tako da nema problema.
    Mislim da sam negde pročitao da u USA postoji čak više od 10 gradova sa takvim imenom,ali nisam siguran da li se mislilo baš na Belgrade ili neki prevod tipa White City ili nešto sl.Mada ni ja ne verujem da bi neko pomislio na američki beograd,pre svega zbog jezika koji je na ovoj temi dominantan.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nadam se da ste svi vec procitali *rumors* ilitiga glasine o PJ albumu i eventalnim turnejama...
    Pa ako zbilja ispadne da dodju u Europu tek u Oktobru, Novembru, znaci da ce za 16. godisnjicu (22-10) biti u blizini...I ja zelim biti na koncertu gdje god bio. :D;)

    Citam stalno postove sto ljudi pisu da su culi i sve, ali ne vjerujem nista 100% dok ne cujemo sluzbeno...vidjet cemo.
    Ali, uskoro cemo nesto saznati sluzbeno. Jer je previse *glasina* zadnje vrijeme u medijima, na radiju pogotovo u USA itd...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Nadam se da ste svi vec procitali *rumors* ilitiga glasine o PJ albumu i eventalnim turnejama...
    Pa ako zbilja ispadne da dodju u Europu tek u Oktobru, Novembru, znaci da ce za 16. godisnjicu (22-10) biti u blizini...I ja zelim biti na koncertu gdje god bio. :D;)

    Citam stalno postove sto ljudi pisu da su culi i sve, ali ne vjerujem nista 100% dok ne cujemo sluzbeno...vidjet cemo.
    Ali, uskoro cemo nesto saznati sluzbeno. Jer je previse *glasina* zadnje vrijeme u medijima, na radiju pogotovo u USA itd...


    Huh!
    To je zaista najgore, kad se prča u prazno! Ja se samo iskreno nadam da će nam doći na leto, jer sam se tako natempirala....GRRRRR!!!! Šta je više sa tim novim albumom?! Ta cimanja oko datuma su zaista smarajuća...do bola....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Huh!
    To je zaista najgore, kad se prča u prazno! Ja se samo iskreno nadam da će nam doći na leto, jer sam se tako natempirala....GRRRRR!!!! Šta je više sa tim novim albumom?! Ta cimanja oko datuma su zaista smarajuća...do bola....

    Ma da, znam, bilo bi super da dodju na ljeto, ali moramo ipak cekati *official news*.
    Jedino *dobra* stvar ako dodju na jesen jest da mozemo ustediti vise para i otici na vise koncerata. Ljeti su uvijek neki sezonski poslici, dodatni mozda poslovi nekome i tako. Bar ja mislim da bi dosta ljudi bilo ful zagrijano za to i mogli bi zbillja napraviti dobru rutu po Europi. Ja sam prva ZA. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Ej, ljudi!!!
    Ajd' pošaljite svoje fotke! Mislim, već dovoljno dugo komuniciramo ovako vurtuelno, a meni je, iskreno, lepo da vam vidim i lica...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Što se tiče gradova u USA Nikola u pravu si! Sad, kad malo razmislim, ima ih vise od jednog, ali smo mi prvi dali ime:) ha-ha-ha!
    Oni u USA bi trebalo da pored reči "belgrade" dodaju ono "Jr" ili nesto slično.

