Pearl Jam in Zagreb!

1126127129131132860

Comments

  • flowflow Posts: 24
    evo i mene ljudi konacno ovdje, prebacila se sa forum hr, ha ha, neznam zasto to nisam prije uradila

    a sto se tice snova:
    vise puta sam sanjala da sam na koncertu od PJ ali najbolji san mi je bio kad sam sanjala da sam na konceru u seattleu, na kojem je bio vrlo mali broj ljudi a atmosfera je bila vrlo intimna, e da mi se oce taj san ostvarit... a i ed je bio jako lijep u mom snu, kosica mu je bila onak do ispod uha, al vise mi se svidja ovak sa bradom ko sto je bio u domu sportova

    evo malo sam skrenula sa teme, nadam se lijepim trenucima ovdje s vama

    inace sam iz siska, imam 25 i jos studiram, tak da sam pretty lonely po cijele dane doma sama
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • flow wrote:
    evo i mene ljudi konacno ovdje, prebacila se sa forum hr, ha ha, neznam zasto to nisam prije uradila

    a sto se tice snova:
    vise puta sam sanjala da sam na koncertu od PJ ali najbolji san mi je bio kad sam sanjala da sam na konceru u seattleu, na kojem je bio vrlo mali broj ljudi a atmosfera je bila vrlo intimna, e da mi se oce taj san ostvarit... a i ed je bio jako lijep u mom snu, kosica mu je bila onak do ispod uha, al vise mi se svidja ovak sa bradom ko sto je bio u domu sportova

    evo malo sam skrenula sa teme, nadam se lijepim trenucima ovdje s vama

    inace sam iz siska, imam 25 i jos studiram, tak da sam pretty lonely po cijele dane doma sama

    Dobrodosla, PJ kolegice!
    Drago mi je, a znam da ce se i ostali sloziti, da nas ima sve vise svakim danom, i to iz svih krajeva HR...i ostalih, naravno, al zadnje vrijeme se svi Hrvati nesto javljaju...iz Siska, Rijeke, Dalmacije :D
    Zakon.

    I, si bila na koncertu? kako ti je bilo? podijeli malo dojmove :)
    Sad cu te ja malo mucit i izresetat pitanjima, uvijek mi je super kad neko novi dodje :D

    Ja nisam bas cesto na onom forumu.hr, nemam neku naviku ic tamo...i ljudi su neki malo hm...:o

    Ajde, neka si nam ti dosla amo :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • flowflow Posts: 24
    bilo je super, bila sam u drugom redu, i iako sam bila uvjerena da cu do kraja koncerta imat polomljena rebra, ostala sam tamo, al nisu mi se polomila rebra

    ali najbolje od svega je bilo kad sam snimala malo sa mobitelom, ed je pokazao rukom na mene, i gledao me ravno u oci, skuzio je da ga snimam, to mi je bilo tako super, on je stvarno jako dobra dusa
    to je bilo za vrijeme evenflow, zato sam sad uzela ovaj nick, a na forum hr mi je five horizons jer mi je inace black no1 svih vremena

    to mi je bio prvi koncert jer jos uvijek studiram pa nemam love da nekam drugdje idem, a i starci su mi strogi, i nazalost nemam drustva za PJ

    al kad dodju u europu opet idem makar na 3 koncerta, svecano obecajem, ha ha

    hvala na dobrodoslici
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • E da, da. Ed je the best. ma svi su oni super, al meni uvijek srce poskoci kad pogleda u mom smjeru :o:D

    A da, to fax i to, bed je, al treba se ic na vise koncerata, zbilja se isplati, vjeruj mi :)

    Na kojoj strani si bila u 2.redu? ja u prvom na Mikeovoj strani. Mozda se i vidjele, tko zna :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Znate kaj je meni palo na pamet - momci iz PJ-a nisu doma, a sad su bili izbori. To zapravo znaci da mozda nisu glasali sto bi bilo skroz sokantno za njih, zar ne? Nadam se da su se organizirali na vrijeme i da su isli glasati u veleposlanstvo SAD-a u Australiji. Valjda jesu...

