Options

Pearl Jam in Zagreb!

11617192122860

Comments

  • Options
    ja_nikola wrote:


    CICA MACA JE PRESLATKA...ALI, TO NISI TI_NIKOLA....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    tzumi wrote:
    Jeremy je odlicna pesma,po meni mozda jedna od najboljih PJ pesama jer odise nekom specificnom energijom,porukom i muzika jednostavno plovi.To je samo dokaz dobrog komponovanja i cistih,iskrenih emocija

    Ma što ste se sad toliko uvredili.Niko nije pomenuo da je pesma loša. Pomenuo sam da je genijalna!
    Evo, ja npr. mnogo volim da klopam lignje (restovane, znaš ono kad ih ispržiš u većoj količini ulja pa ispadnu kao čips), ali ne mogu da ih konzumiram svaki dan. Jednostavno su mi dosta ukusnije kada malo zaboravim kako su one veoma hrskavo odlične...
    Mislim, ne trčim da prebacim na drugu pesmu kad Jeremy krene, nipošto!
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Evo fotke.
    Nadam se da neću biti jedini koji prihvata ovaj predlog.

    stb01756qy.jpg
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Što se tiče obrada koje su PJ odradili, meni se posebno dopada "Soldier of love". Skroz je retro i uz nju je tako LAKO i LEPO da se VOLI...i LJUBI...zar ne?!...

    Pa, moram da priznam da nisam probao. Ali mi zvuči kao da je savršena za to!
    Bettergirl Sarah, želim ti da se baš uz tu pesmu (i ne samo tu) ljubiš sa voljenom osobom na beogradskom koncertu. A i ja. A i ostali.
    LJUBITI SE UZ ŽIVU SVIRKU PEARL JAM-a. PA TO ZVUČI TAKO LJUBLJIVO I ZALJUBLJIVO i jedva čekam da prođe ova dosadna zima i dođe nam leto a snjim i pozdrav, nešto kao: "Hello Belgrade! We are so glad to be here for the first time", kaže Eddie a onda kreće "State Of Love And Trust" i onda........................................ E, onda.....................više nismo u Srbiji! Hmm
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Da li neko ima pesmu "Just Wanted You To Know"? Skinuo sam preko neta samo "polovnu" verziju. Neki baja ju je izbacio preko Shareaze ali je predhodno isekao 2 trećine pesme (grrrr). Nakon bezbroj pokušaja da je nađem na drugom mestu, skapirao sam da je to "Sizifov posao", tj. svi koji su je imali, imali su tu bezdušno skraćenu na 1.36 min.
    A ona je MNOOOOOGOOOO DOOOOOOOBRAAAAAAAA!!!!
    Nisam siguran da li je to bio Edijev solo projekat ili ju je Pearl Jam uradio, ali sam putpuno siguran da bi onaj ko bi mi poslao pomenutu pesmu postao moj heroj, bar na jedan dan:).
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    JEREMY SPOKEN; SPOKEN!!!!!

    Ej, nemo' da vam kažem da sam sigurno najstarija u ovoj grupi "dopisivača" i da sam samim tim JEREMIJU odslušala X-puta...Joj, još kad se setim '91-92 !!! SEKLA SAM VENE DOSLOVCE ZA TOM PESMOM....OBOŽAVAM JE JA I SAD (NARAVNO, KAO I SVE OSTALE OD PJ), ALI MISLIM DA JE NAPROSTO NAJVIŠE IZRABLJENA....Shvatite kako hoćete...nemojmo samo stvari prihvatati to personal, ok?

    BIG HUG- Sarah ;)

    hajde, hajde, jurasica i ja te slijedimo u stopu po starosti (A, sorry što ti otkrivam godine :-) ) :-))

    a po PJ stažu smo vjerojatno izjednačeni... '91. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    ja_nikola wrote:
    Ko kaže da se mačke i miševi mrze. Bas je slatka...
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Keep On Rockin In The Free World


    ajde narode, uključite se.
    Na poslu sam danas od 7h i nemam baš mnogo obaveza tako da se ubih od dosade jer nikog od vas nema na forumu.


    Ustajanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Sto se Jeremy-a tice, - to sto je pjesma preslusana ne cini je sada losom i dosadnom! Sjecam na starom PJ forumu neko je na izboru za PJ-ovu najlosiju pjesmu bas stavio Jeremy.. Znam da sam bio uzasnut jer je to po meni sigurno jedna od najboljih njihovih pjesama - sigurno u top 3! Meni ni dan danas nije dosadila iako sam je cuo x puta i svaki put jedva cekam da cujem neku novu "live" verziju!

    Sto se slike tice, stavicu, nema problema!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Ne vidim da se iko ovde uvredio zbog Jeremy heh
    Ja sam jednostavno izneo svoj misljenje.I da tacno je da sam je i ja cuo milion puta od 94 od kada i pratim ovaj bend ali nikada ne moze da mi dosadi...jednostavno nosi toliko toga u sebi.A ajde kada svi vec pominjemo jeremy jel ste gledali prvu verziju spota za istoimenu pesmu? Spot je u b&w varijanti i fokusira se uglavnom na kadrove clanova benda u njihovom muzickom zanosu heh mada je po meni original daleko bolji.....

    @ Sarah

    pih bre...prodala si me,izdala me zbog Jeremije...Saljem Konga po tebe...;)
    live to win
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Da, ovo si baš slatko rekao: "gomila kravara!..." HI; HI;HI ... Što se tiče Jeremije, skroz si u pravu, i meni je dosadio. Mislim da im je to jedna od najlošijih pesama (meni poslednja na top listi). A, pogotovo kad se setim mase luzera, kvazi-grandžera koji su kao "sekli vene" na to, bacali se u nesvest, a odmah potom išli na koncerte Cece...znam ih gomilu...sada sede sa kajlama po splavovima pod parolom "prerastao sam to njesra".... BUUUU!!!....a, ima i onih turbo narodnjaka koji vole MEtallicu, posebno (naravno) balade. To je, kao, neka fora!!! :( Uostalom, ko ih J!

    Što se tiče obrada koje su PJ odradili, meni se posebno dopada "Soldier of love". Skroz je retro i uz nju je tako LAKO i LEPO da se VOLI...i LJUBI...zar ne?!...Isto tako mi se dopada i obrada od "Dead Moon"- "It's okey, it's okey...BUT I LOVE YOU ANYWAY"...Kad je EDDIE peva, topim se i , i, i.... UFF!
    I NARAVNO TOP HEAD:

    "BABA O'REALY" od THE WHO (Jesam li dobro napisala?!...ispravite me, molim vas, ako grešim). To je definitivno neka vrsta HIMNE generacije X, kao i priče o rođenjuu PEARL JAM :)


    VIVA LA HEDONISM!!!!!
    well said!:)
    osim toga da je jeremija najlosija stvar..meni je ok..mada to je subjektivna stvar...:)

    soldier of love...ah koja mocna stvar...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Ljudi sta se poludili? :mad:
    Jeremy je oduvijek bio classic...
    Mozda sviraju tu pjesmu malo previse,
    ali nikako nije losa ili dosadna...:cool:
    quote]
    slazem se:)
    [sad zamisli da sam stavila i smajlija koji namiguje...(posto ne znam ni jedan drugi sem ovog koji se cepa...) ]
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    NadyaNadya Posts: 8
    Hello people! :)

    I'm new here and i'm huh surprised to even find a place like this, not mentioning the fact how many people from Serbia & Montenegro (al sam moderna) loves PJ :)


