Pearl Jam in Zagreb!

1154155157159160860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    vauu..
    mene sidonija sad uhvatila na krivoj nozi.. uf.. uf..
    sta sad? sta? sta?

    aaaaaaa..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Nego mislim da bi uskoro sad vise nego ikad dobro sjeo jedan meetup da se malo zbrojimo i vidimo tko ce sta. Ima toliko toga i toliko kombinacija da sam izgubljen.

    Zelja su mi Munich, Katowice, Italija, Bec i Dizeldorf ...heh...naravno i London, ali ne znam kolko je to stvarno izvedivo. Jos sam trenutno u oblacima....:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ovako, da, slazem se.
    :) meetup uskoro, ja cu nekako doc, kako god,.
    ma da moram stedit pare sad. i imam neki posao ono, samom zamjena.
    al sve kune idu u PJ fond :D
    Ovih 5 mi je izvedivo mislim MUNICH>KATOWICE>ITALY>VIENNA>LONDON

    Al ja bi jos koji, aaaaaaaaaaaaaaa :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Samo da kazem kako su 10c ljudi najbolji ljudi koji postoje na svijetu. Iako sam zakasnio sa uclanjenjem, poslo sam mejl i promijenili su mi datum clanarine tako da mogu kupit karte :)
    woohooooo
    Katowice su vec u djepu!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Samo da kazem kako su 10c ljudi najbolji ljudi koji postoje na svijetu. Iako sam zakasnio sa uclanjenjem, poslo sam mejl i promijenili su mi datum clanarine tako da mogu kupit karte :)
    woohooooo
    Katowice su vec u djepu!

    bravo domač!!!

    ja isto kupila karte za sintača i mene i podržavam inicijativu da se dogovorimo što prije za neki meetup! zanima me koliko nas ima, pa se dodajte na listu, ako vas nisam sama stavila...

    1. pajo i iva
    2. ranac i iva
    3. domagoj i (I suppose) SID
    4. dirty frank + ? ( a znamo da nije nevjenčana supruga... :) )
    5. sintija i ana
    6. 2 makaraninana, jel?
    7. edis i anes, jel?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, da ja sam isto na listi, narafno :p:D
    Haha, idemo na turneju!
    Moraju mu se slegnut dojmovi prvo, onda
    idemo organizirat put malo :D
    A moramo i meetup, naravno, MORAMO uskoro ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    samo da kažem da mi je upravo stigao DEEP!

    je, i ja ga danas dobila? nego ano, ideš li i ti na turneju? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Informacije za letove

    London - Dusseldorf, Airberlin 2 leta dnevno u jutro za 24 funte, nije loše.

    Pogledao sam slike stadiona u Dusseldorf-u izgleda mrak. U ponedeljak uzimam London i Duss. :):)
    Još čekam Talijane i onda ču morat razgovarat sa dragom, ako preživim idem na koncerte:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Informacije za letove

    London - Dusseldorf, Airberlin 2 leta dnevno u jutro za 24 funte, nije loše.

    Pogledao sam slike stadiona u Dusseldorf-u izgleda mrak. U ponedeljak uzimam London i Duss. :):)
    Još čekam Talijane i onda ču morat razgovarat sa dragom, ako preživim idem na koncerte:D:D
    Haha, zakon.
    Da, jeftini su letovi iz Londona do Dusseldorfa.
    Mislim da ce to upalit.
    Znaci vec 6 :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • vesnavesna Posts: 27
    Bok društvo!
    Da li ima još mjesta na busu za poljsku & kako do karte??
  • lesteslestes Posts: 959
    ja ne vjerujem!! :):) u munich definitivno idem!!! nadam se da bude para za još neke! :)


    nego.. kak vi na kraju planirate u poljsku? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e fakat nam treba meet up da vidimo kako ćemo, meni se zasad čini da bi nam možda fakat bilo financijski isplativo da za poljsku rentamo neki minibus - manje će nas love doći + nećemo biti umroni od vožnje (to vrijedi za paju i šilju, iva i ja se vozimo ko koferi :)) + mogu nam se pridružit prijatelji iz susjednih zemalja i iz drugih dijelova RH i tak...
    anyway, meetup necessary (a ja ću se zadužit da dotad dobijem neku ponudu od nekog prijevoznika)

    p.s.-kak se zvao onaj s kojim ste išli u Beč? da i njih trznem..
  • snihsnih Posts: 1,052
    drago nam je zbog svih koji će moći pičit po turneji i ove godine!:)

    Mi ćemo, ako bude sreće, a zbog roditeljsko-slobodnodanski-financijskih razloga pokušati iskombinirati vjerojatno samo jedan koncert.

