Pearl Jam in Zagreb!

1125126128130131860

Comments

  • Imam problema s prženjem dvd-a. Nero napravi par grešaka koje skuži pri "data verification", a i RecordNow! isti slučaj. Na nekim fajlovima se razlika ni ne osjeti.

    Pa bih vas zamolio da mi kažete koji ste program za prženje dvda koristili na meetingu? Nikad ga prije nisam vidio pa...

    Dobro, moguće je da je problem u praznim dvd medijima (traxdata dvd+r) ili u pržilici, ali htio bih probati bar još 1 program, jer sam na nekim forumima vidio da s ovima dosta ljudi ima problema...


    Ovo donekle ima veze s Pearl Jamom.. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • finalni wrote:
    Imam problema s prženjem dvd-a. Nero napravi par grešaka koje skuži pri "data verification", a i RecordNow! isti slučaj. Na nekim fajlovima se razlika ni ne osjeti.

    Pa bih vas zamolio da mi kažete koji ste program za prženje dvda koristili na meetingu? Nikad ga prije nisam vidio pa...

    Dobro, moguće je da je problem u praznim dvd medijima (traxdata dvd+r) ili u pržilici, ali htio bih probati bar još 1 program, jer sam na nekim forumima vidio da s ovima dosta ljudi ima problema...


    Ovo donekle ima veze s Pearl Jamom.. :D

    Nemam pojma sto se koristilo na druzenju, ja imam neki dobar program za przenje dvd-a, cloneDVD, i radi mi dobro. Imam i nero, al ovo sam koristila kad sam ti przila dvd-e. DA, na putu su, :) u pon ce krenut prema tebi. sad kad si spomenuo ti kazem, mislila sam te iznenadit, al eto :D

    Jedino nisam uspjela Seattle 00 przit zbog kojeg god razloga :confused:
    Nije mi uspjelo. :( Al ovoga ima za gledat, i jos mogu stogod kad bude trebalo.
    I ostali kojima sam obecala DVD-e, PJ, naravno, svi izlaze u ponedjeljak ;):)

    Uzivajte u vikendu! :) Ja sam bolje volje nego proteklih dana...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Poslano! :)

    Milano boot je odličan!!! :D

    Kombinacija I Am Mine + Man Of The Hour pa onda MFC pa Daughter pa Faithfull... *deep sigh*

    Fak, danas sam tak u nekom pekmezastom raspoloženju da sam na Man Of The Hour počela plakat ko kišna godina... Ne znam zašto, ali ta pjesma me uvijek pogodi...

    Gonna go cry some more... :( A tek sam na pol boota...

    Pozdrav svima!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • klja wrote:
    This episode brings musician and Pearl Jam frontman Eddie Vedder together with big-wave surfer Laird Hamilton to talk about life, art and nature as they experience the awe-inspiring sights and sports of Maui. The discussion continues backstage at a Pearl Jam concert in Santa Barbara.

    http://www.allornone.org/blog/2006/11/03/eddie-vedder-and-laird-hamilton-on-iconoclasts


    Svaka ti čast za ovo, oduševilo me je...nemam riječi.
    ...onaj njegov duboki glas kad priča, mogao bi ga slušat cijeli dan, bilo što da govori, da čita novine ili knjigu, ne treba mi muzika.
    Super ga je vidjeti van stage-a, pogotovo kad radi nešto što jako voli kao surf, onaj njegov šmješak na licu sve govori.

    Neču dalje komentirati da se ne protumači nešto krivo, haha, :-) :-)
    ostale fantazije ostavljam vama ženama na raspolaganju :-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    C2V3N wrote:
    POZOR!!!