    (sta meni sve padne na pamet... :))
  • siljosiljo Posts: 2,203
    welcome :)

    iva, pajo i ja bili u prvom redu ispred mikea... mozda si nam cuvala leđa, tko zna :)
    flow wrote:
    bilo je super, bila sam u drugom redu, i iako sam bila uvjerena da cu do kraja koncerta imat polomljena rebra, ostala sam tamo, al nisu mi se polomila rebra

    ali najbolje od svega je bilo kad sam snimala malo sa mobitelom, ed je pokazao rukom na mene, i gledao me ravno u oci, skuzio je da ga snimam, to mi je bilo tako super, on je stvarno jako dobra dusa
    to je bilo za vrijeme evenflow, zato sam sad uzela ovaj nick, a na forum hr mi je five horizons jer mi je inace black no1 svih vremena

    to mi je bio prvi koncert jer jos uvijek studiram pa nemam love da nekam drugdje idem, a i starci su mi strogi, i nazalost nemam drustva za PJ

    al kad dodju u europu opet idem makar na 3 koncerta, svecano obecajem, ha ha

    hvala na dobrodoslici
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • flowflow Posts: 24
    ne, ja sam bila sa druge strane, ispred Stonea, mozda drugi put
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: Znate kaj je meni palo na pamet - momci iz PJ-a nisu doma, a sad su bili izbori. To zapravo znaci da mozda nisu glasali sto bi bilo skroz sokantno za njih, zar ne? Nadam se da su se organizirali na vrijeme i da su isli glasati u veleposlanstvo SAD-a u Australiji. Valjda jesu...

    (sta meni sve padne na pamet... :))


    e nemrem vjerovati!!!
    baš na poslu čitam o američkim izborima i pomislim identičnu stvar, od riječi do riječi!!!
    :D
  • hej...pozdrav novima na ovom forumu...welcome :)

    što se tiče glasanja mislim da nisu to propustili a vidim da su republicanci izgubili u senatu to bi ih trebalo malo razveselit. A ako se ne varam ED bi htio Zinn for president???


    there alway's sun after the rain :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Iva: Znate kaj je meni palo na pamet - momci iz PJ-a nisu doma, a sad su bili izbori. To zapravo znaci da mozda nisu glasali sto bi bilo skroz sokantno za njih, zar ne? Nadam se da su se organizirali na vrijeme i da su isli glasati u veleposlanstvo SAD-a u Australiji. Valjda jesu...

    (sta meni sve padne na pamet... :))


    Hahaha, nisi jedina. Ni ti ni Ana.
    I ja sam jucer bas razmisljala o tome kako ce oni glasat kad
    nisu u USA. Ma sigurno su tamo, ipak su oni, bar Eddie, stalno za to,
    vote, vote, vote :D

    A smo lude, al je, to nam PJ uradi ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    što se tiče glasanja mislim da nisu to propustili a vidim da su republicanci izgubili u senatu to bi ih trebalo malo razveselit.

    ocekujem edov komentar na iducim koncertima u australiji :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • asfoasfo Posts: 315
    ajooooj... vidim da nisam dovoljno politički angažirana :( jer mi stvarno nije palo na pamet da li su oni glasovali, al sad kad to spominjete.....hm ;)

    ovo nema veze sa ničim gore napisanim, a niti sa PJ, ali ako se hoćete malo nasmijati.... http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
  • pajopajo Posts: 3,292
    Moram reci da mi je Sydney2 setlista jednostavno predobra sa Low Light i Present Tense (meni u Top 5 PJ stvari).
    Plus Ed's pre-set malo U2, malo Ben Harpera :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Joj, fakat smo grozni, ali jednostavno se moramo ovako javno pohvaliti da imamo NAJBOLJU zdjelu za voće (ali i za ostale upotrebe) u povijesti čovječanstva!!!
    To nam je poklon za vjenčanje koji je stigao od našeg nevjerojatno kreativnog i pažljivog PJ prijatelja Nike (aka Dirty Frankk)! HVALA NIKO!!!!
    Uživajte...
    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/Nco
  • asfoasfo Posts: 315
    stvarno je super :)
  • killroykillroy Posts: 739
    E, ova zdjela je stvarno super. Svako voce ce biti duplo sladje. :D

    Nego, znam da ste sigurno vec citali, ali izgleda da iz nekog razloga Australci bas nisu neka luda publika. Ed je navodno rekao da ima osjecaj da sviraju u crkvi.
    :D
    A inace setliste su svemirske...LOW LIGHT, Throw your hatred down, I got shit, Present tense....boze....kako je moguce da se ljudi ne odvale na tako nesto.

    Mislim da smo mi u Europi dokazali tko ih najvise voli i tocka. Ok, ajd, i juzna amerika je tu negdje... :)
  • Jebena zdjela. Osječaš se živim kad jedeš iz nje. :D:D
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • Hahaha, bas je zakon zdjela :)

    A sto to? Pa ja sam cula da su Australci super,
    al turneja je tek pocela :D


    Da, ovaj Sydney 2 je :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Nego, znam da ste sigurno vec citali, ali izgleda da iz nekog razloga Australci bas nisu neka luda publika. Ed je navodno rekao da ima osjecaj da sviraju u crkvi.
    :D
    A inace setliste su svemirske...LOW LIGHT, Throw your hatred down, I got shit, Present tense....boze....kako je moguce da se ljudi ne odvale na tako nesto.

