Pearl Jam in Zagreb!

1153154156158159860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sad mi je bio na poslu organizator INmusic festivala koji hoće da mi imamo neki šator na festivalu i toliko sam ga jadnog upilala s PJ tijekom sastanka da mi je na kraju (a i kad sam mu objasnila da su možda 13.06. u Poljskoj) rekao da će ih možda zvati ako im tko od headlinera ne potvrdi. Jadan čiča sa mnom... Sva sreća pa mi je šef mlad i ima tolerancije za moju sklonost ka PJ.
    Inače, INmusic će biti 29. i 30. lipnja na Jarunu, trebali bi biti Prodigy, Queens of the Stone Age, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys i mnogi drugi... :) Anyway, ovaj ili idući tjedan će krenuti s najavama jer im bendovi još moraju potvrditi dolazak.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Kaj se tiče dečka, moj je prijedlog da ga napustiš. :D:D:D Pa ko je vidio da se ne voli Pearl Jam!?! Ma molim te lijepo!
    Iva: Nemoj tako snih, nije baš to jedini dečko na ovom threadu kojem je cura prva počela slušati PJ pa tek onda on, zar ne? :) A i ako se ne varam jurasicin dragi je bio na nekom koncertu PJ (čak više njih, zar ne?) pa tako može s nama i u Poljsku... :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Bravo! Takvi nam trebaju za eurointegriranje - konstruktivni, a ne destruktivni kao što sam ja!:)

    Ajmo onda pokrenut akciju dovođenja Većspomenutogjurasicinogdečka na koncert Negdjeueuropi 2007.

    A da, imaš pravo i moja supružnica prva počela PJ.... hm, hm, hm!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: LOL! Smiješan si snih! :D
    To smo onda riješili, Viki ide s nama i to je to! Ok jurasica?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: BTW na 'The Who at Glasto... Good sign or bad sign?' threadu se spominju i glasine da će PJ svirati u Londonu u lipnju. Stvarno su se razbuktale glasine, na kraju će fakat momci doći odsvirat set u sobi od masnog ili crvenog, zaboravila sam u čijoj su ono trebali svirati... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Strokes rulez!!!:):D

    E, pajot, ajd aploudiši taj Mrsi mi negdje pa javi linkić! Fala ti ko bratu!

    Ne mogu nikako naci Mrsi, al sam nasao ovo kad se Ed pridruzio Strokesima na njihovom koncertu u NY prosle godine (samo napomena da je mp3 vrlo lose kvalitete)

    http://www.box.net/public/ay6gpi72jo
  • katjakatja Posts: 188
    pajo wrote:
    Iva: Sad mi je bio na poslu organizator INmusic festivala koji hoće da se mi imamo neki šator na festivalu i toliko sam ga jadnog upilala s PJ tijekom sastanka da mi je na kraju (a i kad sam mu objasnila da su možda 13.06. u Poljskoj) rekao da će ih možda zvati ako im tko od headlinera ne potvrdi. Jadan čiča sa mnom... Sva sreća pa mi je šef mlad i ima tolerancije za moju sklonost ka PJ.
    Inače, INmusic će biti 29. i 30. lipnja na Jarunu, trebali bi biti Prodigy, Queens of the Stone Age, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys i mnogi drugi... :) Anyway, ovaj ili idući tjedan će krenuti s najavama jer im bendovi još moraju potvrditi dolazak.

    Whooohoooo...!!!
    Way to go Iva!!!
    :D
    E to bi bilo "WOW"! Mada i samo Poljska je "WOW"... eh...
    Kako i da je...
    We'll Rock Europe Again!!! hehehe...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Nemoj tako snih, nije baš to jedini dečko na ovom threadu kojem je cura prva počela slušati PJ pa tek onda on, zar ne? :) A i ako se ne varam jurasicin dragi je bio na nekom koncertu PJ (čak više njih, zar ne?) pa tako može s nama i u Poljsku... :)

    hvala iva, aj aprišijejt it... :) a predobar je da ga ostavim, kaj ću jadna... :)neka nam je to jedini problem u životu i okej... tu i tamo se posvadjamo i ok!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, 10c u jednom privatnom mailu tipu s ove moje PJ mailingliste khm nesluzbeno potvrdio koncert u poljskoj... necu copy/pasteat da nas ne zdrmaju administratori.. :)

    uglavnom, kazu da kad turneja bude sluzbeno objavljena (very soon), clanovi 10c ce imati priliku kupiti karte za katowice... tim rijecima... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ej ranac, cestitamo na 500-om postu, upravo si officially postao nas wedding song. ;)


    hahaha, nije šala :) idem sad i zaplesat na SOL, samo... mislim da cu se popiknut na drugom taktu :D
    nisam vam ni do koljena :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    a hebiga, ulazim u seriju s ovim postovima...

