Pearl Jam in Zagreb!

1152153155157158860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a kad smo već kod HPa, jel netko dobio njuzleter? jebo ih njuzleter i dip magazin, da ih jebo... :)

    i jebo ih uskršnji zeko... mislim, singl... ovaj, božićni... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    ja bi u poljsku! ima mjesta za mene? :o
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    šta ni ti nisi učlanjena... pa pobogu?!?! kakvi ste vi fanovi?!?! :) ajmo brzo, to je ni 150 kn, a dobiješ i 2 pisma od njih i skuplje karte za koncerte... :)

    Pa ne. Sta sad? Necu se ubit zbog toga :D
    Al zato nisam manji fan, ej...!
    MA da sam htjela masu puta, al eto... ma ne da mi se objasnjavat.
    Idem u Poljsku i tocka. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    ja bi u poljsku! ima mjesta za mene? :o

    ima... ti si na sjedalu 17 :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Pa ne. Sta sad? Necu se ubit zbog toga :D
    Al zato nisam manji fan, ej...!
    MA da sam htjela masu puta, al eto... ma ne da mi se objasnjavat.
    Idem u Poljsku i tocka. :D

    Ma nisam ni ja, a sve si razmisljam jel se isplati uclanit. Nije mi taj deep tolko bitan a ove singlove si i tak downloadam. Jedino je problem s kartama. Na ovim proslim koncertima sve je na kraju ispalo dobro, ali ipak je bilo muke dobit karte. A sta ja znam...

    Nego Sid (a i ostali koga zanima a nema)...evo ti one pjesme sta smo pricali neki dan...Eddie sa Supersuckersima, inace mislim da su pjesme od punk benda X:
    Devi doll - http://www.box.net/public/jf79u1hnxu
    Poor Girl - http://www.box.net/public/dc6pgzgbvv
    Pjesme su zakon, Eddie rastura...

    Da...sluso sam malo Supersuckerse. Nisu mi bas jos usli u uho. Jel netko planira ici na njih?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kad smo vec kod 10C, na Porchu je Sea (jedan od admina foruma) objavio sljedeci, vrlo zanimljivi, post:

    "Tweet tweet.....sweeeeet UPDATE!
    That busy little birdy told us now would be a good time to make sure your Ten Club membership is current and active because there's some stuff coming up and you don't want to be singing the blues if you miss out.
    Wow, that's a beak-full for a little birdy!"

    Sprema nam se objava turneje ljudi!!!!
  • Jel ima još mjesta u tom busu? :):)
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Kad smo vec kod 10C, na Porchu je Sea (jedan od admina foruma) objavio sljedeci, vrlo zanimljivi, post:

    "Tweet tweet.....sweeeeet UPDATE!
    That busy little birdy told us now would be a good time to make sure your Ten Club membership is current and active because there's some stuff coming up and you don't want to be singing the blues if you miss out.
    Wow, that's a beak-full for a little birdy!"

    Sprema nam se objava turneje ljudi!!!!

    bas procitao... ide se na sjever...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    V0d0rig4 wrote:
    Jel ima još mjesta u tom busu? :):)

    ma poluprazan je... kladimo se da ce biti vlak, a ne bus? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • katjakatja Posts: 188
    Wow, kako je ovo dobra vjest!!! :eek:
    Wuuuhuuuu...
    Idemo u Poljsku! :-D
    E, a priprema li neko "on the road setlist" za bus?! hehehe...
    Pozdrav svima!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    a minibus? :D
    Death or glory!

  • pajo wrote:
    Sprema nam se objava turneje ljudi!!!!

    Oh, happy day!!! :D:D:D

    Busom, vlakom, minibusom, biciklom, cipelcugom, nije bitno... Glavno da se ide... :D

    Poslušajte kako zvuče Strokesi uz malu pomoć EV-a... http://www.youtube.com/watch?v=aS8WptaENoU&mode=related&search=
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Ekipa javljan se za 2 mista u busu (2 Makaranina) di god bude idemo, samo dajte da ga napunimo!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ...ja se ne bih baš opustio što se tiće karata, u Italiji ih je lako naći ali u drugim zemljama nisam baš siguran, bog je izmislio napolitance u Italiji i ne postoji ništa sigurnije na svijetu od njih što se tiće karata u svakom trenutku bilo kakvu kartu če te naći naravno uz duplu cijenu ali za Poljsku nisam baš siguran.