    Trebaju mi video materijali koje ste snimali vi ili vaši prijatelji, ili ste nekim slučajem dobili video materijale od nekoga. Da pojasnim, radi se dakako o video snimkama sa kamera ili digitalnih fotića, trebaju mi originali, ne kompresirane snimke niti ostali video skinut s youtubea i inih. Znam da elcielo ima par dobrih snimaka (koje se mogu vidjeti na youtube), ali nadam se da je elcielo zadrzala originale (bar sam ih vidio na meetingu) jer mi je potrebna max size kvaliteta, pa se nadam da cemo sve materijale što se tiče videa razmjeniti na slijedecem meetingu. Naravno o cemu je rijec, kratko i jasno, pokushavam skupiti što više materijala kako bih sklepao kolko tolko solidan DVD iz Zagreba, a za to mi trebaju naravno kvalitetne snimke i originali snimaka. Dobio sam vec par snimki sa koncerta ali uglavnom se radi o snimkama drugog dijela koncerta (dakle od thin aira), imam dvije snimke sa kamere (nažalost kratke) i par sa kvalitetnih digitalaca. Eto pišem to ovdje u nadi da cete mi malo pomoci u traganju za snimkama iz Zagreba.


    pozdrav!

    we gona love you long time!




    ja ti shaljem jedan CD sa klipove snimljeni sa digitalcem i mislim da su bas 640x480... stvarno su dobri ali za zao nisu bas dugacki osim nekoliko od njih... ali sigurno bice ti od pomoci :)... samo pisi mi jedan PM sa tvoju adresu ok?

    i svaka cast za entuzijazam da sklepas jedan DVD... bravo...

    pozdrav

    p.s. jesi li nabavio novi rezac :D...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sad kad ste se već obećali jedno drugome za sva vremena, red je da vam čestitamo na hrabroj odluci i samom činu!:)

    Nadamo se da uživate na party-u, da noge nisu klecale dok je svirao Soldier Of Love... i da se na Porch nitko neće zaželjeti penjanja i sličnih vratolomija, pogotovo ak se male spile (ko što je i red u takvim prilikama)!

    Kaj se tiče ostalog (života:D i tih stvari)... puno se volite, imajte strpljenja i razumijevanja - to vam mi želimo!
    ... i barem jedno malo biće da ga volite više od svega na svijetu!

    Ljubica, Tomislav i Janko
  • Vjerujem da se još zabavlajte...sad kreče ona prava zabava s obzirom da je sad 12:30 :D:D

    BEST WISHES :O

    P.S.
    Treba mi vaša adresa, ima neki poklon od 10club za fanove :):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Sad kad ste se već obećali jedno drugome za sva vremena, red je da vam čestitamo na hrabroj odluci i samom činu!:)

    Nadamo se da uživate na party-u, da noge nisu klecale dok je svirao Soldier Of Love... i da se na Porch nitko neće zaželjeti penjanja i sličnih vratolomija, pogotovo ak se male spile (ko što je i red u takvim prilikama)!

    Kaj se tiče ostalog (života:D i tih stvari)... puno se volite, imajte strpljenja i razumijevanja - to vam mi želimo!
    ... i barem jedno malo biće da ga volite više od svega na svijetu!

    Ljubica, Tomislav i Janko

    Iva i ja se još jednom pridruzujemo cestitkama iako smo to odradili on the face of the place :)

    svjedocili smo povjesnom plesu na Soldier Of Love.. mislili smo da ce otplesati ono, laganini, sentiš, a kad oni slozili cijelu koreografiju :)
    još jedan veliki bravo za čagu! :)

    e da... ful nam je drago kaj vam je uspjela zamisao o "drugacijem" vjencanju... bilo je super! :)

    mah...

    PS sad idem na nasip istrcati one kolace i torte ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Jeeeeee! Congratulations, Pajo i Iva! :)

    Bas sam sretna, super, ej, plesali ste na Soldier of Love!!!
    Ocu video cim budete mogli postat. :)
    A ostalo, nadam se da vam je vas dan bio zbilja poseban.
    Jos jedan PJ par je uplovio u bracnu luku :)
    Cestitke od srca, i uzivajte u honey-moonu, PJ nadam se ;)

    Kiss i hug kad se vidimo sljedeci put. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej people, evo javljaju se g. i gđa. Pajo! :)