    nego, bit ce svirke i u UK... evo što kaze olmajti ticketmaster:

    http://www.ticketmaster.co.uk/search?tm_link=tm_header_search&keyword=pearl+jam
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • finalnifinalni Posts: 63
    pajo wrote:
    Iva:
    Inače, INmusic će biti 29. i 30. lipnja na Jarunu, trebali bi biti Prodigy, Queens of the Stone Age, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys i mnogi drugi... :) Anyway, ovaj ili idući tjedan će krenuti s najavama jer im bendovi još moraju potvrditi dolazak.

    :eek:

    Prodigy i Queens of the Stone Age! To bi bilo prekrašno.

    Prodigy bi 29. lipnja trebao nastupiti na road festu u Zrenjaninu (sajt im još ne radi, nešto se može naći na http://www.klubskascena.com/content/view/1759/2/ ), koji bi trebao trajati od 28. do 30. lipnja. Kud se baš poklapaju datumi, dovraga. Mene najviše zanima prvi dan na road festu (zbog Trickyja, tog dana bi trebali nastupiti još i Iggy Pop and The Stooges, Deep Purple i The Cult), ali isto sumnjam da ću moći ići na to.. :(

    Zanimljivost vezana za road fest:
    Michael Lang (born December 11, 1944 in Brooklyn, New York) was one of the four main producers (along with Artie Kornfeld) of the famous Woodstock Music, Arts Festival in 1969.
    Isti čovjek je i u Zrenjaninu izvršni producent festivala.
    Heart and soul, one will burn.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi objavili su turneju!!!!!!
    Svi gore: http://www.pearljam.com/news/index.php?what=News#159

    Vec sam ubo karte za Katowice!!!!!!!!

    Voooohoooooo!!!!!!!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vecinom festivali, ali ima i PJ only, nama bi mogli biti najzaniljiviji Katowice, Munich i Dusseldorf
    U svakom slucaju od 12.6. do 16.6. smo sigurno on the road!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    fuck fuck fuck!!!

    E sad cu re rasplakat :( :( :( :(
    Uzeo sam 10c membership, ali uclanili su me tek 25.1.
    A karte mogu kupit oni od 24.1.

    :( :( :( :( :( :(
  • killroykillroy Posts: 739
    Al ne ma veze...jebiga!!!!!
    TURNEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
    WOOOooooooooooohhhoOOOOOOOOOoooooOOOOOOOOOOOOOOOO

    :D:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    fuck fuck fuck!!!

    E sad cu re rasplakat :( :( :( :(
    Uzeo sam 10c membership, ali uclanili su me tek 25.1.
    A karte mogu kupit oni od 24.1.

    :( :( :( :( :( :(
    Iva: au shit! Ali to možda znači da će ti biti toliko super na koncertima da nećeš moći vjerovati!
    + pogledaj PM
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Hej, ljudovi!!! :)

    Idemo iz pocetka....prosle godine u ovaj isti vakat je bila frka oko PJ turneje i planiranja puta....valjan nam ponovo isto raditi. Mada, ovaj put su opcije mnogo uze: Italija i Austrija po jedan datum...

    ...jos cemo da vidimo...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • katjakatja Posts: 188
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
    :D:D:D

    Idemo opet!!! Jos ne mogu da vjerujem!!! E ni na kraj pameti da ce danas biti vako lepo!!! :D Jao, Katowice je vec u prodaji!!! Ovo je znaci istinito, a? Nisu hakeri? hahaha
    Whoooohooooo.....