    So, I'm here to support possible concert in Belgrade :)

    pozdrav svima iz blizine, a i daljine hehe

    a sto se tice pesme Jeremy, pa ne znam zaista... potpuno je odlicna i koliko god puta da je cujem, ne mogu da ne pevam uz nju :) vecna je!
    I let go off the rope thinking that's what held me back
    and in time i've realized it's not wrapped around my neck
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    Jeremy je odlicna pesma,po meni mozda jedna od najboljih PJ pesama jer odise nekom specificnom energijom,porukom i muzika jednostavno plovi.To je samo dokaz dobrog komponovanja i cistih,iskrenih emocija.
    Bend i muzika se slusaju iskreno,srcem i mozgom a tudje price i opaske ostavite iza sebe..
    quote]
    well said!!!!!!
    i like it
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    JEREMY SPOKEN; SPOKEN!!!!!

    Ej, nemo' da vam kažem da sam sigurno najstarija u ovoj grupi "dopisivača" i da sam samim tim JEREMIJU odslušala X-puta...Joj, još kad se setim '91-92 !!! SEKLA SAM VENE DOSLOVCE ZA TOM PESMOM....OBOŽAVAM JE JA I SAD (NARAVNO, KAO I SVE OSTALE OD PJ), ALI MISLIM DA JE NAPROSTO NAJVIŠE IZRABLJENA....Shvatite kako hoćete...nemojmo samo stvari prihvatati to personal, ok?

    BIG HUG- Sarah ;)
    ma kapiram te ja...
    prvo,tu sam pesmu prvu cula od njih i primila se,odmah smarala drustvo textom i sl.
    i jeste,meni smeta sto ljudi samo tu pesmu znaju...
    na tom mestu gde izlazim svi kao fazon,znamo pj oni sviraju jeremy,a znaju mozda samo refren...
    ali meni je pesma ok i nije mi dosadna...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ma što ste se sad toliko uvredili.Niko nije pomenuo da je pesma loša. Pomenuo sam da je genijalna!
    Evo, ja npr. mnogo volim da klopam lignje (restovane, znaš ono kad ih ispržiš u većoj količini ulja pa ispadnu kao čips), ali ne mogu da ih konzumiram svaki dan. Jednostavno su mi dosta ukusnije kada malo zaboravim kako su one veoma hrskavo odlične...
    Mislim, ne trčim da prebacim na drugu pesmu kad Jeremy krene, nipošto!
    pa,ok ljudi:)
    niko se nije uvredio,bar ja ne...
    i mene malo smori kada po neke njihove pesme slusam konstantno...

    -...try to erase that from the blackboard...-
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Pa, moram da priznam da nisam probao. Ali mi zvuči kao da je savršena za to!
    Bettergirl Sarah, želim ti da se baš uz tu pesmu (i ne samo tu) ljubiš sa voljenom osobom na beogradskom koncertu. A i ja. A i ostali.
    LJUBITI SE UZ ŽIVU SVIRKU PEARL JAM-a. PA TO ZVUČI TAKO LJUBLJIVO I ZALJUBLJIVO i jedva čekam da prođe ova dosadna zima i dođe nam leto a snjim i pozdrav, nešto kao: "Hello Belgrade! We are so glad to be here for the first time", kaže Eddie a onda kreće "State Of Love And Trust" i onda........................................ E, onda.....................više nismo u Srbiji! Hmm
    hehe...:)
    DACE BOG!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Evo fotke.
    Nadam se da neću biti jedini koji prihvata ovaj predlog.

