Pearl Jam in Zagreb!

1157158160162163860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    i ja student :( ovak, ono kaj sam ja uspela iskopati - busevi iz zg za munchen (jedan smjer) su oko 350kn, vlakovi su kao malo skuplji. poljaci organiziraju bus(eve) iz munchena za katowice i cjena bi bila 30-40 eura. kaj se tiče povratka iz katowica u zg pojma nemam
    + karte
    + sve ostalo...

    a ako se organizira minibus, ne znam.

    ja sam prvo namjeravala samo u munchen (frend mi tam živi), mislila sam s busom tam i natrag..
    Let do Minhena iz Rijeke je 42 eura, znaci jeftinije i BRZE od busa :D

    Al to je u subotu, a koncert je u utorak mislim. al ima se sto za vidjet tamo, pa :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    i ja student :( ovak, ono kaj sam ja uspela iskopati - busevi iz zg za munchen (jedan smjer) su oko 350kn, vlakovi su kao malo skuplji. poljaci organiziraju bus(eve) iz munchena za katowice i cjena bi bila 30-40 eura. kaj se tiče povratka iz katowica u zg pojma nemam
    + karte
    + sve ostalo...

    a ako se organizira minibus, ne znam.

    ja sam prvo namjeravala samo u munchen (frend mi tam živi), mislila sam s busom tam i natrag..
    Eto, ako se skupi nas Hrvata koji idemo samo do Katowica pa rentamo minibus mogu oni koji idu Munchen-Katowice do Munchena busom/avionom, do Katowica busom s Poljacima i nazad u Zg s nama. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    Let do Minhena iz Rijeke je 42 eura, znaci jeftinije i BRZE od busa :D

    brže... tempting :D al treba prvo doć do rijeke ;)
  • Let do Minhena iz Rijeke je 42 eura, znaci jeftinije i BRZE od busa :D

    Al to je u subotu, a koncert je u utorak mislim. al ima se sto za vidjet tamo, pa :D

    Ali ispiti su karika koju mi +, studenti, ne možemo tek tako izbacit iz svog 'lanca'


    kako je taj neko sazna za bus iz minkena u katowice za 40€
    odakle?
    povjerljivo?
    sigurno?
    da nije možda prerano?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidis, to se trazi :) salim se..

    ma ne mislim trosit na nista pu + hrana + karte.. i mislim da bi put nekim drugim prijevoznim sredstvom bio isplativiji od voznje autom..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ali ispiti su karika koju mi +, studenti, ne možemo tek tako izbacit iz svog 'lanca'


    kako je taj neko sazna za bus iz minkena u katowice za 40€
    odakle?
    povjerljivo?
    sigurno?
    da nije možda prerano?!


    http://www.skyscanner.net
    Ima svega.

    A to nije bus, sorry, nego avion. :)

    To je TOCNO.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Eto, ako se skupi nas Hrvata koji idemo samo do Katowica pa rentamo minibus mogu oni koji idu Munchen-Katowice do Munchena busom/avionom, do Katowica busom s Poljacima i nazad u Zg s nama. :)

    to mi je već palo na pamet. kolko bi to koštalo otprilike? moram neki poslić naći ubrzo :D kolko se vi dugo mislite zadržat u poljskoj?
  • lesteslestes Posts: 959
    Ali ispiti su karika koju mi +, studenti, ne možemo tek tako izbacit iz svog 'lanca'


    kako je taj neko sazna za bus iz minkena u katowice za 40€
    odakle?
    povjerljivo?
    sigurno?
    da nije možda prerano?!

    pa javila sam se nekom liku s foruma jer sam pročitala da organiziraju prijevoz. neki poljski fanovi. pa mi je odgovorio da bi cjena bila oko 30 eura.

    ispiti? heh. ja imam obavezni teren negdje u prvoj polovici 6. mjeseca. nadam se da se nebude poklopilo s koncertima...
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    to mi je već palo na pamet. kolko bi to koštalo otprilike? moram neki poslić naći ubrzo :D kolko se vi dugo mislite zadržat u poljskoj?

    Sutra će se Iva raspitat koliko bi koštao neki minibus pa ćemo vidjeti, a za ostanak bi se valjda svi dogovorili koliko kome paše. Ne bi bilo zgorega ni tamo malo ostati (pa da nam 6. mjesec bude PJ koncert-sightseeing-PJ koncert-sightseeing= not bad at all). Vidjet ćemo, bude Iva sutra pitala za minibus pa ćemo znati. Osim ako već netko nema tu informaciju?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Sutra će se Iva raspitat koliko bi koštao neki minibus pa ćemo vidjeti, a za ostanak bi se valjda svi dogovorili koliko kome paše. Ne bi bilo zgorega ni tamo malo ostati (pa da nam 6. mjesec bude PJ koncert-sightseeing-PJ koncert-sightseeing= not bad at all). Vidjet ćemo, bude Iva sutra pitala za minibus pa ćemo znati. Osim ako već netko nema tu informaciju?

