Pearl Jam in Zagreb!

134689860

Comments

  • Pozdrav od makedonac (od Tetevo), zivim vo Kanada. Sum gi videl Pearl Jam 15 puta ovde u Kanada i Amerika. Moze ce dojdam da gi vidam u Beograd..... ;-) Ziveli


    Zivio ti nama, Makedonac u Kanadi!
    Na kojim koncertima si bio sada kad su bili u Kanadi? Na svih 15 ili? Super, ima nas i pos svijetu, ne samo doma :) hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo jos jedan ''jugosloven'', ovaj put iz Sarajeva :D Pravo mi je drago da imamo ovaj topic na PJ forumu.. Nekako je ljepše komunicirat na našem jeziku.. Vijest da bi PJ mogao svirati u Beogradu (ili bilo gdje ovdje) me je oduševila.. 20 mi je godina i nisam nikada bio na njihovom koncertu, a ne mogu vam prebrojat koliko sam puta sanjao da ih slusam u zivo! Trenutno, to je nesto nezamislivo za mene :D Fan sam nekih 8 godina.. Dobro se sjecam da sam kao klinac bio jedini koji se pali na njihovu muziku!
    Na koncert u Ljubljanu nisam mogao ici jer sam bio suvise mlad pa me starci ne bi pustili ali sada ih idem gledat gdje god dosli u Evropu!
    Jos uvijek se jezim kad cujem bilo koju njihovu pjesmu iako (moram priznat) su mi prva tri albuma malo draza od ostalih, ali sve je to PJ i uostalom, sve je to fenomenalno!

    Naravno, pozdrav svim balkancima iz Olympic city-a!

    p.s. Nadam se da ce se ova komunikacija nastaviti!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • radiolog wrote:
    Narode, šaljite fotke sa koncerata Peral Jam-a, kao što je to velikodušno uradio momak iz CRO. Nekako su mi draže te fotke, od onih koje skidam sa raznih sajtova a koje su sa koncerata održanih po zapadnoj Evropi ili Americi, valjda zato što mi ove "naše" u podsvesti govore da je koncert u BG MOGUĆ.
    PS. Ne znam koliko je vas iz susedstva ili iz Srbije bilo na ovogodišnjem novosadskom festivalu EXIT. Mislim White Stripes su bili odlični, manje poznati The Datsuns iz Sidneja takođe, ali ono što nam treba definitivno je da nas momci iz Sijetla, o kojima ispisasmo čitavih 10 stranica (zasad), "ispraše iz gaća".
    PS.II-Odlična je ideja da se što više ljudi sa ovih prostora učlane u Fan Club.


    Hey, R.!

    Potpuno se slažem sa tvojom pričom... i ono za White Stripes :), jako mi je drago da su ti se dopali i The Datsuns:) Očigledno smo pravi alternativci!!!
    Piši i na PM, ako želiš, a i drugi, naravno....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    well I would like to see pearl jam on HYPODROME in Zagreb (like rolling stones in 1996, i think, and 120 000 people) and in ARENA in Pula ;)
    and i would like to see them at hypodrome in belgrade or at marakana my fav club`s stadium...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Exactly my point.

