Pearl Jam in Zagreb!

1151152154156157860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    vedderman wrote:
    eeee nemojte bez mene! Ja idem sa vama kao i smo šli zajedno u onom malom autobusu na Beć!:) I'll bring my geeetar ovaj put hehe;)

    Pozdrav svima
    Matej
    Idemo svi, da.
    samo mene nije bilo u tome busu :D
    Ja sam bila u jednom drugom do Beca iz Berlina ;)

    Idemo svi, naravno :)
    I ja volim Poljsku! Konacno cu ju vidjet malo,
    uvijek me nesto sprijecilo da idem kad god bi bilo
    kakvo putovanje,al ovaj put... ;):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • porcherporcher Posts: 62
    vijesti o poljskoj su tolko dobre da sam isplanirala cijeli ljetni rok oko tog tjedna! jedva cekam! :D

    hail hail the lucky ones...
  • Pa da poskusim...
    UZMITE JOŠ MENE!!!!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • I mene, i mene!!! :D:D:D

    Idemo u Poljsku! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Poljska, Poljska!!! evo naaaaaaaaaaaaas! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a sintija i ja vodimo kroz katowice!!! :)

    viva la poland!!!

    a jel bi mi trebali već kupiti karte? to me malo muči...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ludi Poljaci vec imaju i stranicu sa korisnim informacijama:

    http://www.pearljam.pl/index.php/news/view/title/the_show_in_poland
  • veddermanvedderman Posts: 801
    "...the show will be the only one in the Central-Eastern Europe during 2007 European tour and probably one of few non-festival shows."

    what the hell is going on?? do they really think they will get away so easy? let's see how they're going to react when they see fans from croatia, slovenia, austria, czech republic and a lot of other countires in front of the gates to Silesian Stadium haha
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    alo ekipa, ovo definitivno nije vrijeme da se ljenčari i ne posta ... treba organizirati bus iz hrvatske do poljske, ne? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    alo ekipa, ovo definitivno nije vrijeme da se ljenčari i ne posta ... treba organizirati bus iz hrvatske do poljske, ne? :)

    Istina, a dok ga pofarbamo, okitimo sa PJ amblemima i transparentima trebat ce vremena.
    I na vrh krova treba stavit opaki razglas. :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo, evo, postam :D OK? :)

    Idemo u Poljsku. Treba nam bus, da. nesto da organiziramo.
    A koliko ce nam busom trebat do gore? Jel se moze netko raspitat u ZG
    nesto? Mogu i ja tu u Ri al racunam da ce nam ZG bit polaziste. bar vecini.
    A i ja cu doc do gore, malo na zagrijavanje ;) haha

    Normalno da se moramo organizirat, al cekamo jos potvrdu ovih dana...
    i naravno, objavu ostatka turneje. jer bit ce jos showa, bar nekoliko.
    i na koje cemo valjda uspjeti ici. :) Jeeeeeeeee!
    Ajde, idemo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Evo, evo, postam :D OK? :)

    Idemo u Poljsku. Treba nam bus, da. nesto da organiziramo.
    A koliko ce nam busom trebat do gore? Jel se moze netko raspitat u ZG
    nesto?

    bus?

    zakon ideja!

    ja sam za!

    prema podacima sa stranice http://www.viamichelin.com, autom od zagreba do chorzowa treba 10 sati.
    znači, autobusom, sa svim piš- i puš- pauzama, možemo stići u 14 -15 sati putovanja.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    bus?

    zakon ideja!

    ja sam za!

    prema podacima sa stranice http://www.viamichelin.com, autom od zagreba do chorzowa treba 10 sati.
    znači, autobusom, sa svim piš- i puš- pauzama, možemo stići u 14 -15 sati putovanja.