    Mislim da smo mi u Europi dokazali tko ih najvise voli i tocka. Ok, ajd, i juzna amerika je tu negdje... :)
    Je, ima dosta losih reviewa na Second Sydney Show threadu, kazu da je Ed rekao:
    "I dont know if there is an abundance of security guards here tonight, but feel free to move around. It feels like a church in here." :(

    Bas bed, kazu isto tako da nije bilo 10C karata, da su die hard fanovi bili razbacani po dvorani, a da ostatak ekipe nije znao zucnut iole novije pjesme (citaj nista poslije Vitalogy). Na Don't cry dijelu u baba o'riley Ed urla na ekipu "Come on", a oni nista...otvore im show sa DTE, a ekipa ni makac...wierd
  • a jebemu, da prostite, ove duple postove i forum :D
    malo nesto steka tu kod mene...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zar dva dupla? o boze, a nisam nis pila danas :D:o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Je, ima dosta losih reviewa na Second Sydney Show threadu, kazu da je Ed rekao:
    "I dont know if there is an abundance of security guards here tonight, but feel free to move around. It feels like a church in here." :(

    Bas bed, kazu isto tako da nije bilo 10C karata, da su die hard fanovi bili razbacani po dvorani, a da ostatak ekipe nije znao zucnut iole novije pjesme (citaj nista poslije Vitalogy). Na Don't cry dijelu u baba o'riley Ed urla na ekipu "Come on", a oni nista...otvore im show sa DTE, a ekipa ni makac...wierd
    Da, sad sam i ja procitala ove novije postove o ovom koncertu.
    Mislim da to defintivno ima veze sa time sto su fanovi bili *rastrkani* po sistemu seniority, znaci ako si duze u 10c, imas bolje mjesto u dvorani, kao sta je u USA.
    Po tome je Europa bila bolja, jer su svi die hard fanovi bili ispred, vise manje, a oni causal otraga...onda je lakse pjevat sve skupa i to :)
    Al sad kad pogledas npr. Zagreb, ipak nisu svi bili die hard ko mi, pa kako se pjevalo :D

    Nego da, to naravno da ovisi i o tome gdje je netko u dvorani, a ako su oko tebe neki causal fanovi ili bzvz ljudi, onda ce ti se cinit da i nije nest posebno, ako se vec brije na to.
    Moj zakljucak je da se ne treba brinut previse, da je turneja tek pocela...i da ce bit jos svega...i da, Zagreb je ipak najbolji, i rasturili smo :D haha ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Je, ima dosta losih reviewa na Second Sydney Show threadu, kazu da je Ed rekao:
    "I dont know if there is an abundance of security guards here tonight, but feel free to move around. It feels like a church in here." :(

    Bas bed, kazu isto tako da nije bilo 10C karata, da su die hard fanovi bili razbacani po dvorani, a da ostatak ekipe nije znao zucnut iole novije pjesme (citaj nista poslije Vitalogy). Na Don't cry dijelu u baba o'riley Ed urla na ekipu "Come on", a oni nista...otvore im show sa DTE, a ekipa ni makac...wierd
    Da, sad sam i ja procitala ove novije postove o ovom koncertu.
    Mislim da to defintivno ima veze sa time sto su fanovi bili *rastrkani* po sistemu seniority, znaci ako si duze u 10c, imas bolje mjesto u dvorani, kao sta je u USA.
    Po tome je Europa bila bolja, jer su svi die hard fanovi bili ispred, vise manje, a oni causal otraga...onda je lakse pjevat sve skupa i to :)
    Al sad kad pogledas npr. Zagreb, ipak nisu svi bili die hard ko mi, pa kako se pjevalo :D

    Nego da, to naravno da ovisi i o tome gdje je netko u dvorani, a ako su oko tebe neki causal fanovi ili bzvz ljudi, onda ce ti se cinit da i nije nest posebno, ako se vec brije na to.
    Moj zakljucak je da se ne treba brinut previse, da je turneja tek pocela...i da ce bit jos svega...i da, Zagreb je ipak najbolji, i rasturili smo :D haha ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • flowflow Posts: 24
    pa ja mislim da to nema puno veze sa die hard fanovima, nego sa temperamentom ljudi
    Zagreb je najbolji, kako se samo na bootu cuje nase pjevanje, to me svaki put razgali i zato ce oni opet doci k nama!
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • snihsnih Posts: 1,052
    Da, sad sam i ja procitala ove novije postove o ovom koncertu.
    Mislim da to defintivno ima veze sa time sto su fanovi bili *rastrkani* po sistemu seniority, znaci ako si duze u 10c, imas bolje mjesto u dvorani, kao sta je u USA.
    Po tome je Europa bila bolja, jer su svi die hard fanovi bili ispred, vise manje, a oni causal otraga...onda je lakse pjevat sve skupa i to :)
    Al sad kad pogledas npr. Zagreb, ipak nisu svi bili die hard ko mi, pa kako se pjevalo :D

