Pearl Jam in Zagreb!

12357860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    Ne, samo od tu :D Pitam jer ste oboje iz ZG. Meni najblizi frend je u Porecu, ali on nije na boardu. Kaze da mu se ne da tu visit. hehe, ne zna sto propusta...
    definitivno ne zna....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    killroy wrote:
    :)
    To je bas cudno da ne voli bootove.

    Ja valjda zadnjih godinu dana slusam samo live koncerte. Uvijek cujes nesto novo. Naprimjer stotu verziju zavrsne solaze u corduroyu.
    ista situacija i kod mene....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    polako mi se cini da je nas, balkanaca, najvishe na PJ-ovom forumu :)

    mislim da smo stvarno zasluzili minimalno 3-4 koncerta u slo, cro, sicg i bih ;)

    nema veze ali idemo lagano po europi svuda.. nadam se da nedce turneja biti prije 6 mjeseca da mogu sve ispite na faksu ocistiti :)

    pozdrav balkana :)
    zasluzili smo!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Obi OnceObi Once Posts: 918
    it would be great if they'd come over to eastern/middle europe, they havent been to quite some countries over there.. so havent i, so maybe this will be a good reason for a road trip this summer! i saw a report on Belgrade a while ago and it looked great, nice party scene, restaurants n shops, besides being a beautifull city..
    your light's reflected now
  • Obi Once wrote:
    it would be great if they'd come over to eastern/middle europe, they havent been to quite some countries over there.. so havent i, so maybe this will be a good reason for a road trip this summer! i saw a report on Belgrade a while ago and it looked great, nice party scene, restaurants n shops, besides being a beautifull city..

    Yeah, that's what exactly I was saying. Roadtrip! :) i'd love to see some neghbour countries, visit some cool cities and meet a bunch of cool jammers.

    Yeah, I hear Belgrade is beautiful, but I wouldn't mind if they played in Pula.
    The venue looks like this:
    http://press.croatia.hr/datoteke/1514.jpg
    It's pretty awesome, and lots of artists have played there. I think it would be great if PJ played there. And some other ex-Yu countries, of course. The more, the better. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    tinna wrote:
    koji extra rezime....:)
    nadam se da cu i ja uskoro biti dole ispod stagea i gledati ih kako igraju stoni...i onesvestim se i oni me odnesu kod njih i mi se tu upoznamo i oni me odvedu u sijetl i ja postanem gospodja ament itd....
    mastaj tina,mastaj..........

    :)

    palis se na jeffa, ha...
    jeff je zakon!
  • Ljudi, jeste online? Koncert je veceras iz Argentine. Ajde, logirajte se i slusajte, ja cu bit budna. Hehe, u 2 ujutro pocinje. :D

    I Killroy, ima nas koji volimo Eddie-ja, Jeff je cool, ali Ed je ipak...:rolleyes:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ljudi, jeste online? Koncert je veceras iz Argentine. Ajde, logirajte se i slusajte, ja cu bit budna. Hehe, u 2 ujutro pocinje. :D

    I Killroy, ima nas koji volimo Eddie-ja, Jeff je cool, ali Ed je ipak...:rolleyes:

    A joooj, pa rano se dizem, k vragu. Kud bas u 2. A jel to audio ili video?
  • killroy wrote:
    A joooj, pa rano se dizem, k vragu. Kud bas u 2. A jel to audio ili video?

    Navodno da ce biti nesto i video clipova, ali mislim da je cijeli koncert audio.Ja sam budna, i slusat cu... :D Ionako uvijek budem tu do kasno... Ajde, ajde, vrijedi poslusati.
    Inace je taj koncert prenosen uzivo iz Argentine na dan koncerta.
    Bilo je puno jammera na forumu,slusali su uzivo i postovali na thread.

    Pogledaj malo, dva threada su vec na GTF podforumu.
    Jos malo pa pocinje... :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Navodno da ce biti nesto i video clipova, ali mislim da je cijeli koncert audio.Ja sam budna, i slusat cu... :D Ionako uvijek budem tu do kasno... Ajde, ajde, vrijedi poslusati.
    Inace je taj koncert prenosen uzivo iz Argentine na dan koncerta.
    Bilo je puno jammera na forumu,slusali su uzivo i postovali na thread.

    Pogledaj malo, dva threada su vec na GTF podforumu.
    Jos malo pa pocinje... :)
    uhh rano sam se digo, morao sam ici rano spavat, evo pishem sa faksa pa nisam mogao slushati koncert od sinoc!
    no vjerujem da cu ga vec danas nabaviti ili audio ili video ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Yeah, that's what exactly I was saying. Roadtrip! :) i'd love to see some neghbour countries, visit some cool cities and meet a bunch of cool jammers.

