Pearl Jam in Zagreb!

1122123125127128860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey ljudi, evo da se na brzinu malo javim nakon veselog i khm khm pijanog vikenda :D

    Da, malo sam nekako i bubana, prehladjena i sva umorna, al eto, nije me to sprijecilo da gledam Icinoclasts na you tube i ostala sam...:eek:
    Super, odlicno, zakon je. Nadam se da ste uspjeli vidjeti, ima sticky thread, a ima i link za DL ;)

    Toliko zasada, jos cu ja o tome komentirat, idem u krpe malo...treba mi energije ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    aic...i ja ih volim, puno više nogo nirvanu ustvari njih nisam ni slušao baš puno samo unplagged. Layne ima strašan glas, baš za tu muziku...šteta.
    I sad sam se zakačio, sutra ču iskopati par albuma u pauzi od PJ boot, još ih nisam svih preslušao...Barcelona mi je dobra, ali još nisam odabrao naj koncert.

    Koji je vama naj koncert...osim ZG :-)?????

    AIC je zakon! Zadnje vrijeme ih dosta slusam...Pjesme, glaso(ovi), muzika, sve mi pase... :)

    Nirvana mi je ok, nekada sam bila luda, al sam skuzila da su mi predepresivni, pa ne slusam vise...hm...:o al OK ajde....mozda unplugged da malo stavim ili Nevermind...ne znam...drzim se ja jos bootova, PJ-a i AIC zasad...ovih dana...

    I da, od koncerata/bootva ne znam...slusala sam sve, al ne bas prepazljivo, dosta sam pasivno slusala NEKE, al mislim da mi je Milano jedan od jacih i bootva i koncerata (jer sam bila), a onda Prag i ne znam sto vise...valjda Bec... :D
    Joj, vidi me, raspisala se ja umjesto da idem spat, a umorna sam... :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    I sad sam se zakačio, sutra ču iskopati par albuma u pauzi od PJ boot, još ih nisam svih preslušao...Barcelona mi je dobra, ali još nisam odabrao naj koncert.

    Koji je vama naj koncert...osim ZG :-)?????

    Osim ZG, po meni najbolji setlist je imao Marseille (iako publika i nije bas nesto). Milano je zakon (kao i svi ostali talijanski koncerti), pa Lisabon 2, Bec...
  • lesteslestes Posts: 959
    C2V3N wrote:
    evo ima na you tubeu drugi dio toga kaj ide unazad... ja sad kad sam cuo necu moc zaspati :D
    http://youtube.com/watch?v=cHw1NHpI5cA


    uzivajte


    rip layne

    hvala za link! naježila sam se...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

    ovo sam primio od frenda jutros, ne znam da li ste prije ovo gledali, ali mene je razveselilo...nadam se da će i vas...nije PJ :-) ali vrijedit pogledat.

    pozdrav svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

    ovo sam primio od frenda jutros, ne znam da li ste prije ovo gledali, ali mene je razveselilo...nadam se da će i vas...nije PJ :-) ali vrijedit pogledat.

    pozdrav svima

    Super! Mene baš raznježilo!:) Kad sam "pusić":D
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Hey ljudi, evo da se na brzinu malo javim nakon veselog i khm khm pijanog vikenda :D

    Da, malo sam nekako i bubana, prehladjena i sva umorna, al eto, nije me to sprijecilo da gledam Icinoclasts na you tube i ostala sam...:eek:
    Super, odlicno, zakon je. Nadam se da ste uspjeli vidjeti, ima sticky thread, a ima i link za DL ;)
    imam ja DVD sa youkana 3GB budem donio na slijedece okupljanje ako netko zeli pogledati u odličnoj kvaliteti, btw skinuo sam i remastered verziju Red Redrocksa 8,5GB pa eto skupljam materijale koje bi vam mogao donijeti, sad skidam Phily 2005 12,5GB, svi kazu jedan od najboljih koncerata u pearl jamovoj povijesti.. pa eto.. nadam se da svi prikupljaju nesto pa da mozemo razmjenjivati :D:D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    imam ja DVD sa youkana 3GB budem donio na slijedece okupljanje ako netko zeli pogledati u odličnoj kvaliteti, btw skinuo sam i remastered verziju Red Redrocksa 8,5GB pa eto skupljam materijale koje bi vam mogao donijeti, sad skidam Phily 2005 12,5GB, svi kazu jedan od najboljih koncerata u pearl jamovoj povijesti.. pa eto.. nadam se da svi prikupljaju nesto pa da mozemo razmjenjivati :D:D
    Respect, vrijedni sakupljacu PJ gigabajta! Jel to Red Rocks II sa Falling Down!?
    Ja ce da przim svima Green Habit. Ali kao sto kaze buduca mi, nista prije braka :)
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Jeste Philly 2005 predobar koncert! Fenomenalna setlista, DVD ima odlican zvuk (A+) i snimljeno je sa nekoliko kamera i sve to predivno "montirano"