    Idem da se osvezim i da dogem pri sebi pa da planiram kako da nabavim karte i jaaaoooo ISTINA JEEEEE!!!
    Uf,...
    idemo opet!!!!!
    :D:D:D
  • Uzeo sam 10c membership, ali uclanili su me tek 25.1.
    A karte mogu kupit oni od 24.1.

    Jaz sem plačala 18.1..pa še zdaj nisem dobila potrjeno...torej tudi odpadem :(

    Ampak vseeno.YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!Najboljša novica letos ;)

    Edit: Mah budala..sem pogledala v profile..in imam membership do 20.1.2008 kar pomeni, da najbrž lahko kupujem!!??
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Ljudi, ajde nekako se dogovorit bi bilo najbolje:
    Ocemo ic busom?, vlakom?...
    di cemo ic?!

    jer bit ce zajebano zbog ispita.....!

    Karte su z(za poljsku) vec na 10C prodaji!!!!!

    pa da znamo šta kupit?!

    ako mi može netko PM sve detalje o tom organiziranom busu!

    THX, uvatila me panika!!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • katjakatja Posts: 188
    Jao...
    Evo, stigla je i panika za karte!!!
    Ako neko kupuje 10C karte za Katowice, a nema s kim dijeliti, ja cu RADO kuriti to!!!
    PLEASE!

    Ali u svakom slucaju... IDEMO U POLJSKU!!!!
    :D:D:D
  • killroykillroy Posts: 739
    dreadis wrote:
    Hej, ljudovi!!! :)

    Idemo iz pocetka....prosle godine u ovaj isti vakat je bila frka oko PJ turneje i planiranja puta....valjan nam ponovo isto raditi. Mada, ovaj put su opcije mnogo uze: Italija i Austrija po jedan datum...

    ...jos cemo da vidimo...

    Hej, pozdrav!!!!!!
    Pa di si ti!!!!
    A sto ne bi i na Wembley da obnovite sjecanja :D
    E....dovorit cemo sve...bit ce ludooo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Joj, ja ful brijem na Wembley... Baš bi bilo premrak, piše da su za 10c rezervirali cijeli floor, šta god to bilo...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    samo da kažem da mi je upravo stigao DEEP!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, ja ne mogu disat!!! :eek:

    vec sam jutros udavila Domagoja kad mi je smsao da je objavljeno.
    Ja tek sad dosla doma i tu skacem ko neka bolesna malo :D
    haha, a kao nisam.

    Joj, ja bi na sve. :o

    Bilo koje karte, al nadje se i 10c. IDEMO NA TURNEJU!!!
    Kako nas oni vole! :) I mi njih!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    DOMAGOJ! BRZO NA MSN!!! :D Pliz :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ...alo panika...:):) vidim svi smo poludili, ja jutros nisam mogao vjerovati kad sam vidio listu.
    Već sam kupio Katowice, a razmišljam o Munich, Italy i Londonu sigurno.
    Fesivali me ne zanimaju ali ova 4 bi mogao nekako spojiti.
    Što im je TBA?? Još se ne zna gdje će biti u Italiji??

    A još nisam ništa rekao curi...ubit če me kad sazna da planiram opet malu turneju, ali što se može treba ginut za prave svrhe:D:D

    Onda ekipa on the road again:D:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    TBA= to be announced

    Haha, da, ovako. ja bih ovo, bas sam sad pricala s Domagojem malo.
    Leg Munich>Katowice>Italy>Vienna>London mislim da je izvediv, bar meni, no.
    A ostalo, hm, ja bih bar jos 1 ili 2 na kraju :D
    Bas sam skromna. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :):):) ja ujutro dosao iz nocne i u 11:10 s frendom sjeo na vlak za beograd malo prozujati preko vikenda... stize poruka od moje ive da je pajina iva javila da je turneja objavljena... zove pajo i kaze da ima karte za katowice... saljem mu broj kreditne i 10c login i eto.. imamo karte za katowice... :)

    joj ljudi jesu se rastrkali... bilo bi dobro ubosti i minhen, ali to znaci da se putuje autom... damn, bas sam se veselio vlaku... sad jos moramo mojoj ivi srediti par slobodnih dana i evo nas on the road :)

    thank you pajo and iva... no, no, thank you I insist :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.