    And the Stones were in Zagreb back in '98. ;)
    and the stones will visit serbia on july 2006. ....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Hvala za fotke, koje su inače sasvim OK. Informacije koje šaljete o utiscima sa koncerta veoma dragocene ali i malo "setne" za nas koji ih nikad nismo čuli uživo. Al daće Bog da dođu na naše prostore. PEARL JAM U BG!!! AMEN.
    Inače, bilo bi lepo, ukoliko se svirka dogodi, i ukoliko dođeš Veddermane sa svojom ekipom u Beograd, da se nađemo pre svirke. Užasno me zanima kako živite i šta se dešava sa Rock scenom kod vas. Pozdrav...
    i share the same opinion
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Narode, šaljite fotke sa koncerata Peral Jam-a, kao što je to velikodušno uradio momak iz CRO. Nekako su mi draže te fotke, od onih koje skidam sa raznih sajtova a koje su sa koncerata održanih po zapadnoj Evropi ili Americi, valjda zato što mi ove "naše" u podsvesti govore da je koncert u BG MOGUĆ.
    PS. Ne znam koliko je vas iz susedstva ili iz Srbije bilo na ovogodišnjem novosadskom festivalu EXIT. Mislim White Stripes su bili odlični, manje poznati The Datsuns iz Sidneja takođe, ali ono što nam treba definitivno je da nas momci iz Sijetla, o kojima ispisasmo čitavih 10 stranica (zasad), "ispraše iz gaća".
    PS.II-Odlična je ideja da se što više ljudi sa ovih prostora učlane u Fan Club.
    ja se slazem sa ovim,nego o kakvom fan clubu pricate? ja imam problema sa konekcijom i ucitavanjem pa uvek zakasnim sa replayovima....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ima li koga?.............................. Pišite ljudi.
    Nećemo valjda da zatvaramo temu???
    Naravno da necemo,svakim nas danom ima sve vise i vise!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Ja sam slusala. Bila sam budna do 6.3o ujutro :D Ali je bilo super. Ma ako nabavis boot, cut ces, atmosfera u Juznoj Americi je super, fanovi su TOTALNO nabrijani na PJ.
    Ali i mi smo i bit cemo glasni kad nama dodju. :) Jos malo, jos malo...ova godina je na kraju, pa na proljece album i TURNEJA.
    sad si me ohrabrila!naravno nas ce definitivno zapamtiti kao najludje fanove:)!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    katja wrote:
    Pozdrav od Makedonija!
    I've been reading this thread all day long and I get excited with every single tought of PJ touring in Europe!!! And tinna, thanks for the best thing I've read these days: PEARL JAM IN BELGRADE!
    you`re welcome!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Pozdrav od makedonac (od Tetevo), zivim vo Kanada. Sum gi videl Pearl Jam 15 puta ovde u Kanada i Amerika. Moze ce dojdam da gi vidam u Beograd..... ;-) Ziveli
    you are so lucky!
    blago tebi! ja sam ih videla 20000000 puta ali na fotkama, dvd-ma itd...nikada ih nisam videla uzivo!
    dobrodosao na thread!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Evo jos jedan ''jugosloven'', ovaj put iz Sarajeva :D Pravo mi je drago da imamo ovaj topic na PJ forumu.. Nekako je ljepše komunicirat na našem jeziku.. Vijest da bi PJ mogao svirati u Beogradu (ili bilo gdje ovdje) me je oduševila.. 20 mi je godina i nisam nikada bio na njihovom koncertu, a ne mogu vam prebrojat koliko sam puta sanjao da ih slusam u zivo! Trenutno, to je nesto nezamislivo za mene :D Fan sam nekih 8 godina.. Dobro se sjecam da sam kao klinac bio jedini koji se pali na njihovu muziku!
    Na koncert u Ljubljanu nisam mogao ici jer sam bio suvise mlad pa me starci ne bi pustili ali sada ih idem gledat gdje god dosli u Evropu!
    Jos uvijek se jezim kad cujem bilo koju njihovu pjesmu iako (moram priznat) su mi prva tri albuma malo draza od ostalih, ali sve je to PJ i uostalom, sve je to fenomenalno!