    PS. Da li je neko cuo verziju pesme Creep (Radiohead) koju je Pearl Jam izveo na jednom od koncerata? Imao sam priliku da je čujem i moram Vam reci da je to izvodjenje bilo samo jedno dobro zezanje, jer je Edi u trenutku izmišljao reči, tj. pevao je jedino refren u originalu. Ali zato Hendrixa obradjuju "boli glava"!!! E da, kad smo već kod obrada, PEDERČINE iz Metallice su se tako sprdali sa pesmom "Jeremy" da mi je došlo da povraćam. Kao, njih četvorica pustili snimak pesme na nekom kasetašu i onda izrazito imbecilski pevaju u glas. Mislim to je gomila američkih kravara kojima je kinta udarila u glavu pa su se istripovali da mogu da se sprdaju sa čime god zele. Iskreno, meni je malo Jeremy dosadio (vrteo se toliko puta ranije, kao i Smells like teen... od Nirvane), ali i pored toga pesma je, u poredjenju sa bilo kojom pesmom od Metallice, genijalna!
    Koje su vama obrade koje je uradio Pearl Jam OK a koje ne? Po mom mišljenju "Last kiss" od Rikija Nilsena iz 50-ih je neprevaziđena.
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Ej, ljudi!!!
    Ajd' pošaljite svoje fotke! Mislim, već dovoljno dugo komuniciramo ovako vurtuelno, a meni je, iskreno, lepo da vam vidim i lica...
    Nije loša ideja. Prvenstveno zbog toga što bi to skratilo muke onima koji bi možda hteli da se nađu pre koncerta. Samo bih te zamolio da objasniš kako se to radi. Pretpostavljam da je to sitnica koju bi morao da znam, ali šta da radim, ne znam!
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    radiolog wrote:
    Nije loša ideja. Prvenstveno zbog toga što bi to skratilo muke onima koji bi možda hteli da se nađu pre koncerta. Samo bih te zamolio da objasniš kako se to radi. Pretpostavljam da je to sitnica koju bi morao da znam, ali šta da radim, ne znam!

    E, provalio sam, kliknuvši na tvoju fotku. U svakom slučaju ideja je po meni sasvim OK, tako da ću najverovatnije sutra ubaciti moju.
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Hej, ljudovi!

    Jučer sam za rođendan dobio na poklon pravi pravcati ukulele :). Interesantno je kako sam sretan što imam ljude oko sebe koji poštuju moju privrženost prema muzici. Za prošli rođendan sam dobio saz star oko 20 godina (saz je k'o Gibson, što stariji tim bolje zvuči), a sada i ukulele. Naravno, svi pretpostavljate koja je prva pjesma koju ću da naučim svirati na svom uke-u...!?!? (btw, već smo mu dali ime: Ukulele-Makelele...s obzirom da sam vatreni Chelsea fan :)).

    Na žalost...u zadnje vrijeme sam totalno zapostavio svog Les Paul-a...jer sam se skroz posvetio sazu, pa na njemu sviram PJ i sve što mi padne na pamet...plus, naravno, tonu sevdalinki :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    Ej, ljudi!!!
    Ajd' pošaljite svoje fotke! Mislim, već dovoljno dugo komuniciramo ovako vurtuelno, a meni je, iskreno, lepo da vam vidim i lica...
    stidimo se:)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    radiolog wrote:
    E da, kad smo već kod obrada, PEDERČINE iz Metallice su se tako sprdali sa pesmom "Jeremy" da mi je došlo da povraćam. Kao, njih četvorica pustili snimak pesme na nekom kasetašu i onda izrazito imbecilski pevaju u glas. Mislim to je gomila američkih kravara kojima je kinta udarila u glavu pa su se istripovali da mogu da se sprdaju sa čime god zele. Iskreno, meni je malo Jeremy dosadio (vrteo se toliko puta ranije, kao i Smells like teen... od Nirvane), ali i pored toga pesma je, u poredjenju sa bilo kojom pesmom od Metallice, genijalna!
    Koje su vama obrade koje je uradio Pearl Jam OK a koje ne? Po mom mišljenju "Last kiss" od Rikija Nilsena iz 50-ih je neprevaziđena.
    Dirali su Jeremy-ja!?!Last Kiss...neverovatno dobra pesma.Ed je peva...ma neopisivo
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Keep On Rockin In The Free WorldKeep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World Keep On Rockin In The Free World
    JOS SAMO MALO....:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ne brini, ne verujem da kad neko preko grane cuje "Belgrade" pomisli na onaj u USA. Mislim taj grad tamo je neko seoce tako da nema problema.
    onda,ok.

    (mada cisto sumnjam da prosecan murjak zna rec engleskog).
    :):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Što se tiče gradova u USA Nikola u pravu si! Sad, kad malo razmislim, ima ih vise od jednog, ali smo mi prvi dali ime:) ha-ha-ha!
    Oni u USA bi trebalo da pored reči "belgrade" dodaju ono "Jr" ili nesto slično.

