Pearl Jam in Zagreb!

1123124126128129860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    Kada ste se već dotakli nazovi okultnog u PJ-a, Vitalogy mi je ionako najcrnji njihov album, tako da me ne čudi ono što ste pisali par postova prije...

    A što se tiče vampirstva.... da li ste čitali prije par dana da je neki znanstvenik računao da je nemoguće da vampiri postoje jer bi u nekoliko stotina godina već cijelo stanovništvo bilo povampireno ;)

    Inače, između ona dva stiha u Tremor christ ne čujem dobro, ali se nešto šapuće kad kaže "He whispers pleasing words.."
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    asfo wrote:
    Inače, između ona dva stiha u Tremor christ ne čujem dobro, ali se nešto šapuće kad kaže "He whispers pleasing words.."

    ljudi, javite još jel čujete išta ili ne!

    polako sumnjam u svoj sluh/razum :D
    ili je moć sugestije fakat djelovala na mene, hehe :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ljudi, javite još jel čujete išta ili ne!

    polako sumnjam u svoj sluh/razum :D
    ili je moć sugestije fakat djelovala na mene, hehe :D


    ekipa, ja mislim da ste svi vi ludi jer je Eddie super i nikada ne bi brijao na nešto ružno ili slično.... :) hehe

    inače C2V3N, ti si meni zakon... ako ne izmišljaš da sve ovo imaš,:) a sumnjam da izmišljaš, onda svaka čast ili kako bi Ali G rekao, Massive, Massive respect!!! polakomila bi se i ja za tim stvarima, ali kad nemam više živaca buljiti u telkicu... ja ih jednostavno nosim u srcu i to je to... a i shvatila sam da mi je Eddie prenapet i da ne bi bilo dobro da ga previše gledam... :) i ne mogu vjerovati da moja fascinacija njima još uvijek raste... ne znam kako je s vama, ali za bilo bi realnije da čovjek s godinama gubi interese i tak... ali nikako to ne splašnjava...

    eto, malo mojih introspekcija, ako vam je slučajno dosadno... :)

    svima vam šaljem pusu... stvarno... :) a pogotovo onim ljudima istočnije od zagreba koji su započeli ovaj thread i vladali njime do nekih mjesec dana prije koncerta i baš mi je žao da se više ne javljaju... nadam se da je sve ok sa svima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ja ce da przim svima Green Habit. Ali kao sto kaze buduca mi, nista prije braka :)[/quote]

    Budući mladenci...sjećam se da ste spominjali vjenčanje kad smo bili na koncertu...kad je BIG DAY, ako nije secret?? :-)

    pozdrav budućim mladencima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Budući mladenci...sjećam se da ste spominjali vjenčanje kad smo bili na koncertu...kad je BIG DAY, ako nije secret?? :-)

    pozdrav budućim mladencima

    Hvala na pozdravima, BIG DAY je za 3 dana oliti ovu subotu!
  • Pajo, Iva, chestitam i zhelim vam sve najljepshe od srca :) Pa da stvorite mnogo malih slatkih PJ fanova :D
    E, ja sam tek prije neki dan preslushala bootleg sa Zagreba.. i know, shame on me :( jer tek sad je to bilo izvodljivoo.... but still..Shame on me!!! I u neko doba sam pochela da plachem haha mislim na Given to fly, ono smijem se i plachem hahah e.. nevjerovatno.. nisam josh ostale preslushala, ne mogu da se odvojim od Zagreba [evo se i javno zahvaljujem potato_girl shto me je opskrbila bootlegovima ;) ]
    Haha kakva je to pricha o Ediju-vampiru :D ne chujem nikakav njegov comming out of the closet u toku pjesme, zhao mi je.. mozhda bih chula uz neki hallucinogenic mushroom chajchic :D
  • I moje cestitke mladencima!!! Sve najlepse vam zelim!!!
    :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Baš su mi cool ove međunarodne čestitke za wedding! Hvala, hvala! :)
  • i ja se pridruzujem cestitkama sretnim mladencima! sve naljepse vam! :)

    malo me nije bilo ovih par dana, faks, ucenje itd itd... a vi ste se malo raspisali pa sam imala sto za citat!

    eddie vampir! sjecam se i ja tog sitea ana, al sad ga nikako nac. nasla sam samo ovaj nekakav term paper od 2000 i nesto rijeci na tu temu al treba platit za procitat...