    stb01756qy.jpg
    :) ovo je bas gro plan:)
    ja cu malo zakasniti...
    fotke mi na nekom discu,dok ga nadjem...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Sto se Jeremy-a tice, - to sto je pjesma preslusana ne cini je sada losom i dosadnom! Sjecam na starom PJ forumu neko je na izboru za PJ-ovu najlosiju pjesmu bas stavio Jeremy.. Znam da sam bio uzasnut jer je to po meni sigurno jedna od najboljih njihovih pjesama - sigurno u top 3! Meni ni dan danas nije dosadila iako sam je cuo x puta i svaki put jedva cekam da cujem neku novu "live" verziju!
    slazem se...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    Ne vidim da se iko ovde uvredio zbog Jeremy heh
    Ja sam jednostavno izneo svoj misljenje.I da tacno je da sam je i ja cuo milion puta od 94 od kada i pratim ovaj bend ali nikada ne moze da mi dosadi...jednostavno nosi toliko toga u sebi.A ajde kada svi vec pominjemo jeremy jel ste gledali prvu verziju spota za istoimenu pesmu? Spot je u b&w varijanti i fokusira se uglavnom na kadrove clanova benda u njihovom muzickom zanosu heh mada je po meni original daleko bolji.....
    ja nisam ni cula ni videla tu verziju...
    mada mnogi misle da je spot fuj,meni je ok..ima tu umetnosti...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Nadya wrote:
    Hello people! :)

    I'm new here and i'm huh surprised to even find a place like this, not mentioning the fact how many people from Serbia & Montenegro (al sam moderna) loves PJ :)


    So, I'm here to support possible concert in Belgrade :)

    pozdrav svima iz blizine, a i daljine hehe

    a sto se tice pesme Jeremy, pa ne znam zaista... potpuno je odlicna i koliko god puta da je cujem, ne mogu da ne pevam uz nju :) vecna je!
    Welcome!!!
    ti si nadya sa krstarice?
    ja pokusavam vec duze vreme da svratim kod vas,ali blokira se otvaranje stranice...
    enjoy yourself
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    radiolog wrote:
    Ma što ste se sad toliko uvredili.Niko nije pomenuo da je pesma loša. Pomenuo sam da je genijalna!
    Evo, ja npr. mnogo volim da klopam lignje (restovane, znaš ono kad ih ispržiš u većoj količini ulja pa ispadnu kao čips), ali ne mogu da ih konzumiram svaki dan. Jednostavno su mi dosta ukusnije kada malo zaboravim kako su one veoma hrskavo odlične...
    Mislim, ne trčim da prebacim na drugu pesmu kad Jeremy krene, nipošto!
    ALL IS CLEAR
    BIG SMILE FOR RADIOLOG! :)

    p.s. Nice to see your face...Blue eyes :)
    "...I seem to recognize your face...."

    Hajde, dajte fotkice!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    tinna wrote:
    pa,ok ljudi:)
    -...try to erase that from the blackboard...-

    Ma da, potpuno se slazem. O Jeremiji toliko, bar sto se mene tice.
    Sta bi sa JUST WANTED YOU TO KNOW. Znate li na koju pesmu mislim?
    Kao sto rekoh MNOOOOOOGOOOOOOO JEE DOOOOOOOOOBRAAAAAA!!! Nadam se da ste je culi. I nadam se da volite da poklanjate, kao sto ja to volim.
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    radiolog wrote:
    Ma da, potpuno se slazem. O Jeremiji toliko, bar sto se mene tice.
    Sta bi sa JUST WANTED YOU TO KNOW. Znate li na koju pesmu mislim?
    Kao sto rekoh MNOOOOOOGOOOOOOO JEE DOOOOOOOOOBRAAAAAA!!! Nadam se da ste je culi. I nadam se da volite da poklanjate, kao sto ja to volim.

    Ne znam tu pjesmu. To je cover? Ciji? I kad je izvodjena?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    AmentsChickAmentsChick Posts: 6,969
    Um...I don't understand. I hope no one is saying anything bad about me. :(
    This is the greatest band in the world -- Ben Harper

  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Um...I don't understand. I hope no one is saying anything bad about me. :(

    Haha, no. lol
    We're actually talking about PJ coming to Belgrade and Europe. We're hoping to hear some news SOON. :D

    And since there's lots of ppl here from ex-Yugoslavian countries, we're getting to know each other, we're really excited that we're all here, and if PJ announces a tour date near us..
    we're just kinda chatting (don't tell Kat or Sea) :D about the band and our PJ history, favorite songs and how many show's we've been to and stuff...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    radiolog wrote:
    Ma da, potpuno se slazem. O Jeremiji toliko, bar sto se mene tice.
    Sta bi sa JUST WANTED YOU TO KNOW. Znate li na koju pesmu mislim?
    Kao sto rekoh MNOOOOOOGOOOOOOO JEE DOOOOOOOOOBRAAAAAA!!! Nadam se da ste je culi. I nadam se da volite da poklanjate, kao sto ja to volim.