    Nego da, to naravno da ovisi i o tome gdje je netko u dvorani, a ako su oko tebe neki causal fanovi ili bzvz ljudi, onda ce ti se cinit da i nije nest posebno, ako se vec brije na to.
    Moj zakljucak je da se ne treba brinut previse, da je turneja tek pocela...i da ce bit jos svega...i da, Zagreb je ipak najbolji, i rasturili smo :D haha ;)


    To i stoji i ne stoji!?!?

    Ovak, koliko je bilo u Zg ljudi s 10c kartama - maksimalno 200 (moja procjena, moguće da je totalno pogrešna) i još otprilike toliko bi trebalo biti "die hard" fanova. To je cca. do 500 ljudi, a u dvorani 8-9 tisuća. Bez ovih 7500 - 8000 ništa od onakve atmosfere kakva je bila u Zagrebu.

    Point is: bitno je da su najžešći fanovi grupirani jer to daje "druk" atmosferi, ali samo oni (ako ih je na koncertu desetak posto) ne mogu napraviti tako rastur atmosferu, za to im trebaju i ostali u dvorani.

    Asfo i ja smo bili negdje oko 25 metara od stage-a i ljudi oko nas su bili prilično aktivni, pjesma, urlanje i to...

    Sve u svemu - Zagreb razvalio, a ostali... vidjećemo.

    I da drago mi je zbog Europe, baš izgleda da im je pravi gušt tu kod nas, mislim već i od samih početaka, bar se tak da zaključit iz neki starih izvještaja...

    A znalo je bit i brutalno u tim počecima, ovo je sad dječja igra. Jedan crowd surfer, dva pijana, trojica se guraju i mi u šoku, kakva je to publika...:D Zakaj samo ne stoje i plješću?:D Trebalo je možda bit, tam negdje 92-93 na gigovima pa da vidiš atmosfere... Dođeš doma bez pola tijela, a možda si dobio u glavu i od Edija, kad je skočio na tebe s 5 metara visine!:D:D:D Dobra stara atmosfera! OK, znam sad će netko sigurno reći Rosklide... je slažem se, ali mislim da je tam došlo do takvog nesretnog rezultata zbog mnogo nesretnih razloga...

    Joj, ja se raspisao, a moram krenuti na šljakicu... krenuo ja s jednom temom, a otišao u .... jednu stvar!:):)
  • snihsnih Posts: 1,052
    flow wrote:
    pa ja mislim da to nema puno veze sa die hard fanovima, nego sa temperamentom ljudi
    Zagreb je najbolji, kako se samo na bootu cuje nase pjevanje, to me svaki put razgali i zato ce oni opet doci k nama!

    Tu se slažem, temperament je vrlo bitan... a nama ne manjka!:)
  • ...da slažem se sa temperamentom ljudi. Imao sam priliku biti 2003 na PJ koncertu u San Franciscu, to jest MT.View, nisam bio u prvim redovima ali publika nije ni blizu kao u evropi, ja sam ko luđak skakao po stolicama a ekipa bi eventualno pljeskala na kraju pjesme ko u kazalištu, ono... pije se, jede se američki đir.
    Nema do evrope, zato se nadam da neće proći opet 6 godina do sljedećeg koncerta pa bilo gdje u evropi.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Joj, fakat smo grozni, ali jednostavno se moramo ovako javno pohvaliti da imamo NAJBOLJU zdjelu za voće (ali i za ostale upotrebe) u povijesti čovječanstva!!!
    To nam je poklon za vjenčanje koji je stigao od našeg nevjerojatno kreativnog i pažljivog PJ prijatelja Nike (aka Dirty Frankk)! HVALA NIKO!!!!
    Uživajte...
    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/Nco


    drago mi je da vam se sviđa :), baš mi je to bila fora radit jer sam znao da tako nešto ne postoji na "wedding list"...ljudi koji su to vidjeli u mojoj radioni, svi su pitali a što ti je ovo :D:D a mene je smijeh hvatao :D:D.
    To se super poklopilo...vi ste oboje die hard fanovi kao i ja.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Finalni, Masni i Suzi!
    Javite mi da li ste dobili dvd-e. Slala sam u ponedjeljak,
    trebalo je vec stici do vas...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Finalni, Masni i Suzi!
    Javite mi da li ste dobili dvd-e. Slala sam u ponedjeljak,
    trebalo je vec stici do vas...

    Ja nisam ništa dobio!?!:confused:
Sign In or Register to comment.