    E sad, koji bi to bio... još ne znamo, ali nekak nam se Minken čini optimalna opcija (jedino je sad pitanje karata jer nismo članovi 10c, a i pare za karte pitanje je kad ćemo moći izdvojiti). Nadamo se da se ne bude tak brzo sve prodalo. Razmišljali smo i o Poljskoj, ali nas malo straši to zdanje za 65-80 iljada ljudi, jerbo možeš pokupiti karte negdje na tribini , pa još i na suprotnoj strani, a onda požališ kaj si tam. To bi bilo bed. Inače, je kao destinacija, Poljska vrlo privlačna.

    I tak...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ali ako se odlučite za Poljsku i ako se organiziramo moglo bi biti ok. Pisali su Poljaci da ako se kupe karte za GA tj. za dolje, a ne na tribinama da je super. A i možda ako ubodeš na tribinama negdje bliže stageu možete čak bolje vidjeti nego odozdola. Anyway, as I said, meet-up necessay!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Danas se ugodno iznenadih kad oko pola 9 na Stojedinici začuh Love Reign O`er Me. A poslije striček ispričao cijelu priču o tome da je to današnji Power play i da je to božićni singl, da je u filmu i ostale pojedinosti.

    Znam, da ste svi već poskidali stvar negdje po netu, ali nekak mi se čini da je gušt čuti je na radiju.

    Stoga, danas se još vrti u 13:00, 15:00 i 18:55, pa ko voli i u blizini mu je radio nek namjesti na 101 i uživa.

    Baj, baj!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231240

    Evo cime sam se bavila nocas, izmedju ostalog :D

    Ja jos uvijek sizim od srece hehe :D
    I planiram na koliko i na koje bih isla.
    Sve mi se cini da bih preskocila Bec, tj. Nova Rock
    ako ne budu karte za 1 dan kasnije u prodaji.
    Jer 99 eura za 3 dana je dosta ako sam tamo samo 1 dan :(

    Ali mislim da onaj Dusseldorf super izgleda, a ja bih ful
    isla jo gore u Nijmegen ili tako nesto :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Alo Ljudi,

    Evo nam opet groznice....jao,jao....recite mi, ima li nekih rumora za Italiju, gdje bi trebalo biti?? Festival ili only Pearl Jam - nadam se da ovo posljednje, ali mislim da neče bit. Hm, teško ču složiti više od jedan koncert, pa bi mi Italija bila najbolja. Ajme meni, kako ne stavljaju Ljubljanu ili Zagreb,....a obečali su, hehe...Ma barem da idem na jedan, bio bi sretan, ali ovi festivali mi nisu baš nešto..vidičemo se valjda negdje...Inače Katowice su stvarno jeftine, možda netko zna kako doči do tamo( avion, vlak??) Ali opet je usrejed tjedna, pa mi je teško zbog posla...jao jao...

    Ajde čujemo se

    Bok
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • dreadisdreadis Posts: 109
    jurasica wrote:
    bravo domač!!!

    ja isto kupila karte za sintača i mene i podržavam inicijativu da se dogovorimo što prije za neki meetup! zanima me koliko nas ima, pa se dodajte na listu, ako vas nisam sama stavila...

    1. pajo i iva
    2. ranac i iva
    3. domagoj i (I suppose) SID
    4. dirty frank + ? ( a znamo da nije nevjenčana supruga... :) )
    5. sintija i ana
    6. 2 makaraninana, jel?
    7. edis i anes, jel?

    Tita mi :), Katowice su za nas dvojicu "less likely"...Previše daleko i skupo, da ne spominjem jebadu oko viza!! Ono na šta mi kontamo je da budemo na čitavom NovaRock Festivalu (3 dana), a možda i do Italije...

    Kao što rekoh...još ćemo da vidimo! Peace.....
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • mambidamambida Posts: 22
    snih wrote:
    Danas se ugodno iznenadih kad oko pola 9 na Stojedinici začuh Love Reign O`er Me. A poslije striček ispričao cijelu priču o tome da je to današnji Power play i da je to božićni singl, da je u filmu i ostale pojedinosti.