    Kad če to biti zvanično, ja još ne vjerujem 100% nekom organizatoru u Poljskoj dok to ne vidim na PJ site.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ...ja se ne bih baš opustio što se tiće karata, u Italiji ih je lako naći ali u drugim zemljama nisam baš siguran, bog je izmislio napolitance u Italiji i ne postoji ništa sigurnije na svijetu od njih što se tiće karata u svakom trenutku bilo kakvu kartu če te naći naravno uz duplu cijenu ali za Poljsku nisam baš siguran.

    Kad če to biti zvanično, ja još ne vjerujem 100% nekom organizatoru u Poljskoj dok to ne vidim na PJ site.

    Šta se tiče karata za 10C members,
    pisa san im mail: odgovor je sljedeći:

    There are no dates to announce at this time ... But stay posted to pearljam.com for future news!!

    Thanks
    10C Staff


    From: Frane Herceg <play_boots@yahoo.com>
    Date: Mon, 22 Jan 2007 23:45:18 -0800 (PST)
    To: <tickets@tenclub.net>
    Subject: Pearl Jam in Europe?!

    I heard and read some rumors on the web about PJ show in Poland 13.06.2007. as a part of european tour thhis year.
    Is that true?
    Will there be ten club ticket sale?! for us fans?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Šta se tiče karata za 10C members,
    pisa san im mail: odgovor je sljedeći:

    There are no dates to announce at this time ... But stay posted to pearljam.com for future news!!

    Thanks
    10C Staff

    uvijek daju takve odgovore za stvari koje nisu službeno objavili... to može značiti da neće biti turneje ili da već imaju dogovorena 73 koncerta, samo čekaju sa službenom objavom :)

    takve stvari sa službenom objavom se stavljaju u ugovor sa organizatorima i lokalnim promotorima kako stvari ne bi procurile u nezgodno vrijeme...

    cekamo još malo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa ima nas za bus, vlak, cipelcug, sto god.. :)
    to bi bilo kul...
    ispravak netocnog navoda: to ce biti kul :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    ali nikak da postam, ko da sam ušao u neku krizu! Kad sam postao svakodnevno, bilo je to tako lako, a sad kad sam ušao u jedno vrijeme nepostanja sve mi teže nešto napisati.

    I mi gledamo te najave za Poljsku i ostale sjeverne destinacije, ali iskreno koliko smo sretni zbog Njihovog ponovnog dolaska u Europu, toliko smo pomalo i zabrinuti, jerbo zbog financija nismo sigurni da li ćemo uspjeti atendat pokoji nastup (pojavljuju se zadnjih dana neki fuševi, pa bi ipak nekaj možda mogli skombinirati). Nabrijavamo se na Poljsku, jer je to mrak destinacija. Prevelik stadion za PJ, ali zbog toga vjerojatno neće biti frke s nabavkom karata. Ko će ići u Poljsku, a imat će i koji dan više za potrošiti, predlažem da se ne zaboravi posjetiti Krakov, meni jedan od najljepših gradova koje posjetih.

    Fala potatogirl za linkić na Mrsi, mrsi mi - kombinacija Strokesa i Edija mi skroz legla. Inače nisam neki obožavatelj te pjesme, ali ova varijanta "pije vodu". Inače, mnogo lajkam i Strokes. Danas sam na poslu zvrtil stvar jedno 15-tak puta. Lijepo.
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    ima... ti si na sjedalu 17 :)

    :):) ma kak god se išlo ja bi stvarno rado išla :) a možda ću imat jednu 10C kartu viška... ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej ranac, cestitamo na 500-om postu, upravo si officially postao nas wedding song. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Fala potatogirl za linkić na Mrsi, mrsi mi - kombinacija Strokesa i Edija mi skroz legla. Inače nisam neki obožavatelj te pjesme, ali ova varijanta "pije vodu". Inače, mnogo lajkam i Strokes. Danas sam na poslu zvrtil stvar jedno 15-tak puta. Lijepo.
    Je, zakon, mislim da imam negdje mp3-icu pa cu je uploadat. Btw na pjesmi je suradjivao osim Eda i Juliana iz Strokesa i Josh Homme iz Queens of the Stone Age.
    A Strokes su zakon ja ih ful volim.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Netko sa threada o koncertu u Poljskoj je pisao organizatorima o tome kad ce biti karte u prodaji i dobio sljedeci odgovor:

    Probably the tickets will be available in TicketPro outlets on Friday (26.I.2007)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hrvatska! hrvatska!!!! kak smo razbili dance, ste gledali? :)

    a joj, sori, kaj je ovo forum od pearl jam a ne od rukometaša? :)

    nema veze... znači, da planiramo sjever za ovu godinu, jel? ja mislim da će moj viki popizditi... ne znam kako ću ja? ekšli mi je ovo ozbiljan problem... dok sam bila solo onda turneja nije bila u pitanju... sve za pj... no međutoa, kada ti partner ne dijeli strasti, onda po njegovom postaneš sebičan i samo ti je pearl jam važan... čim mu spomenem nove koncerte, zavrti očima... jooooj... a opet, ako bude puno koncerata, glupo je ne otići na više njih...

    eto, malo sam se ispuhala.... hvala što ste me pročitali... :)

    KEEP ON ROCKING IN THE FREE WORLD
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • KOLIKO nas ima potencijalnih za bus?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dosta :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Je, zakon, mislim da imam negdje mp3-icu pa cu je uploadat. Btw na pjesmi je suradjivao osim Eda i Juliana iz Strokesa i Josh Homme iz Queens of the Stone Age.

    Tako je, hvala na dopuni... :)

    @snih i pajo

    Drago mi je da ima još fanova Strokesa... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • E da, imam frenda koji svako ljeto provodi u Poljskoj pa se mogu kod njega raspitati za jeftine varijante putovanja i smještaja...

    Znam, znam... Još je prerano za definitivne planove, ali samo da znate da sam voljna pomoći oko organizacije koliko mogu... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • finalnifinalni Posts: 63
    13. 6. je srijeda. Glupo.
    Sad slijedi apsurdna rečenica.
    Ako ću imati sreće, neću moći sam tak otići 2 radna dana u Poljsku, bojim se. :D :(
    I ne znam kolko ću bit pri parama. I nisam član fan cluba pa ne znam kaj s kartama.
    Ja se iskreno nadam da će doći i negdje bliže, ako ne i u sam Zagreb.

    Totalno nisam pravi fan, znam.

    Ovo bih volio, ako ću moći i imati para, a oni ne objave ništa bliže, idem.
    A moglo bi biti zabavno i na samom putovanju, već vidim da hoće. :)
    Samo da se već jednom i oni službeno izjasne oko ovogodišnjih koncerata...



    Supersuckers? Možda... Ima vremena :)
    Heart and soul, one will burn.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Tako je, hvala na dopuni... :)

    @snih i pajo

    Drago mi je da ima još fanova Strokesa... :)

    Strokes rulez!!!:):D

    E, pajot, ajd aploudiši taj Mrsi mi negdje pa javi linkić! Fala ti ko bratu!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    hrvatska! hrvatska!!!! kak smo razbili dance, ste gledali? :)

    a joj, sori, kaj je ovo forum od pearl jam a ne od rukometaša? :)

    nema veze... znači, da planiramo sjever za ovu godinu, jel? ja mislim da će moj viki popizditi... ne znam kako ću ja? ekšli mi je ovo ozbiljan problem... dok sam bila solo onda turneja nije bila u pitanju... sve za pj... no međutoa, kada ti partner ne dijeli strasti, onda po njegovom postaneš sebičan i samo ti je pearl jam važan... čim mu spomenem nove koncerte, zavrti očima... jooooj... a opet, ako bude puno koncerata, glupo je ne otići na više njih...

    eto, malo sam se ispuhala.... hvala što ste me pročitali... :)

    KEEP ON ROCKING IN THE FREE WORLD

    Ivano Balić!!! tdtdt:D

    Kaj se tiče dečka, moj je prijedlog da ga napustiš. :D:D:D Pa ko je vidio da se ne voli Pearl Jam!?! Ma molim te lijepo!
Sign In or Register to comment.