    Odlican koncert!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    imam ja DVD sa youkana 3GB budem donio na slijedece okupljanje ako netko zeli pogledati u odličnoj kvaliteti, btw skinuo sam i remastered verziju Red Redrocksa 8,5GB pa eto skupljam materijale koje bi vam mogao donijeti, sad skidam Phily 2005 12,5GB, svi kazu jedan od najboljih koncerata u pearl jamovoj povijesti.. pa eto.. nadam se da svi prikupljaju nesto pa da mozemo razmjenjivati :D:D

    Mi nemamo baš puno takvih stvari - tek sastavljamo kolekciju!

    Ali zato ćemo vas opelješiti!!! Hahahaha! :D:D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    imam ja DVD sa youkana 3GB budem donio na slijedece okupljanje ako netko zeli pogledati u odličnoj kvaliteti, btw skinuo sam i remastered verziju Red Redrocksa 8,5GB pa eto skupljam materijale koje bi vam mogao donijeti, sad skidam Phily 2005 12,5GB, svi kazu jedan od najboljih koncerata u pearl jamovoj povijesti.. pa eto.. nadam se da svi prikupljaju nesto pa da mozemo razmjenjivati


    ...ne znam za taj koncert u Phily-u 2005, ali mislim da je teško nadmašiti ova dva koncerta; STATE COLLEGE, PENNSYLVANIA may 3rd 2003 (jedan od najdužih koncerata na 3 cd) i MANSFIELD, MASSACHUSETTS july11th 2003 (gdje su uz koncert od 35 pjesama odsirali kao uvod još 12 unplugged stvari)
    Ja imam originale pa kad bude taj sastanak, nadam se da ću uspijeti doći.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:
    malo off topica

    jel netko zna da na pjesmi Nutshell (AiC) kada se pjesma okrene u natrag, layne u jednom dijelu pocne pjevati "I hey hey hey I sit near by you lord, near by you"

    spooky jelda :D


    zakon :D

    a ako netko još ne zna, i PJ imaju sličnih eksperimenata.

    prvi je 'pry, to' s vitalogyja, u kojoj, kad se ploča pušta unazad, ed zapravo kaže 'oh, pete townshend how you save my life' .

    drugi je na 'in my tree', u sredini pjesme ed ispusta čudne zvukove. tu zapravo sve ide u unazad (i glazba i glas). i nemam pojma što zapravo ispadne kad se pusti 'na pravu stranu' :D

    bila je davno davno i jedna presmiješna web stranica s teorijom kako je ed vampir, potkrijepljeno primjerima iz PJ pjesama.

    osim očite 'blood' koja dokazuje edovo pravo lice, taj netko tvrdi da ed na sredini pjesme 'tremor christ' izgovara upravo ove riječi: 'I AM A VAMPIRE'.

    i znate što, do besvijesti sam preslušavala taj dio (nažalost, nemam sad taj abum kod sebe, pa vam ne mogu reći točan timecode), i bome ed kaže tako nešto. :D

    ajde, probajte poslušati na slušalice tu pjesmu, pa mi recite čujete li što između stihova 'ransom paid the devil'' i 'he whispers pleasing words'.
    :D
  • kad je tema edovo pjevanje "offtopic" ja se ne sjecam da li u zagrebu na blood tag-u sa edom netko pjeva ili je to playback? jer definitivno su dva glasa na bootu
    2. a jel se ed penjo na konstrukcije drugdje u europama (za bec znam da nije :) ), a ne samo u zg i ateni
    3. jel storytellers snimljen gdje i evenflow spot?
    4. a sto je bilo prvo pura ili zganci
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Respect, vrijedni sakupljacu PJ gigabajta! Jel to Red Rocks II sa Falling Down!?
    jep i sa ship song i sa cudnom verzijom jeremya

    btw evo nabavio sam danas i Boston 1994 Orpheum theatre - fan club koncert, koji spada u rang Roskildea što se tiče zabranjenih video koncerata.


