Pearl Jam in Zagreb!

1155156158160161860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice obavezno, moramo nešto smisliti!!:)

    Ja sam također tražio vezu kako doći avionom iz Munchen do Katowica i ništa nisam našao, možda treba još kopati, ali to mi se čini jebena relacija tako da sam se za sada odlučio za Dusseldorf.

    Čekam te talijane da se odluče...što če biti s nijma...u jednom trenutku sam se sjetio Haineken jammin' festival u Imoli pa sam se prepao da je i tamo PJ na festivalu ali izgleda da nije jer je taj festival 16 /17. 6 i već je objavljeno tko su gosti...Metallica itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Majice obavezno, moramo nešto smisliti!!:)

    Ja sam također tražio vezu kako doći avionom iz Munchen do Katowica i ništa nisam našao, možda treba još kopati, ali to mi se čini jebena relacija tako da sam se za sada odlučio za Dusseldorf.

    Čekam te talijane da se odluče...što če biti s nijma...u jednom trenutku sam se sjetio Haineken jammin' festival u Imoli pa sam se prepao da je i tamo PJ na festivalu ali izgleda da nije jer je taj festival 16 /17. 6 i već je objavljeno tko su gosti...Metallica itd.

    To je bilo PROSLE GODINE :cool: Sad smo 2007. ;)

    Jos nista nema na official site-u, al bit ce Heineken u Mestre-u.

    Nesto ce se organizirat iz Minhena do Katowica jer ce nas biti
    PUNO koji idemo odmah u Poljsku :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Još nisam ziher, ali evo kak trenutno stvari stoje kod mene...

    Festivali me ne zanimaju previše, ali Beč bi bio ok opcija kad bi se mogla uzeti karta za jedan dan i recimo da se baš taj dan potrefe Pearl Jam + Incubus + Flogging Molly - budući da je to very unlikely, Beč otpada... :D

    Miken isto zvuči ok, ali će bit problem doć do Poljske sljedeći dan. Letovi su skupi, vlakom treba par svjetlosnih godina i tak...
    killroy wrote:
    Ako ima jos nekih prijedloga tipa leteci tepih ili teleporter nek slobodne kaze :D
    Možeš se probat teleportirat snagom volje, javi jel uspjelo... :D

    Ne bi bilo loše zaletit se do Italije, ali treba još pričekat da objave detalje (ah, ti Talijani :D)...

    Nego, ja sam skroz zapela za Poljsku... Nadam se da ću uspjet nešto iskemijat pa si oslobodit možda tjedan dana u 6. mjesecu (bit će zeznuto zbog ispita :() i otić malo do Poljske, vidit šta ima... :D Jel bi netko bio zainteresiran za malo duži ostanak u Poljskoj (par dana)?

    E da, mijenjam lijevi bubreg za 10c kartu za Katowice... Pa ono, javite... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasica wrote:
    bravo domač!!!

    ja isto kupila karte za sintača i mene i podržavam inicijativu da se dogovorimo što prije za neki meetup! zanima me koliko nas ima, pa se dodajte na listu, ako vas nisam sama stavila...

    1. pajo i iva
    2. ranac i iva
    3. domagoj i (I suppose) SID
    4. dirty frank + ? ( a znamo da nije nevjenčana supruga... :) )
    5. sintija i ana
    6. 2 makaraninana, jel?
    7. edis i anes, jel?

    Još se mislin bi li iša u Poljsku, jer čekan Italiju da vidin di i kako do karata...ne znan jel' festival u IT ili solo show....
    čim se objavi kupujen karte i stavljan se na listu (2 makarana)

    daj mi molin te neko neka napise kako se mislite organizirat za prijevoz svi zajedno...čim mislite ić, na koje koncerte?!
    Jer jebiga, zajebano je ako neko oce ic tour busom ili prijevoznim sredstvom kojega organiziramo, a ne želi ić na neki koncert pa mora ic s ostalima (npr. oce ic u munich, nece u italiju, pa oce i bec, a onda bi ostatak isa i dalje na turneju a on ne nego doma? kako se mislite s tim pozabavit?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroy wrote:
    Wooohoooo!!!
    Dobar osjecaj :)



    Nego, da li itko planira spojiti gotovo nespojivo - znaci Munich-Katowice. Nema jeftinih letova, vlak traje nekih 10 sati, znaci postoji sansa da se zakasni na koncert u poljskoj, za bus pitaj boga da li postoji.
    E sad mozda Touring bus, ali nisam siguran oce bit ove godine ili ako nas se vise skupi mozda Rentacar - mislim da to cak nije tako skupo kako zvuci.
    Ako ima jos nekih prijedloga tipa leteci tepih ili teleporter nek slobodne kaze :D

    ja bi spaja, al ne bi munich jer je festival (nisan se ni informira, ko svira!?)