    Kao prvo i osnovno, HVALA NA SVIM PRELIJEPIM ČESTITKAMA I ŽELJAMA!!!!! :D

    Nama je bilo jako ok, a da vam samo damo mali sneak preview prije nego sto bootleg i video dospiju na youtube:), Ivi ce se u pamcenje zauvijek urezati cinjenica da smo na svadbi imali i Temple of Love od Sistersa, a scena za pamcenje je bila nasa trogodisnja necakinja kako sama na podiju djuska na Creep od Radioheada! :):):) Vidite koji je to potencijal u nasoj obitelji! :)
  • whoa ljudi opadamo u postovima, pa di ste?

    pisem seminar i ne da mi se pa sam isla online i vidjeh da zaostajemo.. but not for long ;):D

    hail hail the lucky ones...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    eto, da se pridružim čestitkama novopečenom bračnom paru :)

    iva&pajo, želim vam puno ljubavi i razumijevanja, a sve ostalo će doći na svoje
    :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=CoGcB_vwVmE

    naletio sam na ovu snimku...mali ima mota:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    http://www.youtube.com/watch?v=CoGcB_vwVmE

    naletio sam na ovu snimku...mali ima mota:D

    Whoa!!!
    Mali je najveci car!
    Cak bi i Mike mogao kopirati neke poteze :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=CoGcB_vwVmE

    naletio sam na ovu snimku...mali ima mota:D

    Ludnica!!! :D:D:D

    Mali je presladak... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mali je jednostavno prejak! Tko vidi link dok je na poslu pa nema vremena pogledati cijeli clip, predlazemo da pomaknete do 3,5 minuta pa cete vidjeti da je mozda ipak mali Stone vise nego Eddie tj. mali totalno okine na Don't gimme no lip! :D A po opisu clipa se cini da se mali zove Eddie Vedder?! Ludi starci...
    Ali nama je super jer sad to gledamo iz drugacije perspektive tj. odmah smo komentirali: Vidis, djeci od tri godine se moze pustati PJ i svidja im se! Jeeej!
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    da se nadopunim. nije mi bitno kakav je zvuk na filmic jer zvuk i tako ide u 5.1 od flaca. bitna mi je slika, po mogucnosti video ne manji od 640x480:25frejmova.

    Iva: nemam pojma koliko frejmova imaju nasi filmici, ali imamo cijeli thumbing, zdravicu, busha, pola in hiding i jos ponesto. Svi filmici su na onom linku na boxnetu, ali mozemo na meet-upu provjeriti ima li jos sto. Suprug vice da napisem da su filmici nekompresirani, whatever that means...

    Mi smo sad free za meet-up. Kad cemo?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Mali je jednostavno prejak! Tko vidi link dok je na poslu pa nema vremena pogledati cijeli clip, predlazemo da pomaknete do 3,5 minuta pa cete vidjeti da je mozda ipak mali Stone vise nego Eddie tj. mali totalno okine na Don't gimme no lip! :D A po opisu clipa se cini da se mali zove Eddie Vedder?! Ludi starci...
    Ali nama je super jer sad to gledamo iz drugacije perspektive tj. odmah smo komentirali: Vidis, djeci od tri godine se moze pustati PJ i svidja im se! Jeeej!

    mico je definitli Stone pri kraju :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Mali je jednostavno prejak! Tko vidi link dok je na poslu pa nema vremena pogledati cijeli clip, predlazemo da pomaknete do 3,5 minuta pa cete vidjeti da je mozda ipak mali Stone vise nego Eddie tj. mali totalno okine na Don't gimme no lip! :D A po opisu clipa se cini da se mali zove Eddie Vedder?! Ludi starci...
    Ali nama je super jer sad to gledamo iz drugacije perspektive tj. odmah smo komentirali: Vidis, djeci od tri godine se moze pustati PJ i svidja im se! Jeeej!

