Pearl Jam in Zagreb!

1158159161163164860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Ricsard wrote:
    Have fun guys and as many PJ shows as possible!!!
    This is my wish for U all here!!!
    THANK YOU! We wish you the same! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma vodio bi ja Ivu sa sobom na barem jedan show ali Marko je još mali i mora ga dojiti non stop...jede za trojicu:) tako da ona ne može još neko vrijeme na putovanja bez njega.
    ...ali ipak sve je prošlo ok :D, možda sam se više brinuo nego što sam trebao... nije bila ljuta kad sam joj rekao za novu turneju, složio sam tužnu facu i rekao da mi je to najvažnija sporedna stvar u životu i sažalila se...ali morao sam obečati da ču se popeti na Triglav, jer ona volit planinarit pa da idem s njome.

    Jesam li dobro prošao:D:) a donjet ču joj naravno i lijepi poklon iz Londona :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    ...morao sam obečati da ču se popeti na Triglav...

    Jesam li dobro prošao:D
    Iva: pa sad ne znam baš koliko si dobro prošao, last time I checked Triglav baš nije bio mali... :D:D:D

    Ma šalim se!!! :D Super si prošao, go Iva! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: pa sad ne znam baš koliko si dobro prošao, last time I checked Triglav baš nije bio mali... :D:D:D

    Ma šalim se!!! :D Super si prošao, go Iva! :)

    Da toga se i ja bojim da Triglav nije mali :D:D, ali nema veze kad ona to voli, valjda ču preživit :) a malo prave šetnje mi neće škodit:)

    Ja za onaj avion što planiram pitati trebam čekat do srijede kad mi se frend vrati sa puta. Luda ideja ali kad bi se taj čarter Min-Kat mogao sredit ja bi platio do 100 eura kartu, ne znam je li to puno vama??? Ipak je to avion samo za nas fanove :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: Uh, dobila prvu ponudu za minibus i ne ispada baš jeftin sport.
    10.300 kn + smještaj za 2 vozača (valjda ne smije jedan voziti toliko puno kilometara u dva dana). Anyway u minibus stane 17 ljudi što dakle ispada 605kn po osobi. Ne znam, meni se to čini puno. Probat ću pitati još kojeg prijevoznika, ovi su očito fancy pa su im i cijene takve. :(

    Je li ta cijena za cijeli put Zg - Min - Kat - Zg??? ili samo MIN-KAT??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Je li ta cijena za cijeli put Zg - Min - Kat - Zg??? ili samo MIN-KAT??
    Iva: Uh, da, zaboravih napisati za što je to, to je samo Zagreb-Katowice-Zagreb, zato i kažem da mi se čini ful puno (iako je to preko 1500km puta).
    Ali sad ću još tražiti...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Uh, da, zaboravih napisati za što je to, to je samo Zagreb-Katowice-Zagreb, zato i kažem da mi se čini ful puno (iako je to preko 1500km puta).
    Ali sad ću još tražiti...
    Mislim da to nije puno. Ne znam, ali cini se OK ako niti jedna druga varijanta
    ne upali....Opcije su otvorene jos.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    znaci 100 eura za put, 40 za kartu.. smjestaj za 2 vozaca? pa imaju cijeli minibus dok smo mi na koncertu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da, i to sta kazes. :o

    Zato je touring bus super stvar, vozaci spavaju NA busu kao
    i svi putnici :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    i ne cini mi se ovaj heineken uopce tako los.. dva dana, dva glavna benda.. znaci jedan dan pearl jam, jedan dan netko drugi..

    kad malo bolje pogledas, to bi lako mogao biti pj "cijeli" nastup.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sad sam se čula s tipom iz Urban travela (s njima je ekipa išla u Beč), sve sam mu objasnila i rekao je da će mi poslati ponude u roku cca. tri dana. Poslala sam mu i mail sa svim detaljima i zamolila ga da mi pošalje ponudu za Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb i za Zagreb-Katowice-Zagreb pa ćemo vidjeti šta kome paše.

    A kad sam mu rekla da imaju koncert u 6. mjesecu rekao je da je to onda sigurno na Nova Rock festivalu pa tko zna, možda će oni i to organizirati ili Heineken u Italiji, ne bi ni to bilo loše da taj dio odradimo s njima. Anyway, postat ću sav info čim mi frajer odgovori.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako bude mini bus, treba ljudima unaprijed najavit što ih čeka...mislim na muziku u busu :) da se ljudi ne bi prepali i odostali od puta prije granice :D:D ili da ne bude ono nema muzičkih želja, šofer bira...samo Colonia i sl. :):D pa da ljudi počnu stopirat na pola puta:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ako bude mini bus, treba ljudima unaprijed najavit što ih čeka...mislim na muziku u busu :) da se ljudi ne bi prepali i odostali od puta prije granice :D:D ili da ne bude ono nema muzičkih želja, šofer bira...samo Colonia i sl. :):D pa da ljudi počnu stopirat na pola puta:D
    Iva: Ako im platimo 10.300kn ima da šofer i pjeva PJ, a ne samo pušta! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Koja je tu varijanta kaj se tiče spavanja?
    Vi planirate da bi se tamo nakon koncerta prenoćilo?
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Koja je tu varijanta kaj se tiče spavanja?
    Vi planirate da bi se tamo nakon koncerta prenoćilo?
    Iva: I ja sam se toga sjetila pa sam mu rekla da mi pošalje ponudu di bi se vraćali odmah (i spavali tj. bili u nesvjesti u busu) i varijantu da ostanemo još jedan dan malo bauljati po Katowicama. Pa će da vidimo...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Koja je tu varijanta kaj se tiče spavanja?
    Vi planirate da bi se tamo nakon koncerta prenoćilo?