    http://www.termpaperslab.com/term-papers/2559.html

    a bas bi rado procitala ovaj esej! :D

    hail hail the lucky ones...
  • Isitna, i ja se sjecam site-a o vampiru :D Ne haluciniras, Ana, ne.
    Bilo je to jaaaaako davno, ne znam dal jos to vise postoji, nisam ni trazila...al svega se nadje na netu..ima jako ljubormonih ljudi, znas :(

    No, ja cu sad opet cestitat mladencima i da se super zabavite ovaj vikend kad budete slavili i plesali na Soldier Of Love :D

    Ili kako bi Eddie rekao: Thin Air...we dedicate to celebrate their love :o Ah, kako divno. Pa poslusajmo svi to danas, meni je predivna ta verzija...tako intimna...a, cjeli ZG boot je HEAVEN :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Hvala na pozdravima, BIG DAY je za 3 dana oliti ovu subotu!
    veeeeeec!!!!!! :D

    e pa lijepo se provedite!!!!! (sacuvajte mi malo torte) ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • magic4fact wrote:
    nisam josh ostale preslushala, ne mogu da se odvojim od Zagreba [evo se i javno zahvaljujem potato_girl shto me je opskrbila bootlegovima ;) ]

    :o sitnica

    Poznat mi je taj osjećaj... Doma stoji hrpa bootova i čeka bolje dane, a ja se uvijek vraćam našem domaćem zagrebačkom... Kad je savršen... :D



    @ mladenci :D

    Sve najbolje vam želim i sretno vam u budućem zajedničkom životu! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • http://www.korat.co.il/pearljam/fans/bluEddie.html

    slučajno sam naletio na ovu priču, nevjerovatno... i ja sam sretan samo što sam je pročitao, da mi se to dogodilo...ne znam što bi radio
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Čestitke mladencima!

    Uživajte u Soldier of Love. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pridruzujem se cestitkama.. nisu medjunarodne, al racunaju se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • vesnavesna Posts: 27
    Mladencima želim sve najbolje!
    Sretan zajednički život, dječicu s odličnim ukusom za muziku (a kako bi mogli biti drugačiji..) i minimalno stresnu subotu..
  • killroykillroy Posts: 739
    Ehej!!!

    Takodjer sve cestitke mladencima. Bas super da se dvoje PJ fanova zeni. Nadam se da cete u subotu muzikom dobro izmaltretirati sve svoje poznanike koji bas ne vole PJ.
    :D:D

    Hail, hail the lucky ones!
  • http://www.korat.co.il/pearljam/fans/bluEddie.html

    slučajno sam naletio na ovu priču, nevjerovatno... i ja sam sretan samo što sam je pročitao, da mi se to dogodilo...ne znam što bi radio

    whoaaa... predobro! blago nini i frendovima! a fan's dream come true jebalte... zakon zakon zakon prica.

    hvala sto si to podjelio s nama :D

    hail hail the lucky ones...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    http://www.korat.co.il/pearljam/fans/bluEddie.html

    slučajno sam naletio na ovu priču, nevjerovatno... i ja sam sretan samo što sam je pročitao, da mi se to dogodilo...ne znam što bi radio


    hvala na linku :)

    koja priča!

    i baš me zanima koji album REM-a ed toliko voli :)

    nekako mi se čini da ed to radi i češće. to incognito prešetavanje među fanovima prije koncerta.

    u salzburgu 2000. se baš to desilo. ogroman red za koncert, svi već pomalo nabrijani zbog vrućine i dugog čekanja, i onda skužiš da se netko progurava preko reda.
    baš kad smo se htjeli malo pobuniti, da ne može to tako, ta mi ovdje čekamo već nekoliko sati, skužimo da to ED glavom i bradom pokušava doći do ograde i ući u 'venue'.
    svi smo bili šokirani, jedino se jurasica uspjela pribrati (svaka čast na hladnokrvnosti) i upitati ga 'ed, what are you doing here???'
    a on, on odgovori glasom koji svaki led otapa (dopustit ćete mi patetiku :D): 'i'm lost!'

    nevjerojatno!

    još uvijek imam negdje te fotke kako prolazi kraj securityja. šteta što sam bila potpuno zabezeknuta i nisam fotkala prije...
  • elcielo wrote:
    u salzburgu 2000. se baš to desilo. ogroman red za koncert, svi već pomalo nabrijani zbog vrućine i dugog čekanja, i onda skužiš da se netko progurava preko reda.
    baš kad smo se htjeli malo pobuniti, da ne može to tako, ta mi ovdje čekamo već nekoliko sati, skužimo da to ED glavom i bradom pokušava doći do ograde i ući u 'venue'.
    svi smo bili šokirani, jedino se jurasica uspjela pribrati (svaka čast na hladnokrvnosti) i upitati ga 'ed, what are you doing here???'