    Yeah, I hear Belgrade is beautiful, but I wouldn't mind if they played in Pula.
    The venue looks like this:
    http://press.croatia.hr/datoteke/1514.jpg
    It's pretty awesome, and lots of artists have played there. I think it would be great if PJ played there. And some other ex-Yu countries, of course. The more, the better. :)

    Ah...the Pula coliseum is absoultely an amazing venue. I saw Sting play there few years back. If they were to play there, it would be Verona 2000 repeat, but even better, since Verona was an "all seater" with a huuuuuuuge gap between the stage and the first row.

    "In the coliseum tonight...any christians wanna be eaten?! - EV, Verona 2000
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    well I would like to see pearl jam on HYPODROME in Zagreb (like rolling stones in 1996, i think, and 120 000 people) and in ARENA in Pula ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    C2V3N wrote:
    well I would like to see pearl jam on HYPODROME in Zagreb (like rolling stones in 1996, i think, and 120 000 people) and in ARENA in Pula ;)

    If I had to choose between the two, I'd go with arena in Pula. It would be special and amazing!!!
  • killroy wrote:
    If I had to choose between the two, I'd go with arena in Pula. It would be special and amazing!!!

    Exactly my point.

    And the Stones were in Zagreb back in '98. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    wow I tought there was more than 7 years from RS visit ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • vedderman wrote:
    Šta da ti kažem hehe? 2h na koncertu PJ je kao orgazam! Kad vidiš Eddieja na stagu ne možeš vjerovati. Uspjeo sam do 3. reda, 10 m od benda... U 2h nisam spušio ni jednog cigareta, ni jednog piva, jednostavno sam gledao bend!

    Cena ulaznice bila je tada oko 20 EUR. Danas može biti ulaznica 50 EUR. Fotke sam dobio iz Zagreba od prijateljice Ane. Ja nisam nosio fotoaparata.

    Evo ti par fotk: http://fly.cc.fer.hr/~jpop/pj/

    Hvala za fotke, koje su inače sasvim OK. Jedva čekam da ih pokažem ortaku, koji je takođe veliki zaljubljenik u P.J. muziku, i koji ne može da prežali što je početkom 90-tih propustio nastup u Budimpešti. Njegov brat je išao u Budimpeštu i samim tim dobio je informacije iz prve ruke kakav je nastup bio, pa mu uopšte nije jasno zašto je to propustio. Informacije koje šaljete o utiscima sa koncerta veoma dragocene ali i malo "setne" za nas koji ih nikad nismo čuli uživo. Al daće Bog da dođu na naše prostore. PEARL JAM U BG!!! AMEN.
    Inače, bilo bi lepo, ukoliko se svirka dogodi, i ukoliko dođeš Veddermane sa svojom ekipom u Beograd, da se nađemo pre svirke. Užasno me zanima kako živite i šta se dešava sa Rock scenom kod vas. Pozdrav...
    Keep On Rockin In The Free World
  • Narode, šaljite fotke sa koncerata Peral Jam-a, kao što je to velikodušno uradio momak iz CRO. Nekako su mi draže te fotke, od onih koje skidam sa raznih sajtova a koje su sa koncerata održanih po zapadnoj Evropi ili Americi, valjda zato što mi ove "naše" u podsvesti govore da je koncert u BG MOGUĆ.
    PS. Ne znam koliko je vas iz susedstva ili iz Srbije bilo na ovogodišnjem novosadskom festivalu EXIT. Mislim White Stripes su bili odlični, manje poznati The Datsuns iz Sidneja takođe, ali ono što nam treba definitivno je da nas momci iz Sijetla, o kojima ispisasmo čitavih 10 stranica (zasad), "ispraše iz gaća".
    PS.II-Odlična je ideja da se što više ljudi sa ovih prostora učlane u Fan Club.
    Keep On Rockin In The Free World
  • Ima li koga?.............................. Pišite ljudi.
    Nećemo valjda da zatvaramo temu???
    Keep On Rockin In The Free World
  • Ma da, znam, ali meni je problem sta ne primaju kartice. Jedino da saljem MONEY ORDER, ali to dugo traje. Ma ne vjerujem da gledaju po tome koliko ima ljudi i fun clubu...mozda, ali nije uvjet. Pa nema valjda toliko puno Slovenaca, mislim super ako ima, ali sumnjam da su bas zato bili u Ljubljani. Ja cu nesto smilslit, jer sam i ja htjela ove godine dobiti x-mas vynil, ali eto...
    okolosti su takve, nazalost. Ali nisam zato manji fan, dapace, hardore totalno..hehe

    Ja sam iz Srbije-Pančevo!!!
    Bettergirl Sarah
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljosiljo Posts: 2,201
    vedderman wrote:
    Cena ulaznice bila je tada oko 20 EUR. Danas može biti ulaznica 50 EUR. Fotke sam dobio iz Zagreba od prijateljice Ane. Ja nisam nosio fotoaparata.