    Naravno, pozdrav svim balkancima iz Olympic city-a!

    p.s. Nadam se da ce se ova komunikacija nastaviti!
    kada sam postavljala ovu temu nisam se nadala da ce ovoliko ljudi doci,i da uopste ovoliko ljudi ovde ima!(svako od nas je mislio da je jedini:))
    ni ja nisam nikada videla PJ uzivo,i takodje sam ih sanjala mnooogo puta!
    veruj mi, ja sam jedina u mojem malom gradu, koja slusa pearl jam i tesko je izboriti se sa ljudima cija je smisao zivota slusati komercijalne, nazovi rock bendove i folk muziku.

    komunikacija ce se nastaviti nista se ne brini, pa mi cemo zajedno na koncert:)!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    tinna wrote:
    and the stones will visit serbia on july 2006. ....
    they will visit zagreb too, july 2003, third time in Croatia ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • tinnatinna Posts: 391
    guys, i won`t be here tonight i have a big match tomorrow so i have to go to sleep...(besides pearl jam i live for volleyball)
    so, enjoy yourselves and relax...i`ll be back!
    :)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Zivio ti nama, Makedonac u Kanadi!
    Na kojim koncertima si bio sada kad su bili u Kanadi? Na svih 15 ili? Super, ima nas i pos svijetu, ne samo doma :) hehe

    jas sum member na fan club od 1993. Bio sam svegde na concert, of Toronto 1996, Washington DC, Buffalo 1996, Detroit 1998..........i bio sam u Kitchener, London i Hamilton 2005. Isto moj brat i moji drugari vole Pearl Jam. ;-)
  • tinna wrote:
    and i would like to see them at hypodrome in belgrade or at marakana my fav club`s stadium...

    I grew up in Ex Jugo, Macedonia to be specific. I loved Crvena Zvezda, and still do. ;-)
    I'd love to see Pearl Jam in Marakana!! I will have to fly over and see them there! I've never been to Belgrade, but I did spend a week in Zlatibor when I was little. Nice place.
  • I grew up in Ex Jugo, Macedonia to be specific. I loved Crvena Zvezda, and still do. ;-)
    I'd love to see Pearl Jam in Marakana!! I will have to fly over and see them there! I've never been to Belgrade, but I did spend a week in Zlatibor when I was little. Nice place.

    Glad to see there's more fans overseas who grew up here. :)
    Hey, this upcoming Euro-tour is gonna be AWESOME! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ripkidripkid Posts: 67
    GREETINGS TO ALL FANS!!! :)
    pozdrav svim ljudima,fanovima iz ex-yu posebno iz Srbije....Ja sam iz Beograda...ovu vest za svirku u junu docekujem tresuci se na stolici...adrenalin cini svoje...sam sam svojevremeno kontaktirao sa booking agentima Pearl jam-a o dolasku u Beograd medjutim tada to nije bilo moguce..sada je druga agencija preuzela ulogu organizatora...radujem se jako svemu...clan sam Fanclub-a hah
    postoji mogucnost da se bend nadje i na EXIT music festu u Novom Sadu...
    javite se ljudi koji ste iz bg-a i ko koristi msn... moj mail je ripxkid@hotmail.com
    pozdrav
    live to win
  • tzumi wrote:
    GREETINGS TO ALL FANS!!! :)
    pozdrav svim ljudima,fanovima iz ex-yu posebno iz Srbije....Ja sam iz Beograda...ovu vest za svirku u junu docekujem tresuci se na stolici...adrenalin cini svoje...sam sam svojevremeno kontaktirao sa booking agentima Pearl jam-a o dolasku u Beograd medjutim tada to nije bilo moguce..sada je druga agencija preuzela ulogu organizatora...radujem se jako svemu...clan sam Fanclub-a hah
    postoji mogucnost da se bend nadje i na EXIT music festu u Novom Sadu...
    javite se ljudi koji ste iz bg-a i ko koristi msn... moj mail je ripxkid@hotmail.com
    pozdrav

    Welcome, dobrodošao!

    ma super su to vijesti, ja znam da ce oni doci u Europu sljedece godine, a svirat ce barem u jednom, ako ne i vise (2-3), grada iz ex-Yu.

    Jedino sam prilicno sigurna da nece biti na Exit-u jer su rekli da nece vise na festivale...