    E da, kad smo već kod obrada, PEDERČINE iz Metallice su se tako sprdali sa pesmom "Jeremy" da mi je došlo da povraćam. Kao, njih četvorica pustili snimak pesme na nekom kasetašu i onda izrazito imbecilski pevaju u glas. Mislim to je gomila američkih kravara kojima je kinta udarila u glavu pa su se istripovali da mogu da se sprdaju sa čime god zele. Iskreno, meni je malo Jeremy dosadio (vrteo se toliko puta ranije, kao i Smells like teen... od Nirvane), ali i pored toga pesma je, u poredjenju sa bilo kojom pesmom od Metallice, genijalna!
    Koje su vama obrade koje je uradio Pearl Jam OK a koje ne? Po mom mišljenju "Last kiss" od Rikija Nilsena iz 50-ih je neprevaziđena.

    ma to su veliki kreteni,oduvek sam mislila da su komercijala...
    matorci se skupili,nemaju vise materijala za rad,pa uzeli da se proseravaju nesto...seljaci..
    pa,i meni ,dobro, nije bas dosadila,ali nekako me nervira jer,bar ovde,svi kafici pustaju samo tu pesmu od PJ...
    i svi,nazovi poznavaoci tog zvuka znaju samo jeremy kada ih pitas dal znaju pj...at least here in this fu**en town ....katastrofa...
    mada,meni je ta pesma izuzetno draga jer kada sam se upoznavala sa radom pj,meni je to bila prva stvar koju sam cula,zatim black i ostale ten stvarcice...

    Last kiss je super obrada.u pocetku nisam znala da nije njihova pesma,tek kasnije sam cula original verziju...
    pa dobro nil jangova rockin in the free world mi je ok... mislim edi i co. su je dobro odradili...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    radiolog wrote:
    Što se tiče gradova u USA Nikola u pravu si! Sad, kad malo razmislim, ima ih vise od jednog, ali smo mi prvi dali ime:) ha-ha-ha!
    Oni u USA bi trebalo da pored reči "belgrade" dodaju ono "Jr" ili nesto slično.

    PS. Da li je neko cuo verziju pesme Creep (Radiohead) koju je Pearl Jam izveo na jednom od koncerata? Imao sam priliku da je čujem i moram Vam reci da je to izvodjenje bilo samo jedno dobro zezanje, jer je Edi u trenutku izmišljao reči, tj. pevao je jedino refren u originalu. Ali zato Hendrixa obradjuju "boli glava"!!! E da, kad smo već kod obrada, PEDERČINE iz Metallice su se tako sprdali sa pesmom "Jeremy" da mi je došlo da povraćam. Kao, njih četvorica pustili snimak pesme na nekom kasetašu i onda izrazito imbecilski pevaju u glas. Mislim to je gomila američkih kravara kojima je kinta udarila u glavu pa su se istripovali da mogu da se sprdaju sa čime god zele. Iskreno, meni je malo Jeremy dosadio (vrteo se toliko puta ranije, kao i Smells like teen... od Nirvane), ali i pored toga pesma je, u poredjenju sa bilo kojom pesmom od Metallice, genijalna!
    Koje su vama obrade koje je uradio Pearl Jam OK a koje ne? Po mom mišljenju "Last kiss" od Rikija Nilsena iz 50-ih je neprevaziđena.


    Da, ovo si baš slatko rekao: "gomila kravara!..." HI; HI;HI ... Što se tiče Jeremije, skroz si u pravu, i meni je dosadio. Mislim da im je to jedna od najlošijih pesama (meni poslednja na top listi). A, pogotovo kad se setim mase luzera, kvazi-grandžera koji su kao "sekli vene" na to, bacali se u nesvest, a odmah potom išli na koncerte Cece...znam ih gomilu...sada sede sa kajlama po splavovima pod parolom "prerastao sam to njesra".... BUUUU!!!....a, ima i onih turbo narodnjaka koji vole MEtallicu, posebno (naravno) balade. To je, kao, neka fora!!! :( Uostalom, ko ih J!