    Ja nemam nis, al super ako Iva moze. HVALA.
    Vec nas ima nekih 10ak mi se cini samo od tu :D

    A popunio bi se i bus vrlo lako, kazem vam.
    Sa ostalom ekipom koja ide :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Sutra će se Iva raspitat koliko bi koštao neki minibus pa ćemo vidjeti, a za ostanak bi se valjda svi dogovorili koliko kome paše. Ne bi bilo zgorega ni tamo malo ostati (pa da nam 6. mjesec bude PJ koncert-sightseeing-PJ koncert-sightseeing= not bad at all). Vidjet ćemo, bude Iva sutra pitala za minibus pa ćemo znati. Osim ako već netko nema tu informaciju?

    može!






    može!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Skyeuropa ima let Dubrovnik - Krakow za 15 eura ali tek 16.6 počinje sezona leta...da im j.... mater:(:(:( koja je to sreća :(:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Skyeuropa ima let Dubrovnik - Krakow za 15 eura ali tek 16.6 počinje sezona leta...da im j.... mater:(:(:( koja je to sreća :(:(


    a jebi ga

    ...čini mi se da je sve ovo rano planiranje za k.
    ...najbolje ispadne kad se sve odigra u zadnji sekund....skoro uvik
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • masnimasni Posts: 1,657
    ima svega.. nasao recimo 500 kn povratna zg-london karta 17.-20.6.
    http://www.skyscanner.net/hrk/flights/zag/ltn/070616/070620/airfares-to-london_luton-from-zagreb-in-june-2007.html
    evo linkic.. recimo ako je netko za london.. ima se za nac..
    ne treba viza za tamo, jel tako? nama iz hrvatske..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ima svega.. nasao recimo 500 kn povratna zg-london karta 17.-20.6.
    http://www.skyscanner.net/hrk/flights/zag/ltn/070616/070620/airfares-to-london_luton-from-zagreb-in-june-2007.html
    evo linkic.. recimo ako je netko za london.. ima se za nac..
    ne treba viza za tamo, jel tako? nama iz hrvatske..
    Ne treba viza :D
    Hvalabogu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajd ako netko nadje link od tog mestre - venezia festivala, moze i od prosle godine, neka ga posta, pa da bacim oko koji su bendovi na njemu... jel to nesto glomaznije kao bec ili sitnije kao sto je bio inzg kod nas..
    ja, skruseno priznajem, ne mogu nac :: blesav ::

    laku noc svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ajd ako netko nadje link od tog mestre - venezia festivala, moze i od prosle godine, neka ga posta, pa da bacim oko koji su bendovi na njemu... jel to nesto glomaznije kao bec ili sitnije kao sto je bio inzg kod nas..
    ja, skruseno priznajem, ne mogu nac :: blesav ::

    laku noc svima
    http://www.heineken.it/hjf/indexFlash.html
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Imam neki loši osječaj da se u Italiji sprema haineken festival, da čemo popušit, barem oni koji ne žele festivale, što če mi oni...imam festival u Dubrovniku svako ljeto, "Ljetne Igre" :D:D:D
    To bi bila velika šteta, jes da su Talijani dobili 5 koncerata zadnji put ali još jedan ne bi škodio:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    BTW...je sam danas nervozan pred kupnju karata...je ste li i vi? :D To je strašno, a što će bit pred koncert na stadionu od 60-70 tisuća :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    To je strašno, a što će bit pred koncert na stadionu od 60-70 tisuća :D:D

    e, a što mislite, mogu li PJ napuniti taj poljski stadion?

    malo sam sumnjičava prema tome, nama se tu na forumu čini k'o da svi idu, ali mi (ne samo na ovom topicu) smo ipak skroz mala grupa, pogotovo naspram 60 tisuća.

    koliko je 2000. godine bilo ljudi na katowicama 1. i 2.?

    meni se čini kao da PJ upravo tu dvoranu u katowicama ima kao rezervnu varijantu ako se stadion ne napuni.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    e, a što mislite, mogu li PJ napuniti taj poljski stadion?

    malo sam sumnjičava prema tome, nama se tu na forumu čini k'o da svi idu, ali mi (ne samo na ovom topicu) smo ipak skroz mala grupa, pogotovo naspram 60 tisuća.

    koliko je 2000. godine bilo ljudi na katowicama 1. i 2.?

    meni se čini kao da PJ upravo tu dvoranu u katowicama ima kao rezervnu varijantu ako se stadion ne napuni.


    Mislim da hoće...pa ima Poljaka ko Kineza :), sad su u Evropi, moraju se pokazat :) a doće i hrpa ljudi sa strane...pa neka ih bude i 50 tisuća bit će ludo.

    Idem vodit curu u shoping jer joj moram reći za turneju :D:D, možda mi to malo pomogne, kad joj rečem...slušaj draga neće me bit 7 dana radi PJ...opet:D:D:D

    Cure bilo to kod vas upalilo??? :D:D ... gotov sam :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mislim da hoće...pa ima Poljaka ko Kineza :), sad su u Evropi, moraju se pokazat :) a doće i hrpa ljudi sa strane...pa neka ih bude i 50 tisuća bit će ludo.