    Nisam još uspio pogledati klipić, ali bih se htio osvrnuti na puštanje PJ-a klincima. Naš bebač Janko je pravi fan. Voli slušati pa čak i lagano đuska!:):) A ima 15 mjeseci, znači... nema straha!:)
    Jedino je pitanje kako će se to često slušanje PJ-a u mladim danima odraziti na njegovu budućnost?:)

    Keep on Rockin`...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Janko legenda! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, ljudi, imam pitanje.

    što je bilo s onom pričom da neće biti audio bootlega s talijanskog dijela turneje?
    to se očito nije obistinilo, ako u svom folderu imam boot iz milana :D

    jel onda ostaju pri ideji da DVD pokriva samo italiju? ili će ubaciti i neke sekvence s ostalih koncerata (primjerice porch u zg koji je puuuuuno efektniji kao video:)).

    niš više ne kužim :confused:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    e, ljudi, imam pitanje.

    što je bilo s onom pričom da neće biti audio bootlega s talijanskog dijela turneje?
    to se očito nije obistinilo, ako u svom folderu imam boot iz milana :D

    jel onda ostaju pri ideji da DVD pokriva samo italiju? ili će ubaciti i neke sekvence s ostalih koncerata (primjerice porch u zg koji je puuuuuno efektniji kao video:)).

    niš više ne kužim :confused:

    mislim da ce DVD biti samo sa talijanskih koncerata jer su samo tamo imali profi kamere... jednu pokretnu na sinama na sredini dvorane, dvije skroz otraga sa strane i dvije mobilne na stageu...
    ok, snimalo se sa stagea i na ostalim koncertima, a to ce valjda ici u bonu features DVD-a... valjda :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Upravo su otvorili Sydney sa RELEASE!!!!!
    Kao u Veroni, prejak opener.
  • pajo wrote:
    Upravo su otvorili Sydney sa RELEASE!!!!!
    Kao u Veroni, prejak opener.
    Haha, da, evo, pratim setlistu :D
    Sta cu? Ne mogu si pomoc...ko da sam tamo lol :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Haha, da, evo, pratim setlistu :D
    Sta cu? Ne mogu si pomoc...ko da sam tamo lol :o

    alo gdje to pratite??????????????
    Gdje se to vidi??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vjerojatno na...

    http://www.blackredyellow.com/

    Evo set liste iz Sydneya:

    Release
    Rearviewmirror
    Severed Hand
    Corduroy
    World Wide Suicide
    Animal
    Marker In The Sand
    Elderly Woman...
    Given To Fly
    I Got Shit
    Daughter/(W.M.A.)
    Even Flow
    Big Wave
    Grievance
    Wasted Reprise
    Better Man
    Do The Evolution

    Encore 1

    Man of the Hour
    Nothingman
    Gone
    Black/(We Belong Together)
    Alive

    Encore 2

    Go
    Why Go
    Throw Your Hatred Down
    Rockin´ In The Free World

    Meni jako dobra set lista: ko što već mnogi rekli, opener Release - odličan, a izvojio bih još:

    I Got Shit
    Man of the Hour i
    Nothingman.
  • snih wrote:

    Meni jako dobra set lista: ko što već mnogi rekli, opener Release - odličan, a izvojio bih još:

    I Got Shit
    Man of the Hour i
    Nothingman.

    GRIEVANCE!!!!
    Me likes Grievance!!! :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Meni jako dobra set lista: ko što već mnogi rekli, opener Release - odličan, a izvojio bih još:

    I Got Shit
    Man of the Hour i
    Nothingman.
    miloshk wrote:
    GRIEVANCE!!!!
    Me likes Grievance!!! :D

    dodajem Big Wave :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • alo gdje to pratite??????????????
    Gdje se to vidi??
    Ja uvijek pratim tu na nasem boardu. Uvijek ima thread i netko
    javlja sto se svira :D Sutra ujutro opet :D
    Eto, sad bas gledam kako je bilo do kraja jer sam isla malo
    planinarit na Ucku :D

    I uzivam slusajuci Prag ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • I Got Shit
    Man of the Hour
    Nothingman
    Grievance...

    Da, da. ove su stvari ono VAU! :) ah ah
    Dobro su oni poceli u Australiji :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.