    btw netko spomenuo state college 2003.. jep izvvrstan koncert, nažalost nisam vidio video
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    blejavac wrote:
    kad je tema edovo pjevanje "offtopic" ja se ne sjecam da li u zagrebu na blood tag-u sa edom netko pjeva ili je to playback? jer definitivno su dva glasa na bootu
    2. a jel se ed penjo na konstrukcije drugdje u europama (za bec znam da nije :) ), a ne samo u zg i ateni
    3. jel storytellers snimljen gdje i evenflow spot?
    4. a sto je bilo prvo pura ili zganci
    L
    blood pjeva sa fade/echo efektom i samo on pjeva.. vidi se na videu dobro kad pjeva

    eflow je sniman na havajima, storytellers mislim NY

    nisu zganci nego palenta :P
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    blood pjeva sa fade/echo efektom i samo on pjeva.. vidi se na videu dobro kad pjeva

    eflow je sniman na havajima, storytellers mislim NY

    nisu zganci nego palenta :P

    Even Flow na Havajima? Mislim da si se malo zeznuo, to je Oceans.
    Even Flow je sniman u Moore Theatre-u u Seattle-u :D


    Ne kuzim koja je frka okog tog Boston 1994. koncerta? :confused:

    Znam samo da je netko od PJ crew napravio setlistu...ljudi se pitaju zasto je to kao *tabu*...cudno...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Even Flow na Havajima? Mislim da si se malo zeznuo, to je Oceans.
    Even Flow je sniman u Moore Theatre-u u Seattle-u :D
    he da.. pricam gluposti :D

    pomjesao ja budala
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    i znate što, do besvijesti sam preslušavala taj dio (nažalost, nemam sad taj abum kod sebe, pa vam ne mogu reći točan timecode), i bome ed kaže tako nešto. :D

    ajde, probajte poslušati na slušalice tu pjesmu, pa mi recite čujete li što između stihova 'ransom paid the devil'' i 'he whispers pleasing words'.
    :D

    hm, ne cujem nista, ali slusam mp3-cu... cd mi je u autu... mozda je na mp3-ci isfiltrirano... probam sutra... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    drugi je na 'in my tree', u sredini pjesme ed ispusta čudne zvukove. tu zapravo sve ide u unazad (i glazba i glas). i nemam pojma što zapravo ispadne kad se pusti 'na pravu stranu' :D

    ofišl liriks kažu ovako:

    (Eddie's down in his home)
    (Oh, the blue sky it's his home)
    (Eddie's blue sky home)
    (Oh, the blue sky it's his home)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e kako sam ja izgleda zabrijao... bio sam uvjeren da je Ed u torinu za nasu zastavu rekao nesto tipa "I don't recognize this one"... na snimci toga nema... ajmo svjedoci...

    nego, koji lyrics fuckup na Tremor Christ.. onaj dio kad krece sa : "I'll decide..." :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    e kako sam ja izgleda zabrijao... bio sam uvjeren da je Ed u torinu za nasu zastavu rekao nesto tipa "I don't recognize this one"... na snimci toga nema... ajmo svjedoci...

    Bio sam u Torinu i na tribinama blizu stage-a i dobro se sječam te scene kad je ED zajebao zastavu ali nije se radilo o Hrvatskoj zastavi nego je rekao za Norvešku zastavu da je Danska i to me jako nasmijalo, HR zastavu nisam vidio, barem se ne sječam, ali zato je prepoznao Bosnu :-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    miloshk wrote:
    Jeste Philly 2005 predobar koncert! Fenomenalna setlista, DVD ima odlican zvuk (A+) i snimljeno je sa nekoliko kamera i sve to predivno "montirano"

    Odlican koncert!!