    Znam, da ste svi već poskidali stvar negdje po netu, ali nekak mi se čini da je gušt čuti je na radiju.

    Stoga, danas se još vrti u 13:00, 15:00 i 18:55, pa ko voli i u blizini mu je radio nek namjesti na 101 i uživa.

    Baj, baj!

    upravo ih slusam, tnx za informaciju :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    mambida wrote:
    upravo ih slusam, tnx za informaciju :)
    Ej, bok. Se mi znamo? :)
    Nisam te vidjala na forumu, pa me zanima tko i odakle :D

    Ja sam blizu Rijeke ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    eo da se javim... neznam josh di cu se zaletit na koncert, ali samo zelim rec da hr pošti j... mae jerbo josh nisam dobio deep! :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni se isto cini najprihvatljivija opcija sva 3 dana u becu + italija :)
    a ako bude neki minibus za poljsku, onda sam u veeejikoj dilemi..

    i tak..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    koliko vi 10c memberi mozete ubost pari karata? neograniceno? jer 90 USD je najjeftinije ja mislim sto ce biti na cijeloj turneji.. stvarno bi se isplatilo uzet minibus...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    koliko vi 10c memberi mozete ubost pari karata? neograniceno? jer 90 USD je najjeftinije ja mislim sto ce biti na cijeloj turneji.. stvarno bi se isplatilo uzet minibus...

    ja mislim da možemo kupiti samo jedan par, ali s obzirom na prošlu godinu kada su 10c karte bile najskuplje od bilo kojih u slobodnoj prodaji, zbog čega sam ja fakat bila pisssssssed, nije bed... ako hoćeš ići na koncert, samo je volja bitna... neka vam SID bude zvijezda vodilja... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    nego ano, ideš li i ti na turneju? :)

    evo, ponosno objavljujem da sam upravo postala vlasnik dvije 10c karte za koncert u katowicama :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ... ako hoćeš ići na koncert, samo je volja bitna... neka vam SID bude zvijezda vodilja... :)
    Hahaha, slazem se, BITNA JE VOLJA.
    Vec se polako nabavljaju extra 10c karte za ostale ljude sa
    boarda koji ih nemaju :D

    A UVIJEK se nadje karta viska, UVIJEK! Ako i nemate kartu za koncert,
    bit ce srece tamo ;) Vidi mene u Milanu, 10c 5 minuta prije ulaska u Forum :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    evo, ponosno objavljujem da sam upravo postala vlasnik dvije 10c karte za koncert u katowicama :)

    Wooohoooo!!!
    Dobar osjecaj :)



    Nego, da li itko planira spojiti gotovo nespojivo - znaci Munich-Katowice. Nema jeftinih letova, vlak traje nekih 10 sati, znaci postoji sansa da se zakasni na koncert u poljskoj, za bus pitaj boga da li postoji.
    E sad mozda Touring bus, ali nisam siguran oce bit ove godine ili ako nas se vise skupi mozda Rentacar - mislim da to cak nije tako skupo kako zvuci.
    Ako ima jos nekih prijedloga tipa leteci tepih ili teleporter nek slobodne kaze :D
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Nego, da li itko planira spojiti gotovo nespojivo - znaci Munich-Katowice. Nema jeftinih letova, vlak traje nekih 10 sati, znaci postoji sansa da se zakasni na koncert u poljskoj, za bus pitaj boga da li postoji.
    Eh, ja bi jako rado! Al nekak se čini da idem samo u Munchen :( ako nekaj ne uspijem iskemijat...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ovako.
    Ja stalno razmisljam za taj Minhen i Katowice. To je shit jer je 1000km udaljenosti. ALI, znam da ce biti cijela horda PJ fanova koja ce ici
    iz Minhena tamo, tako da ce se nesto MORATI organizirati.
    Makar u Minhenu ili Poljskoj da se raspitamo da li ima kakav autobus ili autobusI
    koji bi htio voziti vesele PJ fanove. A to je izvedivo. samo se mora sve poslozit i reci ljudima (radim na tome ;) )
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ej, drustvo!
    A cemo radit majice za ovaj put? :o

    Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.