    Što se tiče obrada koje su PJ odradili, meni se posebno dopada "Soldier of love". Skroz je retro i uz nju je tako LAKO i LEPO da se VOLI...i LJUBI...zar ne?!...Isto tako mi se dopada i obrada od "Dead Moon"- "It's okey, it's okey...BUT I LOVE YOU ANYWAY"...Kad je EDDIE peva, topim se i , i, i.... UFF!
    I NARAVNO TOP HEAD:

    "BABA O'REALY" od THE WHO (Jesam li dobro napisala?!...ispravite me, molim vas, ako grešim). To je definitivno neka vrsta HIMNE generacije X, kao i priče o rođenjuu PEARL JAM :)


    VIVA LA HEDONISM!!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    dreadis wrote:
    Hej, ljudovi!

    Jučer sam za rođendan dobio na poklon pravi pravcati ukulele :). Interesantno je kako sam sretan što imam ljude oko sebe koji poštuju moju privrženost prema muzici. Za prošli rođendan sam dobio saz star oko 20 godina (saz je k'o Gibson, što stariji tim bolje zvuči), a sada i ukulele. Naravno, svi pretpostavljate koja je prva pjesma koju ću da naučim svirati na svom uke-u...!?!? (btw, već smo mu dali ime: Ukulele-Makelele...s obzirom da sam vatreni Chelsea fan :)).

    Na žalost...u zadnje vrijeme sam totalno zapostavio svog Les Paul-a...jer sam se skroz posvetio sazu, pa na njemu sviram PJ i sve što mi padne na pamet...plus, naravno, tonu sevdalinki :)


    PA, SREĆAN TI ROĐENDAN DRUŽE!!!
    ŽELIM TI PUNO ZABAVE I SEVEGA LEPOG U OVOJ GODINI ŽIVOTA, KAO I DA U SLASTI "TROŠIŠ" SVOJE INSTRUMENTE!!!

    P.S. JA SAM JUČE ZA SAMO 50DIN U JEDNOM ETNO-ŠOPU KUPILA MALI, MALI, MALI DUVAČKI INSTRUMENT POD NAZIVOM OKARINA. JOŠ UVEK NE ZNAM KAKO SE SVIRA, AL' SE TRUDIM. DOBRA JE ZA PONETI U DŽEP :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ja_nikola wrote:
    stidimo se:)


    JOOOOJ! ČEGA SE STIDIŠ CICA-MACO?!


    P.S. AJDE, AJDE! FOTKE NA SUNCE! NISAM VALJDA JA JEDINA "BESTIDNA" OVDE, A?! JESTE DA ŽIVIMO U MATRIX-U, ALI I OVAJ POJAVNI SVET NAM NIJE SKROZ STRAN. A?! :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    well...is the concert in belgrad going to be? i am from romania...i would come...`cause that`s the closest they`ll get! but i really have to know, `cause i need visa and it takes time to get it.
  • Options
    well...is the concert in belgrad going to be? i am from romania...i would come...`cause that`s the closest they`ll get! but i really have to know, `cause i need visa and it takes time to get it.
    It's not confirmed yet,but we all believe in it
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da, ovo si baš slatko rekao: "gomila kravara!..." HI; HI;HI ... Što se tiče Jeremije, skroz si u pravu, i meni je dosadio. Mislim da im je to jedna od najlošijih pesama (meni poslednja na top listi). A, pogotovo kad se setim mase luzera, kvazi-grandžera koji su kao "sekli vene" na to, bacali se u nesvest, a odmah potom išli na koncerte Cece...znam ih gomilu...sada sede sa kajlama po splavovima pod parolom "prerastao sam to njesra".... BUUUU!!!....a, ima i onih turbo narodnjaka koji vole MEtallicu, posebno (naravno) balade. To je, kao, neka fora!!! :( Uostalom, ko ih J!