    spojio bi poljsku i italiju ako bude touring busa pa da krenemo iz Zagreba do Poljske (13.06) pa u Italiju (15.06.)....?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    ja bi spaja, al ne bi munich jer je festival (nisan se ni informira, ko svira!?)

    ali nije munich festival ;)
  • lestes wrote:
    ali nije munich festival ;)

    munich JE festival
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    munich JE festival

    pa otkud ti to??

    inače, javila sam se Barteku (ako ko želi detalje, nek mi se javi na pm), organiziraju bus iz munchena za katowice pa se možete dodat na listu :)
  • hello, hello!
    ja inače ne postam ovdje jer sam još nekako newbie, mislim fan sam tek kojih godinu-dvije!
    al ovo sad je izvanredna situacija, naime trebaju mi ljudi koji me neće gledat ko nekoga tko je taman pobjegao iz vrapča kad izvalim da hoću slijedit pj po europi! :D
    nego ima li nekoga tko će ić iz zagreba u dusseldorf? i kako? ja sam razmišljala o vlaku al nisam uspjela nać izravnu vezu iz zagreba, a sa tim svim presjedanjima to je oko dvadeset sati ( nije da to ne bi napravila :D ), a moglo bi se i germanwingsom do koelna i onda busom do dusseldorfa, to nije daleko.
    ako netko ima još neku ideju......
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroykillroy Posts: 739
    munich JE festival

    Hm...jesi siguran 100%???
    Ja sam mislio da je full show, zato sto ima odredjen datum za prodaju 10c karata. Obicno za festivale nema 10c prodaje.
    E da, i jel London full show isto?

    Ja bi Munich (tesko izvedivo zajedno sa Katowice), Katowice (obavezno), Italiju preskacem osim ako nije full show, a inace radje Vienna, London bi full htio, i Dusseldorf.
  • killroy wrote:
    Hm...jesi siguran 100%???
    Ja sam mislio da je full show, zato sto ima odredjen datum za prodaju 10c karata. Obicno za festivale nema 10c prodaje.

    prikonta san se....mislia san na tuttlingen...

    sorry svima.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroy wrote:
    Ja bi Munich (tesko izvedivo zajedno sa Katowice), Katowice (obavezno)

    zašto misliš da je neizvedivo??!
    ako bude neki minibus iz zagreba, odemo u munich i posli nan iz municha triba 9 sati do katowice-a!?
    Volio bi da sredimo neki zajednički prijevoz....
    jer ja bi isto munich, katowice i eventualno IT ako bude solo show...
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    zašto misliš da je neizvedivo??!
    ako bude neki minibus iz zagreba, odemo u munich i posli nan iz municha triba 9 sati do katowice-a!?
    Volio bi da sredimo neki zajednički prijevoz....
    jer ja bi isto munich, katowice i eventualno IT ako bude solo show...

    E, pa to!!!!
    Super...ma ako nas ima dovoljno da se skupimo onda nece biti problema, mini bus ili rentacar se moze slozit. Nego mislio sam ono, nema jeftinih letova, vlak vozi predugo, a za jednog ili dvoje mislim da bi bilo tesko izorganizirat. Al ak nas bude vise, we're good to go!
    Znaci kupujem karte sutra za minhen? :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    DA!!! Idemo u Minhen, Domagoj! Nego sta! :D

    Odi na msn, imam vijesti. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hello, hello!
    ja inače ne postam ovdje jer sam još nekako newbie, mislim fan sam tek kojih godinu-dvije!
    al ovo sad je izvanredna situacija, naime trebaju mi ljudi koji me neće gledat ko nekoga tko je taman pobjegao iz vrapča kad izvalim da hoću slijedit pj po europi! :D
    nego ima li nekoga tko će ić iz zagreba u dusseldorf? i kako? ja sam razmišljala o vlaku al nisam uspjela nać izravnu vezu iz zagreba, a sa tim svim presjedanjima to je oko dvadeset sati ( nije da to ne bi napravila :D ), a moglo bi se i germanwingsom do koelna i onda busom do dusseldorfa, to nije daleko.
    ako netko ima još neku ideju......
    Hahaha, bez brige, mi te tu sigurno necemo gledat ko da si
    pobjegao iz Vrapca :D I mi smo takvi :p

    I ja cu ih slijedit po Europi, zasad 6 koncerata :D

    A ostale detalje, stay tuned. Sve se pocelo sad planirat. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroy wrote:
    E, pa to!!!!
    Super...ma ako nas ima dovoljno da se skupimo onda nece biti problema, mini bus ili rentacar se moze slozit. Nego mislio sam ono, nema jeftinih letova, vlak vozi predugo, a za jednog ili dvoje mislim da bi bilo tesko izorganizirat. Al ak nas bude vise, we're good to go!
    Znaci kupujem karte sutra za minhen? :D

    naravno!!!

    munich noćas mora pasti!!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    naravno!!!