    mi smo načelno za, ali nam je još prerano... ja bi osobno htio ostati u poljskoj jos nekoliko dana i prozujati po gradovima... s busom to nije moguće zbog više ljudi i različitih želja... no dobro... polako... :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    svima koji namjeravaju ostat gore malo više i upoznat Poljsku, od sjevernog dijela preporučam Gdansk te obližnje gradove Gdinju i Sopot...imao sam prilike provesti gore 10-ak dana i ostao ugodno iznenađen..Super gradovi, dragi ali pomalo samozatajni ljudi (što i ne čudi s obzirom na sve torture koje su prolazili u zadnjih 100-ak godina) i sve u svemu zemlja koja me se dojmila..nažalost boravio sam samo na sjeveru Poljske tako da o južnom dijelu ne mogu pričat, ali nadam se uskoro i tamo prozujat (ako ništa drugo barem Varšavu i Krakow)

    isto tako se nadam bit 13.6.-og u Chorzowu
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    cojvece, uletis na forum, procitas par zadnjih stranica i izgubis seeeeeee
    ono, bus za poljsku? reko, kakav bus? a kad ono..
    aaaaaaaaaaaaaaaaaa
    cutki i ja smo za, afkors... mislim da ne bi bilo za bus (buduci da vas je do beca islo samo 7-8. istina, bio je dan poslije koncert u zg, a i u bec se moze autom)

    a i sto siljo rece, morali bi jos malo pricekat.. mozda upadne jos koji usput ili na povratku koncert..

    a vidio na onoj stranici da stadion prima 60-70 tisuca.. :)
    necu psovat, ali znate sto bih rekao..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    i da se jos pohvalim.. jucer bijah na tommy emmanuelu..
    nisam vican da govorim tko je najbolji gitarist na svijetu, ali po mom misljenju, lik je kralj gitare do daljnjega :)

    tko nije bio, neka mu je zao, i neka skida s neta sve sto se moze naci (ima na youtubu isjecaka zgodnih)...
    tko je bio, nece dugo zaboravit :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    necu psovat, ali znate sto bih rekao..
    Haha, uvijek me nasmijes. :D Hahaha. :)

    E da, Emmanuel sam cula da je zakon. Nesto sam
    vidjela koncertic neki na dvd-u, al malo. No lud je, da.
    Bio je i u Kastvu on na fest. gitare, a kad mene nema preko ljeta pa :cool:

    Bas lijepo da je netko bio i cuo tog virtuoza. Al i McCready je virtuoz
    u svom jiru, ipak moras priznat. :)

    Nego, Drustvo, IDEMO U POLJSKU!!! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    priznajem, i mike je virtuoz u svom jiru :D
    ispricavam se zbog laganog off topica..
    let's go poland, let's go
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nema me par dana a vidi kakve vijesti se događaju. let's go Poland!!
    Bus zvući super ali za mene je to pre dug put, s obzirom na dijecu i posao koji me ljeti čeka ne mogu si prijuštit 30 sati vožnje plus relacija DU-ZG :), iako zvuči vrlo primamljivo, ja ču se 99% švercat avionom.
    Što je sa kartama za koncert, to je ipak najvažnije, lako čemo doći do Poljske treba karte prvo nabaviti.
    Zna li se što o tome, hoče li se kupovat preko 10c??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    to i mene zanima, jos i vise, buduci da nisam clan 10c..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nema me par dana a vidi kakve vijesti se događaju. let's go Poland!!
    Bus zvući super ali za mene je to pre dug put, s obzirom na dijecu i posao koji me ljeti čeka ne mogu si prijuštit 30 sati vožnje plus relacija DU-ZG :), iako zvuči vrlo primamljivo, ja ču se 99% švercat avionom.
    Što je sa kartama za koncert, to je ipak najvažnije, lako čemo doći do Poljske treba karte prvo nabaviti.
    Zna li se što o tome, hoče li se kupovat preko 10c??

    Švercat avionom? :eek: Aha! :D

    Ma i ja sam na to pomislila ako bude nesto jeftino se moglo skombinirat, zasto ne?
    I ja cu vidjet kako budem stajala sa, hm, poslom itd. pa onda odlucit sto mi bolje pase. Ma da bih najradje sa vlakom sa svima vama. :D
    Cemo vidjet, a ionako se gore svi nalazimo kako god okrenemo. Sa VELIKOM HR zastavom ovaj put! :D Ili masu manjih, hehe ;)

    Avion je, mislim, najbolja, najbrza opcija. a super bi bilo da svi nesto uspijemo zajedno. Pijani PJ fanovi u zraku! :D nikad nemam priliku pit u avionu, jer nemam s kim, ovo bi bila super prilika :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    to i mene zanima, jos i vise, buduci da nisam clan 10c..