    Idem vodit curu u shoping jer joj moram reći za turneju :D:D, možda mi to malo pomogne, kad joj rečem...slušaj draga neće me bit 7 dana radi PJ...opet:D:D:D

    Cure bilo to kod vas upalilo??? :D:D ... gotov sam :)

    Možda ćete malo ubiti ili puno...:D:D:D

    Mene bi asfo u top i lansirala u nepoznato! Ali jako daleko i kad padnem da bude bolno! :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Mislim da hoće...pa ima Poljaka ko Kineza :), sad su u Evropi, moraju se pokazat :) a doće i hrpa ljudi sa strane...pa neka ih bude i 50 tisuća bit će ludo.

    Idem vodit curu u shoping jer joj moram reći za turneju :D:D, možda mi to malo pomogne, kad joj rečem...slušaj draga neće me bit 7 dana radi PJ...opet:D:D:D

    Cure bilo to kod vas upalilo??? :D:D ... gotov sam :)

    hehehehe
    Ma povedi je sa sobom na turneju. Jednom kad cuje PJ uzivo, vise neces morat ici u shoppinge :D

    Nego, bas razmisljam, pa ne bi trebao bit problem dobit karte za London npr...kad imaju rezerviran cijeli floor za fanove. Ha?
    Za minhen nisam siguran...hm....ma ne moze se rasprodat u 5 minuta da ga ubijes....
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mislim da hoće...pa ima Poljaka ko Kineza :), sad su u Evropi, moraju se pokazat :) a doće i hrpa ljudi sa strane...pa neka ih bude i 50 tisuća bit će ludo.

    Idem vodit curu u shoping jer joj moram reći za turneju :D:D, možda mi to malo pomogne, kad joj rečem...slušaj draga neće me bit 7 dana radi PJ...opet:D:D:D

    Cure bilo to kod vas upalilo??? :D:D ... gotov sam :)
    Iva: pa povedi ju u shopping u London pa ti sigurno neće zamjeriti, ona u shopping, ti na koncert (evo, ja volontiram da joj par dana poslije koncerta mogu radit društvo u shoppingu, samo na dan koncerta ne mogu :D)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: pa povedi ju u shopping u London pa ti sigurno neće zamjeriti, ona u shopping, ti na koncert (evo, ja volontiram da joj par dana poslije koncerta mogu radit društvo u shoppingu, samo na dan koncerta ne mogu :D)

    Vidi se da još nemate male bebice!:D

    A tko bi čuvao to maleno djetešce tih dana?!?!

    Buš vidla Iva - čak i PJ više nema toliku važnost kad ti se to dogodi!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    hehehehe
    Ma povedi je sa sobom na turneju. Jednom kad cuje PJ uzivo, vise neces morat ici u shoppinge :D

    Nego, bas razmisljam, pa ne bi trebao bit problem dobit karte za London npr...kad imaju rezerviran cijeli floor za fanove. Ha?
    Za minhen nisam siguran...hm....ma ne moze se rasprodat u 5 minuta da ga ubijes....
    Iva: ma ne brini za minken, tako smo i mi paničarili za Italiju pa se na kraju sve uspije, iako je i nas frka za London jer iako je cijeli floor ipak ima hrpa ljudi kojima je lako do Londona, a i hrpa fanova u UK i Irskoj koji će svi sigurno ići...
    ali tješi me što su 10c napisali da samo kupujemo karte jer da moraju ostatak floora pustiti u slobodnu prodaju ako se ne rasproda preko 10c - to valjda znači da taj floor ima toliko mjesta da čak ni oni nisu sigurni da će ga prodat...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Vidi se da još nemate male bebice!:D

    A tko bi čuvao to maleno djetešce tih dana?!?!

    Buš vidla Iva - čak i PJ više nema toliku važnost kad ti se to dogodi!:)
    Iva: a vidi se i da imamo 2 buduće bake koje žive na 10 minuta udaljenosti od nas! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: brijem da će ipak biti dosta Londona za sve, evo što kaže neki fan sa Wembely tickets threada:

    Q: How many members does Ten Club have in each European country?
    A: U.K. 825, Italy 400, Germany 290, Netherlands 220, Spain 120, Portugal 120, Sweden 100, Norway 100, France 100, Ireland 80, Belgium 70, Denmark 65, Switzerland 59, Poland 40, Greece 30, Finland 28, Czech Republic 8.

    ok... so this was a while ago, but even if those figures are up by 10% then its about 3000 european members... and if they all bought the tickets it would be 6000 of us on the floor.. which i believe is what it holds

    i doubt every member from europe is planning to go so i'm guessing we'll have a good chance
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Uh, dobila prvu ponudu za minibus i ne ispada baš jeftin sport.
    10.300 kn + smještaj za 2 vozača (valjda ne smije jedan voziti toliko puno kilometara u dva dana). Anyway u minibus stane 17 ljudi što dakle ispada 605kn po osobi. Ne znam, meni se to čini puno. Probat ću pitati još kojeg prijevoznika, ovi su očito fancy pa su im i cijene takve. :(
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Have fun guys and as many PJ shows as possible!!!
    This is my wish for U all here!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.