    Malo sam istrazila i nasla na TSIS. Nemam tu pjesmu... :( nemam nista od Bad Radio, moram nabavit neke snimke pod hitno ;)

    01. Homeless
    Written By: Vedder, George
    Album: Bad Radio
    Release Date: 1989-00-00
    Found On: Bad Radio


    look me eye just this one time mister
    i won't be brushed away
    i (fucking) have to hurt you, don't you know
    my back is broken and my hands are blistered
    i've worked a bloody lifetime
    tell me what have i to show
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    don't go passing by just this one time mister
    the tragedy is killing me and you, you say you gotta go
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    start to understand just this one time, i mean it
    i won't be here tomorrow
    there's only one place left to go
    you think the homeless, think they must be crazy
    listen to my last words as i say it ain't so
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    i'm leaving
    oh, you wouldn't know
    i can't, i can't take no more, i'm leaving
    oh, where will i go?
    i'm leaving
    oh, yeah, i can't take it anymore
    i can't
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    hej ljudi ludi ste ....... odrzavate ovaj thread zivim pravo dugo.... extra... jeste li vidjeli omot za ovogodisnji ten club single ...... izgleda pravo mocno .......slika je extra ........




    "....saw things so much cleaer....once you....were in my.....rearviewmirror"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hej ljudi ludi ste ....... odrzavate ovaj thread zivim pravo dugo.... extra... jeste li vidjeli omot za ovogodisnji ten club single ...... izgleda pravo mocno .......slika je extra ........




    "....saw things so much cleaer....once you....were in my.....rearviewmirror"

    Hey, hellooooo!
    Jesmo se vec ovdje sreli? Ne sjecam se, sorry...
    Da, da, malo pisemo o PJ-u...haha, ja sam inace stalno na boardu...LOL

    I da, svidja mi se X-mas single i sve...slika izgleda super, logo jos bolje..
    Steta sto ga necu dobiti :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Malo sam istrazila i nasla na TSIS. Nemam tu pjesmu... :( nemam nista od Bad Radio, moram nabavit neke snimke pod hitno ;)

    01. Homeless
    Written By: Vedder, George
    Album: Bad Radio
    Release Date: 1989-00-00
    Found On: Bad Radio


    look me eye just this one time mister
    i won't be brushed away
    i (fucking) have to hurt you, don't you know
    my back is broken and my hands are blistered
    i've worked a bloody lifetime
    tell me what have i to show
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    don't go passing by just this one time mister
    the tragedy is killing me and you, you say you gotta go
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    start to understand just this one time, i mean it
    i won't be here tomorrow
    there's only one place left to go
    you think the homeless, think they must be crazy
    listen to my last words as i say it ain't so
    i just wanted you to know
    i just wanted you to know
    i'm leaving
    oh, you wouldn't know
    i can't, i can't take no more, i'm leaving
    oh, where will i go?
    i'm leaving
    oh, yeah, i can't take it anymore
    i can't


    Da i ja sam malo pre skinuo text. Izvesna devojka iz NYC mi je poslala PM sa sajtom na kome je ona skinula pesmu.
    "limewire.com
    I copied it from there."
    __________________
    Dakle ne "Just Wanted..." vec "Bad Radio"-"Homeless".


    Radiolog must have Bad Radio!!!
    Keep On Rockin In The Free World
Sign In or Register to comment.