    Nisi jedini :o :(

    Ma bit ce obavjesti o tome, bez brige, glavno da mi imamo kako doc do tamo i bilo kakvu kartu. Za 10c ako nisi clan, nadje se karta, snadje se.
    Vidi mene u Milanu (thanks Siljo i Iva :D) i ostale konc... ma ja se UOPCE ne brinem za karte. to je najmanji problem. ako ti je bed, ja cu nabavit. ;)


    ej, ljudi, al mi IDEMO U POLJSKU!!! :eek: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Bas zanimljivo, sad kad je opet happening mi slabo postamo, onako, imamo konsenzus da svi idemo u Poljsku i cool. Gubica! ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    i da se jos pohvalim.. jucer bijah na tommy emmanuelu..
    nisam vican da govorim tko je najbolji gitarist na svijetu, ali po mom misljenju, lik je kralj gitare do daljnjega :)

    tko nije bio, neka mu je zao, i neka skida s neta sve sto se moze naci (ima na youtubu isjecaka zgodnih)...
    tko je bio, nece dugo zaboravit :)

    pa kako se nismo sreli?!? :) je, čovjek kao da nije sa ove planete... a tek koja pozitivna energija... to je meni bilo naj.... cijelo se vrijeme smiješ jer ne vjeruješ kaj čovjek radi.... :)

    a ima i jedna njegova you tube pjesma... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    to i mene zanima, jos i vise, buduci da nisam clan 10c..

    eto ti razloga da se učlaniš.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Nisi jedini :o :(

    Ma bit ce obavjesti o tome, bez brige, glavno da mi imamo kako doc do tamo i bilo kakvu kartu. Za 10c ako nisi clan, nadje se karta, snadje se.
    Vidi mene u Milanu (thanks Siljo i Iva :D) i ostale konc... ma ja se UOPCE ne brinem za karte. to je najmanji problem. ako ti je bed, ja cu nabavit. ;)


    ej, ljudi, al mi IDEMO U POLJSKU!!! :eek: :D

    šta ni ti nisi učlanjena... pa pobogu?!?! kakvi ste vi fanovi?!?! :) ajmo brzo, to je ni 150 kn, a dobiješ i 2 pisma od njih i skuplje karte za koncerte... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    to je ni 150 kn, a dobiješ i 2 pisma od njih i skuplje karte za koncerte... :)
    Iva: :D
    Uf, uf, a dobiješ i priliku da propitkuješ učinkovitost hrvatske pošte i radiš usporedbe britanske, skandinavskih i hrvatske pošte sve ne bi li saznao kad ti stižu newsletter i single... nije ni to za bacit!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sad se Pajo sjetio kako nam je u Beču jedan Norvežanin rekao za nas Hrvate 'You people totally own this place' zbog svih zastava koje su bile posvuda pa komentiramo kako ćemo tako i u Poljskoj! A mi smo Poljacima već najavili masovni dolazak Hrvata i rekli su da smo dobrodošli i da donesemo Karlovačko. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Kad smo kod Hrvata, di nam je ostala ekipa s threada? Šta vi ne idete u Poljsku?!? Bit će mjesta kod nas u busu... :)

    e, sad ću prestat postat, fakat sam se razvezala, sorry... :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: :D
    Uf, uf, a dobiješ i priliku da propitkuješ učinkovitost hrvatske pošte i radiš usporedbe britanske, skandinavskih i hrvatske pošte sve ne bi li saznao kad ti stižu newsletter i single... nije ni to za bacit!

    a kad smo već kod HPa, jel netko dobio njuzleter? jebo ih njuzleter i dip magazin, da ih jebo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.