    Što se tiče obrada koje su PJ odradili, meni se posebno dopada "Soldier of love". Skroz je retro i uz nju je tako LAKO i LEPO da se VOLI...i LJUBI...zar ne?!...Isto tako mi se dopada i obrada od "Dead Moon"- "It's okey, it's okey...BUT I LOVE YOU ANYWAY"...Kad je EDDIE peva, topim se i , i, i.... UFF!
    I NARAVNO TOP HEAD:

    "BABA O'REALY" od THE WHO (Jesam li dobro napisala?!...ispravite me, molim vas, ako grešim). To je definitivno neka vrsta HIMNE generacije X, kao i priče o rođenjuu PEARL JAM :)


    VIVA LA HEDONISM!!!!!

    Ljudi sta se poludili? :mad:
    Jeremy je oduvijek bio classic...
    Mozda sviraju tu pjesmu malo previse,
    ali nikako nije losa ili dosadna...:cool:

    Samo poslusaj verziju iz Ottawe, sad sam ju bas slusala...
    Nikako dosadna i losa. Super je! :)

    Ha, kad vec spominjes vojnike, meni je puno bolji LAST SOLDIER.
    nazalost, sviram samo 3 putam ali svaki put kad ju slusam rastopim se i skoro rasplacem... :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    JOOOOJ! ČEGA SE STIDIŠ CICA-MACO?!


    P.S. AJDE, AJDE! FOTKE NA SUNCE! NISAM VALJDA JA JEDINA "BESTIDNA" OVDE, A?! JESTE DA ŽIVIMO U MATRIX-U, ALI I OVAJ POJAVNI SVET NAM NIJE SKROZ STRAN. A?! :)
    http://img202.imageshack.us/img202/2172/cicamaca7dr.jpg
    :)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    Ljudi sta se poludili? :mad:
    Jeremy je oduvijek bio classic...
    Mozda sviraju tu pjesmu malo previse,
    ali nikako nije losa ili dosadna...:cool:
    slazem se,zasto zbog seljacina pljuvati po tako dobroj pesmi
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Jeremy je odlicna pesma,po meni mozda jedna od najboljih PJ pesama jer odise nekom specificnom energijom,porukom i muzika jednostavno plovi.To je samo dokaz dobrog komponovanja i cistih,iskrenih emocija. Jeff,Jeff Jeff hehe
    Sada sto je ta stvar probila PJ na neki nacin u mainstream vode je dokaz njihovog kvaliteta u to vreme a i sada naravno.Mada mainstream i cela MTV prica je drugacije izgledala pocetkom 90-tih.Danas je to samo biznis i bukvalno nista vise,ne kazem da i onda nije bio ali neke stvari su isuvise ocigledne,za mene mucne i nesvarljive...I nije sve sto je komercijalno automatski i lose...ako odbijas da slusas neku pesmu samo zato sto je slusaju "svi" i sto je isfurana a pritom je dobra na svakom planu onda si jednostavno pozer....vrlo prosta stvar
    Bend i muzika se slusaju iskreno,srcem i mozgom a tudje price i opaske ostavite iza sebe..
    I mislim da ta "obrada" Jeremy od strane Metallice uopste nije kao prvo delo istoimene grupe.Svasta kruzi internetom...A i da su je stvarno obradili bila bi na nekom bootleg izdanju..
    elem bilo je reci o pesmama koje PJ retko kada izvode....
    Meni je recimo krivo sto se gotovo nikada ne svira Rats mada je neko pomenuo da su je skoto svirali sto je za pohvalu.Voleo bih jos da cujem i Smile kao i Tremor Christ,Satan's Bed,Why Go,Garden itd.
    live to win
  • Options
    JEREMY SPOKEN; SPOKEN!!!!!

    Ej, nemo' da vam kažem da sam sigurno najstarija u ovoj grupi "dopisivača" i da sam samim tim JEREMIJU odslušala X-puta...Joj, još kad se setim '91-92 !!! SEKLA SAM VENE DOSLOVCE ZA TOM PESMOM....OBOŽAVAM JE JA I SAD (NARAVNO, KAO I SVE OSTALE OD PJ), ALI MISLIM DA JE NAPROSTO NAJVIŠE IZRABLJENA....Shvatite kako hoćete...nemojmo samo stvari prihvatati to personal, ok?

    BIG HUG- Sarah ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
Sign In or Register to comment.