    Evo ti par fotk: http://fly.cc.fer.hr/~jpop/pj/

    jel Ana Z. ili Ana J.? i ja imam te fotke iz prve ruke, ne znam koja od njih mi je dala :)

    a ti si jpop ili njegov brat?

    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    jel Ana Z. ili Ana J.? i ja imam te fotke iz prve ruke, ne znam koja od njih mi je dala :)

    a ti si jpop ili njegov brat?

    mah...
    Hehe, jos jedan fan iz HR, tocnije iz ZG. Ima vas tamo puno, cini mi se ;)
    Welcome!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    killroy wrote:
    :)

    palis se na jeffa, ha...
    jeff je zakon!
    definitivno!
    jeff iz d men.........
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Ljudi, jeste online? Koncert je veceras iz Argentine. Ajde, logirajte se i slusajte, ja cu bit budna. Hehe, u 2 ujutro pocinje. :D

    I Killroy, ima nas koji volimo Eddie-ja, Jeff je cool, ali Ed je ipak...:rolleyes:
    da volim i ja edda ali jeff je...mislim provali kako se cakano smeje...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Navodno da ce biti nesto i video clipova, ali mislim da je cijeli koncert audio.Ja sam budna, i slusat cu... :D Ionako uvijek budem tu do kasno... Ajde, ajde, vrijedi poslusati.
    Inace je taj koncert prenosen uzivo iz Argentine na dan koncerta.
    Bilo je puno jammera na forumu,slusali su uzivo i postovali na thread.

    Pogledaj malo, dva threada su vec na GTF podforumu.
    Jos malo pa pocinje... :)
    i naravno tina uvek zakasni.....
    damn....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinna wrote:
    i naravno tina uvek zakasni.....
    damn....

    Ja sam slusala. Bila sam budna do 6.3o ujutro :D Ali je bilo super. Ma ako nabavis boot, cut ces, atmosfera u Juznoj Americi je super, fanovi su TOTALNO nabrijani na PJ.
    Ali i mi smo i bit cemo glasni kad nama dodju. :) Jos malo, jos malo...ova godina je na kraju, pa na proljece album i TURNEJA.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    siljo wrote:
    jel Ana Z. ili Ana J.? i ja imam te fotke iz prve ruke, ne znam koja od njih mi je dala :)

    a ti si jpop ili njegov brat?

    mah...



    ja sam skoro siguran da ove fotke su u sopstvenosti Ana Zardo iz Hrvatske...

    ja sam se dopisavao s njoj ali je nestanula i nisam cuo nista od nje skoro vise od godinu dana... ako neko zna neshto o njoj ili se mozda dopisavao , molim vas recite mi neshto, kako je itd.

    pozdrav do svi "novi" Balkanci(novi na boardu) iz exYu...
  • siljosiljo Posts: 2,201
    PJ17MKD wrote:
    ja sam skoro siguran da ove fotke su u sopstvenosti Ana Zardo iz Hrvatske...
    ja sam se dopisavao s njoj ali je nestanula i nisam cuo nista od nje skoro vise od godinu dana... ako neko zna neshto o njoj ili se mozda dopisavao , molim vas recite mi neshto, kako je itd.

    Anu Z. sam vidio prije nekih pola godine... uvijek je u nekoj guzvi, ali je skroz dobro :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • katjakatja Posts: 188
    Pozdrav od Makedonija!
    I've been reading this thread all day long and I get excited with every single tought of PJ touring in Europe!!! And tinna, thanks for the best thing I've read these days: PEARL JAM IN BELGRADE!
  • katja wrote:
    Pozdrav od Makedonija!
    I've been reading this thread all day long and I get excited with every single tought of PJ touring in Europe!!! And tinna, thanks for the best thing I've read these days: PEARL JAM IN BELGRADE!

    Welcome!
    Dobro dosla! BAs mi je drago da nas ima toliko, svakim danom sve vise. :) Znas mozda Sasu iz Makedonije? On je tu na boardu...
    Ima nas, ima iz bivse Juge. :) Nadam se da razumijes kad pisem hrvatski, no nije bed ako ti je engleski blizi :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pozdrav od makedonac (od Tetevo), zivim vo Kanada. Sum gi videl Pearl Jam 15 puta ovde u Kanada i Amerika. Moze ce dojdam da gi vidam u Beograd..... ;-) Ziveli
Sign In or Register to comment.