    Ako je tako dobar koncert onda to trebam nabaviti :-), jebiga ne smijem propustiti taj sastanak.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    zakon :D
    osim očite 'blood' koja dokazuje edovo pravo lice, taj netko tvrdi da ed na sredini pjesme 'tremor christ' izgovara upravo ove riječi: 'I AM A VAMPIRE'.

    i znate što, do besvijesti sam preslušavala taj dio (nažalost, nemam sad taj abum kod sebe, pa vam ne mogu reći točan timecode), i bome ed kaže tako nešto. :D

    ajde, probajte poslušati na slušalice tu pjesmu, pa mi recite čujete li što između stihova 'ransom paid the devil'' i 'he whispers pleasing words'.
    :D

    Ljudi na kakvim ste vi drogama :-) :-) dajte i nama malo, sad sam tri puta preslušavao taj dio, ja ga nisam čuo da spominje vampire, možda sam gluh :-) neka još neko provjeri
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    C2V3N wrote:
    jep i sa ship song i sa cudnom verzijom jeremya

    btw evo nabavio sam danas i Boston 1994 Orpheum theatre - fan club koncert, koji spada u rang Roskildea što se tiče zabranjenih video koncerata.


    btw netko spomenuo state college 2003.. jep izvvrstan koncert, nažalost nisam vidio video


    nažalost ni ja nemam video, samo cd.
    Gdje ti nabavljaš te video koncerte?? Prva liga, samo daj :-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    2. a jel se ed penjo na konstrukcije drugdje u europama (za bec znam da nije :) ), a ne samo u zg i ateni

    Penjao se u Pistoji, samo što je konstrukcija bila malo drugačija, ali isto je visio ko luđak.
    U Pistoji mu je Jill bila sa kčerkom, pojavili su se pri kraju koncerta i prije nego što se počeo penjati pošao je sa strane i poljubio malu Oliviju :-) :-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    nažalost ni ja nemam video, samo cd.
    Gdje ti nabavljaš te video koncerte?? Prva liga, samo daj :-)
    dobio sam invite na sve pj video torrent stranice i cesto pricam sa pj bootlegerima koji mi znaju tu i tamo poslati neki rare DVD
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    2. a jel se ed penjo na konstrukcije drugdje u europama (za bec znam da nije :) ), a ne samo u zg i ateni

    Penjao se u Pistoji, samo što je konstrukcija bila malo drugačija, ali isto je visio ko luđak.
    U Pistoji mu je Jill bila sa kčerkom, pojavili su se pri kraju koncerta i prije nego što se počeo penjati pošao je sa strane i poljubio malu Oliviju :-) :-)

    eh, ali u Pistoi ipak nije bio onako visoko kao u ZG :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Bio sam u Torinu i na tribinama blizu stage-a i dobro se sječam te scene kad je ED zajebao zastavu ali nije se radilo o Hrvatskoj zastavi nego je rekao za Norvešku zastavu da je Danska i to me jako nasmijalo, HR zastavu nisam vidio, barem se ne sječam, ali zato je prepoznao Bosnu :-)

    ma mi mu mahali pred nosom tam na onom "pimpeku" u sredini :) jurasica mi prvo nije htjela dati zastavu da nasaramo "croatia", na kraju je popustila :D

    imbecile ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • finalnifinalni Posts: 63
    Ja skidam koncerte s onog nekog bloga, ima ih dost, al su sve audio.. Slušam sad ovaj iz Charlestona, 5. 10. 1996., Ed u govoru kaže zapravo isto što je i nama rekao - najbolji koncert je onaj prije zadnjeg.. Nisam znao da je to mislio i prije 10 godina..

    Legendaran mi je nastup na Downing Stadiumu, NY, 29. 9. 1996., kad prekinu Animal i Eddie se ljuti na ljude da se smire i to, ugl, kad nastave, nastave usklađeni bez beda. :)

    Inače, sad ću imati flat (od 1. 11. do 31. 12.: ) pa ću poskidat kaj nađem, al ne znam baš di ima videa od njih.. Ako netko može pomoći s linkovima i savjetima, bio bih zahvalan.. Pmajte me..
    Heart and soul, one will burn.
  • Alo momci i 'momke', hehe. Nisam se dugo javljao, ali evo...radim, pa nema PJa u Europi, pa je dosadno...jao, samo nek dođu drugu godinu...

    U glavnom, tko če me invajtati na ovaj YOUKAN, da malo downloadam ove DVD-e????!!

    A sad samo spavati, jedva gledam

    Čujemo se ljudi, uživajte u post depresiji, haha...barem čemo sad moči gledati setliste iz Australije skoro:)

    Bok
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
Sign In or Register to comment.