    munich noćas mora pasti!!!
    Ma kako nocas? Sta nije to sutra?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ma kako nocas? Sta nije to sutra?

    nocas/veceras je 29.?!
    e sad jedino da nije sutra popodne prodaja?

    ali ako su napiali da je prodaja u 09:00 po PST-u
    u njih je sada datum 28.01. i 05:35 (5sati i 37minuta)
    =
    ako prodaja ide u 9 am to je za manje od 4 sata!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    nocas/veceras je 29.?!
    e sad jedino da nije sutra popodne prodaja?

    ali ako su napiali da je prodaja u 09:00 po PST-u
    u njih je sada datum 28.01. i 05:35 (5sati i 37minuta)
    =
    ako prodaja ide u 9 am to je za manje od 4 sata!
    Ma ne, joj :rolleyes:
    Ako je u Seattle-u 9 PST AM pretpostavljam, onda je kod nas
    5 PM, znaci 5 popodne SUTRA. :D
    Po tvojoj racunici, karte bi isle u prodaju 28. a ne sutra, 29. :D
    Bez panike!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ma ne, joj :rolleyes:
    Ako je u Seattle-u 9 PST AM pretpostavljam, onda je kod nas
    5 PM, znaci 5 popodne SUTRA. :D
    Po tvojoj racunici, karte bi isle u prodaju 28. a ne sutra, 29. :D
    Bez panike!


    da,da,da,da....

    ja san isa unazad....

    nema veze.

    nego misliš li da bi mogli objavit koji additional show do 6. miseca?!
    samo se toga sad bojin pa da se ne ispucan sad na karte i onda puknu recimo show u Ljubljani ili daj bože u ZaGeu....?!
    mogućnosti od 10 do 100 % ?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    da,da,da,da....

    ja san isa unazad....

    nema veze.

    nego misliš li da bi mogli objavit koji additional show do 6. miseca?!
    samo se toga sad bojin pa da se ne ispucan sad na karte i onda puknu recimo show u Ljubljani ili daj bože u ZaGeu....?!
    mogućnosti od 10 do 100 % ?!

    Sumnjam. Ma da bi bilo super :)

    Prica se po forumu da bi mogli dodati jos jedan London. :D

    A za ovo drugo mi se cini da nemaju bas kad :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sumnjam. Ma da bi bilo super :)

    Prica se po forumu da bi mogli dodati jos jedan London. :D

    A za ovo drugo mi se cini da nemaju bas kad :(


    London me i ne zanima previše...ispiti ce me za#ebavat pa iden tu blizu...

    il se meni čini ili su ljudi nestali s ovog threada?!
    inače nigdi nikoga!

    BTW uziman 2 mista u busu ako bude org. Munich-Katowice
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    London me i ne zanima previše...ispiti ce me za#ebavat pa iden tu blizu...

    il se meni čini ili su ljudi nestali s ovog threada?!
    inače nigdi nikoga!

    BTW uziman 2 mista u busu ako bude org. Munich-Katowice
    Nisu nestali, ne. Bez brige ;)

    Danas je zatisje jer je nedjelja, al tu smo svi. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    jer ja bi isto munich, katowice i eventualno IT ako bude solo show...

    i ja bi ovo! samo da se sve sredi... :)
  • Evo po novome nas ide 3 (troje) iz Makarske (2 prijatelja & me)

    kad bi uzeli neki auto ne bi to bilo preskupo.
    4 dana cca 375 € - opel meriva, 5 ljudi može bez problema....
    ...problem koji se javlja je gorivo...

    nek se javi neko na ovaj thread ako već ima shemu kako odradit turu Munich-Katowice i back to ZG
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • ha uživam u planiranju al me činjenica da ću bit u mogućnost ić samo na jedan koncert malčice bedira :(
    još jednom ak netko ide iz zagreba u dusseldorf nek se javi pa da smislimo neki nice način da nadvladamo te kilometriće! :P
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    jesu uvijek 10c karte puno skuplje od običnih? npr za munchen su 100-150 kuna skuplje. hmmm...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    jesu uvijek 10c karte puno skuplje od običnih? npr za munchen su 100-150 kuna skuplje. hmmm...
    Kako kad, prosli put su neke bile cak i jeftinije :eek:
    Al vecina mi se cini da je bila ili ista cijena, no neke i skuplje :rolleyes:
    Zapravo, skupljih je bilo vise, da :D

    Al isplati se uci 15 min ranije i bit u prvom redu ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Al isplati se uci 15 min ranije i bit u prvom redu ;)

    to bi bilo super :) u zg sam bila u prvom redu, al na tribini. :( al opet, pogled je bio dobar :)
  • lestes wrote:
    to bi bilo super :) u zg sam bila u prvom redu, al na tribini. :( al opet, pogled je bio dobar :)

    ograda je ograda (ona isprid bine:)
    ne bi mi bilo ža dat ni 50€ više za to
    10C je 10C
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
Sign In or Register to comment.