    Dobra priča! :)
    elcielo wrote:
    on odgovori glasom koji svaki led otapa (dopustit ćete mi patetiku :D): 'i'm lost!'

    A micek... :o:)


    Noćas sam sanjala PJ koncert u Zagrebu... Uglavnom, da vas ne zamaram detaljima, završili su koncert sa Release :confused: i tokom pjesme Ed je došao do skupine nas koji smo sjedili :confused: u zadnjem redu :confused: i tak ostao pričati s nama neko vrijeme i rekao je da mu je žao što u Zg održavaju samo jedan koncert jer, prema njegovim riječima :D, "takav grad i publika zaslužuju minimalno dva koncerta"... :D:D:D

    A onda sam se probudila... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • PAJO& IVA :Čestitke i od mene! Dva PJ fana, perfect match I guess :D

    Še enkrat hvala za dvd-ja, bom poslala nekaj nazaj, upam, da vama bo všeč. Kot nalašč me zdaj nekaj zafrkava burner, ampak bom že zapekla, malo bosta mogla počakat..še enkrat pa mi prosim pošljita naslov na PM.
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • elcielo wrote:
    hvala na linku :)

    koja priča!

    i baš me zanima koji album REM-a ed toliko voli :)

    nekako mi se čini da ed to radi i češće. to incognito prešetavanje među fanovima prije koncerta.

    u salzburgu 2000. se baš to desilo. ogroman red za koncert, svi već pomalo nabrijani zbog vrućine i dugog čekanja, i onda skužiš da se netko progurava preko reda.
    baš kad smo se htjeli malo pobuniti, da ne može to tako, ta mi ovdje čekamo već nekoliko sati, skužimo da to ED glavom i bradom pokušava doći do ograde i ući u 'venue'.
    svi smo bili šokirani, jedino se jurasica uspjela pribrati (svaka čast na hladnokrvnosti) i upitati ga 'ed, what are you doing here???'
    a on, on odgovori glasom koji svaki led otapa (dopustit ćete mi patetiku :D): 'i'm lost!'

    nevjerojatno!

    još uvijek imam negdje te fotke kako prolazi kraj securityja. šteta što sam bila potpuno zabezeknuta i nisam fotkala prije...

    haha sjecam se da si mi to pricala, predobro! izgubio se jadnicak :D
    sto se tice rem-a, mislim da je napisala the new rem album il nesto tako, a ako je 1996 onda je to new adventures in hi-fi... s predivnom e-bow the letter *sigh*

    :)

    hail hail the lucky ones...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    *waves to all*

    pozdrav ljudi, kako je?

    ja evo sam se dokopao do kompjutera i prochitao sam sve sta ste vi nedavno postali...

    ovo sa Vitalogy, na tremor christ definitivno nesto se cuje, ima neki background vokal, kao da cujem "i'm a v _ _ _..." ali zadnji zbor nikako ne mogu skuziti sta kaze :) , jedino znam da sam se najezio kad sam stavio slusalice u 3 po ponoci i pustio Tremor Christ za da cujem ovo, sam u sobi, i kad sam cuo taj background vokal, brrrrrr, jezivo hehe... cudan je bio Eddie pre 10tak godina , sve mu je moglo pasti na pamet :)...
    ipak mislim da Binaural je najbolji album za na slusalicama, totalno razlicito iskustvo usporedeno kad se slusa na zvucnicima...

    @ Pajo i Iva: cestitke i iz Makedonije: sve najbolje u zivotu i posakujem vam vecitu ljubav :)...lucky you...


    i jos samo jedna stvar: imam nekih 400MB klipove sa koncerta od kojih bar 50% su vrlo dobri... ima 30 sekunde klipove Life Wasted :cool: , Gimme Some Truth :cool: , Corduroy :cool:, cijela Black :cool:, "publika ispraca Pearl Jam nakon YL" :cool:... ove koje sam napomenuo su snimljene 10tak metara pored Majka i su extra...

    well... posto ne mogu da ovo postavim na internet, mogu da poshaljim jedan CD sa ove stvare C2V3N-a pa da on na neki meet-ing vam to sprzi svima ili postavi na internet... moze da poshaljim ovo i paji pa da on postavi na svoj sajt ove klipove za download pa svi mozete da uzmete...

    :cool:

    pozdrav svima...

    Sasho
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav svima!