    Ja sam jučer pokušao rezervirati hotel koji je od stadiona zove se Hotel Stadium Slaski, samo što im nešto šteka kod rezervacija, nije mi ništa potvrđeno??
    Ima dosta informacija na Poland thredu, hoteli i ostalo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej ekipa...

    zna netko cijene karata za london? ja ih vidio, ali ih ne mogu vise naci... nekih 170EUR za 2 karte ili sam pretjerao?

    anyway, iva i ja si bas kontamo... mozda preskocimo munchen i odemo dan-dva ranije u poljsku i dozivimo taj koncert kak treba... ostanemo koji dan u poljskoj i tamo sjednemo na avion za london... druga varijanta je da se vratimo iz poljske dan nakon koncerta i zapalimo u italiju buduci da su samo 2 headlinera na tom festivalu... nakon italije jos ostaje opcija londona :)

    problem je kaj imamo samo 76min za odluciti koje karte kupiti :D

    hajde svi u niski start :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da...

    tko ce probati kupiti karte za munchen i london? ili za jedno od toga?

    da cujemo vase planove na kraju :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    e da...

    tko ce probati kupiti karte za munchen i london? ili za jedno od toga?

    da cujemo vase planove na kraju :)

    Probat cu uzet i minhen i london, pa kud me voda odnese. Sid je dobila informaciju a i prica se po forumu da su karte za London 180$ par.
    Uzasno su skupe karte. Ne znam sta im je, kao da idem na U2 :)

    Htio bi ostati u Poljskoj par dana. Ova Italija moze bit super, ali mislim da opterecuje financijski jako. Za Viennu ne znam jos.
    Ako vam nije preveliki bed s novcima, a uz ovakve cijene vjerojatno je, bilo bi SUPER da idete. London me jedino plasi zbog cijena, uzaaasno je skupo, i smjestaj i hrana i sve. Malo sam poceo racunat kolko bi sve u prosjeku kostalo, karte, put, smjestaj....i ono, gulp....knedla u grlu...
    Al zato cu prvo kupit karte pa onda razmisljat :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Probat cu uzet i minhen i london, pa kud me voda odnese. Sid je dobila informaciju a i prica se po forumu da su karte za London 180$ par.
    Uzasno su skupe karte. Ne znam sta im je, kao da idem na U2 :)

    Htio bi ostati u Poljskoj par dana. Ova Italija moze bit super, ali mislim da opterecuje financijski jako. Za Viennu ne znam jos.
    Ako vam nije preveliki bed s novcima, a uz ovakve cijene vjerojatno je, bilo bi SUPER da idete. London me jedino plasi zbog cijena, uzaaasno je skupo, i smjestaj i hrana i sve. Malo sam poceo racunat kolko bi sve u prosjeku kostalo, karte, put, smjestaj....i ono, gulp....knedla u grlu...
    Al zato cu prvo kupit karte pa onda razmisljat :)

    jebemu...

    ovako, avion iz katowica do londona je 280kn po osobi... gledali smo wizzair koji slijece na London Stanstead... za zagreb se leti sa Lutona... iz londona do zagreba 300kn po osobi... to je manje nego minibus zg-kat-zg... mi bi do katowica vlakom... treba racunati da je dosta skupo doci od aerodroma do londona... ali, wtf... :D

    sad sam skuzio da je svirka u Wembley Areni, a ne na stadionu... jei! :)

    i tak... nam je ovo dobra varijanta... munchen nam se cini prenaporan i za to mozemo naknadno kupiti karte ako se odlucimo ici... ovaj put bi uzivali u svirkama i malo zujali po poljskoj i londonu bez previse jurnjave... ako ce bit para :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    jebemu...
    :)

    Samo kupi!!!! :D:D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ću samo reći: aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!
    za poljuditi.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ja ću samo reći: aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!
    za poljuditi.... :)

    daj ne pizdi! :D

    london? minken? kaj?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Stigli doma prije nekog vremena...otislo se ranije s posla, hebi ga znaju se prioriteti :)
    Stigao Deep, lagano se lista, ulogirani na 10C, refresh svakih 30 sec enabled i nervoza...:D

    Kao sto Iva rece jucer, Katowice u dzepu i jos ubadamo London danas :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Stigli doma prije nekog vremena...otislo se ranije s posla, hebi ga znaju se prioriteti :)
    Stigao Deep, lagano se lista, ulogirani na 10C, enable refresh svakih 30 sec i nervoza...:D

    Kao sto Iva rece jucer, Katowice u dzepu i jos ubadamo London danas :D

    skupa cemo u london izgleda :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    samo da rečem, sretno svima koji su u lovu na karte!

    ja sam odlučila ići samo u katowice, karta mi je v žepu :D

    moj plan je ići na taj koncert u srijedu i ostati u krakowu do nedjelje. čisto turistički, grad i okolica su stvarno krasni :)

    još ne znam kojim prijevoznim sredstvom. karta za vlak zagreb-krakow-zagreb je, bar prije 4-5 godina, bila oko 600 kuna.

    treba još provjeriti autobusne linije, navodno ljeti postoji i ta opcija. ne znam koliko košta.
  • killroykillroy Posts: 739
    Munich je gore
    kaze not available for sale
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    minken 160 dolara... a u p.m!!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    hehehehe
    i nije dugo trebalo da se server srusi :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli... server je down... jooooj... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.