    Ajde, vidimo se na forumu, imamo 2 threada, mislim da je drugi na Porch-u, pogledaj malo, pa se skupljamo tu i tamo... Zivio! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ripkidripkid Posts: 67
    hah ma kako god da okrenes bitno je da dodju u istocni deo evrope...ja sam spreman da ih pratim na tour-u po ex-yu pa ako ima jos zainteresovanih mozemo da se dogovorimo da to uradimo zajedno :)
    ok javite se ljudi...pozdrav
    live to win
  • katjakatja Posts: 188
    Welcome!
    Dobro dosla! BAs mi je drago da nas ima toliko, svakim danom sve vise. :) Znas mozda Sasu iz Makedonije? On je tu na boardu...
    Ima nas, ima iz bivse Juge. :) Nadam se da razumijes kad pisem hrvatski, no nije bed ako ti je engleski blizi :D


    Jas se iznenadiv koga vidov kolku ne ima! Od utre lobiram u drustvo za boardov!!! :-) Jos ne znam Sasu iz Makedonije. No, znam mnogu prijateli za koi Pearl Jam imaat kulten status!!!
    Inace, razbiram hrvatski, srpski; no, smesno e koga jas sklopuvam recenici. Ali, potrudi cu se. :-D
  • katjakatja Posts: 188
    Pozdrav od makedonac (od Tetevo), zivim vo Kanada. Sum gi videl Pearl Jam 15 puta ovde u Kanada i Amerika. Moze ce dojdam da gi vidam u Beograd..... ;-) Ziveli




    Wooow! 15 pati!?! Super, samo ne znam dali poveke ti ljubomoram ili se raduvam za tebe. Ako doagas vo Skopje... ke MORAS da raskazuvas za sekoj pat posebno. ;-)
  • katja wrote:
    Wooow! 15 pati!?! Super, samo ne znam dali poveke ti ljubomoram ili se raduvam za tebe. Ako doagas vo Skopje... ke MORAS da raskazuvas za sekoj pat posebno. ;-)

    :):):):):):)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • jas sum member na fan club od 1993. Bio sam svegde na concert, of Toronto 1996, Washington DC, Buffalo 1996, Detroit 1998..........i bio sam u Kitchener, London i Hamilton 2005. Isto moj brat i moji drugari vole Pearl Jam. ;-)


    Čoveče, ti si TAAAAKOOOO SREĆAAAAAN!!!! 15 PUTAAAA!!!??? "I LOVE YOU, I HATE YOU"

    p.s. Imam jednu ideju koja bi nam osvežila temu, nadam se...Hajde da šaljemo fotke, sličice, šta god, koje su načinjene u trenutku kada smo MISLILI na PJ, neku njihovu pesmu i sl. Ili, nešto što nas jako asocira na NJIH, ha?! Šta mislite o ovom predlogu?! GLUPO-NE GLUPO, A?! MENI-SUPER, pa ko hoće...
    AJD'!!!
    __________________
    Carpe Diem!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ripkidripkid Posts: 67
    Uhh..ako bude koncerta u Bg-u a BICE :) pravicu sigurno veliki show after party u SKC-u....
    Saro imas li kakav kontakt...zeleo bih da ti kazem koliko je PJ dobar band...hahaha
    live to win
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ako dođe do koncerta dobro bi bilo da se ovo drustvo sa foruma skupi i da odemo zajedno nakoncert! Kao sto rece Tinna, ni ja u ovom relativno velikom gradu (Sarajevo) ne znam skoro nikoga da je pravi PJ fan! Vecinom ljudi znaju za Alive, za album Ten i to je to.. Da budem iskren, nikada nisam ni imao priliku ozbiljno pricati o Pj-u sa nekim, tako da mi je ovaj forum jedina prilika za to..