    Za početak najiskrenije čestitke mladencima i puno sreće,zdravlja,ljubavi i klinaca! Sve ostalo je manje bitno

    Iako već podosta onako incognito čitam ovaj thread,tek sam se nedavno registrirao te evo mog prvog posta...nije da imam niš pametno za reć,samo pozdrav svim prisutnima. Inače Viktor,22 Rijeka,umirem studirajući :D
    Nadam se da ću se tu i tamo uključit u raspravu,jer baš nemam puno toga za ispričat s obzirom da sam ja za sve vas mala beba šta se tiče Pj-a...

    pozdrav!
    Death or glory!

  • Rijeka wrote:
    Pozdrav svima!

    Za početak najiskrenije čestitke mladencima i puno sreće,zdravlja,ljubavi i klinaca! Sve ostalo je manje bitno

    Iako već podosta onako incognito čitam ovaj thread,tek sam se nedavno registrirao te evo mog prvog posta...nije da imam niš pametno za reć,samo pozdrav svim prisutnima. Inače Viktor,22 Rijeka,umirem studirajući :D
    Nadam se da ću se tu i tamo uključit u raspravu,jer baš nemam puno toga za ispričat s obzirom da sam ja za sve vas mala beba šta se tiče Pj-a...

    pozdrav!

    Dobrodošao na forum! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Rijeka wrote:
    Pozdrav svima!

    Za početak najiskrenije čestitke mladencima i puno sreće,zdravlja,ljubavi i klinaca! Sve ostalo je manje bitno

    Iako već podosta onako incognito čitam ovaj thread,tek sam se nedavno registrirao te evo mog prvog posta...nije da imam niš pametno za reć,samo pozdrav svim prisutnima. Inače Viktor,22 Rijeka,umirem studirajući :D
    Nadam se da ću se tu i tamo uključit u raspravu,jer baš nemam puno toga za ispričat s obzirom da sam ja za sve vas mala beba šta se tiče Pj-a...

    pozdrav!

    Ajme, pa ne mogu vjerovat da je netko iz mojih krajeva na forumu :D
    Koja sreca. Mislim, prvo svi vi iz ZG, HR i ostatka Juge, a sad jos neko iz blizine mi :) Zakon!
    E pa, welcome, Viktore! Ja sam u Kastvu, svrati na kafe! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ajme, pa ne mogu vjerovat da je netko iz mojih krajeva na forumu :D
    Koja sreca. Mislim, prvo svi vi iz ZG, HR i ostatka Juge, a sad jos neko it blizine mi :) Zakon!
    E pa, welcome, Viktore! Ja sam u Kastvu, svrati na kafe! ;)


    ...jebiga ja nisam iz Rijeke ali mi je djevojka sa Trsata i uskoro se selim na dva mjeseca u vaše hladnije krajeve pa da se i ja priključim toj kavi kad dodem. Inače ja sam Niko iz Dubrovnika.

    A ekipa iz ZG javi te nam kad će biti taj PJ meeting da prošetam i do Zagreba, to ne smijem propustiti...ako mi to moja trudnica dozvoli :-) :-) :-)

    Pozdrav svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ...jebiga ja nisam iz Rijeke ali mi je djevojka sa Trsata i uskoro se selim na dva mjeseca u vaše hladnije krajeve pa da se i ja priključim toj kavi kad dodem. Inače ja sam Niko iz Dubrovnika.

    A ekipa iz ZG javi te nam kad će biti taj PJ meeting da prošetam i do Zagreba, to ne smijem propustiti...ako mi to moja trudnica dozvoli :-) :-) :-)

    Pozdrav svima
    Dobro je, i ti ces bit tu blizu, Trsat je blizu...jos jedna zrtva za kavu za razglabanje o PJ-u :D
    Dok ne bude ponovnog meetupa u ZG-u...il dok meni ne dopizdi i ja *prosetam* do ZG.
    A bebac, kako lijepo! Kako ce se zvat? Po nekome iz benda ili? ;)
    Necemo pretjerivati, ali, razmisli :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dobro je, i ti ces bit tu blizu, Trsat je blizu...jos jedna zrtva za kavu za razglabanje o PJ-u :D
    Dok ne bude ponovnog meetupa u ZG-u...il dok meni ne dopizdi i ja *prosetam* do ZG.
    A bebac, kako lijepo! Kako ce se zvat? Po nekome iz benda ili? ;)
    Necemo pretjerivati, ali, razmisli :D


    *scratches head*

    I agree completely......hi Sid...:o
    Cheers,
    NEWAGEHIPPIE

    Keep your eyes open, eventually something will happen....
  • *scratches head*

    I agree completely......hi Sid...:o
    Haha, hello there, friend!
    Well, it will take you a while figuring out what we're actually talking about here :D:p
    Its just PJ (related) and its all positive :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.