    Htio bih vas pitat sta vi imate od video kaseta ili dvd-ova od PJ-a? Ja imam cd sa one turneje iz 2000. nakon Binaurala - disk se zove PJ - touring band 2000.! Vjerovatno to mnogi imaju.. Bukvalno to je njihov koncert koji je montiran tako da svaku sljedecu pjesmu pustaju sa razlicitog mjesta nastupa u SAD.. Zatim, imam onaj dokumentarac MTV-a iz 92. nakon ''Tena'' te onaj MTV unpluged iz iste godine! Naravno tu su jos 5-6 spotova koje sam skinuo sa neta i to je to..
    Pitam ovo iz razloga jer sam cuo da su izdali ili ce izdati jos neki dvd sa nekog skorijeg (2004 ili '05) nastupa.. Posto je to ovdje jaaaako tesko nabavti, u slucaju da bude koncert, mogli bi napravit i pokoju razmjenu!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    e vidish, ja ih u zagrebu znam stvarno puno.. al lijene guzice, ne da im se doći ovdje na forum!

    nekima se ne da niti komp upalit, a kamoli na net spojit ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Ako dođe do koncerta dobro bi bilo da se ovo drustvo sa foruma skupi i da odemo zajedno nakoncert! Kao sto rece Tinna, ni ja u ovom relativno velikom gradu (Sarajevo) ne znam skoro nikoga da je pravi PJ fan! Vecinom ljudi znaju za Alive, za album Ten i to je to.. Da budem iskren, nikada nisam ni imao priliku ozbiljno pricati o Pj-u sa nekim, tako da mi je ovaj forum jedina prilika za to..

    Htio bih vas pitat sta vi imate od video kaseta ili dvd-ova od PJ-a? Ja imam cd sa one turneje iz 2000. nakon Binaurala - disk se zove PJ - touring band 2000.! Vjerovatno to mnogi imaju.. Bukvalno to je njihov koncert koji je montiran tako da svaku sljedecu pjesmu pustaju sa razlicitog mjesta nastupa u SAD.. Zatim, imam onaj dokumentarac MTV-a iz 92. nakon ''Tena'' te onaj MTV unpluged iz iste godine! Naravno tu su jos 5-6 spotova koje sam skinuo sa neta i to je to..
    Pitam ovo iz razloga jer sam cuo da su izdali ili ce izdati jos neki dvd sa nekog skorijeg (2004 ili '05) nastupa.. Posto je to ovdje jaaaako tesko nabavti, u slucaju da bude koncert, mogli bi napravit i pokoju razmjenu!


    Ja sam uspio nabaviti onaj dupli DVD Live at the Garden. Odlican je. Kvaliteta snimanja je slicna kao i na Touring Bandu, ali je u cijelosti prikazan cijeli koncert. Imam i Single Video Theory, dokumentarac o tome kako se snimao Yield. Isto super.
  • tinnatinna Posts: 391
    I grew up in Ex Jugo, Macedonia to be specific. I loved Crvena Zvezda, and still do. ;-)
    I'd love to see Pearl Jam in Marakana!! I will have to fly over and see them there! I've never been to Belgrade, but I did spend a week in Zlatibor when I was little. Nice place.
    Red Star is the best club here!
    Although i i visited belgrade just a few times i think it is a very nice city, and zlatibor...i`ve never been there but i suppose that`s a beautiful mountain...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    GREETINGS TO ALL FANS!!! :)
    pozdrav svim ljudima,fanovima iz ex-yu posebno iz Srbije....Ja sam iz Beograda...ovu vest za svirku u junu docekujem tresuci se na stolici...adrenalin cini svoje...sam sam svojevremeno kontaktirao sa booking agentima Pearl jam-a o dolasku u Beograd medjutim tada to nije bilo moguce..sada je druga agencija preuzela ulogu organizatora...radujem se jako svemu...clan sam Fanclub-a hah
    postoji mogucnost da se bend nadje i na EXIT music festu u Novom Sadu...
    javite se ljudi koji ste iz bg-a i ko koristi msn... moj mail je ripxkid@hotmail.com
    pozdrav
    WELCOME!!!!
    evo svi se nadamo da ce nas posetiti, i sve jedno je da li ce biti na exitu ili imati samostalan koncert! samo da ih vidim i cujem uzivo...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.